w naszej ofercie: 8795 imprez, 5888 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka Bajeczny Wietnam 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA BAJECZNY WIETNAM 2024

Podróże egzotyczne, Wycieczki do Wietnamu, Zwiedzanie Wietnamu 2024, Wycieczki Egzotyczne i Wyprawy 2024

Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
124682051
oferta w pdf
Bajeczny Wietnam (11 dni)
HANOI - THO HA - HALONG - HUE - HAI VAN - GÓRY MARMUROWE - HOI AN - MY SON - DANANG - SAJGON - DELTA MEKONGU - CAN THO​ - SAJGON
Dzień 1. Warszawa - Hanoi.
Wylot z Warszawy.
Dzień 2. Hanoi.
Przylot do Hanoi i rozpoczęcie programu. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i czas wolny na odpoczynek. Nocleg w Hanoi.
Dzień 3. Hanoi - Tho Ha.
Śniadanie. Przejazd do tradycyjnej wioski Tho Ha. Po krótkim rejsie promem spacer po skansenie, degustacja wina, pokaz rzemiosła oraz nauka wyrobu papieru ryżowego. Będziemy mieli także możliwość posłuchania pieśni ludowych oraz pospacerowania po wiosce. Po południu zwiedzanie kompleksu Ho Chi Minh, w tym Mauzoleum i Pagody Jednej Kolumny z XI wieku. Zobaczymy również zbudowaną w XI wieku Świątynię Literatury oraz pierwszy wietnamski uniwersytet. Następnie przejażdżka rowerowa po starych dzielnicach Hanoi, chwila odpoczynku i możliwość spróbowania świeżo ważonego piwa. Czas wolny. Wieczorem opcjonalnie tradycyjny musical w lokalnym teatrze (Water Puppet show). Nocleg w Hanoi.
Dzień 4. Hanoi - Halong.
Po śniadaniu podróż przez Hai Phong i Czerwoną Rzekę w kierunku Zatoki Ha Long. Podczas jazdy będziemy mieli okazję podziwiać malownicze wiejskie krajobrazy. Po dotarciu na miejsce rejs tradycyjną chińską dżonką po sławnej Zatoce Ha Long, wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO, ostatnio również uznanej za jeden z turystycznych cudów świata. Na niewielkim obszarze malowniczej zatoki znajduje się ok. 3000 wysepek wystających nad lustro wody i kryjących tajemnicze jaskinie i zakamarki. W trakcie rejsu na pokładzie statku obiad ze świeżo złowionych owoców morza. Będzie również czas na kąpiel w morzu, pływanie kajakiem (wypożyczenie sprzętu dodatkowo płatne) lub zwiedzanie jednej z najbardziej niezwykłych jaskiń. Kolacja i noc na statku. Opcjonalnie nocne wędkowanie.
Dzień 5. Halong - Hanoi - Hue.
Śniadanie lub brunch w trakcie dalszego rejsu, podczas którego można podziwiać malownicze widoki urokliwych zatoczek i wysepek. Po przybiciu do portu przejazd do Hanoi i czas wolny. Wieczorem przejazd na dworzec kolejowy w Hanoi, skąd odbędzie się nocny przejazd pociągiem do Hue. Kolacja w pociągu we własnym zakresie. Nocleg w pociągu.
Dzień 6. Hue.
Przyjazd do Hue w godzinach porannych. Po lokalnym tradycyjnym lekkim śniadaniu (makaron z wołowiną oraz kawa po wietnamsku) zwiedzanie Hue, będącego niegdyś stolicą południowej części Wietnamu i siedzibą cesarzy z dynastii Nguyen. Wizyta w Cesarskiej Cytadeli i grobowcach królewskich Khai Dinh. Następnie lunch w lokalnej restauracji lub w hotelu. Czas wolny. Po posiłku rejs statkiem po romantycznej Rzece Perfumowej. Przystanek przy położonej na brzegu rzeki pagodzie Thien Mu, gdzie będzie można zobaczyć Stupę (tradycyjną budowlę sakralną). Wizyta w mauzoleum Cesarza Minh Mang, który to kompleks składa się z czterdziestu budowli (pałacy, świątyń, pawilonów). Powrót do hotelu i nocleg w Hue. Wycieczka fakultatywna - rejs smoczą łodzią po rzece Huong (w zależności od pogody) oraz kolacja.
Dzień 7. Hue - Hai Van - Góry Marmurowe - Hoi An.
