w naszej ofercie: 12258 imprez, 19097 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Kolonia MIX MAX nad morzem
Wszystko o tej ofercie wie:

KOLONIA MIX MAX NAD MORZEM

Wakacje na Maxa i Wycieczki do Niemiec

Wiek: od 8 do 10 lat, od 11 do 13 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja + (FB+)
Ocena oferty:
Kod oferty:
131759009
oferta w pdf

Międzyzdroje zwane są letnią stolicą Pomorza Zachodniego. Tętniąca życiem nadmorska miejscowość cieszy się ogromnym powodzeniem ze względu na położenie na wyspie Wolin, szerokie plaże, malownicze wybrzeże klifowe oraz lasy Wolińskiego Parku Narodowego.


Morskie atrakcje, odpowiedni leczniczy mikroklimat, dzika przyroda i piękny krajobraz są atrakcją dla tysięcy ludzi przybywających każdego roku. Od 1997 roku, dzięki festiwalowi filmowemu, Międzyzdroje stały się filmową stolicą Polski. Podczas festiwalu największą atrakcją są czołowe osobistości polskiej sceny. Każdego lata na chodniku przy Promenadzie Gwiazd pojawiają się nowe odciski dłoni polskich aktorów i twórców filmowych, którzy upodobali sobie Międzyzdroje na letni wypoczynek.


PROGRAM

Międzyzdroje to idealne miejsce na wakacje w stylu gwiazd filmu! Czekają na Ciebie: piękna piaszczysta plaża, nowoczesna infrastruktura sportowa i tętniące życiem miasto ze słynną Promenadą Gwiazd. Tylko Ciebie jeszcze tu nie ma... ;-)

• Rety! To naprawdę On?! – wizyta w GABINECIE FIGUR WOSKOWYCH. Zgromadzono tu prawie 100 figur woskowych przedstawiających rozmaite znane osoby – od Chopina, przez Kleopatrę po Baracka Obamę. Wspólne zdjęcie to świetny pomysł na pamiątkę!

• TAJEMNICE GALAKTYKI – na dachu jednego z miejscowych budynków znajduje się planetarium. To jedno z najnowocześniejszych w Polsce – każdy seans jest zapierającą dech w piersiach podróżą!

• SPACER NA WYSOKOŚCI – park linowy, w którym bez problemu wybierzemy coś dla siebie wśród tras: niebieskiej, białej, zielonej, pomarańczowej i granatowej (podczas całości wykonywanych zajęć uczestnicy przypięci będą do liny asekuracyjnej).

• PROMENADA GWIAZD – odszukaj odcisk dłoni swojej ulubionej gwiazdy na Alei Gwiazd, położonej nad Bałtykiem. Czy potrafisz policzyć ile ich jest?

• DZIENNIKARSKA KACZKA – stworzymy własną, niepowtarzalną i zakręconą gazetkę plotkarską o gwiazdach światowego formatu!

• ROWEREM DO ZAGRODY ŻUBRÓW – wycieczka szlakiem do Zagrody Pokazowej Żubrów, gdzie oprócz tych majestatycznych zwierząt zobaczyć można dziki, jelenie, sarny, orły bieliki oraz wydry.

• Kawcza Góra – wdrapiemy się na jeden z trzech punktów widokowych, skąd roztacza się piękna panorama miasta i Zatoki Pomorskiej. Nie zapomnij o lornetce!

• Spacer po molo – najdłuższym betonowym molo w Polsce.

• Plażowa piłka siatkowa i nożna, badminton, konkursy z nagrodami.

• Projekcje filmów, konkurs na najlepsze przebranie, kąpiele w morzu i plażowanie, ognisko z pieczeniem kiełbasek i wiele innych atrakcji!


Na koniec kolonii przyznamy sprawności DEBEŚCIAKA 2017.

(opis programu zawiera przykładowe zajęcia)


WYCIECZKA DO ŚWINOUJŚCIA I AHLBECK (NIEMCY)

Poczuj się jak pruski rekrut! W Forcie Gerharda w Świnoujściu, nadmorskiej twierdzy na wyspie Wolin, do dziś urzęduje pruski Generał, a musztry ćwiczą pruscy żołdacy! Zwiedzisz fortecę pod opieką „podłego” pruskiego żołnierza, odbędziesz przyspieszone szkolenie wojskowe podczas marszu po terenie i wnętrzach Fortu, jednocześnie poznając jego historię. Zobaczysz także Stawa Młyny – najbardziej znany symbol Świnoujścia, stanowiący część oficjalnego logo miasta. Odwiedzisz również Ahlbeck – ekskluzywny kurort po drugiej stronie granicy z piękną nadmorską promenadą oraz molo. Jeśli starczy czasu chętni skorzystają też z kąpieli w słynnych Termach Bałtyckich (10 EUR za wstęp). Uwaga: dzieci nie posiadające odpowiednich dokumentów spędzą popołudnie w Świnoujściu.


