w naszej ofercie: 12672 imprezy, 6102 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Emiraty Arabskie Złoto Pustyni 3 z wypoczynkiem 4* 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

EMIRATY ARABSKIE ZŁOTO PUSTYNI 3 Z WYPOCZYNKIEM 4* 2024

Wycieczka do Dubaju, Emiraty Arabskie 2023/2024, Wypoczynek i zwiedzanie w Emiratach Arabskich 2024, Wycieczki Egzotyczne 2024, Wycieczki Objzadowe 2024

Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
125353882
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Wycieczka do Dubaju, Emiraty Arabskie 2021, Wypoczynek i zwiedzanie w Emiratach Arabskich
Dubaj - Abu Dhabi - Ras Al Khaimah (wypoczynek)
OPIS OFERTY
Dubaj - Abu Dhabi - Ras Al Khaimah (wypoczynek)
Dzień 1. Warszawa - Dubaj.
Wylot z lotniska Chopina w Warszawie. Wieczorny przylot do Dubaju. Transfer do hotelu, zakwaterowanie.
Dzień 2. Dubaj. 
Po śniadaniu zwiedzanie Dubaju - stolicy handlu, symbolu arabskiego sukcesu. Dubaj jest miastem, które harmonijnie łączy tradycję z nowoczesnością. Wycieczkę rozpoczynamy od przystanku przy słynnym hotelu Burj Al Arab. Następnie przejazd wzdłuż nadziemnej kolei Zabeel, do usytuowanej na wschodnim wybrzeżu dzielnicy Burj Dubaj gdzie zobaczymy zespół budowli wzniesionych na początku XX stulecia przez irańskich kupców - Bastakiję, gdzie znajdują się "wieże wiatru". Kolejny punkt programu to Fort Fahidi, uznawany za najstarszy budynek w Dubaju (zamknięty w piątki). Obecnie mieści się tu Muzeum Historii. Przepłyniemy Dubai Creek wodną taksówką i odwiedzimy targ przypraw i słynny gold souk - największy na świecie rynek złota. Na zakończenie przejedziemy wzdłuż plaży Jumeirah w pobliżu sławnej Wyspy Palmy, na rynek Souq Madinat Jumeirah. Następnie wizyta w centrum handlowym Mall of Emirates z widokiem na stok narciarski Ski Dubai. Dubai Mall - największe centrum handlowe świata i wizyta w Burj Dubai (Burj Khalifa) - najwyższym budynku świata, z którego rozciąga się oszałamiający widok na okolicę (bilety dodatkowo płatne). Wieczorem dla chętnych (fakultatywnie) rejs i kolacja Dhow Cruise - przejażdżka tradycyjną drewniana łodzią arabską po Dubai Creek, przy akompaniamencie muzyki na żywo. Wieczorem powrót do hotelu i nocleg.
Dzień 3. Dubaj. 
Po śniadaniu czas wolny na zakupy. Po południu Desert Safari (fakultatywnie) - wyjazd w kierunku Hatta i Omanu. Wjazd na bezkresną pustynię i szaleńcza (ale w pełni bezpieczna) jazda samochodami terenowymi po piaszczystych wydmach. Na zakończenie zatrzymamy się na farmie wielbłądów, żeby zobaczyć z bliska te "pustynne okręty". O zachodzie słońca postój na sesje fotograficzną. Następnie dotrzemy do obozowiska na pustyni, gdzie zostaniemy przywitani w stylu arabskim - lokalną kawą. Następnie kolacja - orientalny bufet i barbecue (sałatki, specjały kuchni arabskiej, napoje bezalkoholowe w cenie, dodatkowo płatne napoje alkoholowe i fajka wodna - shisha). Dla chętnych "tatuaże" z henny i przejażdżka na wielbłądzie. Po kolacji przejazd do Dubaju i nocleg.
