w naszej ofercie: 9388 imprez, 1228 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Narciarsko - Snowboardowy Murzasichle 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ NARCIARSKO - SNOWBOARDOWY MURZASICHLE 2024

Ferie 2024, Ferie narciarskie w górach 2024, Ferie narciarskie w Tatrach 2024, Obozy narciarskie w górach, Obozy narciarskie w Tatrach 2024

Wiek: od 7 do 17 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja
FIRST MINUTE
Promocje ograniczone ilością miejsc.
Ocena oferty:
Kod oferty:
129291
oferta w pdf
Obóz narciarsko - snowboardowy Murzasichle 2023
Ferie 2023, Ferie narciarskie w górach 2023, Ferie narciarskie w Tatrach 2023, Obozy narciarskie w górach, Obozy narciarskie w Tatrach 2023
OBOZY ZIMOWE – Oferta dedykowana dla osób, które już mają frajdę z samodzielnego jeżdżenia na desce lub nartach, czyli dla osób średnio i dobrze jeżdżących. Zapraszamy do wspólnego szusowania pod opieką naszej jeżdżącej kadry pedagogicznej.
Dla tych, którzy jeszcze nie czują się pewnie lub dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zimowymi sportami mamy propozycje nauki i doskonalenia jazdy pod okiem profesjonalnego instruktora w grupach 8-10 osobowych (z dopłatą 300 zł za turnus). Kurs z instruktorem należy wykupić w momencie rezerwacji obozu zimowego.
Każdy uczestnik oboz objęty jest dodatkowym ubezpieczeniem SKI. Wszystkie osoby obowiązkowo powinny posiadać kask.
ZAKOPANE położone u podnóża Tatr z licznymi trasami narciarskimi, kolejkami na Kasprowy Wierch i Gubałówkę oraz siecią wyciągów narciarskich, jest największym w kraju centrum turystyki górskiej i sportów zimowych.
MURZASICHLE to turystyczna miejscowość położona ok. 8 km od Zakopanego, posiadająca wyciągi narciarskie o długości ok. 600 m oraz restauracje i sklepy. Dojazd do Zakopanego odbywa się o każdej porze dnia licznymi busami i autokarami. Dodatkowym atutem jest stacja narciarska Małe Ciche (2 km od Murzasichla), posiadająca nowoczesną 4-osobową kolej krzesełkową.
RAMOWY PROGRAM IMPREZY:
1 dzień 
Wyjeżdżamy i przyjeżdżamy. Zajmujemy wygodne pokoje i rozglądamy się po okolicy. Po obiedzie ubieramy i dobieramy sprzęt i ruszamy... na razie na spokojnie w Murzasichlu. Sprawdzamy czy pamiętamy jak to się robi. Dzielimy się na grupy według umiejętności.
2 dzień 
Zjadamy pyszne śniadanie i ruszamy na stok Małe Ciche kawał dobrego stoku dla ludzi o różnych umiejętnościach. Pokażecie co umiecie, a po obiedzie jedziemy do Zakopanego...pod Wielka Krokiew i Krupówki. Wieczorem, jak uzbiera się grupa chętnych, na zimowy kulig - czas z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.
3 dzień 
Kolejny dzień na stoku tylko teraz Jedziemy do Białki Tatrzańskiej , gdzie poznacie nowe miejsce świetnie przygotowane do zjazdów... Po południu jesteśmy w naszym ciepłym ośrodku i organizujemy turnieje sportowe i konkursy.
4 dzień 
Po śniadanku, dla chętnych, jedziemy na ciepluchne baseny termalne i moczymy się 3 godzinki w basenach, szalejemy na zjeżdżalniach. Po obiedzie wyjście na stok w Małym Cichym. Jedyna okazja żeby poszaleć na oświetlonym stoku.
5 dzień 
Po śniadaniu kolejne nowe miejsce odkrywamy i do Jurgowa się wybieramy: . Po południu dla chętnych łyżwy i pontony. Wieczorkiem zabawa na całego. Muzyka, Impreza na 102.
6 dzień 
