w naszej ofercie: 11741 imprez, 3820 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka Budapeszt + Eger i Tokaj 2023
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA BUDAPESZT + EGER I TOKAJ 2023

Wycieczka Objazdowa do Budapesztu na Węgry - Zwiedzanie Budapesztu 2023, Wycieczka na Węgry 2023, Węgierskie klimaty Eger i Tokaj z degustacją wina

Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
131136030
oferta w pdf
WYCIECZKA BUDAPESZT 2020
Wycieczki Objazdowe 2020 na Węgry, Zwiedzanie Budapesztu i Szentendre 2020, Wycieczka na Węgry 2020
Budapeszt
Stolica Węgier, położona w północnej części kraju nad Dunajem. Jest niewątpliwie perełką architektury sięgającej czasów starożytnych, średniowiecza, okupacji Tureckiej i złotego wieku Węgier. Reprezentuje również większość europejskich stylów. To piękne miasto pełne zabytków, kawiarni i restauracji, które oferują wspaniałą kuchnie Węgierską. Szentendre to małe miasteczko z barokowym rynkiem w kształcie trójkąta z wąskimi, krętymi uliczkami, licznymi placami i kolorowymi domami.
PROGRAM RAMOWY:
1 Dzień
Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych. Przejazd w kierunku Szentendre – spacer po pięknych, krętych uliczkach miasteczka, zobaczymy m.in. najstarszy na Węgrzech zegar słoneczny, Cerkiew Belgradzką, zwiedzimy Muzeum Marcepanu. Następnie przejazd do Budapesztu –  Wzgórze Gellerta, z którego rozpościera się piękna panorama stolicy Węgier. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.
2 Dzień
Śniadanie. Po śniadaniu przejazd do centrum, dalsze zwiedzanie miasta, m.in. Plac Bohaterów z pomnikiem Millenium, Zamek Vajdahunyad – „bajkowa budowla” położona wśród drzew, Pomnik Anonymusa, Park Miejski. Następnie przejazd autokarem reprezentacyjną aleją Budapesztu – Andrassyego. Przejście pod Bazylikę św. Stefana – zwiedzanie wnętrza, spacer ulicą Vaci, Parlament, rejs statkiem po Dunaju. Przejazd na Wzgórze Zamkowe – fontanna króla Macieja, kościół Macieja, Baszta Rybacka, stare kamieniczki Budy, Pałac Prezydencki, Zamek Królewski. Powrót do hotelu, nocleg.
3 Dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na Wyspę Małgorzaty, spacer – ruiny kościoła Franciszkanów, ruiny kościoła i klasztoru Dominikanek, wieża ciśnień, ogród japoński. Powrót do centrum – Hala Targowa, czas wolny. W godzinach późno popołudniowych wyjazd w drogę powrotną, przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych.
Uwaga!
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od godzin otwarcia obiektów, warunków atmosferycznych oraz innych sytuacji, których nie możemy przewidzieć.

Program
BUDAPESZT - EGER - TOKAJ Z DEGUSTACJĄ WINA


DZIEŃ 1
Wyjazd z miejsca zbiórki według rozkładu jazdy. Przejazd do Budapesztu. Zwiedzanie miasta, m.in. Plac Bohaterów z pomnikiem Millenium, Zamek Vajdahunyad – „bajkowa budowla” położona wśród drzew, Pomnik Anonymusa, Park Miejski. Następnie przejazd autokarem reprezentacyjną aleją Budapesztu – Andrassyego. Przejście pod Bazylikę św. Stefana – zwiedzanie wnętrza, spacer ulicą Vaci, Parlament. Przejazd na Wzgórze Zamkowe - Fontanna króla Macieja, kościół Macieja, Baszta Rybacka, stare kamieniczki Budy, Pałac Prezydencki, Zamek Królewski. Powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 2
Śniadanie. Przejazd do Egeru.  Spacer po mieście - Katedra Egerska, Budynek Liceum, Plac Istvana Dobo, Kościół Minorytów, Minaret, Wejście na Górę Zamkową i zwiedzanie Twierdzy. Przyjazd do Tokaju. Zwiedzanie najsłynniejszego regionu winiarskiego na Węgrzech - spacer po miasteczku, ujście Bodrogu do Cisy, spacer po uliczkach, pomnik św. Stefana, Bachus, Piwnica Rakocziego. Degustacja wina. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 3
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na Wyspę Małgorzaty, spacer - ruiny kościoła Franciszkanów, ruiny kościoła i klasztoru Dominikanek, Wieża Ciśnień, Ogród Japoński. Powrót do centrum - Hala Targowa, czas wolny. W godzinach późno popołudniowych wyjazd w drogę powrotną, przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych.

