w naszej ofercie: 11536 imprez, 5686 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Spała 2024<br>Kolonia letnia<br>Parki Rozrywki – Mandoria – Park Of Poland Suntago Wodny Świat, !!! Baśniowe Sady Klemensa, a także warsztat pływacki, Lekcja Przetrwania,
Wszystko o tej ofercie wie:

SPAŁA 2024
KOLONIA LETNIA
PARKI ROZRYWKI – MANDORIA – PARK OF POLAND SUNTAGO WODNY ŚWIAT, !!! BAŚNIOWE SADY KLEMENSA, A TAKŻE WARSZTAT PŁYWACKI, LEKCJA PRZETRWANIA,

Obozy i kolonie letnie 2024, obozy letnie w Spale, Kolonie dla najmłodszych w Spale

Wiek: od 7 do 13 lat
Wyżywienie: cztery posiłki dziennie (4P)
Ocena oferty:
Kod oferty:
120885202
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

Obóz 6-13 lat - Raj w sercu Polski Park Of Poland - Parki Rozrywki - Parki Wodne Spała 2024

Obozy i kolonie letnie 2024, obozy letnie w Spale, Kolonie dla najmłodszych w Spale

Zapraszamy głównie debiutantów kolonijnych na bezpieczne, aktywne kolonie z bardzo bogatym programem zwiedzania i aktywnościDoskonale rozumiemy Państwa obawy, jednak wysyłając dziecko na obóz organizowany przez bp, możecie Państwo być spokojni o swoje pociechy. Wiemy, że powierzają nam Państwo swój największy skarb, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo naszych małych podopiecznych oraz atrakcyjność zajęć.SPAŁA – kurort carów i prezydentów, znana miejscowość wypoczynkowa w centralnej Polsce nad rzeką Pilicą, na terenie dawnej Puszczy Pilickiej, obecnie Spalskiego Parku Krajobrazowego. Posiada dobre warunki klimatyczne. Dawniej letnia rezydencja prezydentów Polski.Spałą położona jest w odległości ok. 100 km od Warszawy, ok. 60 km od Łodzi, ok. 70 km od Radomia, ok. 100 km od Kielc, ok. 200 km od Katowic, Krakowa, Lublina.Kolonie szczególnie polecane dla dzieci młodszych. Zapewniamy sympatyczną, opiekuńczą kadrę, która nie tylko interesująco i bezpiecznie zorganizuje zajęcia ale również pomoże w wielu codziennych czynnościach.  

Zapraszamy głównie debiutantów kolonijnych na bezpieczne, aktywne kolonie z bardzo bogatym programem zwiedzania i aktywności

Doskonale rozumiemy Państwa obawy, jednak wysyłając dziecko na obóz organizowany przez BP, możecie Państwo być spokojni o swoje pociechy. Wiemy, że powierzają nam Państwo swój największy skarb, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo naszych małych podopiecznych oraz atrakcyjność zajęć.

SPAŁA – kurort carów i prezydentów, znana miejscowość wypoczynkowa w centralnej Polsce nad rzeką Pilicą, na terenie dawnej Puszczy Pilickiej, obecnie Spalskiego Parku Krajobrazowego. Posiada dobre warunki klimatyczne. Dawniej letnia rezydencja prezydentów Polski.

Spałą położona jest w odległości ok. 100 km od Warszawy, ok. 60 km od Łodzi, ok. 70 km od Radomia, ok. 100 km od Kielc, ok. 200 km od Katowic, Krakowa, Lublina.

Kolonie szczególnie polecane dla dzieci młodszych. Zapewniamy sympatyczną, opiekuńczą kadrę, która nie tylko interesująco i bezpiecznie zorganizuje zajęcia ale również pomoże w wielu codziennych czynnościach.  

Program

1. Obudź w sobie odkrywcę i odwiedź Mandorię Miasto Przygód – nowy park rozrywki pod dachem pełen atrakcji (www.mandoria.com). Rozrywka w Mieście Przygód jest bardzo zróżnicowana, świetną zabawę zapewnią m.in.

