w naszej ofercie: 8370 imprez, 8641 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
OBÓZ LET'S TALK PORONIN 2021
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
KOLONIA SIEDEM PRZYGÓD WĘGORZEWO 2021 – 14 DNI
Polecamy [10.12-18.12.2021]
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ WINDSURFINGOWY DŹWIRZYNO 2021
Polecamy [10.12-18.12.2021]
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]

Kolonie letnie rekreacyjne Bajkowe kolonie dla milusińskich Spała 2021
Wszystko o tej ofercie wie:

KOLONIE LETNIE REKREACYJNE BAJKOWE KOLONIE DLA MILUSIŃSKICH SPAŁA 2021

SPAŁA - Raj w sercu Polski. Park Of Poland Suntago Wodny Świat, Baśniowe Sady Klemensa, Bałtów, warsztat pływacki, Lekcja Przetrwania

Wiek: od 6 do 12 lat
Wyżywienie: cztery posiłki dziennie (4P)
Ocena oferty:
Kod oferty:
120885202
oferta w pdf
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]

Kolonie szczególnie polecane dla modszych dzieci. Zapewniamy sympatyczną, opiekuńczą kadrę, która nie tylko interesująco i bezpiecznie zorganizuje codzienne zajęcia ale również pomoże ułożyć rzeczy w szafie, przytuli i wysłucha, opowie bajkę. Podczas pobytu dzieci zwiedzają wiele ciekawych miejsc, poszerzają swoją wiedzę, uczą się samodzielności.

SPAŁA
– znana miejscowość wypoczynkowa w centralnej Polsce nad rzeką Pilicą, na terenie dawnej Puszczy Pilickiej, obecnie Spalskiego Parku Krajobrazowego. Posiada dobre warunki klimatyczne, dawniej letnia rezydencja prezydentów Polski.

