w naszej ofercie: 12393 imprezy, 20047 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Węgry  Hajduszoboszlo Obóz Swimming Camp
Wszystko o tej ofercie wie:

WĘGRY HAJDUSZOBOSZLO OBÓZ SWIMMING CAMP

Obozy Rekreacyjne

Wiek: od 10 do 16 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
120524656
oferta w pdf
Swimming Camp (10-13 lat), (14-16 lat)
Wszystkich wielbicieli aktywnie i ciekawie spędzanego czasu w wodzie, zapraszamy na nasz Swimming Camp! Oprócz zajęć objętych programem wodnej rekreacji czeka Was wiele godzin wspaniałej zabawy w środowisku wodnym, a to jeszcze nie wszystko! Celem obozu jest nauka podstawowych umiejętności pływackich poprzez gry i zabawy oswajające z wodą dla zaczynających swoją przygodę z pływaniem, a także doskonalenie pływania we wszystkich stopniach zaawansowania dla umiejących pływać: doskonalenie techniki stylów pływackich: grzbietowy, kraul, klasyczny i motylkowy, nauka skoków startowych ze słupka oraz nauka nawrotów. Część zajęć będzie prowadzona na basenie olimpijskim. Nasi instruktorzy zadbają o to, aby zajęcia w wodzie wywołały uśmiech na Waszych twarzach. Ważne jest to, aby każdy świetnie się bawił oraz robił jak największe postępy. Na obozie będziemy również rozwijać umiejętności pływackie poprzez gry i zabawy w wodzie. Na koniec rozegrane zostaną zawody pływackie, które będą podsumowaniem turnusu. Obowiązkowo zabierz okularki i czepek pływacki, mile widziane płetwy.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Ubezpieczenie kosztów przerwania uczestnictwa : Dopłata 1,5%
Ubezpieczenie kosztów przerwania uczestnictwa z chorobami przewlekłymi : Dopłata 3,5%
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (wartość rezerwacji na osobę do 3000 zł) : Dopłata 3%
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (wartość rezerwacji na osobę powyżej 3000 zł) : Dopłata 3%
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z chorobami przewlekłymi (wartość rezerwacji na osobę do 3000 zł) : Dopłata 6,4%
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z chorobami przewlekłymi (wartość rezerwacji na osobę powyżej 3000 zł) : Dopłata 6,9%

Zakwaterowanie

Hotel

Hotel Victoria***
Położenie:
Hotel położony jest w rekreacyjnej części uzdrowiska, 300 m od wejścia na kompleks basenów i Aqua Parku.
Pokoje:
2-, 3-osobowe z łazienką i balkonem. Każdy pokój jest wyposażony w telefon, lodówkę, sejf, TV SAT oraz ręczniki.
Do dyspozycji uczestników:
W hotelu znajdują się dwie klimatyzowane restauracje, dostęp do Wi-Fi w holu recepcyjnym, basen odkryty, boisko do koszykówki, plac zabaw dla dzieci.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

Cena zawiera

Zakwaterowanie: 9 noclegów (*w terminie 17.08-26.08 – 8 noclegów).
Wyżywienie: Całodzienne (3 posiłki). Śniadanie w formiebufetu. Obiady i kolacje serwowane. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. W trakcie wycieczek do Budapesztu i Hortobagy – prowiant zamiast obiadu.
Transport: Autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD i barkiem.
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.

Cena nie zawiera

Świadczeń nie objętych tą ofertą.

