w naszej ofercie: 13707 imprez, 26690 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Rekreacja I Wypoczynek - 8 Dni
Wszystko o tej ofercie wie:

REKREACJA I WYPOCZYNEK - 8 DNI

Białka T. I Zakopane - Zimowisko Bez Nart

Wiek: od 6 do 13 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
126476829
oferta w pdf

Zakopane – najpopularniejszy ośrodek sportów zimowych w Polsce, zapewniający wiele atrakcji zarówno pasjonatom narciarstwa i snowboardu, jak i turystom preferującym wypoczynek rekreacyjny. Zakopane spełnia rolę centralnego ośrodka sportów zimowych (skocznie narciarskie na Krokwi, stadion zimowy, trasy narciarskie FIS), w którym organizowano Zimowe Uniwersjady. W okolicy znajdują się najwyżej położone w Polsce trasy narciarskie (Kasprowy Wierch, na który docierają 3 koleje linowe), zaś w ostatnich latach pobudowano kilka nowoczesnych stacji narciarskich.

Białka Tatrzańska to popularna miejscowość turystyczna, której atutami są: doskonała lokalizacja, sprzyjające warunki klimatyczne oraz liczne wyciągi narciarskie (ponad 16, w tym 7 kolei krzesełkowych). Wszystkie stoki narciarskie są świetnie przygotowane, oświetlone, a w razie potrzeby – sztucznie naśnieżane.

Po prostu musisz tam być – razem ze swoimi przyjaciółmi!

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Geotermalna przygoda (wyjazd na Baseny Termalne) : Dopłata 65 PLN
Kulig z pochodniami : Dopłata 45 PLN
Opłata manipulacyjna za zmianę treści umowy (np. miejsca wyjazdu). : Dopłata 40 PLN
Psie zaprzęgi : Dopłata 85 PLN
Rabat dla stałego klienta z aktywnym kontem. : Zniżka 50 PLN

Zakwaterowanie

Dom Wypoczynkowy Elżbieta

Ośrodek kolonijno-wczasowy Elżbieta w Poroninie k. Zakopanego to znakomite miejsce na zimowy obóz. Czyste, świeże powietrze, górski klimat oraz piękne widoki na Tatry polskie oraz słowackie stwarzają idealne warunki do wypoczynku. To także doskonała baza wypadowa do najlepszych ośrodków narciarskich Podhala!

Pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami i TV. Do dyspozycji uczestników: przestronna jadalnia, sala dyskotekowa oraz animacyjna,
piłkarzyki, ping-pong, teren rekreacyjny z zadaszoną werandą na ognisko.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

3 posiłki dziennie + podwieczorek (bardzo smaczna, domowa kuchnia). Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane. 

Cena zawiera

* Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie, śniadania i kolacje w formie bufetu), od obiadokolacji do śniadania + suchy prowiant na drogę powrotną.
* Opiekę kadry pedagogicznej.
* Bilet wstępu do Aquaparku (1,5 godz).
* Wyjście na kręgielnię (turniej).
* Wyjście na lodowisko.
* Wizyta w Izbie Regionalnej.
* Snow tubing i zjazdy na "byle czym".
* Wjazd koleją linową na Gubałówkę.
* Program zabawowy SNOW STORY.
* Ubezpieczenie NNW (5.000 zł).
* Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.

"GWARANCJA AKLIMATYZACJI": Jeśli dziecko wyjedzie na kolonie pierwszy raz i nie zaaklimatyzuje się, przez co będą Państwo zmuszeni odebrać je wcześniej - niewykorzystane dni nie przepadają! Będą mogli Państwo wykorzystać te dni w dowolnym, następnym terminie kolonii, również za rok!

Cena nie zawiera

* Transport autokarem i podczas realizacji programu, zgodnie z tabelą transportową.
* Obligatoryjna opłata za dojazdy na realizację programu (uczestnicy z dojazdem własnym) - 100 zł.

DLA CHĘTNYCH:
* Geotermalna przygoda (wyjazd na Baseny Termalne) - 65 zł.
* Kulig z pochodniami - 45 zł.
* Psie zaprzęgi - 85 zł.
* Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
*Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji oraz przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy-55 zł.

Program

PROGRAM

ZAKOPIAŃSKI AQUAPARK
Największy w Polsce termalny Aquapark bije na głowę nawet słowackie ośrodki. Ogromna hala główna jest cała przeszklona – skąd podziwiać można Zakopane i pasmo Giewontu. W hali znalazły się 3 baseny, rwąca rzeka. Do basenów spłynąć można pięcioma zjeżdżalniami. Można pływać lub moczyć się na bąbelkujących kanapach, spłynąć z prądem rwącej rzeki, czy też pluskać się w wielkim basenie, w którym jak wyspy rozrzucone są wanny z masażami wodnymi. Będzie okazja popisać się umiejętnościami pływackimi!

SNOWTUBING
Zjazdy po śniegu na specjalnych oponoch z uchwytami. W cenie 3 zjazdy po specjalnym torze.

