w naszej ofercie: 12283 imprezy, 19670 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Ecotravel - Zakopane  Klub Urwisa Wakacje W Siodle - Obozy Rekreacyjne
Wszystko o tej ofercie wie:

ZAKOPANE KLUB URWISA WAKACJE W SIODLE

Obozy Rekreacyjne

Wiek: od 6 do 13 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
131388878
oferta w pdf
Drodzy Rodzice, chcielibyśmy zaproponować Waszym pociechom wakacje w górach. Program pobytu jest tak atrakcyjny, że każdy znajdzie coś dla siebie. To idealna okazja do szaleństwa w parkach wodnych jak również możliwość poznania uroków polskich Tatr. Podczas kolonii opiekę nad Państwa dziećmi sprawować będą doświadczeni, kreatywni i odpowiedzialni wychowawcy, którzy zadbają o komfort i bezpieczeństwo wypoczynku oraz dobrą zabawę. Największą atrakcją będzie pobyt w Aquaparkach w Zakopanem, Tatralandii i Popradzie. Ale to nie wszystko! Na dzieci czekają również...
Tatry, gdzie podczas górskich wycieczek z przewodnikiem zobaczą piękno naszych gór.
…i Zakopane: zaprosimy je na gwarne i kolorowe Krupówki, pokażemy Sanktuarium M.B. Fatimskiej na Krzeptówkach, Cmentarz na Pęksowym Brzysku, obiekty Skoczni Krokiew.
Odwiedzą również Centrum Edukacji Przyrodniczej gdzie czeka na Nich mnóstwo atrakcji: zobaczą interaktywną mapę Tatr, w technologii 3D obejrzą film, z którego dowiedzą się, dlaczego nie wolno wprowadzać psów na teren parku oraz dokarmiać dzikich zwierząt, zintegrują się podczas różnych super ciekawych gier w multimedialnej Sali Odkryć np: wcielą się w rolę jelenia spłoszonego przez pędzący samochód będą sprawnie podskakiwać, szybko skręcać, aby ominąć napotkane przeszkody. Bez ograniczeń: gry i zabawy sportowe, konkursy, dyskoteki, ogniska, warsztaty plastyczne m.in., malowanie plenerowe i wernisaż prac.
Zapraszamy na niezwykły obóz, gdzie wędrówki górskie połączymy z zabawą i szaleństwem w parkach wodnych w przepięknej scenerii Tatr. Dostarczą one Waszym pociechom mnóstwa wrażeń i niezwykłych emocji. Razem z dziećmi pojedziemy do Tatralandii - jednego z największych parków wodnych na Słowacji, gdzie będziemy szaleć w kompleksie basenów termalnych ze zjeżdżalniami, wodnymi huśtawkami, sztucznym deszczem, wodnymi wulkanami, powietrznymi leżakami i gejzerami. Odwiedzimy świat termalnych wód, zabawy i relaksu w Aquacity w Popradzie – 7 basenów z licznymi atrakcjami: siedzenia ze strumieniami wodnymi, gejzerami, wodny grzyb, wodne jaskinie, tunele i kręcone zjeżdżalnie wodne dostarczą dzieciom niezwykłych wrażeń i emocji. Natomiast w Aquaparku w Zakopanem miłośnicy wodnych uciech będą mieli do dyspozycji: dwa baseny, dziką rzekę, trzy zjeżdżalnie, cztery whirlpoole oraz kompleks saun. Podczas górskich wędrówek zobaczymy Rusinową Polanę cenioną przez turystów ze względu na piękne widoki na wschodnią część Tatr, a w drodze powrotnej zwiedzimy Wiktorówki. Wybierzemy się do jednej z najpiękniejszych dolin w Tatrach - Doliny Kościeliskiej, gdzie zobaczymy Wąwóz Kraków - skalny kanion, który przypomina wąskie uliczki Starego Miasta w Krakowie. Dotrzemy do Smoczej Jamy i przez chwilę poczujemy się jak odkrywcy tatrzańskich jaskiń.
Na szlaku górskich wycieczek nie może zabraknąć także Gubałówki, niezwykle popularnej wśród turystów. Wjeżdżając kolejką zobaczymy całe Zakopane u naszych stóp.
Góralski folklor i tradycje poznamy podczas spotkania z gazdą. Nie zabraknie wspólnych tańców, góralskich przyśpiewek i dowcipów. Uwaga! Uczestnicy muszą posiadać 30 EUR na bilety wstępu na Słowacji.
Jeżeli konie to hobby Waszych dzieci, a do tego uwielbiają one Tatry, to na tym obozie będą mogły to połączyć! Oprócz programu Tatrzańskie Parki Wodne proponujemy pięć trzygodzinnych wizyt w pobliskim ośrodku jeździeckim. Podczas pobytu dzieci poznają tajniki jeździectwa. Nauczą się obchodzić z koniem (czyszczenie, pielęgnowanie, siodłanie) ukształtują prawidłową postawę jeździecką. Na najbardziej zaawansowanych czeka również przejażdżka konna w pięknej scenerii Tatr. Na obóz należy zabrać: buty za kostkę z twardą i płaską podeszwą, długie spodnie dresowe lub leginsy oraz atestowany toczek lub kask do jazdy konnej.
Uczestnicy muszą posiadać 30 EUR na bilety wstępu na Słowacji.
 