Program fakultatywny

Wycieczka do Budapesztu – zapraszamy na całodniową wycieczkę do pięknej węgierskiej metropolii! W programie zwiedzanie stolicy Węgier, m.in.: Parlament, Wzgórze Zamkowe, Baszta Rybacka, Pałac Królewski, rejs statkiem po Dunaju, Góra Św. Gellerta. Cena 7.500 HUF (ok. 25 EUR).
Wycieczka do Debreczyna i Hortobagy – zwiedzanie Debreczyna, a potem wyprawa na pusztę to niezapomniane przeżycie i ogromna atrakcja. Zobaczymy oryginalne pierwotne gatunki zwierząt zamieszkujących pusztę, a podczas pokazu przekonamy się, do czego jest zdolny hajduk i jego koń. Przy najdłuższym węgierskim kamiennym moście będzie czas wolny na zakupy pamiątek. Cena 6.900 HUF (ok. 23 EUR).
Wycieczka do Debreczyna – zwiedzanie drugiego, co do wielkości miasta Węgier. Czeka Cię spacer po starówce, podczas którego zobaczysz m.in. wielki zbór i teatr, zrobisz zakupy w galerii handlowej i odwiedzisz dzielnice Wielki Las, gdzie zapolujesz z aparatem na „posągi w ruchu”. Cena 2.400 HUF (ok. 8 EUR).
Dzień w Aqua Parku – do którego wejście możliwe jest jedynie przez kompleks basenów. W tej strefie czeka na Was sześć nowych, ekscytujących zjeżdżalni wodnych, oferujących takie atrakcje, jak: spadek swobodny, pętla wodna, superfala, tsunami, statek kosmiczny czy rura wodna. Start każdej zjeżdżalni znajduje się na platformie na wysokości dwudziestu metrów. Oprócz zabawy na zjeżdżalniach najodważniejsi mogą spróbować swoich sił na spektakularnej ścianie wspinaczkowej z wodospadem. W Aquaparku znajdują się także atrakcje dla młodszych dzieci - do 12 lat. W nowym basenie znajdą oni zamek Beckó z czterema wieżami, mostem wiszącym, sztucznymi głazami i wodospadem, zamek drewniany ze zjeżdżalniami i wanną do hydromasażu oraz zamek Bastion z działami, wannami i zjeżdżalniami. W drugim basenie znajduje się zamek bobrowy, gdzie na dzieci czekają kubki w kształcie byczej głowy, okręt na mieliźnie oraz zjeżdżalnie. Dzieci mogą podziwiać akcesoria świata morskiego, makiety słoni, które stoją w basenach i mogą bawić się na dwóch, przeznaczonych dla nich zjeżdżalniach oraz na placu zabaw, wyposażonym w zabawki z drewna. Cena całodniowego biletu wstępu 3.300 HUF (ok. 11 EUR). Z dużych zjeżdżalni korzystać mogą osoby od 12 roku życia, dzieci od 10 do 12 lat mogą z nich korzystać z pisemnym oświadczeniem rodziców.
Dzień w Aqua Palace – kryty park wodnej rozrywki w Hajduszoboszlo, należący do kompleksu basenów. Zaznasz kąpieli morskich, termalnych, tropikalnych, w grocie czy jaskini lodowej. Wykąpiesz się w Gangesie, pójdziesz do łaźni rzymskiej czy będziesz surfował na specjalnie przygotowanych 2 torach. Cena całodniowego biletu wstępu 2.800 HUF (ok. 9,50 EUR).

Informacje praktyczne

Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży, programu fakultatywnego, posiłków podczas przejazdu.
Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 10 EUR, która jest zwracana w dniu wyjazdu o ile nie zostały wyrządzone szkody w obiekcie. W przeciwnym wypadku uczestnik ponosi odpowiedzialność za zwrot pełnych kosztów naprawy lub wymiany sprzętu.
Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 10.00. Podczas oczekiwania na zakwaterowanie uczestnicy składają bagaże we wskazanym przez pilota miejscu.
Walutą na Węgrzech jest forint, orientacyjny kurs 1 EUR = ok. 300 HUF.
Sugerowane kieszonkowe ok. 50 EUR (ok. 15.000 HUF), nie obejmuje programu fakultatywnego.
Do przekroczenia granicy konieczny jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 10:00.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

os. Niepodległości 3A/5A
31-865 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
biuro@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.