Po śniadaniu przejazd wzdłuż wybrzeża malowniczą trasą Hai Van do starożytnego miasta Hoi An. Po drodze przystanek z widokiem na piękną białą plażę Lang Co. Po dotarciu do Danang zwiedzanie Muzeum Cham. Następnie wyjazd w Góry Pięciu Żywiołów (Góry Marmurowe). Wejście kamiennymi schodami na Górę Wody, skąd rozpościerają się wspaniałe widoki na okoliczne wioski, następnie wejście do jaskini Huyen Khong oraz wizyta w pagodach Tam Thai oraz/lub Linh Ung. Odpoczynek u podnóża gór i wizyta w Non Nuoc, gdzie będzie można podziwiać dzieła lokalnych rzeźbiarzy tworzących w marmurze. Po południu spacer po Hoi An (historyczny port handlowy, miasto wpisane na listę dziedzictwa UNESCO). Zwiedzanie Mostu Japońskiego, Pagody Ong, domu zgromadzeń i antycznego domu Tan Ky. Czas wolny na samodzielne wieczorne zwiedzanie uroczej starówki, m.in. wiekowych wąskich uliczek oświetlonych mnóstwem kolorowych latarni. Czas wolny. Nocleg w Hoi An.
Dzień 8. Hoi An - My Son.
Po śniadaniu wycieczka do sanktuarium My Son, które było miejscem kultu i pochówku władców z dynastii Champa oraz bohaterów narodowych. Otoczony pasmami górskimi i położony w szerokiej dolinie kompleks świątynny, który zalicza się do najważniejszych miejsc hinduizmu w południowo-wschodniej Azji, jest również jednym z ważniejszych zabytków sakralnych Wietnamu. Po południu powrót do Hoi An, lunch w lokalnej restauracji i czas wolny. Nocleg w Hoi An.
Dzień 9. Hoi An - Danang - Sajgon.
Śniadanie. Przejazd do Da Nang i przelot do Sajgonu, głównego miasta południowego Wietnamu z silnymi wpływami kolonializmu francuskiego. Po południu zwiedzanie miasta: rynku Cho Lon, Pagody Jade, Pałacu Ponownego Zjednoczenia, neoromańskiej katedry Notre Dame (z zewnątrz), Centralnego Starego Urzędu Pocztowego w stylu kolonialnym. Opcjonalnie wizyta na rynku Ben Thanh, gdzie będzie możliwość zrobienia zakupów. Nocleg w hotelu w Sajgonie.
Dzień 10. Sajgon - Delta Mekongu - Can Tho.
Po śniadaniu wyprawa do Delty Mekongu w prowincji Ben Tre. Na miejscu rejs po rzece Ben Tre, na brzegu której można obserwować łowiących i przenoszących wodę mieszkańców. Na brzegu pokaz tradycyjnego wypalania i malowania cegieł oraz wizyta w wytwórni produktów z orzechów kokosowych. Powrót na łódź i dalszy rejs krętą rzeką do wioski, gdzie można zobaczyć lokalne wytwórnie mat do spania oraz spróbować lokalnych owoców. Przejażdżka tuk tukiem lub rowerem po polach. Lunch w położonej nad rzeką, lokalnej restauracji. Następnie rejs łodzią wiosłową wzdłuż pięknych zatok, po przesiadce na łódź motorową dalsza droga do przystani i dalszy transfer do Can Tho. Nocleg w Can Tho.
Dzień 11. 14. Can Tho - Sajgon.
Po śniadaniu rejs łodziami wiosłowymi po malowniczych dopływach Mekongu. Wizyta na pływającym rynku Cai Rang, gdzie będzie możliwość podziwiania przepięknych krajobrazów oraz obserwowania wiejskiego życia południa Azji. Spacer po wiosce i wizyta w młynie ryżowym. Zejście na ląd w Ninh Kieu, powrót do hotelu i wykwaterowanie. Po dotarciu na lotnisko zakończenie programu. Dla osób przedłużających pobyt o wypoczynek na plaży, indywidualny transfer do wybranego hotelu w Mui Ne.
Dzień 12. 15.Warszawa.
Wylot do Polski. Lądowanie w Warszawie na lotnisku Chopina.
Biuro zastrzega możliwość zmiany kolejności zwiedzania. Przeloty uczestników wyjazdów grupowych mogą być realizowane różnymi połączeniami lotniczymi. Pilot spotyka się z grupą w kraju rozpoczęcia imprezy. Liczba miejsc w ofercie ograniczona.