PROGRAMY DODATKOWE (dla chętnych, ze względów czasowych wycieczek nie można łączyć):

• PARK ROZRYWKI HEIDE PARK – 170 zł + 25 EUR na wstęp.

Heide Park jest uznawany za najlepszy niemiecki park rozrywki z licznymi atrakcjami zapierającymi dech w piersiach m.in.: rollercoastery, tor bobslejowy, zjeżdżalnie, łodzie, tratwy, place zabaw, ścianki wspinaczkowe, występy artystów, kraina piratów, tresura aligatorów, karuzele, kolejki ziemne i powietrzne, wieże widokowe, huśtawki. Wyjazd jest planowany ok. godz. 1.00 w nocy, pobyt w Parku w godz. 11.00-17.00, posiłek na terenie Parku w cenie biletu, powrót ok. 2.00 w nocy dnia następnego. Czas trwania wycieczki: ok. 24 godzin.

• PARK ROZRYWKI I WYPOCZYNKU TROPICAL ISLANDS – 170 zł + 25 EUR na wstęp.

Wyjazd w kierunku Berlina w godzinach rannych. Przejazd do Tropical Islands – jedynej w swoim rodzaju tropikalnej plaży pod dachem, w sercu Europy. Tropical Islands zaprasza do relaksu na plaży Morza Południowego oraz magicznej Laguny Bali, podziwiania oryginalnych budowli z dalekich krajów, szalonych zjazdów z najwyższej w Niemczech zjeżdżalni wodnej, a nawet wyruszenia na ekspedycję po dżungli. NOWOŚĆ: W cenie biletu jest również korzystanie z nowo otwartego obszaru zewnętrznego Amazonia z dodatkowymi atrakcjami wodnymi. Posiłek na terenie Parku jest w cenie biletu. Czas trwania wycieczki: ok. 12 godzin.

• CENTRUM SŁOWIAN I WIKINGÓW JOMSBORG-VINETA – 40 zł.

To rekonstrukcja zabudowań wczesno-średniowiecznego Wolina, czyli datowanych na okres od IX do XI wieku. Obecnie osada ma charakter skansenu, można tu zobaczyć 12 rekonstrukcji chat, bramę z fragmentem palisady, drewniane drogi i trzy wiaty warsztatowe, gdzie można zobaczyć, jak dawniej wyglądało życie codzienne mieszkańców – legendarnych Wikingów, którzy stąd wyruszali na łupieżcze wyprawy. Co roku w Osadzie odbywa się Festiwal Słowian i Wikingów Jomsborg Vineta – jedna z największych i najbardziej międzynarodowych imprez wczesnośredniowiecznych na świecie.

• REJS STATKIEM WYCIECZKOWYM – 20 zł.

• SEANS W KINIE 7D – 15 zł.

Cechą charakterystyczną kina jest trójwymiarowy efekt (3D), ale również dimension, czyli 7D. Widz odczuwa film zmysłami – zapach, powiew powietrza, temperatura, wibracje, zmiany pozycji, dotyk. Kino 7D max to także niesamowite nagłośnienie oraz unowocześnione technicznie fotele – opcja poruszania fotelem do przodu, do tyłu i na boki.


Uwaga: Wymagana zgoda rodziców na udział w seansie dzieci np. z chorobą lokomocyjną, nadwrażliwością dźwiękową, problemami ze wzrokiem lub innymi.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy STILO

OW STILO znajduje się w zachodniej części Międzyzdrojów, nad samym morzem, przy wejściu na plażę. Na ponad dwuhektarowym terenie powstał kompleks nowoczesnych budynków w stylu skandynawskim, przepięknie wkomponowany w leśną okolicę. Do dyspozycji gości oddaje pokoje 2, 3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i TV. Na terenie Ośrodka znajduje się stołówka, pizzeria, sklep spożywczy, boisko do siatkówki, stół ping-pongowy, miejsce na ognisko i do grillowania, świetlice oraz sala disco wyposażona w profesjonalny sprzęt muzyczny oraz oświetlenie. Cały ośrodek jest monitorowany i ogrodzony, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo naszych gości. Na terenie ośrodka planuje się uruchomić przed wakacjami basen letni.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja + (FB+)

