w naszej ofercie: 12871 imprez, 20588 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Kolonia - Chopok, Słowacja
Wszystko o tej ofercie wie:

KOLONIA - CHOPOK, SŁOWACJA

Narty i Snowboard na Słowacji

Wiek: od 8 do 13 lat
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
123414691
oferta w pdf

Kolonia przeznaczona jest dla Dzieci mających już za sobą swój pierwszy kontakt z nartami lub snowboardem i dla bardziej zaawansowanych. Absolutnie początkującym polecamy nasze obozy w Wiśle lub na Kaszubach.

Pensjonat Galanto to wymarzone miejsce dla małych narciarzy i snowboardzistów. Położony zaledwie kilkanaście kilometrów od największego centrum narciarskiego Jasna Niżne Tatry (zapewniamy dojazd autokarem na stok). Świetne widoki, rodzinna atmosfera, pyszna kuchnia i profesjonalna, sympatyczna opieka instruktorów i wychowawców to gwarancja dobrej zabawy i  bezstresowej, efektywnej nauki jazdy na nartach lub snowboardzie.

Dodatkowym atutem jest nieduża odległość od polskiej granicy, dzięki czemu podróż nie będzie uciążliwa, a standard tras jest porównywalny z alpejskimi ośrodkami.


Opis regionu 

Jasna Tatry Niżne  to największy ośrodek sportów zimowych na Słowacji, który ma najlepsze naturalne warunki do uprawiania narciarstwa i snowboardingu. Oferuje ponad 46 km idealnie przygotowanych tras zjazdowych o różnym stopniu trudności – dla początkujących, rodzin z dziećmi czy też zaawansowanych narciarzy, ale także do organizacji zawodów na światowym poziomie. Nowoczesny system naśnieżania o długości ponad 27 km gwarantuje śnieg przez co najmniej 5 miesięcy w roku. Na Chopoku działa 40 wyciągów i kolejek linowych, które są w stanie przetransportować ponad 30 000 osób na godzinę.

Wyjątkowe podejście  

Młodzi Uczestnicy nie są zazwyczaj w stanie skupić swojej uwagi zbyt długo na jednej czynności, dlatego zajęcia narciarskie i snowboardowe przerywane są zabawami na śniegu oraz odpoczynkiem tak, aby dostosować ich natężenie do możliwości najmłodszych. Uczestnicy będą szlifować swoją jazdę na odpowiednich poziomach zaawansowania (przewidujemy podział na dwie grupy), doskonaląc różne techniki jazdy pod okiem Instruktorów narciarskich i snowboardowych z dużym doświadczeniem i kwalifikacjami (PZN, PZS, UKFiS). W programie także: audiowizualne metody nauczania (nagrywanie jazdy na kamerze i analiza popełnianych błędów), wykłady na temat pielęgnacji i konserwacji sprzętu, a także bezpieczeństwa na stoku.

Dlaczego na Kolonię?  

W czasie zajęć Uczestnicy są w stanie zobaczyć jak inni czerpią radość z uprawiania narciarstwa i snowboardu, co według nas jest najlepszym sposobem, aby wzbudzić zainteresowanie tym sportem. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, maksymalnie 8 osób na 1 instruktora (osobne grupy narciarskie i snowboardowe – prosimy o deklarację w momencie zapisywania), pozwala to z jednej strony zachować indywidualne podejście, a z drugiej dać odpowiedni kontakt z rówieśnikami.

Sprzęt

Dobór sprzętu ma duże znaczenie, odpowiedni pomoże w szybszym robieniu postępów. Z Uczestnikami, którzy nie mają własnego sprzętu, Instruktorzy wybiorą się do wypożyczalni, gdzie pomogą dobrać odpowiednie wyposażenie. Dobry sprzęt to także bezpieczeństwo – nasi Instruktorzy zadbają, aby wyregulować siłę wypięcia wiązań. Wymagamy, aby każdy Uczestnik miał własny kask narciarski.