Wycieczka Bajeczny Wietnam 2024

Podróże egzotyczne, Wycieczki do Wietnamu, Zwiedzanie Wietnamu 2024, Wycieczki Egzotyczne i Wyprawy 2024

OPIS OFERTY

HANOI - THO HA - HALONG - HUE - HAI VAN - GÓRY MARMUROWE - HOI AN - MY SON - DANANG - SAJGON (HO CHI MINH) - DELTA MEKONGU - CAN THO​ - SAJGON

Dzień 1. Warszawa - Hanoi.

Wylot z Warszawy.

Dzień 2. Hanoi.

Przylot do Hanoi i rozpoczęcie programu. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i czas wolny na odpoczynek oraz zwiedzanie Hanoi we własnym zakresie. Nocleg w Hanoi.

Dzień 3. Hanoi - Tho Ha.

Śniadanie. Przejazd do tradycyjnej wioski Tho Ha. Po krótkim rejsie promem spacer po skansenie oraz pokaz tradycyjnego wyrobu papieru ryżowego do sajgonek. Następnie wizyta u lokalnej rodziny, gdzie zostaniemy poczęstowani winem oraz nauczymy się wyrabiać i suszyć papier ryżowy. Będziemy mieli także możliwość posłuchania pieśni ludowych oraz pospacerowania po wiosce. Po południu powrót do Hanoi i zwiedzanie kompleksu Ho Chi Minh, w tym Mauzoleum (z zewnątrz) i Pagody Jednej Kolumny z XI wieku. Zobaczymy również zbudowaną w XI wieku Świątynię Literatury (pierwszy wietnamski uniwersytet). Następnie przejażdżka rikszami po starych dzielnicach Hanoi, chwila odpoczynku i możliwość spróbowania świeżo warzonego piwa oraz tradycyjnych lokalnych przekąsek. Wieczorem opcjonalnie wyjście do Teatru Marionetek (Water Puppet show, ok. 30 USD/os. w zależności od liczby zainteresowanych). Nocleg w Hanoi.

Dzień 4. Hanoi - Halong.

Po śniadaniu podróż w kierunku Zatoki Ha Long. Podczas jazdy będziemy mieli okazję podziwiać malownicze wiejskie krajobrazy. Po dotarciu na miejsce rejs tradycyjną chińską dżonką po sławnej Zatoce Ha Long, wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO, uznanej również za jeden z turystycznych cudów świata. Na niewielkim obszarze malowniczej zatoki znajduje się ok. 3000 wysepek wystających ponad lustro wody i kryjących tajemnicze jaskinie i zakamarki. W trakcie rejsu na pokładzie statku obiad ze świeżo złowionych owoców morza. Kolacja i noc na statku.

Dzień 5. Halong - Hanoi - Hue.