Dzień 4. Dubaj - Abu Dhabi - Dubaj. 
Po śniadaniu przejazd przez Jebel Ali - największy obszar przemysłowy w Emiratach, do Abu Dhabi - stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. To ultra nowoczesne miasto jest położone na wyspie. Szczyci się dużą liczbą nowoczesnych drapaczy chmur, ale również ogrodów i parków. Dzięki temu jest uważane za najbardziej zielone miasto regionu. Trudno uwierzyć, że jeszcze 50 lat temu był tu tylko fort i wioska ocieniona kilkoma palmami! Wycieczkę zaczniemy od zwiedzania w majestatycznym Wielkim Meczecie - największym na świecie, następnie przejazd obok najbardziej luksusowego hotelu Emirates Palace. Po lunchu (dodatkowo płatny) przejazd do historycznej wioski upamiętniającej dawny styl życia miejscowych Arabów. Przejazd na wyspę Saadiyat, gdzie buduje się kopia Luwru i Muzeum Guggenheima. Na koniec przejazd na Wyspę Yas, gdzie znajduje się największy na świecie zadaszony park rozrywki - Ferrari World, oraz tor wyścigów Formuły 1, gdzie corocznie odbywa się Grand Prix. Po południu powrót do Dubaju i nocleg.
Dzień 5-7. Dubai – Ras Al Khaimah. 
Po śniadaniu przejazd do Ras Al Khaimah na wypoczynek (3 noce) – pobyt w hotelu 4* ze śniadaniami (istnieje możliwość dopłaty do obiadokolacji oraz pakietu All Inclusive oraz wydłużenia pobytu w Ras al. Khaimah o dodatkowe noclegi – na zapytanie). Dla chętnych (fakultatywnie) wycieczka w okolice Półwyspu Musandam w Omanie (wizy nie są wymagane). Wcześnie rano wyjeżdżamy z hotelu i kierujemy się na północ, trasą wśród malowniczego górskiego krajobrazu, do granicy między Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi a Omanem. W porcie rybackim Dibba zaokrętujemy się na rejs, podczas którego będziemy mogli podziwiać rozsiane po wybrzeżu kamienne domy, wioski rybackie (m. in. wioskę i plażę Haffa) oraz malownicze skały i jaskinie. Opalaniu na pokładzie będą towarzyszyły kąpiele, nurkowanie z fajką i wędkowanie tradycyjnym "sprzętem" Omańczyków. Na zakończenie rejsu, na pokładzie serwowany jest lunch, napoje i owoce. Po południu powrót do portu i transfer powrotny do hotelu.
Dzień 8. Ras Al Khaimah - Warszawa. 
Po śniadaniu przejazd na lotnisko i zakończenie programu. Wylot powrotny do Polski.
WYPOSAŻENIE HOTELU
Brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.
OBSŁUGA:
W języku polskim.