- karawana – największa w Polsce dwupoziomowa karuzala

- strzelnica z historycznymi karabinami

- Galeon – olbrzymi okręt wirujący nad portem

- Barbakan – olbrzymia zjeżdżalnia z 6 torami

- Mroczny Dwór- jedyny w Polsce roller coaster jeżdżący w ciemności

- Orkiestra Błaznów – przezabawna ruchoma ławka

- karuzela z łódkami na wodzie 

- małpi gaj

- Zatoka Piskorza – łódki zdalnie sterowane, możesz się poczuć kapitanem statku

- Latarnia Leonarda – karuzela typu Magiczne Rowery

- Beczki – karuzela w winnicy

- Szalupy – rowerki wodne

Oprócz głównych atrakcji i licznych gier zręcznościowych, Goście mogą skupić się na odkrywaniu tajemnic Mandorii, a w międzyczasie udać się po przekąskę do Abu Cafe czy Tawerny Trzy Dzwony. Po drodze być może spotkają psotne fretki, Raskala i Lili, lub poznają którąś z ważnych, mandoriańskich osobistości

2. Wycieczka autokarowa  do Bajkowych Sadów Klemensa. Połączymy edukację z zabawą. Na uczestników czeka super zabawa w następujących strefach:

• Tęczowa Kraina z kurtynami wodnymi

• Strefa miękkich lotów 

• Gorące piaski – gigantyczna piaskownica przypominająca pustynię na której można budować zamki, ścigać się z górki

• Leśny Tor Przeszkód

• przejazd beczkowozem

• Gra terenowa „Turlaj owoce”

• Wodny Plac zabaw

• Zaczarowany zakątek

• Pociąg do Przyrody

• Brzozowy labirynt

• Hop, hop do góry z trzema trampolinami

• Strachowisko

3. Zwiedzanie VII Dywizjonu Lotniczego, przeznaczonego do wsparcia ogniowego, desantowania, transportu powietrznego oraz zabezpieczenia pododdziałów szturmowych kawalerii powietrznej na polu walki lub zwiedzanie kompleksu bunkrów „Konewka”

4. Zajęcia na basenie Centralnego Ośrodka Sportu

5. Wizyta na pirackim statku – piracka przygoda – zabawy w wodzie, szukanie ukrytego skarbu przy pomocy pirackiej mapy sprzed lat. Festiwal Talentów.

6. Plażowanie nad Pilicą

7. Zaczarowany Las – wyprawa po kwiat paproci oraz wiele zabaw z Królewną Śnieżką, Kopciuszkiem, Kubusiem Puchatkiem. Indiańska Wioska – jak zbudować wigwam, wybór Wodza Wioski, najpiękniejszej Indianki, Najśmieszniejszego Indianina.

8. Bajkowy Dzień (prezentacja bajek). 

9. Dzień w Dżungli – wycieczka do lasu, wybór Mistrza lasu, konkurs „Jak się czesał Tarzan i Jane”, polowanie na tygrysa – podchody

10. Dzień dobrego humoru – konkurs na najzabawniejsze historyjki, wierszyki, rysowanie karykatur

11. Dzień sportu „na wesoło”

12. Szkoła dobrych manier 

13. Festiwal Talentów

14. Zajęcia plastyczne, wycieczki piesze , gry, konkursy, ogniska, dyskoteki.

2. Super wycieczka do Park of Poland i super atrakcje - szaleństwo w otwartym w 2020 r. największym zadaszonym Parku Wodnym w Europie – Suntago Wodny Świat (www.parkofpoland.com), 