Po śniadaniu w trakcie dalszego rejsu będziemy mogli podziwiać urokliwe zatoczki i wysepki. Po przybiciu do portu przejazd do Hanoi przez ogromne połacie pól ryżowych w delcie Czerwonej Rzeki. Na miejscu czas wolny, a wieczorem przejazd na dworzec kolejowy w Hanoi, skąd odbędzie się nocny przejazd pociągiem do Hue. Kolacja w pociągu we własnym zakresie. Nocleg w pociągu.

Dzień 6. Hue.

Przyjazd do Hue w godzinach porannych i przejazd do hotelu. Po lokalnym tradycyjnym lekkim śniadaniu (makaron z wołowiną oraz kawa po wietnamsku) zwiedzanie Hue, będącego niegdyś stolicą południowej części Wietnamu i siedzibą cesarzy z dynastii Nguyen. Wizyta w Cesarskiej Cytadeli i grobowcach królewskich Khai Dinh. Następnie lunch w lokalnej restauracji. Po popołudniu rejs łodzią po romantycznej Rzece Perfumowej. Przystanek przy położonej na brzegu rzeki pagodzie Thien Mu, gdzie będzie można zobaczyć 7-piętrową pagodę (tradycyjną budowlę sakralną). Wizyta w mauzoleum Cesarza Minh Mang, który to kompleks składa się z czterdziestu budowli (pałacy, świątyń oraz pawilonów). Kolacja we własnym zakresie. Powrót do hotelu i nocleg w Hue. Wycieczka fakultatywna - rejs smoczą łodzią po rzece Huong (w zależności od pogody) (ok. 62 USD/os. w zależności od liczby zainteresowanych).

Dzień 7. Hue - Hai Van - Góry Marmurowe - Hoi An.

Po śniadaniu przejazd wzdłuż wybrzeża malowniczą trasą Hai Van w kierunku starożytnego miasta Hoi An. Po drodze w Danang zwiedzanie Muzeum Cham. Następnie wyjazd w Góry Pięciu Żywiołów (Góry Marmurowe). Wejście kamiennymi schodami na Górę Wody, skąd rozpościerają się wspaniałe widoki na okoliczne wioski, następnie wejście do jaskini Huyen Khong oraz wizyta w pagodach Tam Thai oraz Linh Ung. Odpoczynek u podnóża gór i wizyta w "kamiennej wiosce" Non Nuoc, gdzie będzie można podziwiać dzieła lokalnych rzeźbiarzy tworzących w marmurze. Po południu przyjazd do Hoi An (starożytny port handlowy, miasto wpisane na listę dziedzictwa UNESCO) i spacer urokliwymi antycznymi brukowanymi uliczkami. Zwiedzanie Mostu Japońskiego, Chińskiej Świątyni oraz chińskiego domu handlowego Phung Hung. Kolacja we własnym zakresie. Nocleg w Hoi An.

Dzień 8. Hoi An - My Son - Hoi An.

Po śniadaniu wycieczka do sanktuarium My Son, które było miejscem kultu i pochówku władców państwa Champa oraz bohaterów narodowych. Otoczony pasmami górskimi i położony w szerokiej dolinie kompleks świątynny, który zalicza się do najważniejszych miejsc hinduizmu w południowo-wschodniej Azji, jest również jednym z ważniejszych zabytków sakralnych Wietnamu. Po południu powrót do Hoi An, lunch w lokalnej restauracji i czas wolny. Kolacja we własnym zakresie. Nocleg w Hoi An.

Dzień 9. Hoi An - Danang - Sajgon.

Śniadanie. Przejazd do Da Nang i przelot do Sajgonu, głównego miasta południowego Wietnamu z silnymi wpływami kolonializmu francuskiego. Po przylocie zwiedzanie miasta: Pagody Jadeitowego Cesarza, Pałacu Ponownego Zjednoczenia (z zewnątrz), katedry Cha Tam oraz Centralnego Starego Urzędu Pocztowego w stylu kolonialnym. Następnie wizyta na rynku Ben Thanh, gdzie będzie możliwość zrobienia zakupów. Posiłki we własnym zakresie. Opcjonalnie wycieczka do podziemnych korytarzy Cu Chi (systemu tuneli wybudowanych przez Wietkong, ok. 44 USD/os. w zależności od liczby zainteresowanych). Nocleg w Sajgonie.

