w naszej ofercie: 12394 imprezy, 8557 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Usa Południowe Wzdłuż Zatoki Meksykańskiej
Wszystko o tej ofercie wie:

USA POŁUDNIOWE WZDŁUŻ ZATOKI MEKSYKAŃSKIEJ

Podróże egzotyczne i wyprawy

USA
Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
125277625
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Krzysztof Kolumb odkrywając Nową Ziemię myślał, że są to Indie Zachodnie. Zarówno on, jak i jego następcy, nie byli w stanie przewidzieć, że na tym kontynencie wyrośnie potęga decydująca o losach świata. Na całym kontynencie Ameryki północnej są tylko 3 kraje, z których Meksyk ze względu na swoją kulturę i język odziedziczone po hiszpańskich kolonizatorach, zaliczymy bardziej do Ameryki Środkowej. Pozostałe kraje zaliczamy do dominującej kultury anglosaskiej – dominującej w przysłowiowym tyglu narodowości, które wybrały ten kontynent na miejsce emigracji ze starej Europy.

1 dzień WARSZAWA / DALLAS

Przelot samolotem rejsowym do USA.

2 dzień DALLAS

Zwiedzanie Dallas, jednego z najciekawszych miast USA,  o którym każdy usłyszał 22 listopada 1963r. – wówczas zamordowany został prezydent Kennedy. W programie m.in.: pomnik Johna F. Kennedy’ego, dzielnica biznesu, dzielnica artystów, Plac Fair Park w stylu art. déco, Dallas Heritage Village & Old City, Southfork Ranch (śladami sagi Ewingów z serialu „Dallas”).   

3 dzień DALLAS - BATON ROUGE - NOWY ORLEAN

Przejazd do Nowego Orleanu poprzez stolicę stanu Luizjana, Baton Rouge - miasta magnolii. Krótkie zwiedzanie miasta.

4 dzień NOWY ORLEAN - PENSACOLA

Zwiedzanie Nowego Orleanu – miasta nawiedzanego przez huragany, które nigdy nie upadnie - stolicy stanu Luizjana, miasta położonego w bagnistej delcie rzeki Missisipi. Rejs statkiem po Missisipi (w trakcie rejsu lunch). Nocleg w okolicach Pensacola na Florydzie.

5 dzień PENSACOLA - JACKSONVILLE

Krótkie zwiedzanie Pensacola – gdzie Pułkownik Bill Kelly został wyznaczony do szkolenia młodych oficerów i sformowania z nich elitarnej jednostki do zadań specjalnych w filmie „Baza Pensacola”. Przejazd w stronę Jacksonville.

6 dzień JACKSONVILLE - SAINT AUGUSTINE - ORLANDO

Zwiedzanie malowniczego Saint Augustine – najstarszego miasta USA. Spacer po mieście: Dzielnica Hiszpańska, Castillo De San Marcos. Wizyta w Centrum Kosmicznym (Kennedy Space Center) na Przylądku Canaveral. Przejazd do Orlando.

7 dzień ORLANDO - CAPE CANAVERAL - ORLANDO

Wizyta w centrum kosmicznym (Kennedy Space Center) na przylądku Canaveral.

8 dzień ORLANDO

Czas wolny bądź całodniowa wizyta w Walt Disney Resort dla dużych i małych to wspaniała okazja by przebywając w EPCOT poznać najnowsze atrakcje ze świata nauki, techniki, technologii oraz innowacji i świetnie się bawić.

9 dzień ORLANDO - TAMPA

Wyjazd w kierunku stolicy stanu Floryda – Tampa. Zwiedzanie miasta, w tym słynne Ybor City. Przejazd do Parku Stanowego Caladesi Island – chwila odpoczynku na plaży uznawanej za jedną z najpiękniejszych w USA.

10 dzień TAMPA - PARK NARODOWY EVERGLADES - MIAMI

Zwiedzanie Parku Narodowego Everglades – będącego jedną z największych atrakcji turystycznych Florydy. Swoim obszarem park obejmuje błota, wysepki oraz słodko- i słonowodne rozlewiska, na których można spotkać liczne krokodyle i aligatory.

11 dzień MIAMI - KEY WEST - MIAMI

Przejazd w stronę Key West – miasta wyspy położonego w archipelagu Florida Keys, ok. 200 km w głąb Zatoki Meksykańskiej. Zgodnie z obowiązującą indiańską legendą kto raz znajdzie się na wyspie, ten do końca życia będzie chciał na nią powrócić. Po drodze możliwość kąpieli. Zwiedzanie Key West m.in.: Dom Ernesta Hemingwaya. Powrót do Miami - po drodze zwiedzanie Miami Coral Gables oraz dzielnicy kubańskiej.

12 dzień MIAMI

Czas wolny na zakupy oraz odpoczynek.

13 dzień MAIMI

Czas wolny. Transfer na lotnisko. Przelot samolotem rejsowym do Europy..

14 dzień WARSZAWA

Przylot do Warszawy.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

Hotel

Wyżywienie

śniadanie (BB)

Cena zawiera

przeloty międzynarodowe z/do Polski (samoloty rejsowe)
transport w trakcie trwania wycieczki (bus)
opiekę polskiego pilota/przewodnika
zakwaterowanie w hotelach (pokoje z łazienkami i klimatyzacją)
wyżywienie wg programu (śniadania)
bilety wstępów do zwiedzanych obiektów
komplet ubezpieczeń (KL, NNW, bagażu)

Cena nie zawiera

obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (13 PLN/os)
kosztu wizy amerykańskiej
kosztu imprez fakultatywnych organizowanych na miejscu
wydatków natury osobistej
innych kosztów nie wymienionych w punkcie "cena zawiera"

Uwagi

W momencie zapisu należy dostarczyć do biura kopię paszportu (strona ze zdjęciem), najpóźniej 30 dni przed wylotem należy dodatkowo dostarczyć kopię wizy amerykańskiej.
WSZELKIE FORMALNOŚCI ZWIĄZANE Z WIZĄ DO USA KLIENT ZOBOWIĄZANY JEST ZAŁATWIĆ WE WŁASNYM ZAKRESIE, aczkolwiek pracownicy biura SIGMA TRAVEL pomagają w załatwieniu wszelkich formalności związanych z procedurą wizową. Koszt wizy amerykańskiej wynosi ok. 160 USD – wiza jest wydawana na okres 10 lat. SIGMA TRAVEL nie odpowiada za odmowę wjazdu do USA.
Program jest ramowy (orientacyjny) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie.
UWAGA!!! W przypadku lotów do Stanów Zjednoczonych obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ WWOŻENIA ŻYWNOŚCI!!! Bagaż MUSI BYĆ DOSTĘPNY DLA SŁUŻB CELNYCH.
Na początku wycieczki należy przekazać przedstawicielowi kontrahenta kwotę 500 USD, stanowiącą dewizową część ceny imprezy. OBIADY i KOLACJE można wykupić za pośrednictwem pilota w cenie ok. 15 USD/posiłek. Zakwaterowanie zróżnicowane, w hotelach/motelach (standard amerykański) w pokojach 2-osobowych (lub dla 3/4-osobowej rodziny – 2 łóżka w pokoju!), z łazienkami i klimatyzacją. transport na terenie Stanów Zjednoczonych realizowany jest za pośrednictwem busów. Napięcie elektryczne wynosi 110/120 V, wtyczki typu amerykańskiego. W momencie wpłaty zaliczki należy uiścić obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 13 PLN/os.

Dopłaty

500 USD dewizowa część ceny imprezy

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
biuro@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.