Dajemy czadu pobieramy prowiant na stok i ruszamy na całodzienne szusowanie do Białki. W tym dniu sprawdzimy czego się nauczyliście. Konkurs na najciekawszy zjazd, slalom, i konkursy z nagrodami. Wieczorem czas podziękować i nagrody rozdać....
7 dzień 
Śniadanko i wyjazd w drogę powrotną. Wracamy do rodziców, którzy z utęsknieniem czekają.
UWAGA! W zależności od warunków w poszczególnych ośrodkach program może ulec zmianie lub kolejności. Czas na stoku to ok. 3-4 godzin przez 5 dni pobytu.
FAKULTATYWNIE:
SZKOLENIE NARCIARSKIE lub SNOWBOARDOWE +300 zł/turnus
Szkolenie narciarskie z instruktorem odbywa się przy minimum 8 osób chętnych, grupy szkoleniowe 8-10 osób. Zajęcia z instruktorem będą odbywac się prze 5 dni po około 3-4 godziny. Opcje należy zaznaczyć z momencie rezerwacji.
Każdy uczestnik szkolenia objęty jest dodatkowym ubezpieczeniem SKI. Wszystkie osoby obowiązkowo powinny posiadać kask.
* Cena szkolenia nie obejmuje karnetów na stok oraz wypożyczenia sprzętu (płatne na miejscu).
UWAGI:
- Każdy uczestnik musi dostarczyć w oryginale wypełnioną kartę kwalifikacyjną do biura na min. 2 tygodnie przed wyjazdem lub wyrażny skan karty wysłany na mail biura (nie zdjęcie). Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz. 
- Zakwaterowanie dzieci/młodzieży odbywa się w pokojach według kryterium płci i wieku oraz w miarę możliwości życzeń dzieci. Z tych też względów zastrzegamy sobie możliwość zwiększania bądź zmniejszania liczby łóżek w pokojach (w granicach określonej oferty).
- Plan zakwaterowania powstaje na kilka dni przed wyjazdem grupy. Prosimy aby zgłaszać prośby dotyczące zakwaterowania dzieci, które chciałyby dzielić pokój ze znajomymi dziećmi mailowo lub telefonicznie w miarę jak najwcześniej abyśmy mogli uwzględnić Państwa życzenia (informacje należy zgłosić nie póżniej niż 7 dni przed wyjazdem).
- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.
- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.
- Uczestnicy zimowiska podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.
- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.
- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania i realizacji może ulec zmianie, a decyzje o kolejności podejmuje kierownik.
- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.
- BP nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.
- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie obejmuje również sytuacje związane z COVID-19 (np. zachorowanie, kwarantannę czy izolację). Ubezpieczenie wynosi 5,5% wartości rezerwacji. Szczegółowe warunki tego ubezpieczenia określone są w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A.
- W związku z ryzykiem zachorowania na COVID-19 w trakcie trwania imprezy odbywającej się poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (co wiąże się z wysokimi kosztami leczenia, które mogą znacznie przewyższyć sumę ubezpieczenia podstawowego KL 10 000 EUR) zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia zwiększającego sumę ubezpieczenia KL do wysokości 30 000 EUR (OWU Bezpieczne Podróże SIGNAL IDUNA TU S.A.). Ubezpieczenie należy wykupić bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy. Ubezpieczenie wynosi 2,60 zł/os./dzień.
- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. 