3 posiłki dziennie + deser, śniadania w formie bufetu. Pierwszy posiłek – ciepła kolacja (w wypadku przyjazdu po 19.00 posiłek cateringowy typu fast-food), ostatni – śniadanie + suchy prowiant.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Komfortowy autokar (za dopłatą zgodnie z rozkładem jazdy) lub dojazd własny (bez dopłat), przybycie do Ośrodka po godz. 19:00, odbiór Uczestnika do godz. 8:30. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie.


INFORMACJE WYJAZDOWE:

Wyjazdy według rozkładu przypisanego do turnusu. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Transport jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Prosimy o sprawdzenie miejsca i aktualnej godziny zbiórki na 2 dni przed wyjazdem. Nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.


Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.


UWAGA: wyjątkowo w dniu 08. lipca (II-gi turnus) wyjazd z ul. Zamenhoffa przy Muz. Historii Żydów Polskich, powrót 19. lipca: Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej.

Miejscowość Godzina odjazdu Miejsce zbiórki Godzina powrotu Cena
Lublin 05.00 Al.Zygmuntowskie, parking przy Hali MOSiR. ok. 23.00 Dopłata 180 PLN
Warszawa 08.30 Warszawa Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej. UWAGA: w dn. 08.07 (II turnus) wyjazd z ul. Zamenhoffa przy Muz. Historii Żydów Powrót 19.07-Torwar ok. 20.00 Dopłata 150 PLN
Łódź 10.15 Hipermarket E. Leclerc, Inflancka 45, przy stacji paliw. ok. 18.00 Dopłata 150 PLN
Radom 06.30 Wyjazd: McDonald przy LUKOIL ul. Wernera, powrót: STATOIL ul. Czarnieckiego. ok. 21.30 Dopłata 150 PLN
Kielce 05.30 Wyjazd do potwierdzenia. W wypadku odwołania obowiązuje miejsce zbiórki w Warszawie lub dojazd własny. Kielce, Parking hipermarketu Auchan, ul. Radomska 20C, wjazd między Praktikerem a Auchan. ok. 22.30 Dopłata 180 PLN
Katowice 06.00 Wyjazd do potwierdzenia. W wypadku odwołania obowiązuje miejsce zbiórki w Warszawie lub dojazd własny. Katowice, Wyjazd: McDonalds, ul. Górnośląska Nr 55 róg ul. Ofiar Katynia (kierunek Wrocław), powrót: McDonalds, ul. Górnośląska 40A (kierunek Kraków) ok. 20.00 Dopłata 180 PLN
Poznań 13.00 Auchan ul. Głogowska 432, przy skrzyż. A2 i drogi nr 5, przy McDonalds. ok. 13.00 Dopłata 150 PLN

Własny

Dojazd własny. Przybycie do Ośrodka po godz. 19:00, odbiór Uczestnika do godz. 8:30.

Cena zawiera

• Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie + deser),śniadania w formie bufetu. Pierwszy posiłek – ciepła kolacja (w wypadku przyjazdu po 19.00 posiłek cateringowy typu fast-food), ostatni – śniadanie + suchy prowiant.
• Program rekreacyjno-sportowy wg opisu.
• Opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną.
• Ubezpieczenie NNW TUiR AXA (do 5000 zł).
• Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.

Cena nie zawiera

• Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 65 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.

• Dojazd na miejsce autokarem – patrz rozkład jazdy

• Rejs statkiem – 20 zł.

• Seans w Kinie 7D – 15 zł.


WYCIECZKI FAKULTATYWNE: realizacja przy min. 15 chętnych:

• Park Rozrywki Heide Park – 170 zł + 25 EUR na wstęp.

• Park Rozrywki i Wypoczynku Tropical Islands – 170 zł + 25 EUR na wstęp do Tropical Islands.

• Centrum Słowian i Wikingów – 40 zł.


DOPŁATY FAKULTATYWNE

1. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) 65.00 PLN

2. Rejs statkiem 20.00 PLN

3. Seans w Kinie 7D 15.00 PLN


INFORMACJE DODATKOWE

Uczestnicy wycieczek do Niemiec winni posiadać paszport lub dowód osobisty oraz pieniądze na wstęp.

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

os. Niepodległości 3A/5A
31-865 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
biuro@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.