w naszej ofercie: 14312 imprez, 18611 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Pielgrzymka Barcelona - Madryt
Wszystko o tej ofercie wie:

PIELGRZYMKA BARCELONA - MADRYT

Barcelona Tossa de Mar Montserrat Saragossa Madryt Walencja Tarragona Reus

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
129154010
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

BARCELONA · TOSSA DE MAR* · MONTSERRAT · SARAGOSSA ·MADRYT · WALENCJA · TARRAGONA · REUS


DZIEŃ 1


Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Barcelony. Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicach Barcelony na Costa del Maresme.


DZIEŃ 2


Śniadanie. Przejazd na zwiedzanie stolicy Katalonii – Barcelony. Zobaczymy secesyjny kościół Sagrada Familia – uważany za główne osiągnięcie Antonio Gaudiego. Stąd przejedziemy do parku Güell. Zobaczymy także dom, w którym mieszkał Gaudi – obecnie muzeum artysty z licznymi pamiątkami po wielkim twórcy. Podziwiać będziemy również inne niezwykłe budowle Gaudiego: Casa Mila, Casa Batlló (z zewnątrz). Zwiedzimy gotycką katedrę św. Eulalii z XII-XV w. – jeden z cenniejszych przykładów tego stylu w Hiszpanii. Czas wolny na najsłynniejszym deptaku Barcelony – La Rambla, prowadzącym do pomnika Krzysztofa Kolumba na nabrzeżu. Przejazd na wzgórze Montjuic – pełne zieleni wzniesienie, oferujące piękne widoki, m.in. na obiekty olimpijskie i port. Powrót na obiadokolację i nocleg.


DZIEŃ 3


Śniadanie. Dzień przeznaczony na odpoczynek nad morzem.*Fakultatywnie - rejs statkiem do Tossa de Mar – ten sposób podróżowania stanowi najlepszą okazję na poznanie uroków skalistego wybrzeża Costa Brava. Wysokie klify stykające się z morzem, małe zatoczki, przepięknie wkomponowane domy i śródziemnomorska roślinność tworzą malowniczy krajobraz wybrzeża. Przepływając przez liczne zatoczki dopływamy do Tossa de Mar, jednego z najładniejszych miejsc północnej Hiszpanii. Średniowieczna starówka otoczona murami obronnymi z siedmioma wysokimi basztami jest prawdziwą wizytówką Tossy i zabytkiem narodowym. Czas wolny. Możliwość skorzystania z uroków pięknej, malowniczej plaży. Powrót na obiadokolację i nocleg.


DZIEŃ 4


Śniadanie. Przejazd do Montserrat, nawiedzenie klasztoru Benedyktynów z XI w. – Sanktuarium Czarnej Madonny wybudowanego na zboczu masywu górskiego. Według tradycji, mała drewniana figura została wyrzeźbiona przez św. Łukasza i przywieziona do Katalonii przez św. Piotra. Przejazd do Saragossy. Spacer po mieście. Zobaczymy m.in. mury rzymskie, XIV-wieczną wieżę Zuda, rzymski kamienny most, pałac arcybiskupi z piękną barokową elewacją, pierwszą chrześcijańską katedrę Saragossy – San Salvador oraz zbudowaną w XVII w. Bazylikę Nuestra Senora El Pilar pod wezwaniem patronki Hiszpanii Matki Bożej Na Kolumnie. Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolice Madrytu.


DZIEŃ 5


Śniadanie, po którym przejazd do Madrytu. Spacer po mieście, zobaczymy: Plaza Mayor ze statuą króla Filipa II, Pałac Królewski wraz z ogrodami „Campo del Moro”, Stare Miasto. Zwiedzimy także Katedrę oraz Muzeum El Prado. Następnie udamy się na Puerta del Sol – plac, na którym znajduje się pomnik Karola II, fontanny oraz rzeźba niedźwiedzia wspinającego się na drzewo poziomkowe – symbol, a zarazem herb Madrytu. Powrót na obiadokolację i nocleg.


DZIEŃ 6


Śniadanie, po którym przejazd do Walencji – spacer po starym mieście oraz czas wolny w okolicach promenady. Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicach Tarragony na Costa Dorada.


DZIEŃ 7


Śniadanie. Przejazd do Tarragony – pierwszego miasta założonego przez Rzymian na Półwyspie Iberyjskim. Spacer połączony ze zwiedzaniem części rzymskiej wraz z murami obronnymi, z ruinami cyrku oraz urokliwie usytuowanym amfiteatrem. W części gotyckiej zwiedzimy katedrę. Spacer po mieście. Zobaczymy domy w stylu modernizmu katalońskiego. Przejazd do Reus na bliższe zapoznanie się ze sztuką Antonio Gaudiego w centrum interaktywnym. Powrót na obiadokolację i nocleg.


DZIEŃ 8


Śniadanie. W miarę możliwości czas wolny. Przejazd na lotnisko. Przelot powrotny. Zakończenie pielgrzymki.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

Hotel

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

Cena zawiera

• komfortowy przejazd na całej trasie


• przelot samolotem wraz z opłatami lotniskowymi


• 7 noclegów w hotelach **/*** pokoje 2-os. z łazienkami


• 7 śniadań, 7 obiadokolacji


• opiekę i informację turystyczną pilota


• ubezpieczenie KL+Assistance wraz z KL chorób przewlekłych do 20 000 € i NNW do 2 000 € do 5 000 zł na terenie RP

Cena nie zawiera

- świadczeń nie zawartych w ofercie

Uwagi

• wyjazd o charakterze pielgrzymkowym z opieką duchową kapłana i możliwością uczestnictwa w codziennych Mszach św.


• program jest ramowy i może ulec drobnym zmianom


• dokument niezbędny: dowód osobisty lub paszport


• dopłata do pokoju 1-os.: 620 zł

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

os. Niepodległości 3A/5A
31-865 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
biuro@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.