To prawdziwe miasteczko rozrywki i tropikalna wyspa. Znacie Tropical Islands pod Berlinem ? To coś w tym stylu. Na terenie Suntago znajdują się trzy strefy tematyczne - Jamango Wodna Dżungla, Relax Suntago oraz Saunaria Suntago a w nich m.in. 32 zjeżdżalnie wodne, basen z falami, relax z tzw. dziką rzeką, wodny plac zabaw, maszyna Surf-Air, która umożliwia naukę surfowanie pod dachem, 3 baseny solankowe Dead Sea, 5 basenów witalnych, wypełnionych wodą z minerałami.  Jamango - Jedyna w swoim rodzaju wodna dżungla pełna atrakcji i niespodzianek na światowym poziomie Aż 32 różne zjeżdżalnie to gwarancja niezapomnianych wrażeń! Odważysz się na zjazd najdłuższą – 320 metrową zjeżdżalnią ? To tak jakby sunąć w dół z wysokości wieży Eiffla. Tropikalny, termalny a może gigantyczny basen z falą? Aż 18 różnych basenów o powierzchni 3500 metrów kw. dostarczy wrażeń każdemu miłośnikowi wodnej zabawy! A to wszystko w otoczeniu 700  palm przywiezionych z egzotycznych zakątków świata Rozglądasz się za niezwykłym miejscem, które zachwyci i zapewni chwilę wytchnienia od codzienności?

Cena 180 zł/os/

3. wycieczka autokarowa do Bałtowskiego Parku Jurajskiego (www.juraparkbaltow.pl): zwiedzanie Jura Parku – podróż w czasie przez okresy geologiczne, obejrzenie rekonstrukcji, dinozaurów, w programie ( Jura Park • Muzeum Jurajskie • Zwierzyniec Bałtowski (górny i dolny).  Sabatówka Wioska Czarownic • Park Zabaw, cena 160 zł.

4. Szkoła Przetrwania – Aktywna Nauka ,

Program szkoły przetrwania jest podzielony na kilka boków, a w każdym z nich jest cząstka przedmiotów ze szkoły pod postacią survivalu. 

• Ogień - metody rozpalania, dobór podpałki, palenisko

• Woda - ocena czystości, naturalne wskaźniki czystości wód,

• Obóz - dobór miejsca, wykonanie konstrukcji

• Nawigacja - czytanie map, obsługa kompasu i mapy, odnajdywanie położenia, wyznaczanie azymutu, układanie trasy

• Sygnalizacja ratunkowa- paleniska sygnalizacyjne, panel naziemnie, sygnalizacja nocna/dzienna.

• zasady postępowania w przypadku zgubienia: S.T.O.P. PLAN

Zajęcia prowadzi wyspecjalizowana kadra instruktorów survivalu. Uczestnik zajęć powinien zabrać ze sobą plecak, sportowe ubranie, buty za kostkę.

Cena 100 zł

5. Zajęcia z Adrenaliną w tle” – wizyta w Parku Linowym w Tomaszowie Mazowieckim,  -  beztroska, bezpieczna zabawa zajęcia dostosowane do wieku uczestników, następnie zajęcia rekreacyjne oraz pływanie na strzeżonej plaży w Tomaszowie Mazowieckim

Cena 100 zł/os.

TRANSPORT:  

a) trasa główna autokar lub bus: z Warszawy + 120 zł, z Łodzi + 120 zł, 

b) przejazdy antenowe: z Lublin + 160 zł, z Kielce + 150 zł.  Katowice i Kraków  + 200 zł, Gdańsk + 200 zł (Gdańsk – Tomaszów Mazowiecki – pociąg, dalej bus. Wyjazdy realizowane przy min. 7 uczestnikach. Dojazdy antenowe mogą odbywać się  innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie (antena mikrobusem, PKP – rezerwacja miejsc siedzących pod opieką wychowawcy - konwojenta).

c) Dojazd własny: przyjazd uczestnika z rodzicami do ośrodka na godz. 13.00, odbiór uczestnika w ostatnim dniu o 12.00

Wyjazdy z poszczególnych miejscowości realizowane są przy zgłoszeniu się minimum 5 uczestników. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem

W przypadku przejazdu PKP uczestnik powinien posiadać ważną legitymację szkolną w przypadku jej braku uczestnik dopłaca do 100% wartości biletu - zgodnie z taryfą obowiązującą w PKP Intercity.

Dojazdy antenowe mogą być zorganizowane pociągiem, busem, FlixBusem lub samochodem osobowym.

