w naszej ofercie: 16107 imprez, 17191 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Zimowisko survivalowe Sudety Czarna Góra
Wszystko o tej ofercie wie:

ZIMOWISKO SURVIVALOWE SUDETY CZARNA GÓRA

Zimowisko survivalowe Sudety Czarna Góra Polska Nowy Gierałtów

Wiek: od 8 do 17 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
123506778
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
A w programie m. in.
- zajęcia z orientacji w terenie i zasad przetrwania zimą,
- budowa schronienia zimą – iglo (o ile pozwoli pogoda),
- rozpalanie ogniska zimą,
- w co się ubrać i co zabrać do lasu zimą (nie tylko żeby było ciepło, ale też żeby skutecznie „zniknąć”)
- specyficzne zagrożenia zimowe i jak ich unikać,
- elementy pierwszej pomocy,
- gra terenowa „poszukiwanie Złotego Pociągu” z wykorzystaniem wykrywacza metalu.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

1 * Ubezpieczenie wszystkich uczestników od kosztów rezygnacji wg. OWU KR Standard Signal Iduna. Wybór ubezpieczenia oznacza akceptację ww. warunków. : Dopłata 2,6%

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy

Pensjonat Pokoje w Górach u Wanata położony jest w Nowym Gierałtowie w Kotlinie Kłodzkiej w Masywie Śnieżnika w Paśmie Gór Złotych oraz Bialskich. Goście maja do dyspozycji 2, 3 ,4, 5 osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje w Górach u Wanata oferują luksusowe pokoje gościnne na dwóch piętrach budynku - łącznie 85 miejsc noclegowych. Pensjonat posiada oświetlony wyciąg narciarski bezpośrednio nad budynkiem. Pomieszczenia są zaaranżowane wygodnie i ze smakiem. Komfort zapewniają nowe, dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających turystów meble oraz nowocześnie urządzone łazienki - z toaletą, umywalką i prysznicem. www.pokojewgorach.com

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

Cena zawiera

- przejazd autokarem LUX, dojazd do wyciągów,
- 6 noclegów,
- 6 śniadań, 6 kolacji, 6 x prowiant na stok lub obiad,
- ubezpieczenie NNW (dla uczestników obozów wariant SKI),
- opiekę kadry pedagogicznej, pilota-kierownika,
- wycieczka do Kłodzka, zwiedzanie Starego Miasta,
- codzienną naukę jazdy pod opieka instruktorów narciarstwa (dotyczy obozu narciarskiego),
- dla dzieci nie jeżdżących na nartach bogaty program zimowiska: gry i zabawy na śniegu, zawody sportowe, konkursy z nagrodami, wycieczki po okolicy,
- program Survival – Tajemnicze Sudety. Może to Ty odnajdziesz Złoty Pociąg?

Cena nie zawiera

karnetów na stoki - Karnet narciarski orientacyjna cena ok 40 zł/dzień aktualne ceny http://czarnagora.pl/pl/cennik, Fakultatywnie wycieczka do Pragi + 80 zł, Możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego 25-30 zł/dzień

zimowisko "tajemnicze sudety"

Nie tylko latem można się dobrze bawić! Na naszych zimowiskach poznacie piękne góry w zimowej szacie. Będziecie mieli okazję nie tylko poszaleć na śniegu, zwiedzić okolicę, ale też doskonale bawić się biorąc udział w naszych nowych zimowych programach tematycznych! A to wszystko w super atmosferze, pod opieką naszej najlepszej kadry! Zimowa przygoda czeka na Was!

kotlina kłodzka / sudety

To jeden z atrakcyjniejszych rejonów turystycznych w Polsce, znajdziecie tu zabytkowe uzdrowiska, parki narodowe, blisko stąd do Czech i Pragi. Jest to też kraina starych sztolni, malowniczych jaskiń, tajemniczych zamków i nieodkrytych dotychczas skarbów. Wyciągi narciarskie w Masywie Śnieżnika i Zieleńcu oferują doskonałe warunki narciarskie. Nowy Gierałtów, to niewielka miejscowość turystyczna położona w dolinie Białej Lądeckiej w pobliżu Gór Złotych i Bialskich.

CZARNA GÓRA - jeden z najpopularniejszych, dużych ośrodków narciarskich w Polsce położony w Sudetach Wschodnich w Masywie Śnieżnika, we wsi Sienna, na ziemi kłodzkiej. Trasy narciarskie, o długości ponad 10 km położone są na północno-wschodnich stokach Czarnej Góry (1205 m n.p.m.) i Żmijowca (1153 m n.p.m.). Ośrodek narciarski w swojej ofercie posiada: 3 koleje linowe, 7 wyciągów orczykowych (1114 do 157 m długości), 6 tras narciarskich i dwa pola narciarskie. Ponadto rejon ten oferuje liczne trasy do narciarstwa biegowego i skiturowego. Od 2015 roku stacje narciarskie w Czarnej Górze, Lądku Zdroju i Kamienicy oferują wspólny skipass obejmujący cały Ski Region Śnieżnik. Bezpłatny skibus przewozi narciarzy pomiędzy stacjami.
www.czarnagora.pl
www.skiregionsnieznik.pl

cena nie zawiera:

- karnety narciarskie (ok. 30-50 zł/dzień),
- wypożyczenie sprzętu narciarskiego ok. 25-40 zł / dzień

Fakultatywnie:
- wycieczka do Pragi + 80 zł

wiek uczestników zimowiska

8-17 lat

informacje dodatkowe

- Każdy uczestnik musi dostarczyć na zbiórkę wypełnioną kartę kwalifikacyjną. Kopię karty prosimy dostarczyć do biura do 3 tyg. przed wyjazdem. Bez karty dziecko nie może pojechać na obóz (dlatego prosimy o dostarczenie nam kopii, aby dziecko mogło jechać nawet jeśli rodzice zapomną karty).

- Wszyscy uczestnicy obozów narciarskich i snowboardowych muszą posiadać kask!

- Każde dziecko które wyjeżdża na kolonię lub obóz za granicą musi posiadać ważny DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT!!! Zalecamy również posiadanie karty EKUZ (Karta Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej w oddziałach wojewódzkich NFZ).

- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.
Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.

- Uczestnicy zimowiska podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik z uprawnieniami przewodnika tatrzańskiego. Dodatkowo - do dyspozycji uczestników obozu narciarskiego - w grupie jest instruktor narciarski który czuwa nad postępami w nauce jazdy na nartach.

- Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby dziecka). Ubezpieczenie to można wykupić nie później niż 5 dni po dokonaniu rezerwacji. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z biurem.

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy.

- Faktury za pobyt wystawiamy nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem na prośbę klienta, w celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie: http://www.Organizatorpolska.com.pl/faktury

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.