Emiraty Arabskie Złoto Pustyni 3 z wypoczynkiem 4* 2024

Wycieczka do Dubaju, Emiraty Arabskie 2023/2024, Wypoczynek i zwiedzanie w Emiratach Arabskich 2024, Wycieczki Egzotyczne 2024, Wycieczki Objzadowe 2024

OPIS OFERTY

Dubaj - Abu Dhabi - Ras Al Khaimah (wypoczynek)

Dzień 1. Warszawa - Dubaj. Wylot z lotniska Chopina w Warszawie. Wieczorny przylot do Dubaju. Transfer do hotelu, zakwaterowanie.

Dzień 2. Dubaj. Po śniadaniu zwiedzanie Dubaju - stolicy handlu, symbolu arabskiego sukcesu. Dubaj jest miastem, które harmonijnie łączy tradycję z nowoczesnością. Wycieczkę rozpoczynamy od przystanku przy słynnym hotelu Burj Al Arab. Następnie przejazd wzdłuż nadziemnej kolei Zabeel, do usytuowanej na wschodnim wybrzeżu dzielnicy Burj Dubaj gdzie zobaczymy zespół budowli wzniesionych na początku XX stulecia przez irańskich kupców - Bastakiję, gdzie znajdują się "wieże wiatru". Kolejny punkt programu to Fort Fahidi, uznawany za najstarszy budynek w Dubaju (z zewątrz). Muzeum Dubaju i perfum. Przepłyniemy Dubai Creek wodną taksówką i odwiedzimy targ przypraw i słynny gold souk - największy na świecie rynek złota. Na zakończenie przejedziemy wzdłuż plaży Jumeirah w pobliżu sławnej Wyspy Palmy, na rynek Souq Madinat Jumeirah. Następnie wizyta w centrum handlowym  Dubai Mall - największe centrum handlowe świata i wizyta w Burj Dubai (Burj Khalifa) - najwyższym budynku świata, z którego rozciąga się oszałamiający widok na okolicę (bilety dodatkowo płatne). Wieczorem dla chętnych (fakultatywnie) rejs i kolacja Dhow Cruise - przejażdżka tradycyjną drewniana łodzią arabską po Dubai Creek, przy akompaniamencie muzyki na żywo. Wieczorem powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 3. Dubaj. Po śniadaniu czas wolny na zakupy. Po południu Desert Safari (fakultatywnie) - wyjazd w kierunku Hatta i Omanu. Wjazd na bezkresną pustynię i szaleńcza (ale w pełni bezpieczna) jazda samochodami terenowymi po piaszczystych wydmach. Na zakończenie zatrzymamy się na farmie wielbłądów, żeby zobaczyć z bliska te "pustynne okręty". O zachodzie słońca postój na sesje fotograficzną. Następnie dotrzemy do obozowiska na pustyni, gdzie zostaniemy przywitani w stylu arabskim - lokalną kawą. Następnie kolacja - orientalny bufet i barbecue (sałatki, specjały kuchni arabskiej, napoje bezalkoholowe w cenie, dodatkowo płatne napoje alkoholowe i fajka wodna - shisha). Dla chętnych "tatuaże" z henny i przejażdżka na wielbłądzie. Po kolacji przejazd do Dubaju i nocleg.

Dzień 4. Dubaj - Abu Dhabi - Dubaj. Po śniadaniu przejazd przez Jebel Ali - największy obszar przemysłowy w Emiratach, do Abu Dhabi - stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. To ultra nowoczesne miasto jest położone na wyspie. Szczyci się dużą liczbą nowoczesnych drapaczy chmur, ale również ogrodów i parków. Dzięki temu jest uważane za najbardziej zielone miasto regionu. Trudno uwierzyć, że jeszcze 50 lat temu był tu tylko fort i wioska ocieniona kilkoma palmami! Wycieczkę zaczniemy od zwiedzania w majestatycznym Wielkim Meczecie - największym na świecie, następnie przejazd obok najbardziej luksusowego hotelu Emirates Palace. Po lunchu (dodatkowo płatny) przejazd na targ daktyli, a następnie przejazd na wyspę Saadiyat, gdzie znajduje się Luwr i Muzeum Guggenheima. Na koniec przejazd na Wyspę Yas, gdzie znajduje się największy na świecie zadaszony park rozrywki - Ferrari World- z zewnątrz, oraz tor wyścigów Formuły 1, gdzie corocznie odbywa się Grand Prix. Po południu powrót do Dubaju i nocleg.

Dzień 5-7. Dubai – Ras Al Khaimah. Po śniadaniu przejazd do Ras Al Khaimah na wypoczynek (3 noce) – pobyt w hotelu 4* ze śniadaniami (istnieje możliwość dopłaty do obiadokolacji oraz pakietu All Inclusive oraz wydłużenia pobytu w Ras al. Khaimah o dodatkowe noclegi – na zapytanie). Dla chętnych (fakultatywnie) wycieczka w okolice Półwyspu Musandam w Omanie (wizy nie są wymagane). Wcześnie rano wyjeżdżamy z hotelu i kierujemy się na północ, trasą wśród malowniczego górskiego krajobrazu, do granicy między Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi a Omanem. W porcie rybackim Dibba zaokrętujemy się na rejs, podczas którego będziemy mogli podziwiać rozsiane po wybrzeżu kamienne domy, wioski rybackie (m. in. wioskę i plażę Haffa) oraz malownicze skały i jaskinie. Opalaniu na pokładzie będą towarzyszyły kąpiele, nurkowanie z fajką i wędkowanie tradycyjnym "sprzętem" Omańczyków. Na zakończenie rejsu, na pokładzie serwowany jest lunch, napoje i owoce. Po południu powrót do portu i transfer powrotny do hotelu.