ZWIEDZANIE ZAKOPANEGO
Zimowej stolicy Tatr reklamować nie trzeba. Zabierzemy Was na gwarne, kolorowe Krupówki ze swoimi uroczymi zakątkami, atrakcjami, góralskimi sklepikami, zaprzęgami z końmi, oscypkami.  Będzie czas  na zakupowe szleństwo góralskich pamiątek.

GÓRALSKIE ŚPASY  (po góralsku zabawa)
Będzie witanie gości po zbójecku, liczne konkursy: na gadkę góralską, na najsilniejszego StrongCepra, obierania gruli, rozpoznawania serów i herbatki góralskiej,  taniec zbójnicki, wiedzy o regionie, a na koniec wybór Gaździnki i Zbójnika wieczoru. 

RELAKS NA GUBAŁÓWCE
Wjazd kolejką górską na Gubałówkę, spacer grzbietem, skąd rozpościera się panorama Zakopanego i Tatr z Giewontem w tle.

SPACER ŚCIEŻKĄ POD REGLAMI
Kto zawitał na Podhale, koniecznie musi poznać zabytki i kulturę regionu. Zobaczymy Obiekty Skoczni Krokiew, zabytkowe wille z charakterystyczną dla Podhala piękną architekturą, będziemy podziwiać widoki zimowej stolicy.

WIZYTA W IZBIE REGIONALNEJ
"Wieczorek góralski", gdzie najprawdziwszy Góral opowie o Podhalu i jego ciekawych mieszkańcach. Będzie pokaz tańca przy dźwiękach kapeli góralskiej, prezentacje strojów ludowych, próby instrumentów muzycznych, nauka śpiewu, tańca i gwary góralskiej.           

LODOWISKO
Dla każdego super zabawa na lodzie. Podczas zajęć uczestnicy będą w kaskach ochronnych.

ZABAWY ZIMOWE NA GÓRCE
Zjazdy będą na sankach, jabłuszkach, workach i "byle czym".

LODOWE I ŚNIEGOWE RZEŹBY
Zbudujemy igloo, ulepimy bałwana giganta, będziemy robić, rzeźbić, lepić orły, zające i inne cuda z lodu.

BITWA O IGLOO
Drużynowa walka na śnieżki. Dzięki odpowiedniej strategii, pokonacie przeciwnika.

KRĘGLE
Rywalizacja na prawdziwej pięciotorowej, profesjonalnej kręgielni! Jedyny taki obiekt na Podhalu! Odbędziemy tam emocjonujące zawody! Zobacz, czy jesteś w stanie przechytrzyć innych uczestników – tutaj liczy się precyzja!

BIESIADA PRZY OGNISKU Z PIECZENIEM KIEŁBASEK
Podczas wieczoru przy góralskim ognisku będzie pasowanie na Zbójnika i Gaździnkę.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ZIMOWISKA
Prezentacja zdjęć, rozdanie dyplomów i nagród.

CHĘTNYM PROPONUJEMY (wymagane min. 15 osób):

GEOTERMALNA PRZYGODA – 65 zł
Wyjazd na Baseny Termalne w Białce Tatrzańskiej lub Szaflarach (x1) – centra rozrywki dla małych i dużych. Obiekty dysponują basenami wewnętrznymi i zewnętrznymi z licznymi atrakcjami: zjeżdżalnie, urządzenia do hydromasażu, rwąca rzeka. To aktywne i miłe spędzenie czasu po całodziennej jeździe na nartach lub snowboardzie. Temperatura wody w basenach utrzymywana jest w przedziale od 28°C do 38°C. Pobyt na basenach termalnych przez 2 godziny, decyzja o wyborze obiektu należy do kadry.

PSIE ZAPRZĘGI 85 zł
To niespotykana i wyjątkowa atrakcja. Na początek będzie przywitanie się z psami, zapoznanie ze sprzętem (budowa i przeznaczenie sań), instruktaż powożenia psim zaprzęgiem (komendy, balans, współpraca). W programie także pogadanka na temat psów zaprzęgowych (specyfika i pochodzenie rasy, różne rasy zaprzęgowe). Później pojedyncze sanki ciągnięte będą przez psy po specjalnie przygotowanej i zabezpieczonej trasie. W zalezności od warunków pogodowych, przejazdy odbywać moga się w okolicy Doliny Chochołowskiej, Doliny Białego lub Pasma Gubałówki. 

KULIG Z POCHODNIAMI – 45 zł

Informacje wyjazdowe

Wyjazdy według rozkładu przypisanego do turnusu. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu w wypadku małej liczby uczestników z danego miasta. Transport jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Prosimy o sprawdzenie miejsca i aktualnej godziny zbiórki na 2 dni przed wyjazdem w biurze. Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba) + sprzęt narciarski w pokrowcu (1 komplet). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

os. Niepodległości 3A/5A
31-865 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
biuro@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00
Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.