Dzień 10. Sajgon - Delta Mekongu - Can Tho.

Po śniadaniu wyprawa do Delty Mekongu w prowincji Ben Tre. Na miejscu rejs łodzią motorową po rzece Ben Tre i następnie już na brzegu obserwacja procesu tradycyjnego wypalania cegieł oraz produkcji wyrobów z orzechów kokosowych. Wizyta u lokalnej rodziny żyjącej nad bocznym kanałem Mekongu, która trudni się wyrabianiem mat do spania. Chwila odpoczynku i możliwość spróbowania świeżych orzechów kokosowych i zielonej herbaty w lokalnym domu. Przejazd rowerami lub wozami motorowymi przez pola ryżowe i ogrody warzywne. Lunch w lokalnej restauracji. Po południu rejs kanałami łodzią wiosłową (sampan). Następnie transfer do Can Tho. Kolacja we własnym zakresie. Nocleg w Can Tho.

Dzień 11. Can Tho - Sajgon.

Po śniadaniu przejazd na nabrzeże Ninh Kieu. Następnie rejs tradycyjnymi łodziami na pływające rynki Cai Rang, gdzie handluje się owocami, m. in. znanymi ze specyficznego zapachu durianami. Ciąg dalszy rejsu labiryntami kanałów i dopływów otaczających Can Tho, podczas którego będzie można obserować codzienne życie mieszkańców. Powrót do hotelu i wykwaterowanie. Po dotarciu na lotnisko zakończenie programu. Wylot do Polski. Dla osób przedłużających pobyt indywidualny transfer do wybranego hotelu w Mui Ne.

Dzień 12. Warszawa.

Lądowanie w Warszawie na lotnisku Chopina.

UWAGA:

W wybranych terminach program jest realizowany w odwróconej kolejności - od Sajgonu do Hanoi. Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie.

UWAGA:

 

Niniejsza oferta objazdowa nie jest dostępna dla dzieci poniżej 5 roku życia, ze względu na brak udogodnień w trakcie programu zwiedzania, intensywność zwiedzania, odmienność klimatyczną, stref czasowych, zwyczajów i kuchni. W przypadku zainteresowania wyjazdem z dziećmi, w tym poniżej 5 roku życia, zachęcamy do zapoznania się z innymi naszymi ofertami.

BP pośredniczy w uzyskaniu wizy w cenie 150 PLN/os. + koszt e-wizy 104 PLN/os. (25,96 USD/os.). Obowiązkowo, przed wypełnieniem poniższej aplikacji należy zgłosić do rezerwacji usługę pośrednictwa.

Link dla Klientów korzystających z pośrednictwa BP: (skany w formatach jpg/jpeg/gif o rozmiarze nie przekraczającym 2 MB). Formularz należy wypełnić najpóźniej do 10 dni roboczych przed wylotem.

Samodzielnie o wizę można się starać na stronie załączając elektroniczną kopię paszportu oraz zdjęcie (tylko w formacie jpg/jpeg/gif), opłacając on-line 25,96 USD/os.

Termin ważności paszportu: minimum 6 miesięcy od daty powrotu. Paszport powinien posiadać co najmniej 3 wolne strony.

UWAGA! Wymagane jest przesłanie danych paszportowych do BP w momencie rezerwacji lub najpóźniej na 40 dni przed wylotem, z uwagi na konieczność potwierdzenia usług w Wietnamie (m.in. biletów kolejowych). W przypadku nieuzupełnienia danych w terminie BP zastrzega możliwość odwołania wyjazdu.