Dzień 8. Ras Al Khaimah - Warszawa. Po śniadaniu przejazd na lotnisko i zakończenie programu. Wylot powrotny do Polski.

UWAGA: Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie.

UWAGA:

 

Niniejsza oferta objazdowa nie jest dostępna dla dzieci poniżej 5 roku życia, ze względu na brak udogodnień w trakcie programu zwiedzania, intensywność zwiedzania, odmienność klimatyczną, stref czasowych, zwyczajów i kuchni. W przypadku zainteresowania wyjazdem z dziećmi, w tym poniżej 5 roku życia, zachęcamy do zapoznania się z innymi naszymi ofertami.

Wizy:

Od 22.03.2014 przestaje obowiązywać procedura promes wizowych i zniesione zostają opłaty za wizy turystyczne dla obywateli polskich. Polacy otrzymują zgodę na wjazd do Emiratów Arabskich na podstawie paszportu ważnego min. 6 miesięcy, bez dodatkowych opłat.

KLIMAT:

Gorący klimat sprawia, że najlepiej udać się do Emiratów Arabskich zimą. Od listopada do kwietnia utrzymują się umiarkowane temperatury pozwalające na spokojne zwiedzanie całego kraju. Średnia tempertaura w roku nie spada poniżej 24 stopni, natomiast temperatura wody nawet w styczniu, lutym i marcu przekracza 21 stopni.

WALUTA:

Dirham Emiratów Arabskich (AED)

10 AED = 2,7 USD

CZAS LOTU:

Dubaj - ok. 5,5 godz. - lot bezpośredni albo ok. 6,5 godz. lot łączony np.

Warszawa - lotnisko europejskie (np. Wiedeń) ok. 1,5 godz., lotnisko europejskie - Dubaj - ok. 5 godz.

RÓŻNICE CZASOWE:

Po przybyciu do Dubaju należy przestawić zegarki o 3 godziny do przodu względem czasu polskiego (podczas czasu zimowego w Polsce) lub o 2 godziny do przodu względem czasu polskiego (podczas czasu letniego w Polsce).

TRANSPORT:

Pomiędzy Emiratami nie ma regularnych połączeń autobusowych lub kolejowych, można jednak korzystać z taksówek. W Dubaju są one wyposażone w taksometry, w innych miastach warto najpierw uzgodnić cenę. Między miastami kursują minibusy, jednak często trzeba czekać aż uzbiera się komplet pasażerów - przykład to uruchomione od niedawna Emirates Buses łączące poszczególne emiraty, koszt przejazdu to ok. 5 USD w jedną stronę na przykład z Dubaju do Abu Dhabi. Bardzo dobrym sposobem na poznanie Emiratów jest wynajęcie własnego samochodu. Nie jest ono zbyt kosztowne, a daje olbrzymią swobodę poruszania się po kraju. Należy posiadać międzynarodowe prawo jazdy.

OBOSTRZENIA DOTYCZĄCE UBIORU:

Przy zwiedzaniu miejsc świętych zwiedzających obowiązują ograniczenia dotyczące dopuszczalnego ubioru. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni powinni mieć w pełni zakryte nogi, krótkie spodenki/spódnice oraz obcisłe spodnie/leginsy u pań nie sa akceptowane. U mężczyzn akceptuje sie krótki rękaw, jednak kobiety musza mieć długie rękawy oraz głowę okryta chustą. Poza meczetami i innymi miejscami kultu religijnego dozwolone są tradycyjne stroje europejskie, choć niezbyt wyzywające u kobiet.

CIEKAWOSTKI:

Ramadan stanowi czas postu oraz modlitwy i należy do najważniejszych świąt w islamie. Z tego względu część barów, restauracji czy kawiarni może być nieczynna. Daty Ramadanu wyznaczane są fazami księżyca i przypadają dziewiątego miesiąca kalendarza muzułmańskiego (w każdym roku w innym miesiącu, biorąc pod uwagę kalendarz europejski). Swięto trwa ok 3 tygodni. W Emiratach Arabskich Ramadan jest rygorystycznie przestrzegany. 