PROGRAM

 1. Super wycieczka do Park of Poland czyli szaleństwo w otwartym w 2020 r. największym zadaszonym Parku Wodnym w Europie – Suntago Wodny Świat (), położonym miedzy Warszawą a Łodzią, , ok. 80 km od Spały.
  To prawdziwe miasteczko rozrywki i tropikalna wyspa. Znacie Tropical Islands pod Berlinem ? To coś w tym stylu. Na terenie Suntago znajdują się trzy strefy tematyczne - Jamango Wodna Dżungla, Relax Suntago oraz Saunaria Suntago a w nich m.in. 32 zjeżdżalnie wodne, basen z falami, relax z tzw. dziką rzeką, wodny plac zabaw, maszyna Surf-Air, która umożliwia naukę surfowanie pod dachem, 3 baseny solankowe Dead Sea, 5 basenów witalnych, wypełnionych wodą z minerałami.
  Jamango - Jedyna w swoim rodzaju wodna dżungla pełna atrakcji i niespodzianek na światowym poziomie Aż 32 różne zjeżdżalnie to gwarancja niezapomnianych wrażeń! Odważysz się na zjazd najdłuższą – 320 metrową zjeżdżalnią ? To tak jakby sunąć w dół z wysokości wieży Eiffla. Tropikalny, termalny a może gigantyczny basen z falą? Aż 18 różnych basenów o powierzchni 3500 metrów kw. dostarczy wrażeń każdemu miłośnikowi wodnej zabawy! A to wszystko w otoczeniu 700  palm przywiezionych z egzotycznych zakątków świata.
 2. wycieczka autokarowa  do Bajkowych Sadów Klemensa. Połączymy edukację z zabawą. Na uczestników czeka super zabawa w następujących strefach:
  • Tęczowa Kraina z kurtynami wodnymi
  • Strefa miękkich lotów czyli zabawa na dmuchańcach
  • Gorące piaski – gigantyczna piaskownica przypominająca pustynię na której można budować zamki, ścigać się z górki
  • Leśny Tor Przeszkód
  • przejazd beczkowozem
  • Gra terenowa „Turlaj owoce"
  • Wodny Plac zabaw
  • Zaczarowany zakątek
  • Pociąg do Przyrody
  • Brzozowy labirynt
  • Hop, hop do góry z trzema trampolinami
  • Strachowisko
 3. zwiedzanie VII Dywizjonu Lotniczego, przeznaczonego do wsparcia ogniowego, desantowania, transportu powietrznego oraz zabezpieczenia pododdziałów szturmowych kawalerii powietrznej na polu walki lub zwiedzanie kompleksu bunkrów „Konewka”
 4. Przygoda z tańcem czyli ZUMBA Kids-Kids Jr – opanowała już cały świat. To genialne połączenie tańców latynoamerykańskich, elementów fitness oraz zabawy, poprawiają sylwetkę, kondycję, wprawiają w dobre samopoczucie. Kroki nie są skomplikowane i każdy dobrze się bawi – bo o to chodzi – o dobrą zabawę bez przymusu ćwiczeń. dodatkowo trener przekaże wiedzę na temat ruchu i zdrowego odżywiania. w turnusie,   zajęcia pod okiem profesjonalnego instruktora.
 5. zajęcia na basenie Centralnego Ośrodka Sportu
 6. wizyta na pirackim statku – piracka przygoda – zabawy w wodzie, szukanie ukrytego skarbu przy pomocy pirackiej mapy sprzed lat. Festiwal Talentów.
 7. Zaczarowany Las – wyprawa po kwiat paproci oraz wiele zabaw z Królewną Śnieżką, Kopciuszkiem, Kubusiem Puchatkiem. Indiańska Wioska – jak zbudować wigwam, wybór Wodza Wioski, najpiękniejszej Indianki, Najśmieszniejszego Indianina.
 8. Bajkowy Dzień (prezentacja bajek).
 9. Dzień w Dżungli – wycieczka do lasu, wybór Mistrza lasu, konkurs „Jak się czesał Tarzan i Jane”, polowanie na tygrysa – podchody 
 10. Dzień dobrego humoru – konkurs na najzabawniejsze historyjki, wierszyki, rysowanie karykatur
 11. Dzień sportu „na wesoło”
 12. Szkoła dobrych manier
 13. Festiwal Talentów
 14. Zajęcia plastyczne, wycieczki piesze , gry, konkursy, ogniska, dyskoteki.

Podczas kolonii dzieci zdobywają różne stopnie np. wodnik, botanik, podróżnik oraz odznaki i tytuły np. Złoty Mikrofon (dla najlepszego śpiewaka), Pomysłowy Dobromir (za pomysłowość i twórcze rozwiązywanie problemów),  Niewidzialnej Ręki (dla kolonisty, który często bezinteresownie pomagał innym) itp.

 

PROFILE dodatkowo płatne
(realizowane przy min. 15 uczestnikach):