Obóz Narciarsko - Snowboardowy Murzasichle 2024

Ferie 2024, Ferie narciarskie w górach 2024, Ferie narciarskie w Tatrach 2024, Obozy narciarskie w górach, Obozy narciarskie w Tatrach 2024

OBOZ NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY ZAKOPANE:

OBOZY ZIMOWE – Oferta dedykowana dla osób, które już mają frajdę z samodzielnego jeżdżenia na desce lub nartach, czyli dla osób średnio i dobrze jeżdżących. Zapraszamy do wspólnego szusowania pod opieką naszej jeżdżącej kadry pedagogicznej. Obozy narciarsko-snowboardowe są przeznaczone dla uczestników w wieku 7-17 lat. Uczestnicy są podzieleni na grupy wiekowe.

Dla tych, którzy jeszcze nie czują się pewnie lub dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zimowymi sportami mamy propozycje nauki i doskonalenia jazdy pod okiem profesjonalnego instruktora w grupach 8-10 osobowych (za dopłatą 350 zł za turnus). Kurs z instruktorem należy wykupić w momencie rezerwacji obozu zimowego.

Każdy uczestnik obozu objęty jest dodatkowym ubezpieczeniem SKI. Wszystkie osoby obowiązkowo powinny posiadać kask.

ZAKOPANE położone u podnóża Tatr z licznymi trasami narciarskimi, sławnymi kolejkami na Kasprowy Wierch i Gubałówkę. Zakopane jest największym w kraju centrum turystyki górskiej i sportów zimowych.

MURZASICHLE/MAŁE CICHE to turystyczna miejscowość położona ok. 8 km od Zakopanego, posiadająca wyciągi narciarskie o długości ok. 600 m, restauracje i sklepy. Dojazd do Zakopanego odbywa się o każdej porze dnia licznymi busami i autokarami. Dodatkowym atutem jest stacja narciarska Małe Ciche (2 km od Murzasichla), posiadająca nowoczesną 4-osobową kolej krzesełkową.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

1 dzień Wyjeżdżamy z miejsc zbiórek i przyjeżdżamy na miejsce. Zajmujemy wygodne pokoje i rozglądamy się po okolicy. W tym dniu dobieramy sprzęt i dzielimy się na grupy według umiejętności.

2 dzień Zjadamy pyszne śniadanie i ruszamy na stok Małe Ciche kawał dobrego stoku dla ludzi o różnych umiejętnościach. Pokażecie co potraficie. Po obiedzie jedziemy do Zakopanego... podejdziemy pod Wielka Krokiew i wybieramy się na Krupówki. Wieczorem fakultatywnie (jak uzbiera się grupa chętnych) pojedziemy na zimowy kulig, spędzimy czas przy ognisku z pieczeniem kiełbasek.

3 dzień Kolejny dzień na stoku tym razem w Białce Tatrzańskiej , gdzie poznacie nowe miejsce, świetnie przygotowane do zjazdów... Po południu jesteśmy w naszym ciepłym ośrodku i rozpoczynamy turnieje sportowe oraz konkursy.

4 dzień Po śniadanku, dla chętnych, jedziemy na Termy i moczymy się ok. 2,5-3 godz. w basenach, szalejemy na zjeżdżalniach. Po obiedzie wyjście na stok w Małym Cichym. Jedyna okazja żeby poszaleć na oświetlonym stoku.

5 dzień Po śniadaniu kolejne nowe miejsce odkrywamy i do Jurgowa się wybieramy: . Po południu dla chętnych wyjście na pontony zjazdowe i lodowisko...super zabawa (karnety dodatkowo płatne). Wieczorkiem zabawa na całego, roztańczymy się przy muzyce.

6 dzień w tym dniu dajemy czadu, pobieramy suchy prowiant na stok i ruszamy na całodzienne szusowanie do Białki Tatrzańskiej. Sprawdzimy czego się nauczyliście. Konkurs na najciekawszy zjazd, slalom. Wieczorem roztrzygniemy konkursy i rozdamy nagrody, czeka Was wieczór pełen niespodzianek.

7 dzień Śniadanko i wyjazd w drogę powrotną. Wracamy do rodziców, którzy z utęsknieniem czekają.

UWAGA! W zależności od warunków w poszczególnych ośrodkach program może ulec zmianie lub kolejności. Czas na stoku to ok. 3-4 godzin przez 5 dni pobytu.

