Wyżywienie | |
Nocleg | |
Realizacja programu |
Biuro czynne Pn - Pt 9:00-17:00
Newsletter | Kontakt z Nami
Jak zarezerwować?
Oferta na Zamówienie!
Jeśli planujesz obóz nad polskim morzem, a przy okazji liczysz na bogactwo atrakcji, wiele przygód i aktywności – to trafiłeś w dziesiątkę. Program obozu w Darłówku jest tak zaplanowany, aby każdy mógł wybrać najbardziej ciekawe dla siebie zajęcia. W trakcie turnusu znajdziecie wiele emocjonujących propozycji, m. in. wspinaczkę na linach, paintball, windsurfing, strzelanie z łuku, techniki linowe, kajaki i wiele innych.
• PARK LINOWY „Nad Bałtykiem” – czyli chwila emocji, pod nadzorem instruktorów będziecie mieli okazję pokonać trasę z elementami wspinaczki, tyrolki oraz sprawdzić się na moście linowym. Oswoisz strach i pokażesz na co Cię stać!• KRĘGIELNIA – obozowa rywalizacja, tutaj liczy się precyzja. Sprawdź, czy jesteś w stanie ograć kolegów! Turniej na profesjonalnej kręgielni.• PARK WODNY „JAN” – regeneracja sił i szaleństwo wodne w basenach wypełnionych wodą morską, korzystanie z atrakcji: zjeżdżalnie, ślizgawki, dzika rzeka oraz jacuzzi.• KAJAKI – nauka wiosłowania i mini wyprawa – 1 x 1,5 godz.• WYCIECZKA DO DARŁOWA – rejs tramwajem wodnym „Księżna Zofia”, podczas którego zobaczymy 5-cio kilometrowe nadbrzeża kanału i portu morskiego i słynny, rozsuwany most, odwiedzimy piękną Starówkę, a także zwiedzimy Zamek Książąt Pomorskich z „Izbą Tortur Czarownic“.• WYCIECZKA ROWEROWA – malowniczą ścieżka rowerową wzdłuż brzegu morskiego (Darłówko - Wicie – Jarosławiec).• WYPRAWA DO ELEKTROWNI WIATROWEJ – przyjrzymy się z bliska najwyższym w tej części Europy wiatrakom i dowiemy się jak funkcjonują generatory prądu i farma wiatrowa.
• MOŻLIWOŚĆ KORZYSTANIA Z SIŁOWNI na terenie ośrodka – gratis. Zajęcia w ośrodkowej siłowni wyposażonej w drabinki, hantle, orbiter, rowerki, mini atlas. Będzie rozgrzewka, próby kondycyjne i trening. • PLAŻA SŁOŃCE i KĄPIELE – odpoczynek na plaży, kąpiele wodne pod opieką ratownika, piłka plażowa. Ogniska, dyskoteki.• DARŁÓWKO – zwiedzanie miasta, latarni morskiej, portu.
• UCZESTNICTWO W OTWARTYCH IMPREZACH – na terenie Darłówka i Darłowa.
PROGRAMY DODATKOWE (dla chętnych, ze względów czasowych pakietów nie można łączyć):
Pakiet Aktywny 1
WINDSURFING – szkolenie podstawowe 6 x 1,5 godz. Nauka i doskonalenie pływania na desce z żaglem. W programie: budowa sprzętu windsurfingowego (deska, żagiel), zasady bezpieczeństwa na wodzie, teoria żeglowania, nauka pływania na wiatr, pływania z wiatrem, pływania w półwietrze, zwroty na wiatr (sztag), zwroty z wiatrem (rufa).
KITESURFING (podstawy) – nauka pływania na desce z latawcem 1 x 1,5 godz. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez instruktorów szkoły sportów wodnych JOT-2 należącej do międzynarodowego zrzeszenia szkół windsurfingowych VDWS. Zajęcia są prowadzone na bezpiecznym płytkim jeziorze Bukowo.
Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę instruktorską (1 instruktor na 6-10 osób), komplet windsurfingowy dla każdej osoby, piankę, kapok, asekurację. Obowiązkowo należy zabrać buty do windsurfingu (ze względów higienicznych obozowicze muszą posiadać swoje obuwie). Mogą to być buty specjalistyczne lub inne, które mogą mieć kontakt z wodą (np. piankowe, dobrze trzymające się stopy). Klapki wykluczone!
Pakiet Aktywny 2
PAINTBALL – zabawa dla wszystkich, którzy chcą poznać tę dyscyplinę sportu, chcą nauczyć się taktyki i strategii w różnych scenariuszach paintballowych, a przede wszystkim dobrze się bawić (3 godz. gry, do wykorzystania po 200 kulek/osobę).
TECHNIKI LINOWE – wiązanie przydatnych węzłów i zakładanie stanowisk linowych, konstruowanie i pokonywanie mostów linowych.
GRY SURVIVALOWE – „Tory przeszkód nie do zdobycia”.
STRZELECTWO – strzelać będziemy z łuku sportowego i bloczkowego, dmuchawki sportowej, procy i wiatrówki z lunetą.
Cena podstawowa | Wolne miejsca |
---|
Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.
OW DIUNA2 to obiekt o bardzo dobrym standardzie, znajdujący się we wschodniej części Darłówka, nad samym morzem, przy wejściu na plażę. Niedaleko stąd zarówno do Aquaparku, jak i do centrum miejscowości przy kanale portowym, ze słynnym rozsuwanym mostem. Ośrodek oferuje pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami i TV. Na terenie bogata infrastruktura wypoczynkowo-sportowa: boiska do piłki nożnej i plażowej siatkowej, liczne świetlice i sale ze sprzętem audiowizualnym, siłownia, kawiarenka i nowoczesna stołówka, stół ping-pongowy, miejsce na ognisko i do grillowania.
Darłówko to dynamicznie rozwijająca się nadmorska część Królewskiego Miasta Darłowa, stolicy Wybrzeża Środkowego. Wspaniały mikroklimat, piękne widoki, czysta plaża i wiele atrakcji średniowiecznego miasta Darłowo przyciągają co roku tysiące turystów.
W Darłówku warto zobaczyć widok z latarni morskiej, przejść się nabrzeżem portowym, popłynąć tramwajem wodnym do Darłowa, przeprawić unikatowym rozsuwanym mostem na plażę po drugiej stronie kanału portowego, zrelaksować się w Parku Wodnym. Całe Darłówko objęte jest obszarem chronionego krajobrazu Koszalińskiego Pasu Nadmorskiego, chroniona jest również rzeka Wieprza płynąca kanałem portowym. W samym Darłowie warto zajrzeć do pamiętającego czasy wikingów Zamku Książąt Pomorskich i przejść po starym mieście. Co roku w lipcu odbywa się w Darłówku Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych oraz wiele imprez rozrywkowych.
ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)
+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl
godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne
Zapisz się do Newsletter Ecotravel
Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - obozy młodzieżowe, wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotyczne, pielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.
Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.