w naszej ofercie: 12371 imprez, 5993 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
BEATYFIKACJA JANA PAWŁA II - 8 dni
Wszystko o tej ofercie wie:

BEATYFIKACJA JANA PAWŁA II - 8 DNI

Kupując tę ofertę wspierasz budowę Centrum Jana Pawła II w Krakowie !!!

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
13444266
oferta w pdf

DRODZY KLIENCI,

Nadchodzi długo oczekiwana przez nas wszystkich chwila.

W dniu 01.05.2011 r. w Watykanie nasz wielki Rodak, Jan Paweł II zostanie uroczyście ogłoszony błogosławionym. Na to wielkie wydarzenie i święto czekaliśmy 6 lat. Przez cały ten czas, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom "naszych" zaprzyjaźnionych parafii i grup apostolskich, a także klientów indywidualnych organizowaliśmy pod hasłem SANTO SUBITO pielgrzymki do Watykanu, podczas których nasi pielgrzymi modlili się o rychłą Beatyfikację i Kanonizację Ojca Świętego. Teraz jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ możemy służyć naszym bogatym doświadczeniem w organizacji wyjazdu na uroczystości Beatyfikacji naszego ukochanego Papieża.

Pragniemy zapewnić, iż jesteśmy w pełni gotowi, by zorganizować wszystkie niezbędne świadczenia: transport, noclegi, wyżywienie, opiekę wykwalifikowanych pilotów, ubezpieczenie, wszystkim wyjeżdżającym z naszym biurem osobom. Zdając sobie sprawę z wagi i wielkości tego wydarzenia, przygotowywaliśmy się bardzo uważnie już od ponad roku do organizacji pielgrzymek na uroczystości beatyfikacyjne.

Chcielibyśmy również poinformować, iż decyzją Zarządu biura 5% wartości każdej rezerwacji zostanie przekazana na budowę Centrum Jana Pawła II w Krakowie - Łagiewnikach. W ten sposób każdy pielgrzym wyjeżdżający z nami wesprze Żywy Pomnik Jana Pawła II!!!

PROGRAM:


DZIEŃ 1 POLSKA-WŁOCHY
O ustalonej godzinie spotykamy się na wyznaczonym parkingu. Pakowanie bagaży do autokaru. Msza św. Przejazd w kierunku granicy polsko-czeskiej. Nocny przejazd.

DZIEŃ 2 PADWA
Rano przyjedziemy do Padwy, miasta św. Antoniego. Nawiedzimy Bazylikę zwaną przez Włochów Il Santo. Odwiedzimy grób Świętego, następnie uroczymi uliczkami podejdziemy do centrum Padwy. Zobaczymy Ratusz i słynny uniwersytet, jeden z najstarszych w Europie. Wieczorem udamy się na nocleg i obiadokolację w rejonie Riwiery Adriatyckiej.

DZIEŃ 3 LORETO-MANOPELLO
Rano po śniadaniu przyjedziemy do Loreto, nawiedzimy Sanktuarium Matki Bożej. Stąd udamy się do Manopello, by pomodlić się przy słynnej relikwii- Chuście św. Weroniki. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu w San Giovanni Rotondo.

DZIEŃ 4 SAN GIOVANNI ROTONDO
Rano po śniadaniu zwiedzanie San Giovanni Rotundo, gdzie żył i zmarł św. Ojciec Pio. Zobaczymy grób Świętego Kapucyna Zobaczymy również Bazylikę Matki Bożej Łaskawej. Po południu wyjedziemy w kierunku Rzymu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 5 WATYKAN
Po śniadaniu udamy się do Watykanu. W miarę możliwości nawiedzimy Bazylikę Św. Piotra. Uroczysta Msza Święta przed Beatyfikacją Jana Pawła II. Po południu w miarę możliwości nawiedzimy Bazyliki Św. Jana na Lateranie i Bazylikę Santa Maria Maggiore. Wieczorem przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 6 WATYKAN
Rano po śniadaniu przejedziemy do Watykanu. Udział w Mszy Świętej Beatyfikacyjnej Jana Pawła II. Po uroczystościach zapraszamy na spacer po słynnych placach i fontannach Rzymu: Piazza Navona z Fontanną Czterech Rzek, Panteon, Fontannę di Trevi, Plac Hiszpański, Schody Hiszpańskie. Wieczorem powrócimy do hotelu, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 7 WATYKAN
Rano po śniadaniu przejedziemy do Rymu. Udział we Mszy św. dziękczynnej za Beatyfikację. Po południu zobaczymy część klasyczną miasta: cyrk Flawiusza czyli Koloseum oraz Forum Romanum i Kapitol, a następnie nawiedzimy Bazylikę Św. Pawła za Murami. Wieczorem wyjedziemy w drogę powrotną do Polski. Nocny przejazd.

DZIEŃ 8 POLSKA
W godzinach popołudniowych przyjedziemy do kraju.

AŻNE:
UWAGA! Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wjazdów do miast, przewodników lokalnych, słuchawek, pamiątkowego certyfikatu (koszt około 45 euro/osoby), napoi do obiadokolacji.

B.P ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ ZMIANY KOLEJNOŚCI ZWIEDZANYCH OBIEKTÓW.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

Hotel star star

5 noclegów w hotelu **/*** w okolicach Rzymu

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

wyżywienie 2 razy dziennie (5 śniadań, 5 obiadokolacji)

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Bielsko-Biała bez dopłaty
Częstochowa Dopłata 70 PLN
Gliwice Dopłata 60 PLN
Katowice bez dopłaty
Kielce Dopłata 80 PLN
Kraków bez dopłaty
Łódź Dopłata 110 PLN
Opole Dopłata 80 PLN
Rzeszów Dopłata 100 PLN
Tarnów Dopłata 80 PLN
Warszawa Dopłata 130 PLN
Wrocław Dopłata 100 PLN

Cena zawiera

przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, barek, video/dvd, wc, rozkładane fotele), 5 noclegów w hotelu **/*** w okolicach Rzymu, wyżywienie 2 razy dziennie (5 śniadań, 5 obiadokolacji), ubezpieczenie NNW (5 000 zł), KL (10 000 euro), opieka doświadczonego pilota, podatek VAT.

Cena nie zawiera

biletów wstępów do zwiedzanych obiektów, wjazdów do miast, obowiązkowych przewodników lokalnych, biletów komunikacji miejskiej, słuchawek, pamiatkowego certyfikatu itp. - ok. 50 EURO/osoby (płatne u pilota w autokarze), napoi do obiadokolacji.

comments powered by Disqus
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.