 1. Poczuj się jak ryba w wodzie! - warsztat pływacki nauka pływania - 8 zajęć po 45 min. lekcji z nauki i doskonalenia pływania
  Cena 140 zł.
 2. wycieczka autokarowa do Bałtowskiego Parku Jurajskiego (): zwiedzanie Jura Parku – podróż w czasie przez okresy geologiczne, obejrzenie rekonstrukcji, dinozaurów, zwiedzanie Zwierzyńca Bałtowskiego, przejażdżka amerykańskim schoolbusem, możliwość, spotkania „oko w oko” ze zwierzętami żyjącymi w Afryce, Ameryce, Australii, Eurazji, wizyta w prehistorycznym Oceanarium a następnie w Sabatówce i w  parku Polska w Miniaturze,
  Cena 150 zł/os.
 3. Szkoła Przetrwania – Aktywna Nauka,
  Program szkoły przetrwania jest podzielony na kilka boków, a w każdym z nich jest cząstka przedmiotów ze szkoły pod postacią survivalu.
  • Ogień - metody rozpalania, dobór podpałki, palenisko
  • Woda - ocena czystości, naturalne wskaźniki czystości wód,
  • Obóz - dobór miejsca, wykonanie konstrukcji
  • Nawigacja - czytanie map, obsługa kompasu i mapy, odnajdywanie położenia, wyznaczanie azymutu, układanie trasy
  • Sygnalizacja ratunkowa- paleniska sygnalizacyjne, panel naziemnie, sygnalizacja nocna/dzienna
  • zasady postępowania w przypadku zgubienia: S.T.O.P. PLAN
  • Zajęcia prowadzi wyspecjalizowana kadra instruktorów survivalu. Uczestnik zajęć powinien zabrać ze sobą plecak, sportowe ubranie, buty za kostkę.
  Cena 50 zł
 4. Zajęcia z Adrenaliną w tle” – wizyta w Parku Linowym Adrenalina w Spale, beztroska, bezpieczna zabawa zajęcia dostosowane do wieku uczestników, pokonanie szeregu przeszkód: mostów, kładek huśtawek itp., to system przeszkód linowych i  platform, uczestnicy wyposażeni są w profesjonalny sprzęt asekuracyjny, czas zajęć  ok. 4 godzin,
  Cena 30 zł5.
 5. Niezapomniane przeżycia i wiele atrakcji w czasie wycieczki autokarowej do Term Uniejowskich i ZOO Safari Termy Uniejów wspaniały nowoczesny kompleks termalno-basenowy w którym czekają baseny zewnętrzne i wewnętrzne: pływackie, rekreacyjne, solankowe, rwąca rzeka, słoneczna łąka, bufet wodny z zatoką, basen dziecięcy z zamkiem, basen lodowy, wyspa jacuzzi, są są też zjeżdżalni, basen solankowy gorący, basen lodowy, komora śnieżna i inne,
  Cena 130 zł
 6. Spływ kajakowy pod opieką ratowników wodnych na trasie Tomaszów - Mazowiecki - Spałą, cena 70 zł.
Imprezy fakultatywne i poszczególne profile będą realizowane przy zgłoszeniu się min. 15 uczestników

CoVid 19 ZASADY OBOWIĄZUJĄ DO ODWOŁANIA •  Program, zakwaterowanie, transport oraz procedury postępowania są dostosowane do wytycznych wydanych przez GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.
•  Uczestncy powinny być zaopatrzeni przez rodziców w indywidualne osłony nosa i ust
•  Rodzice zobowiązani są do podpisania dodatkowego regulaminu zawierającego zasady bezpieczeństwa uwzględniające stan zagrożenia epidemicznego oraz podpisanie dodatkowych oświadczeń dołączonych do karty kwalifikacyjne

Rabaty i promocje

Tytuł: Bon Turystyczny

Czas trwania: 02.10 - 31.03.2022

Przy tej ofercie możesz wykorzystać BON TURYSTYCZNY

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
04.07-13.07.2021 1680 PLN Sprawdź
13.07-22.07.2021 1680 PLN Sprawdź
22.07-31.07.2021 1680 PLN Sprawdź
09.08-18.08.2021 1680 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

Poczuj się jak ryba w wodzie! - warsztat pływacki nauka pływania : Dopłata 140 PLN
Wycieczka autokarowa do Bałtowskiego Parku Jurajskiego : Dopłata 150 PLN
Dieta bezglutenowa : Dopłata 60 PLN
Dieta wegetariańska : Dopłata 0 PLN
Szkoła Przetrwania – Aktywna Nauka : Dopłata 60 PLN
Zajęcia "z Adrenaliną w tle” : Dopłata 30 PLN
Spływ kajakowy pod opieką ratowników wodnych : Dopłata 70 PLN
Wyci. autokarowa do Bałtowskiego Parku Jurajskiego : Dopłata 150 PLN
wycieczka do Term "Uniejów" i ZOO Safari Borysew : Dopłata 130 PLN
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : Dopłata 2,8% od sumy
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe : Dopłata 5,6% od sumy