Informacje o zbiórce najpóźniej 5 dni przed turnusem

UBEZPIECZENIE DOBROWOLNE 

Ubezpieczenie Rezygnacji chroni Ubezpieczonych w przypadku rezygnacji z podróży na skutek nagłego zachorowania, również spowodowanego zarażeniem się wirusem COVID-19 

Podczas kolonii uczestnicy zdobywają różne stopnie np. wodnik, botanik, podróżnik oraz odznaki i tytuły np. Złoty Mikrofon (dla najlepszego śpiewaka), Pomysłowy Dobromir (za pomysłowość i twórcze rozwiązywanie problemów),  Niewidzialnej Ręki (dla kolonisty, który często bezinteresownie pomagał innym) itp.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
01.07-09.07.2024 2250 PLN Sprawdź
09.07-17.07.2024 2250 PLN Sprawdź
17.07-25.07.2024 2250 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

Mandoria Miasto Przygód : Dopłata 150 PLN
Poczuj się jak ryba w wodzie : Dopłata 180 PLN
Super wycieczka do Park of Poland : Dopłata 180 PLN
Szkoła Przetrwania - Aktywna Nauka : Dopłata 100 PLN
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : Dopłata 2,8% od sumy
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe : Dopłata 5,6% od sumy
Wycieczka autokarowa do Bałtowskiego Parku Jurajskiego : Dopłata 150 PLN
Wycieczka autokarowa do Bałtowskiego Parku Jurajskiego : Dopłata 160 PLN
Zajęcia z Adrenaliną w tle” – wizyta w Parku : Dopłata 100 PLN

Zakwaterowanie

Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy Zacisze

Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy „ZACISZE” ( ) ,  usytuowany w otoczeniu zieleni, Pokoje 2,3-osobowe z łazienkami, telewizorami, lodówką. Ośrodek dysponuje: boiskiem sportowym, placem zabaw, ogrodem do grillowania, stołem do pimg-ponga i bilardowym, rowerami, jadalnią, salami konferencyjnymi ze sprzętem multimedialnym, kawiarnią, jacuzzi, pokojem zabaw.
Teren ośrodka ogrodzony i monitorowany, Około 1 km od ośrodka ‘Zacisze” płynie rzeka Pilica z piaszczystą plażą. 

Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy „ZACISZE” ( ) ,  usytuowany w otoczeniu zieleni, Pokoje 2,3-osobowe z łazienkami, telewizorami, lodówką. Ośrodek dysponuje: boiskiem sportowym, placem zabaw, ogrodem do grillowania, stołem do pimg-ponga i bilardowym, rowerami, jadalnią, salami konferencyjnymi ze sprzętem multimedialnym, kawiarnią, jacuzzi, pokojem zabaw.

Teren ośrodka ogrodzony i monitorowany, Około 1 km od ośrodka ‘Zacisze” płynie rzeka Pilica z piaszczystą plażą. 

Wyżywienie

cztery posiłki dziennie (4P)

w stołówce ośrodka: 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek)
Pierwsze świadczenie: obiad w pierwszym dniu turnusu, ostatnie świadczenie: obiad w ostatnim dniu turnusu
w stołówce ośrodka: 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek)Pierwsze świadczenie: obiad w pierwszym dniu turnusu, ostatnie świadczenie: obiad w ostatnim dniu turnusu

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Godzina odjazdu Miejsce zbiórki Cena
Katowice Dopłata 200 PLN
Kielce Dopłata 150 PLN
Kraków Dopłata 200 PLN
Lublin Dopłata 160 PLN
Łódź 11:00 Parking dla autokarów przy CH Manufaktura Dopłata 120 PLN
Warszawa 09:00 ul. Grójecka 38 (Ochota; zatoczka autobusowa przed kościołem pw Świętego Jakuba Apostoła) Dopłata 120 PLN
Gdańsk Dopłata 200 PLN

Własny

Cena nie zawiera

dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za imprezy fakultatywne, składkę ubezpieczenia kosztów rezygnacji.

Cena zawiera

zakwaterowanie, wyżywienie, program, ubezpieczenie NNW, kadra wychowawcza, opiekę pielęgniarki na tzw. „doraźne wezwanie”, składkę TFG i składkę TFP.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.