WAŻNE! Od listopada 2017 konieczne jest podawanie pełnych danych w momencie założenia rezerwacji, także drugiego imienia (jeśli takie jest) oraz nazwiska zgodnie z danymi w paszporcie (podwójnego nazwiska, jeśli takie jest). Wymóg taki wprowadzony został przez linie lotnicze realizujące przeloty wewnętrzne. 

KLIMAT:

Wietnam leży w klimacie monsunowym wilgotnym, w części północnej zwrotnikowym, na południu podrównikowym. Średnia temperatura najcieplejszego miesiąca (lipca na północy, marca na południu) wynosi od 28 do 29°C na całym obszarze kraju, najchłodniejszego zaś (stycznia na północy, grudnia na południu) waha się od 15°C na północy do 26°C na południu. Roczna suma opadów sięga ok. 1500 mm. Pora deszczowa trwa od maja do listopada. W górach na pograniczu z Chinami występują sporadycznie opady śniegu. Do północnej części kraju docierają często tajfuny.

WALUTA:

1 USD = 22000 Dong Wietnamskich (VND). Wymiany pieniędzy można dokonać w bankach, gdzie kurs jest najlepszy. Alternatywą mogą być także kantory, których atutem jest to, że mają dłuższe godziny otwarcia. Bankomaty znajdują się jedynie w dużych miastach, a ich ilość jest dość umiarkowana. Akceptowane są najpopularniejsze karty płatnicze i kredytowe.

Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane minimum po 2006 roku. Nie ma konieczności posiadania banknotów o niskich nominałach, ponieważ są one wymieniane na lokalną walutę.

PRZYKŁADOWE CENY:

Butelka piwa lokalnego - 10 000 VND

Mrożona herbata - ok. 1 500 VND

Butelka wody mineralnej 1 litr - 5000 - 10 000 VND

Obiad w restauracji: 5 - 10 USD

CZAS LOTU:

Lot z portu europejskiego do Hanoi lub Sajgonu - ok. 14,5 godz.

RÓŻNICE CZASOWE:

Po przybyciu do Wietnamu należy przestawić zegarki o 5 godzin do przodu względem czasu polskiego w lecie i 6 godzin w zimie.

TRANSPORT:

Obcokrajowcy mogą swobodnie poruszać się po terytorium całego kraju z wyjątkiem stref zamkniętych, wojskowych oraz obszarów górskich, na których istnieją ograniczenia ruchu turystycznego. Podróżować po Wietnamie można drogą lotniczą, koleją lub komunikacją drogową (minibusy, autobusy). Można wynająć samochód lub motocykl. W miastach zaskoczeniem dla turystów może być duży ruch uliczny, ze sporą przewagą motocykli. Jazda odbywa się na granicy bezpieczeństwa - szczególną ostrożność należy wykazać przy przechodzeniu przez jezdnię. Polskie prawo jazdy nie jest akceptowane w Wietnamie, należy posiadać wietnamskie prawo jazdy.

ELEKTRYCZNOŚĆ:

220V 50Hz. W zależności od regionu kraju używane są różne gniazdka: japońskie, brytyjskie i amerykańskie. Należy zaopatrzyć się w adapter przed podróżą, lub nabyć go na miejscu. W większości hoteli można także wypożyczyć przejściówki.

CIEKAWOSTKI:

Około 25% powierzchni Wietnamu pokrywają lasy, wśród których przeważają równikowe i podrównikowe lasy monsunowe. Odznaczają się one ogromem gatunków, wśród których szczególnie cenne są: "drzewo żelazne", "drzewo czerwone" - służące do wyrobu przedmiotów ozdobnych, drzewo bang-lang, kamforowe, lakowe.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
21.10-01.11.2024 8690 PLN Sprawdź

Ceny mogą ulegać zmianom w zależności od kosztów biletów lotniczych. Zapytaj o aktualną cenę !

