w naszej ofercie: 10127 imprez, 1063 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Ecotravel - BIESZCZADY WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE 2022 - Wycieczka w Bieszczady 2022, Wypoczynek w Bieszczadach 2022, Wypoczynek nad Jeziorem Solińskim 2022, Zwiedzanie Sanoka 2022
Wszystko o tej ofercie wie:

BIESZCZADY WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE 2022

Wycieczka w Bieszczady 2022, Wypoczynek w Bieszczadach 2022, Wypoczynek nad Jeziorem Solińskim 2022, Zwiedzanie Sanoka 2022

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja
Ocena oferty:
Kod oferty:
140876
oferta w pdf
BOŻE NARODZENIE 2020 USTRONIE MORSKIE HOTEL ALKA SUN RESORT
Boże Narodzenie 2020 Ustronie Morskie Hotel Alka Sun Resort, Boże Narodzenie 2020 nad morzem, Święta nad morzem 2020 w Ustroniu Morskim, Święta w Polsce, Atrakcje: uroczysta kolacja wigilijna przy muzyce, drink powitalny (grzaniec dla dorosłych, gorąca czekolada dla dzieci i młodzieży), nielimitowany dostęp z groty solnej z tężnią solankową, vouchery do Aquaparku, bogaty program pobytu świątecznego
Ustronie Morskie spokojna i urokliwa miejscowość na wschód od Kołobrzegu. Ustronie Morskie zapewnia turystom szereg atrakcji turystycznych, takich jak: zadbane i piaszczyste plaże, kąpieliska odznaczone Błękitną Flagą, rozbudowana sieć ścieżek rowerowych, tras spacerowych, ośrodek jazdy konnej, Aquapark oraz sezonowe imprezy tematyczne. Nie brakuje tu także restauracji, kawiarni, smażalni, czy ogródków piwnych. Charakteryzuje się wyjątkowym i dobrze wpływającym na zdrowie mikroklimatem. Piękna plaża w otoczeniu sosnowych lasów z eterycznym zapachem drzew unoszącym się wokół, sprawia że Ustronie Morskie to atrakcyjne miejsce wypoczynku nie tylko latem, ale przez cały rok.
Nadmorska promenada na klifowym, wysokim brzegu oraz tętniące życiem molo w okresie letnim sprawiają, że zarówno miłośnicy pozasezonowego spokoju, jak i rozrywek oraz morskich i słonecznych kąpieli znajdą tutaj wymarzone miejsce odpoczynku. Nie oznacza to jednak, że okres zimowy, nie jest idealnym momentem na wyjazd nad morze.
Czas świąteczny to czas, który proponujemy spędzić w gronie rodzinnym, świętując nad naszym pięknym Morzem Bałtyckim, z dala od codziennych obowiązków i rytyny.
Program świąteczny:
24.12.2020
- wspólne strojenie choinki
- uroczysta kolacja Wigilijna przy dźwiękach muzyki granej na skrzypcach – kolędy i utwory świąteczne
- wspólne kolędowanie
- upominek od św. Mikołaja
25.12.2020
- specjalne menu świąteczne (trzy posiłki)
- świąteczne pieczenie ciasteczek
- bufet ze świątecznymi wypiekami
- disco/dancing
26.12.2020
- specjalne menu świąteczne (trzy posiłki)
- ognisko z kiełbaskami i grzańcem

BIESZCZADY WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE 2022
Wycieczka w Bieszczady 2022, Wypoczynek w Bieszczadach 2022, Wypoczynek nad Jeziorem Solińskim 2022, Zwiedzanie Sanoka 2022

Polańczyk uzdrowisko bieszczadzkie, urokliwie położone na zachodnim brzegu Jeziora Solińskiego. Lokalizacja pomiędzy wodą, a górami sprawia, że miejscowość upodobali sobie zarówno zwolennicy kurortów leczniczych, rodzinnego wypoczynku, jak i wielbiciele pieszych wędrówek po pięknych górach. Turyści znajdą w okolicy mnóstwo atrakcji: trasy spacerowe - z najbardziej popularnymi Zielonymi Wzgórzami nad Soliną i Perłą Polańczyka, rejsy po jeziorze, połowy ryb, kąpieliska, punkty gastronomiczne i plaże oraz liczne szlaki górskie po Bieszczadzkim Parku Narodowym oraz miejsca pełne zabytków – Lesko, Ustrzyki, szlak drewnianych cerkwi. W Polańczyku funkcjonuje ujęcie wody leczniczej zawierającej pierwiastki zdrowotne, leczy się tam choroby układu oddechowego oraz choroby kobiece.

Sanok - Polańczyk - Bieszczadzki Park Narodowy - Cisna - Łańcut

PROGRAM:

Dzień 1
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd w Bieszczady do Sanoka, zwanego „Bramą w Bieszczady”. Spacer po centrum miasta ze średniowiecznym układem urbanistycznym z zabytkowym ratuszem i kamieniczkami wokół rynku. Kolejno przejazd na drugą stronę Sanu, gdzie znajduje się największy w Polsce skansen – Muzeum Budownictwa Ludowego. Ekspozycje prezentują budownictwo drewniane z obszaru Beskidu Niskiego, Bieszczadów i przyległych do nich Pogórzy. Po południu przejazd do Polańczyka – miasteczka położonego nad brzegiem zalewu, będącego wizytówką Bieszczad. Spacer na punkt widokowy na wzgórzu Kiczerka, z którego rozciąga się piękna panorama Zalewu Solińskiego, Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Odpoczynek i czas wolny. Nocleg.