Zakaz spożywania alkoholu jest rygorystycznie przestrzegany w emiracie Sharjah. W pozostałych emiratach alkohol jest dostępny w klubach nocnych i hotelowych restauracjach (ale też nie wszystkich). Nie ma obrotu alkoholem w sklepach. Na teren Emiratow można wwieźć max. 2 litry alkoholu na osobę.

Terminy i ceny

Warszawa Kraków Poznań Wolne miejsca
29.07-06.08.2024 4379 PLN 4379 PLN Sprawdź
30.09-07.10.2024 4379 PLN 4379 PLN Sprawdź
06.11-13.11.2024 4799 PLN 4799 PLN 4799 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

Dopłata do dwóch posiłków : Dopłata 1350 PLN
Dopłata do podróżującego samotnie : Dopłata 956 PLN
Dopłata do pokoju jednoosobowego : Dopłata 1125 PLN
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (obowiązkowe) : Dopłata 13 PLN
Turystyczny Fundusz Pomocowy (obowiązkowe) : Dopłata 13 PLN
ubezpieczenie kosztów rezygnacji : Dopłata 2,9% od sumy
ubezpieczenie kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe : Dopłata 5,8% od sumy
ubezpieczenie kosztów rezygnacji z rozszerzeniem o zachorowanie na Covid - 19 : Dopłata 4,64% od sumy
ubezpieczenie kosztów rezygnacji z rozszerzeniem o zachorowanie na Covid - 19 oraz o następstwa chorób przewlekłych : Dopłata 7,54% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel star star star

zakwaterowanie w hotelu 3 *** w Dubaju (4 noce) i w hotelu 4* w Ras al. Khaimah (3 noce),
Hotele w Emiratach Arabskich pobierają zwrotny depozyt podczas meldowania się w hotelu. Depozyt ten wynosi 300-600 AED za pokój w zależności od hotelu i może być zabezpieczony przez Gości kartą kredytową lub gotówką. Jest on pobierany jako zabezpieczenie na pokrycie kosztów dodatkowych podczas pobytu (tj. mini bar, internet etc.) i rozliczany w dniu wykwaterowania. Goście mogą poprosić o nie pobieranie depozytu i jednoczesne zamknięcie lub opróżnienie hotelowego mini baru
Brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

zakwaterowanie w hotelu 3 *** w Dubaju (4 noce) i w hotelu 4* w Ras al. Khaimah (3 noce).

Wyżywienie

śniadanie (BB)

Śniadania (BB). Dopłata do: Dwóch posiłków (1350 PLN/os.)

Transport

Cena nie zawiera

DODATKOWO PŁATNE:
- obowiązkowa opłata za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługa lokalnych przewodników, serwis miejscowego agenta, zwyczajowe napiwki, bilety kolejowe i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 160 USD na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki,
- dopłaty do pokoju jednoosobowego, albo do tańszej opcji podróżujący samotnie (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana
- lunche podczas wycieczek - ok. 20-25 USD za lunch/os. - nieobowiązkowe, płatne na miejscu pilotowi
obowiązkowe od 31.03.2014. opłaty klimatyczne w hotelach w emiracie Dubaj i Ras Al. Khaimah:
- hotele 4* 15 AED (ok. 4,5 USD) za pokój za noc
- hotele 2-3* 10 AED (ok. 3 USD) za pokój za noc
koszty wycieczek fakultatywnych (płatne pilotowi na miejscu, poza biletem wstępu na Burj Khalifa - wymagana wcześniejsza rezerwacja i opłata przez wylotem z Polski):
- wejście do Burj Khalifa - 215 PLN/os.
- Dhow Cruise (rejs tradycyjną łodzią po zatoce Dubai Creek połączony z kolacją) - ok. 75 USD/os. (łódź 4*)
- Desert Safari (jeep safari po pustyni - kolacja na pustyni w cenie) - ok. 80 USD/os.
- Musandam Cruise (całodzienny rejs po Zatoce Omańskiej - lunch w cenie) - ok. 125 USD/os.
W przypadku wylotów z Katowic (oferta oznaczona znacznikiem Tanie Linie)
 - dopłaty do bagażu głównego 20kg - 420 zł/os.
Ceny wycieczek fakultatywnych dotyczą min. 10 os. W przypadku mniejszej liczby uczestników wycieczki odbywają się indywidualnie lub w grupie międzynarodowej, a cena od os. może być wyższa.
Hotele w Emiratach Arabskich pobierają zwrotny depozyt podczas meldowania się w hotelu. Depozyt ten wynosi 300-600 AED za pokój w zależności od hotelu i może być zabezpieczony przez Gości kartą kredytową lub gotówką. Jest on pobierany jako zabezpieczenie na pokrycie kosztów dodatkowych podczas pobytu (tj. mini bar, internet etc.) i rozliczany w dniu wykwaterowania. Goście mogą poprosić o nie pobieranie depozytu i jednoczesne zamknięcie lub opróżnienie hotelowego mini baru.
Miejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).