Możliwość przedłużenia pobytu o wypoczynek

Zniżki i dopłaty

Dopłata do podróżującego samotnie : Dopłata 964 PLN
Dopłata do pokoju jednoosobowego : Dopłata 1134 PLN
dwa posiłki : Dopłata 1039 PLN
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (obowiązkowe) : Dopłata 13 PLN
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : Dopłata 3% od sumy
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe : Dopłata 9% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel star star star

zakwaterowanie w hotelach 3 *** z klimatyzacją, 1 nocleg na statku w zatoce Ha Long Bay, 1 nocleg w pociągu w przedziałach 4 osobowych

Wyżywienie

śniadanie (BB)

wyżywienie wg programu - śniadania w cenie, 4 lunche w cenie, 1 kolacja w cenie. Możliwość organizacji obiadu/kolacji na miejscu w cenie ok 25-30 USD/os.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena nie zawiera

DODATKOWO PŁATNE:
obowiązkowa opłata za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługa lokalnych przewodników, serwis miejscowego agenta, zwyczajowe napiwki, bilety kolejowe i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 125 USD na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki,
dopłata do obiadokolacji lub lunchu (2 posiłki dziennie)
wycieczki fakultatywne
koszty uzyskania wizy wietnamskiej
dopłaty do zakwaterowania w pokoju pojedynczym, albo do tańszej opcji podróżujący samotnie (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana
miejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).
ubezpieczenie z klauzulą pokrywającą koszty leczenia COVID 19 - istnieje możliwość dokupienia ubezpieczenia TU EUROPA w wariancie SUPER w cenie 108 zł/os (o szczegóły zapytaj sprzedawcę)

DODATKOWO PŁATNE:

 • obowiązkowa opłata za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługa lokalnych przewodników, serwis miejscowego agenta, zwyczajowe napiwki, bilety kolejowe i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 125 USD na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki,
 • dopłata do obiadokolacji lub lunchu (2 posiłki dziennie)
 • wycieczki fakultatywne
 • koszty uzyskania wizy wietnamskiej
 • dopłaty do zakwaterowania w pokoju pojedynczym, albo do tańszej opcji podróżujący samotnie (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana
 • miejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).
 • ubezpieczenie z klauzulą pokrywającą koszty leczenia COVID 19 - istnieje możliwość dokupienia ubezpieczenia TU EUROPA w wariancie SUPER w cenie 108 zł/os (o szczegóły zapytaj sprzedawcę)

Cena zawiera

- przelot Warszawa - Hanoi, Sajgon - Warszawa z przesiadkami
- opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW
- przejazd pociągiem na trasie Hanoi - Hue
- zakwaterowanie w hotelach 3 *** z klimatyzacją, 1 nocleg na statku w zatoce Ha Long Bay, 1 nocleg w pociągu w przedziałach 4 osobowych
- wyżywienie wg programu - śniadania w cenie, 4 lunche w cenie, 1 kolacja w cenie. Możliwość organizacji obiadu/kolacji na miejscu w cenie ok 10-15 USD/os.
- transport klimatyzowanymi autokarami
- zwiedzanie wg programu, bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów,
- serwis wykwalifikowanego polskiego pilota

 • przelot Polska - Hanoi, Sajgon - Polska z przesiadkami
 • przelot lokalny Danang - Saigon
 • opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW
 • przejazd pociągiem z klimatyzowanymi przedziałami na trasie Hanoi - Hue
 • zakwaterowanie w hotelach 3 *** z klimatyzacją, 1 nocleg na statku w zatoce Ha Long Bay, 1 nocleg w pociągu w przedziałach 4 osobowych
 • wyżywienie wg programu - śniadania w cenie, 4 lunche w cenie, 1 kolacja w cenie. Możliwość organizacji obiadu/kolacji na miejscu w cenie ok 25-30 USD/os.
 • transport klimatyzowanymi autokarami
 • zwiedzanie wg programu, bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów,
 • serwis polskojęzycznego pilota

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.