Dzień 2
Śniadanie w hotelu. Dzień wolny na odpoczynek nad jeziorem solińskim, spacery i korzystanie z infrastruktury hotelu. Po południu rejs statkiem. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3
Śniadanie w hotelu. Wycieczka z przewodnikiem do Bieszczadzkiego Parku Narodowego, gdzie zobaczymy chlubę tego regionu Polski – malownicze połoniny. Droga na Połoninę Wetlińską jest dość krótka i łatwa, a mimo to widoki z niej będą przepiękne. Na jednym z krańców połoniny znajduje się schronisko turystyczne o bajecznej nazwie „Chatka Puchatka”. Odpoczynek w schronisku. Powrót spacerem do autokaru i przejazd do ośrodka na obiadokolację i nocleg. Nocleg.

Dzień 4
Śniadanie w hotelu. Dzień wolny na odpoczynek nad jeziorem solińskim, spacery i korzystanie z infrastruktury hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5
Śniadanie, szlakiem najpopularniejszych atrakcji Bieszczad. Wybierzemy się w podróż Leśną Kolejką Bieszczadzką - najwyżej w Polsce położoną kolejną wąskotorową, odwiedzimy Cisną ze słynną restauracją zakapiorów Siekierezadą, zwiedzimy jedną z zabytkowych świątyń znajdujących się na drewnianym szlaku cerkwi. Popołudnie spędzimy na poznawaniu smaków Bieszczad. W programie degustacja lokalnych wyrobów – pieczywa, serów, nalewki...dowiemy się jakie są sekrety bieszczadzkiej kuchni, będzie też można kupić lokalne wyroby. Wieczorem powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 6
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Przejazd do Łańcuta. Zwiedzanie budynku zamkowego Pałacu Potockich wraz z Muzeum Powozów. Zobaczymy również niezwykłą kolekcję storczyków w zamkowej Storczykarni. Następnie spacer po zabytkowym parku zamkowym z XVIII i początku XIX wieku. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach wieczornych i zakończenie wycieczki.

W związku z epidemią COVID-19, hotel stosuje wytyczne dla funkcjonowania hoteli/obiektów/pensjonatów w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce wydanych przez Ministerstwo Rozwoju w konsultacji z GIS, co może wiązać się z ograniczeniem świadczeń (np. zamknięty basen). Prosimy o sprawdzenie dostępności świadczeń i infrastruktury hotelu przed wyjazdem.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Turystyczny Fundusz Pomocowy : Dopłata 2 PLN
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny : Dopłata 2 PLN

Zakwaterowanie

Hotel

Zakwaterowanie 5 noclegów w hotelu w Polańczyku lub w okolicach (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami)

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Opole Dopłata 0 PLN
Brzeg Dopłata 50 PLN
Wrocław Dopłata 60 PLN
Kędzierzyn-Koźle Dopłata 50 PLN
Nysa Dopłata 50 PLN
Kluczbork Dopłata 50 PLN
Katowice Dopłata 0 PLN

Cena zawiera

- zakwaterowanie 3 noclegi w pokoju 2 osobowym typu standard
- wyżywienie śniadania, obiady i kolacje z menu świątecznym – posiłki serwowane, w tym uroczysta kolacja wigilijna przy muzyce oraz bufet ze świątecznymi wypiekami
- drink powitalny (grzaniec dla dorosłych, gorąca czekolada dla dzieci i młodzieży).
- nielimitowany dostęp z groty solnej z tężnią solankową
- vouchery do Aquaparku (do wykorzystania 24.12 i 26.12.2020 r)
- bogaty program pobytu świątecznego (strojenie choinki, kolędowanie, pieczenie ciasteczek, disco, ognisko z kiełbaskami i grzańcem, upominek od Mikołaja)

- transport przejazd komfortowym autokarem (WC, DVD, klimatyzacja);
- zakwaterowanie 5 noclegów w hotelu w Polańczyku lub w okolicach (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami);
- wyżywienie śniadania i obiadokolacje;
- opiekę pilota na całej trasie wycieczki;
- opiekę przewodnika górskiego podczas wycieczki w góry;
- obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny;
- obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Cena nie zawiera

- opłaty klimatycznej płatnej na miejscu (2 PLN/osobę/doba)
Dodatkowo płatne
- wymiana ręczników - 20 PLN i pościeli - 35 PLN na życzenie gościa
- wypożyczenie dodatkowego ręcznika (duży) - 10 PLN
- wypożyczenie roweru 5 PLN / 1 h – 20 PLN / 8 h
- pranie na życzenie (jeden wsad do pralki) - 50 PLN
- zabiegi kosmetyczne
- zabiegi relaksacyjne
- zabiegi rehabilitacyjne
- nordic walking z instruktorem
- indywidualne konsultacje z dietetykiem
- indywidualne konsultacje z podologiem
- indywidualne diagnostyki w gabinecie biorezonansu
- zamówienie kolacji do pokoju (deska wędlin, serów i warzyw, pieczywo) - 30 PLN / os.
- wino 0,7 l. (białe, czerwone) do pokoju - 60 PLN
- prosecco 0,7 l. do pokoju - 60 PLN

- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz biletów na rejs statkiem po Solinie (łącznie ok. 140 PLN / os.)
- świadczeń nie zawartych w ofercie

comments powered by Disqus
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.