w naszej ofercie: 14729 imprez, 15846 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz narciarski Czechy Valasske Klobouky
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ NARCIARSKI CZECHY VALASSKE KLOBOUKY

Obóz narciarski Czechy Valasske Klobouky Czechy Valasske Klobouky

Wiek: od 11 do 17 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
123529636
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Gry (i to nie komputerowe) wracają do łask w wielkim stylu. Niezależnie od tego czy interesują Cię gry planszowe, karcianki, strategiczne, czy przygodowe, na zimowisku każdy znajdzie coś dla siebie. Doblo, Dixit i Carcasonne, to tylko niektóre z propozycji gier, które przygotowalismy dla was na te ferie. A na końcu oczywiście Wielki Turniej o Puchar Organizatoru! Zjęcia będą realizowane popołudniam i/lub wieczorami i są niezależne od pogody :)

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

1 * Ubezpieczenie wszystkich uczestników od kosztów rezygnacji wg. OWU KR Standard Signal Iduna. Wybór ubezpieczenia oznacza akceptację ww. warunków. : Dopłata 2,6%

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy

Hotel JELENOVSKA *** - położony jest na wysokości 640 m n.p.m. Posiada 180 miejsc noclegowych o bardzo dobrym standardzie. Pokoje są w większości 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i TV. W hotelu znajduje się restauracja, kawiarnia, snack-bar, taras zewnętrzny z kominkiem. Skorzystać tu można z masaży, whirpool, fitnessu, krytego basenu, sauny, bilardu, kręglarni, stołu do tenisa stołowego. Przy hotelu znajduje się nowy wyciąg narciarski o długości 400 m. www.jelenovska.cz

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

Cena zawiera

- transport autokarem LUX
- 6 noclegów w hotelu Jelenovska ***
- wyżywienie: 6 śniadań , 6 obiadów lub suchych prowiantów na narty, 6 kolacji
- ubezpieczenie KL i NNW ,
- opieka pilota, kadry pedagogicznej
- codzienna nauka jazdy pod opieką instruktorów narciarskich,
- korzystanie z basenu, organizacja dyskotek, realizacja programu pobytu (konkursy, zabawy, zawody sportowe),
- po drodze zwiedzanie wołoskiej miejscowości Stramberk,

Cena nie zawiera

- karnetów narciarskich (Czechy 15-200 koron/dzień, Słowacja 10-15 euro/dzień)
- wypożyczenia sprzętu narciarskiego (ok 250 koron/dzień)
- korzystania z kręgielni i sauny w hotelu (możliwe za dopłatą)

obóz narciarski w czechach

Góry + zima + narty = doskonała zabawa! Na obozach narciarskich i snowboardowych z Organizatorem będziecie mogli nauczyć się jeździć na nartach „od zera” albo doskonalić swoje umiejętności narciarskie pod opieką doświadczonych instruktorów w grupach do 12 osób. Na stoku dzielimy grupy wg zaawansowania. Oprócz nauki jazdy będzie okazja spróbować swoich sił w zawodach i innych zadaniach sprawnościowych. Pamiętajcie żeby koniecznie zabrać ze sobą kask! Każdy uczestnik objęty jest dodatkowym ubezpieczeniem SKI.

Miejscowość VALAŠSKÉ KLOBOUKY znajduje się w Białych Karpatach. Jest to górzysta kraina, doskonale przygotowana do uprawiania sportów zimowych. Blisko stąd do kompleksów narciarskich: Skipark Dešná, Kohutek, Pustevny, Bila, w których znajduje się wiele tras o zróżnicowanym stopniu trudności.

harmonogram wyjazdu

1 Dzień
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez przejście graniczne w Cieszynie do Valasskich Kloubuków. Zakwaterowanie. Obiadokolacja
2 Dzień - 6 Dzień
Realizacja programu pobytu. Nauka jazdy na nartach na wyciągu przy hotelu Jelenovska. Wyjazdy na narty do ośrodka narciarskiego Kohutek w miejscowości Novy Hrozenkov lub do ośrodka narciarskiego na Słowacji Ski Čertov Javorniky. Popołudniami oraz dla dzieci nie jeżdżących na nartach bogaty program gier, zabaw, konkursów i zawodów sportowych, wycieczek pieszych po okolicy, korzystanie z basenu w ośrodku, dyskoteki, realizacja programu Zagraj z nami!
7 Dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie z obiektu. Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.

stacje narciarskie

Ski Centrum Kohutka jeden z większych i piękniej położonych ośrodków narciarskich na Morawach. Położony w grzbietowej partii masywu Jaworników, tuz przy granicy ze Słowacją. Panują tu sprzyjające warunki klimatyczne, a śnieg utrzymuje się zazwyczaj do końca marca. W Kohutce do dyspozycji narciarzy jest ok. 7 km tras, 6 wyciagów orczykowych i 1 wyciag krzesełkowy. Najdłuzsza trasa ma ok. 1600 m długości.
http://www.kohutka.pl/

Stacja Ski Čertov Javorniky jest położona na pograniczu słowacko-czeskim w Jawornikach, na wysokości 600-900 m.n.p.m. Ośrodek dysponuje 5 wyciągami a łaczna długość tras narciarskich, to 5,4 km. Najdłuższa trasa ma ok 1800m długości.
http://www.skicertov.sk/zjazdovky

wiek uczestników

12-17 lat

uwagi

- Każdy uczestnik musi dostarczyć na zbiórkę wypełnioną kartę kwalifikacyjną. Kopię karty prosimy dostarczyć do biura do 3 tyg. przed wyjazdem. Bez karty dziecko nie może pojechać na obóz (dlatego prosimy o dostarczenie nam kopii, aby dziecko mogło jechać nawet jeśli rodzice zapomną karty).

- Wszyscy uczestnicy obozów narciarskich i snowboardowych muszą posiadać kask!

- Każde dziecko które wyjeżdża na kolonię lub obóz za granicą musi posiadać ważny DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT!!! Zalecamy również posiadanie karty EKUZ (Karta Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej w oddziałach wojewódzkich NFZ).

- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.
Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.

- Uczestnicy zimowiska podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik z uprawnieniami przewodnika tatrzańskiego. Dodatkowo - do dyspozycji uczestników obozu narciarskiego - w grupie jest instruktor narciarski który czuwa nad postępami w nauce jazdy na nartach.

- Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby dziecka). Ubezpieczenie to można wykupić nie później niż 5 dni po dokonaniu rezerwacji. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z biurem.

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy.

- Faktury za pobyt wystawiamy nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem na prośbę klienta, w celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie: http://www.Organizatorpolska.com.pl/faktury

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.