Ilość zajęć  

Codziennie na stoku będziemy spędzać od 4 do 6 godzin, w zależności od warunków pogodowych i postępów Uczestników. Po zajęciach Instruktorzy przeprowadzą wykłady na temat pielęgnacji sprzętu, zasad bezpieczeństwa w górach oraz zapoznają Uczestników z Białym Kodeksem Narciarskim.
 

Oprócz szaleństwa na stokach proponujemy także:

Zimowe kino

Wieczorami, w chwilach odpoczynku, w ciepłych kapciach, z kubkiem pysznego kakao w dłoniach Uczestnicy zobaczą najfajniejsze bajki i filmy dla Dzieci.

Zajęcia plastyczne  

Po wyczerpujących zajęciach sportowych Uczestnicy będą mieli okazję puścić wodze fantazji i na specjalnych zajęciach plastycznych rozwinąć swoje artystyczne skrzydła.

Nie zabraknie również typowo zimowych zabaw takich jak: lepienie bałwana, zjazdy na „jabłuszkach” czy po prostu taplanie się w śniegu.

 

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

Penzión GALANTO

Zakwaterowanie w pensjonacie Galanto, położonym w cichej i spokojnej okolicy 2 km od centrum Liptowskiego Jana. Otoczenie pensjonatu to piękne lasy i niezmącona przyroda, szum potoku i widok na Tatry Niskie u wylotu Jańskiej Doliny. Do centrum narciarskiego Jasna 19 km (zapewniamy dojazdy na stok). Nocleg w pokojach 2-4 osobowych (również łóżka małżeńskie) z łazienkami, telewizorami. Na terenie pensjonatu znajduje się grota solna, świetlica ze stołem do bilarda i ping ponga, sauna, stołówka. 

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

wyżywienie 2 razy dziennie

Cena zawiera

Zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie 2 razy dziennie, program zajęć, opiekę kadry i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL AXA, szkolenie narciarskie lub snowboardowe.

Cena nie zawiera

Skipassów, dojazdu, kosztu wypożyczenia sprzętu, atrakcji dodatkowych.

Ceny skipassów:

dzieci w wieku 6-12 lat (do dnia poprzedzającego 12. urodziny): 113 euro

młodzież w wieku 12-18 lat (do dnia poprzedzającego 18. urodziny): 130 euro

dorośli (od dnia 18. urodzin): 199 euro

Koszt wypożyczenia sprzętu na 6 dni: narty/snowboard ok. 75-80 euro, buty narciarskie ok. 30 euro.

Atrakcje dodatkowe: aquapark Tatralandia +120 zł

Co zabrać

 • obowiązkowo KASK!
 • euro na skipass i ewentualne wypożyczenie sprzętu
 • ważny dowód osobisty lub paszport oraz kartę EKUZ
 • poprawnie wypełnioną kartę kolonijną z numerem PESEL
 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL
 • czapkę, szalik, dwie pary rękawiczek
 • odzież na różne temperatury oraz odpowiednie obuwie zimowe
 • przybory do mycia i ręcznik
 • mały plecak na wyjścia
 • sprzęt narciarski lub snowboardowy
 • chętni do aquaparku: strój kąpielowy/kąpielówki, czepek, klapki, ręcznik

Jeżeli Państwa dziecko nie ma legitymacji szkolnej, prosimy o wiadomość przy rezerwacji.

Poniżej rady naszych instruktorów odnośnie sprzętu i ubrań narciarskich, w jakie dzieci powinny zostać wyposażone:

 • rękawiczki narciarskie, ortalionowe, goretex, skórzane - LUŹNE (nigdy wełniane)
 • skarpety narciarskie długie, do kolan
 • bielizna narciarska, termoaktywna
 • sprzęt narciarski - sprawdzony i dobrany przez fachowca, koniecznie kijki narciarskie odpowiedniej długości
 • spodnie narciarskie dobrze osłaniające plecy
 • dobrze dobrane gogle z jasnożółtą szybką

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

os. Niepodległości 3A/5A
31-865 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
biuro@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.