Zakwaterowanie

Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy Zacisze

Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy „ZACISZE” -  usytuowany w otoczeniu zieleni, Pokoje 2,3-osobowe z łazienkami, telewizorami, lodówką. Ośrodek dysponuje: boiskiem sportowym, placem zabaw, ogrodem do grillowania, stołem do pimg-ponga i bilardowym, rowerami, jadalnią, salami konferencyjnymi ze sprzętem multimedialnym, kawiarnią, jacuzzi, pokojem zabaw (www.naturatour.pl/strona/osrodek/9/Spa%C5%82a+Zacisze). Teren ośrodka ogrodzony i monitorowany
Około 1 km od ośrodka ‘Zacisze” płynie rzeka Pilica z piaszczystą plażą.

Wyżywienie

cztery posiłki dziennie (4P)

W stołówce ośrodka
4 posiłki dziennie
(w tym podwieczorek)
Pierwsze świadczenie: obiad w pierwszym dniu turnusu, ostatnie świadczenie: obiad w ostatnim dniu turnusu

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Katowice Dopłata 150 PLN
Kielce Dopłata 150 PLN
Kraków Dopłata 150 PLN
Lublin Dopłata 150 PLN
Łódź Dopłata 100 PLN
Warszawa Dopłata 100 PLN

Własny

Cena zawiera

- zakwaterowanie
- wyżywienie
- ubezpieczenie NNW
- realizację programu wymienionego w ofercie
- kadrę wychowawczą,
- opiekę medyczna na tzw. „doraźne wezwanie”
- składkę TFG
- składkę TFP

Cena nie zawiera

- świadczeń nie zawartych w ofercie
- dopłat do transportu z poszczególnych miast
- opłat za imprezy fakultatywne i profile dodatkowe
- ubezpieczenia kosztów rezygnacji

Informacje dodatkowe

UBEZPIECZENIE
Uczestnicy będą ubezpieczeni w UNIQA TU S.A, ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW Polska - 5000 PLN, NNW Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 2000 EUR, NNW Pozostałe Państwa Świata - 4000 EUR), kosztów leczenia (KL Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 10000 EUR, KL Pozostałe Państwa Świata - 30000 EUR) oraz bagażu podróżnego (BP Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 200 EUR, BP Pozostałe Państwa Świata - 400 EUR ). Dodatkowo uczestnik może indywidualnie ubezpieczyć się od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży.

UBEZPIECZENIE DOBROWOLNE
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji lub Przerwania Podróży UNIQA TU S.A. - chroni Ubezpieczonych w przypadku rezygnacji lub przerwania podróży na skutek nagłego zachorowania, również spowodowanego zarażeniem się wirusem COVID-19.
Koszt ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji lub Przerwania Podróży wynosi 2,8 % wartości umowy, dla osób chorych przewlekle koszt to 5,6 % wartości umowy

UWAGA !!!

Wyjazdy z poszczególnych miejscowości realizowane są przy zgłoszeniu się minimum 5 osób.
Dojazdy antenowe mogą być zorganizowane pociągiem, busem, Flixbusem lub samochodem osobowym
W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.
Informacje o zbiórce najpóźniej 5 dni przed turnusem na www.

Galeria

comments powered by Disqus
Popularne
OBÓZ LET'S TALK PORONIN 2021
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ DANCE CAMP PORONIN 2021
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ ŻEGLARSKI WĘGORZEWO 2021 – 14 DNI
Polecamy [10.12-18.12.2021]
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII 2021 - HOTEL COLOSSEUM****
Polecamy [10.12-18.12.2021]
OBÓZ FILMOWY KINOMANIACY PORONIN 2021
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ GOKARTOWO-QUADOWY
Polecamy [10.12-18.12.2021]
OBÓZ WINDSURFINGOWY DŹWIRZYNO 2021
Polecamy [10.12-18.12.2021]
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.