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
27.07-06.08.2017 1399 PLN -
07.08-17.08.2017 1399 PLN -

Zniżki i dopłaty

Ubezpieczenie kosztów przerwania uczestnictwa : Dopłata 1,5%
Ubezpieczenie kosztów przerwania uczestnictwa z chorobami przewlekłymi : Dopłata 3,5%
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (wartość rezerwacji na osobę do 3000 zł) : Dopłata 3%
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (wartość rezerwacji na osobę powyżej 3000 zł) : Dopłata 3%
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z chorobami przewlekłymi (wartość rezerwacji na osobę do 3000 zł) : Dopłata 6,4%
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z chorobami przewlekłymi (wartość rezerwacji na osobę powyżej 3000 zł) : Dopłata 6,9%

Zakwaterowanie

Hotel

Willa „Tatra” – nowy, kameralny pensjonat. Pokoje 3,4,5-osobowe z łazienkami, TV, balkonami. Na parterze znajduje się sala jadalna, oraz duża świetlica ze stołami do tenisa stołowego i grami zręcznościowymi oraz sala dyskotekowa. Na terenie obiektu: plac zabaw, boisko do siatkówki i zadaszona wiata na ognisko.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

Cena zawiera

Zakwaterowanie -10 noclegów
Wyżywienie - całodzienne (3 posiłki oraz podwieczorek), śniadania i kolacje w formie bufetu. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
Transport - autokar turystyczny( autokar do dyspozycji grupy podczas trwania kolonii),
Ubezpieczenie- NNW Signal Iduna S.A,
opieka pedagogiczna oraz realizacja programu
 

Cena nie zawiera

Świadczeń nie objętych tą ofertą.

Program

Zakopane - Klub Urwisa Tatrzańskie Wakacje w siodle
(7-12 lat)

Informacje praktyczne

Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podroży. Należy zabrać ze sobą: paszport lub dowód, buty na wycieczki górskie, ciepły sweter, kurtkę nieprzemakalną, mały plecak, strój kąpielowy, ręcznik kąpielowy. Prosimy pamiętać o zabraniu wypełnionej karty kwalifikacyjnej oraz o podpisaniu bagażu dzieci.Na obóz należy zabrać: buty za kostkę z twardą i płaską podeszwą, długie spodnie dresowe lub leginsy oraz atestowany toczek lub kask do jazdy konnej.
ADRES OŚRODKA Zakopane Klub Urwisa , kolonie z artystyczna duszą
Willa „Tatra” ul. Rybkówka;34-500 Zakopane tel. 18/ 342-68-33  ( uczestnicy w wieku 7-12 lat)
 

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

os. Niepodległości 3A/5A
31-865 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
biuro@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00
Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.