WYŻYWIENIE

Według wybranej opcji
BB – 1 śniadania;
HB – 1 śniadania i 1 obiadokolacje.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

dopłata do 2 obiadokolacji : Dopłata 200 PLN
dopłata do pokoju 1 os. : Dopłata 180 PLN
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : Dopłata 5,9% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel

2 noclegi w hotelu*** na trasie wycieczki (pokoje 2,3 os. z łazienkami);

Wyżywienie

śniadanie (BB)
BB – śniadania w cenie
HB – śniadania i obiadokolacje za dopłatą

BB – śniadania w cenie
HB – śniadania i obiadokolacje za dopłatą

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Bielsko-Biała Dopłata 200 PLN
Częstochowa Dopłata 200 PLN
Gliwice bez dopłaty
Katowice bez dopłaty
Kielce bez dopłaty
Kraków bez dopłaty
Lublin Dopłata 200 PLN
Łódź Dopłata 200 PLN
Opole Dopłata 400 PLN
Piotrków Tryb. Dopłata 200 PLN
Radom Dopłata 200 PLN
Rzeszów Dopłata 300 PLN
Tarnów Dopłata 300 PLN
Warszawa Dopłata 200 PLN
Wrocław Dopłata 400 PLN
Gdańsk Dopłata 500 PLN
Toruń Dopłata 500 PLN

Cena zawiera

- transport klimatyzowanym autokarem klasy LUX, opłaty drogowe;
- 2 noclegi w hotelu*** w Budapeszcie (pokoje 2,3 os. z łazienkami);
- wyżywienie wg. wybranej opcji;
- opiekę pilota podczas wycieczki;
- realizację programu ramowego;
- ubezpieczenie KL (10 000 euro), NNW (15 000) bagaż (800 pln), ubezpieczenie obejmuje choroby przewlekłe;
- obowiązkową składkę na TFG (10 zł/os.).
- transport klimatyzowanym autokarem klasy LUX, opłaty drogowe;
- 2 noclegi w hotelu*** na trasie wycieczki (pokoje 2,3 os. z łazienkami);
- wyżywienie według wybranej opcji;
- realizację programu ramowego;
- opiekę pilota podczas wycieczki;
- ubezpieczenie KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN (ubezpieczenie rozszerzone o choroby przewlekłe, nowotworowe i koszty leczenia wskutek zachorowania na Sars-Cov1, Sars-Cov2 z ich mutacjami);
- obowiązkową składkę na TFG (10 zł/os);
- obowiązkową składkę na TFP (10 zł/os.);
- podatek VAT.

Cena nie zawiera

- biletów wstępu: Muzeum Marcepanu, Bazylika św. Stefana, Kościół Macieja, rejs statkiem po Dunaju, usługi lokalnych przewodników, wypożyczenia zestawu słuchawkowego + 10.000 HUF/os;
- napoi do obiadokolacji;
- możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji w wysokości 4,3% wartości imprezy.
- biletów wstępu - Bazylika św. Stefana, Kościół Macieja, rejs statkiem po Dunaju, degustacja wina, usługi lokalnych przewodników, wypożyczenia zestawu słuchawkowego + 60 EUR/os;
- dopłaty za wyjazd z poszczególnych miast;
- świadczeń nie przewidzianych w ofercie.

DODATKOWO PŁATNE (DLA CHĘTNYCH)
- dopłata do pokoju 1-os. + 180 zł
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w wysokości 5,9% wartości imprezy ( ubezpieczenie od kosztów rezygnacji obejmuje nagłe zachorowanie Ubezpieczonego włącznie z zachorowaniem na Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami. Potwierdzonego diagnozą medyczną) + pozytywny wynik testu na COVID – 19 z laboratorium. UWAGA! ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.

INFORMACJE DODATKOWE
- pozostałe obiekty wymienione w programie zwiedzane z zewnątrz. Zwiedzanie wewnątrz we własnym zakresie w czasie wolnym;
- osoby wybierające opcje dokwaterowania mogą zostać zakwaterowane w dwu lub trzyosobowym pokoju z osobami tej samej płci, w przypadku braku innej rezerwacji do dokwaterowania w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy wymagana jest -dopłata do pokoju 1-osobowego;
- dokumenty - dowód osobisty lub paszport;
- ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie;
-  kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od godzin otwarcia obiektów, warunków atmosferycznych oraz innych sytuacji, których nie możemy przewidzieć.
comments powered by Disqus
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.