FAKULTATYWNIE:

SZKOLENIE NARCIARSKIE lub SNOWBOARDOWE +350 zł/turnus

Szkolenie z instruktorem odbywa się przy minimum 8 osób chętnych, grupy szkoleniowe 8-10 osób. Zajęcia z instruktorem będą odbywac się prze 5 dni po około 3-4 godziny. Opcje należy zaznaczyć z momencie rezerwacji.

Każdy uczestnik szkolenia objęty jest dodatkowym ubezpieczeniem SKI. Wszystkie osoby obowiązkowo powinny posiadać kask.

* Cena szkolenia nie obejmuje karnetów na stok oraz wypożyczenia sprzętu (płatne na miejscu).

ATRAKCJE DLA CHĘTNYCH:

PŁATNE PRZY REZERWACJI:

- wyjazd na baseny termalne - cena 90 zł/os (ok. 3 godz., obejmuje transport, opiekę kadry)

- kulig z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek - cena 80 zł/os

PŁATNE NA MIEJSCU:

- wyjście na lodowisko - cena 30 zł/os (1 godzina)

- wyjście na pontony śnieżne - cena 10 zł/os (1 zjazd)

- wyjście na tor saneczkowy - cena 10 zł/os (1 zjazd)

Ceny opłat fakultatywnych na miejscu mogą ulec zmianie według aktualnych cenników!

UWAGA - BAGAŻ:

 • W przypadku imprez autokarowych każdy Uczestnik może zabrać jeden bagaż o wadze do max. 20 kg (max. wymiary 25x45x65 cm) oraz jeden
 • bagaż podręczny w autokarze o wadze do max. 5 kg (max. wymiary 40x30x20 cm).
 • Uczestnik obozu zimowego dodatkowo może zabrać jedną parę swoich nart lub snowboard (w pokrowcu), w przypadku wcześniejszej deklaracji (opcja do zaznaczenia przy rezerwacji).

UWAGI:

- Każdy uczestnik musi dostarczyć w oryginale wypełnioną kartę kwalifikacyjną z załącznikiem do biura na min. 2 tygodnie przed wyjazdem lub wyrażny skan karty wysłany na mail biura (nie zdjęcie). 

- Zakwaterowanie dzieci/młodzieży odbywa się w pokojach według kryterium płci i wieku oraz w miarę możliwości życzeń dzieci. Z tych też względów zastrzegamy sobie możliwość zwiększania bądź zmniejszania liczby łóżek w pokojach (w granicach określonej oferty).

- Plan zakwaterowania powstaje na kilka dni przed wyjazdem grupy. Prosimy aby zgłaszać prośby dotyczące zakwaterowania dzieci, które chciałyby dzielić pokój ze znajomymi dziećmi mailowo lub telefonicznie w miarę jak najwcześniej abyśmy mogli uwzględnić Państwa życzenia.

- Wszyscy uczestnicy obozów narciarskich i snowboardowych muszą posiadać kask!

- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.

- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.

- Uczestnicy zimowiska podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.

- Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany cen karnetów wprowadzone przez ośrodek narciarski oraz za zmiany cen atrakcji fakultatywnych.

- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania i realizacji może ulec zmianie, a decyzje o kolejności podejmuje kierownik.

- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

- BP nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie obejmuje również sytuacje związane z COVID-19 (np. zachorowanie, kwarantannę czy izolację). Ubezpieczenie wynosi 5,5% wartości rezerwacji. Szczegółowe warunki tego ubezpieczenia określone są w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A.

- W związku z ryzykiem zachorowania na COVID-19 w trakcie trwania imprezy odbywającej się poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (co wiąże się z wysokimi kosztami leczenia, które mogą znacznie przewyższyć sumę ubezpieczenia podstawowego KL 10 000 EUR) zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia zwiększającego sumę ubezpieczenia KL do wysokości 30 000 EUR (OWU Bezpieczne Podróże SIGNAL IDUNA TU S.A.). Ubezpieczenie należy wykupić bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy. Ubezpieczenie wynosi 2,60 zł/os./dzień.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. 