DODATKOWO PŁATNE:

 • obowiązkowa opłata za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługa lokalnych przewodników, serwis miejscowego agenta, zwyczajowe napiwki, bilety kolejowe i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 170 USD na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki,
 • dopłaty do pokoju jednoosobowego, albo do tańszej opcji podróżujący samotnie (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana
 • lunche podczas wycieczek - ok. 20-25 USD za lunch/os. - nieobowiązkowe, płatne na miejscu pilotowi

obowiązkowe od 31.03.2014. opłaty klimatyczne w hotelach w emiracie Dubaj i Ras Al. Khaimah:

- hotele 4* 15 AED (ok. 4,5 USD) za pokój za noc

- hotele 2-3* 10 AED (ok. 3 USD) za pokój za noc

koszty wycieczek fakultatywnych (płatne pilotowi na miejscu, poza biletem wstępu na Burj Khalifa - wymagana wcześniejsza rezerwacja i opłata przez wylotem z Polski):

- wejście do Burj Khalifa - 250 PLN/os.

- Dhow Cruise (rejs tradycyjną łodzią po zatoce Dubai Creek połączony z kolacją) - ok. 85 USD/os. (łódź 4*)

- Desert Safari (jeep safari po pustyni - kolacja na pustyni w cenie) - ok. 90 USD/os.

- Muzeum Louvre 19 USD/os

-Ferrari World 70 USD/os

- Musandam Cruise (całodzienny rejs po Zatoce Omańskiej - lunch w cenie) - ok. 130 USD/os.

Ceny wycieczek fakultatywnych dotyczą min. 10 os. W przypadku mniejszej liczby uczestników wycieczki odbywają się indywidualnie lub w grupie międzynarodowej, a cena od os. może być wyższa.

Hotele w Emiratach Arabskich pobierają zwrotny depozyt podczas meldowania się w hotelu. Depozyt ten wynosi 300-600 AED za pokój w zależności od hotelu i może być zabezpieczony przez Gości kartą kredytową lub gotówką. Jest on pobierany jako zabezpieczenie na pokrycie kosztów dodatkowych podczas pobytu (tj. mini bar, internet etc.) i rozliczany w dniu wykwaterowania. Goście mogą poprosić o nie pobieranie depozytu i jednoczesne zamknięcie lub opróżnienie hotelowego mini baru.

Miejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).

Cena zawiera

- przelot bezpośredni na trasie Polska - Dubaj - Polska
- opłaty lotniskowe
- ubezpieczenie KL, NNW
- zakwaterowanie w hotelu 3 *** w Dubaju (4 noce) i w hotelu 4* w Ras al. Khaimah (3 noce),
- śniadania w formie bufetu,
- lokalny transport klimatyzowanymi autokarami lub minibusami
- serwis polskojęzycznego przedstawiciela podczas zwiedzania,
 • przelot bezpośredni na trasie Polska - Dubaj - Polska
 • opłaty lotniskowe
 • ubezpieczenie KL, NNW
 • zakwaterowanie w hotelu 3 *** w Dubaju (4 noce) i w hotelu 4* w Ras al. Khaimah (3 noce),
 • śniadania w formie bufetu,
 • lokalny transport klimatyzowanymi autokarami lub minibusami
 • serwis polskojęzycznego przedstawiciela podczas zwiedzania.
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.