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
21.01-27.01.2024 1790 PLN 1590 PLN Sprawdź
28.01-03.02.2024 1650 PLN 1450 PLN Sprawdź
04.02-10.02.2024 1650 PLN 1450 PLN Sprawdź
11.02-17.02.2024 1650 PLN 1450 PLN Sprawdź
Promocje ograniczone ilością miejsc.

Zniżki i dopłaty

Gwarancja Niezmienności Ceny : Dopłata 3% od sumy
kulig : Dopłata 80 PLN
Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny : Dopłata 2 PLN
Składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy : Dopłata 2 PLN
szkolenie narciarskie z instruktorem : Dopłata 350 PLN
szkolenie snowboardowe z instruktorem : Dopłata 350 PLN
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy turyst. z COVID-19 i kwarantanną wg OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A (kod RG+CQ) : Dopłata 5,5% od sumy
wyjazd na baseny termalne : Dopłata 90 PLN
zabieram własne narty/snowboard : Dopłata 0 PLN

Zakwaterowanie

Pensjonat

Pensjonaty rodzinne w Murzasichle/Małe Ciche - Willa Tatry, Zbójnik, Tatrzańska Grań, U Ani lub OW Alina położony w pobliskiej wsi podhalańskiej lub inny pensjonat o tym samym standardzie. Pensjonaty są utrzymane w pięknym stylu zakopiańskim. Zakwaterowanie w pokojach 3,4,5 osobowych z łazienkami. W obiektach znajduje się: stołówka, świetlica, sala dyskotekowa, stół do tenisa stołowego lub sala wielofunkcyjna.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja

6 śniadań , 6 obiadów z podwieczorkiem, 6 kolacji (lub obiad w formie suchego prowiantu na stok + obiadokolacja). Turnus rozpoczyna się obiadem, a kończy w dniu wyjazdu śniadaniem.

Transport

21.01-27.01.2024

Autokar lub Pociąg

Miejscowość Cena
Chrzanów bez dopłaty
Gliwice bez dopłaty
Katowice bez dopłaty
Kraków bez dopłaty
Łódź Dopłata 140 PLN
Opole bez dopłaty
Piotrków Trybunalski Dopłata 120 PLN
Radom Dopłata 150 PLN
Rogów Opolski bez dopłaty
Warszawa Dopłata 170 PLN
Wrocław bez dopłaty

Własny

28.01-03.02.2024

Własny

Autokar lub Pociąg

Miejscowość Cena
Bielsko Biała Dopłata 90 PLN
Chrzanów bez dopłaty
Częstochowa Dopłata 100 PLN
Dąbrowa Górnicza Dopłata 60 PLN
Gliwice Dopłata 60 PLN
Jastrzębie Zdrój Dopłata 110 PLN
Katowice bez dopłaty
Kraków bez dopłaty
Łódź Dopłata 140 PLN
Piotrków Tryb. Dopłata 120 PLN
Pszczyna Dopłata 90 PLN
Rybnik Dopłata 70 PLN
Sosnowiec Dopłata 50 PLN
Tychy Dopłata 70 PLN

04.02-10.02.2024

Własny

Autokar lub Pociąg

Miejscowość Cena
Bielsko Biała Dopłata 90 PLN
Chrzanów bez dopłaty
Częstochowa Dopłata 100 PLN
Dąbrowa Górnicza Dopłata 60 PLN
Gliwice Dopłata 60 PLN
Jastrzębie Zdrój Dopłata 110 PLN
Katowice bez dopłaty
Kraków bez dopłaty
Łódź Dopłata 140 PLN
Piotrków Tryb. Dopłata 120 PLN
Pszczyna Dopłata 90 PLN
Rybnik Dopłata 70 PLN
Sosnowiec Dopłata 50 PLN
Tychy Dopłata 70 PLN

11.02-17.02.2024

Własny

Autokar lub Pociąg

Miejscowość Cena
Chrzanów bez dopłaty
Jastrzębie Zdrój Dopłata 110 PLN
Katowice bez dopłaty
Kraków bez dopłaty
Pszczyna Dopłata 90 PLN
Tychy Dopłata 70 PLN

Cena nie zawiera

- szkolenie na stoku z instruktorem +300 zł za turnus
- Opłat za dodatkowe atrakcje na stoku: tor saneczkowy ok. 30 zł/10 zjazdów, lodowisko (karnet 30 zł rozliczane punktowo + wypożyczenie łyżew). Karnety narciarskie ok. 75 zł/dzień, wypożyczenie sprzętu narciarskiego ok. 40 zł/dzień, labirynt lodowy ok. 35 zł, wyjazd na baseny termalne 60 zł, kulig 60 zł/os.
Kulig, baseny termalne oraz szkolenie, ależy rezerwować z wyprzedzeniem. Opcje można zaznaczyć z momencie rezerwacji.
Pozostałe opłaty za dodatkowe atrakcje (w tym karnety, wypożyczenie sprzętu) płatne na miejscu.
Ceny opłat fakultatywnych mogą ulec zmianie według aktualnych cenników!
- składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł/os. (Składki doliczane są automatycznie w momencie dokonania rezerwacji.)

- szkolenia narciarskiego lub snowboardowego na stoku z instruktorem +350 zł za turnus (płatne przy rezerwacji),

- karnetów na stok ok. 90 zł/4 godz.,

- wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego 40 zł/dzień,

- możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 5,5% (szczegóły w zakładce ważne informacje),

- opłat za dodatkowe atrakcje przy stoku: tor saneczkowy, lodowisko, wypożyczenie łyżew,

- wyjazd na baseny termalne 90 zł/os, kulig 80 zł/os (płatne przy rezerwacji),

Kulig, baseny termalne, szkolenie z instruktorem, należy rezerwować z wyprzedzeniem. Opcje można zaznaczyć z momencie rezerwacji. Pozostałe opłaty za dodatkowe atrakcje płatne na miejscu.

Ceny opłat fakultatywnych mogą ulec zmianie według aktualnych cenników!

- Każdy uczestnik musi dostarczyć w oryginale wypełnioną kartę kwalifikacyjną z załącznikiem do biura na min. 2 tygodnie przed wyjazdem lub wyraźny skan karty wysłany na mail biura (nie zdjęcie!). Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz/kolonie/zimowisko.

Cena zawiera

- Przejazd autokarem
- Zakwaterowanie w rodzinnym pensjonacie pokoje z łazienkami,
- wyżywienie: 6 śniadań , 6 obiadów z podwieczorkiem (lub suchy prowiant na stok), 6 kolacji,
- ubezpieczenie NNW SKI,
- dojazdy na stok,
- opieka kierownika, kadry pedagogicznej,
- opieka podczas jazdy na stoku,
-Zwiedzanie Zakopanego z przewodnikiem tatrzańskim, przejście pod Wielka Krokiew,
UWAGA - BAGAŻ:
W przypadku imprez autokarowych każdy Uczestnik może zabrać jeden bagaż o wadze do max. 20 kg (max. wymiary 25x45x65 cm) oraz jeden
bagaż podręczny w autokarze o wadze do max. 5 kg (max. wymiary 40x30x20 cm).
Uczestnik obozu zimowego dodatkowo może zabrać jedną parę swoich nart lub snowboard (w pokrowcu), w przypadku wcześniejszej deklaracji (opcja do zaznaczenia przy rezerwacji).

- Przejazd autokarem

- Zakwaterowanie w rodzinnym pensjonacie pokoje z łazienkami,

- wyżywienie: 6 śniadań , 6 obiadów z podwieczorkiem (lub suchy prowiant na stok), 6 kolacji,

- ubezpieczenie NNW SKI,

- dojazdy na stok,

- opieka kierownika, kadry pedagogicznej,

- opieka podczas jazdy na stoku,

-Zwiedzanie Zakopanego z przewodnikiem tatrzańskim,

- składkę na TFG 2 zł,

- składkę na TFP 2 zł,

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.