w naszej ofercie: 12871 imprez, 20588 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz w Chorwacji 2017
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ W CHORWACJI 2017

dla młodzieży 11-18 lat, autokarem

Wiek: od 11 do 18 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
14217514
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

Położenie

Orebić – to malownicza miejscowość przepięknie położona w południowo-zachodniej części półwyspu Peljesac u stóp góry Sv. Ilija, naprzeciwko wyspy Korcula. Lokalizacja miasteczka pośród figowych i cytrusowych drzew, gajów oliwnych, malowniczych zatoczek, a także wyjątkowo ładnych żwirowych plaż powoduje, że miasteczko urzeka turystów swoim niezwykłym pięknem. To idealne miejsce dla żeglarzy oraz amatorów windsurfingu. Orebić oferuje swoim gościom liczne wypożyczalnie łódek, kajaków, rowerów, naukę żeglowania i nurkowania. Odbywają się tutaj liczne imprezy folklorystyczne i wieczory dalmatyńskie. Dodatkową atrakcją jest dogodne połączenie promowe z wyspą Korculą, gdzie urodził się Marco Polo, a także bliskość takich miejsc jak Dubrownik czy Medjugorje. Centrum Orebić – ok. 4 km. kompleks o standardzie turystycznym usytuowany w miejscowości Orebić - Perna na malowniczym półwyspie Peljesac, w południowej Dalmacji, zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od Dubrownika.

1 DZIEŃ – wyjazd z Polski (uwaga zbiórka zawsze pół godziny wcześniej).
07.15 - Warszawa, "CH Janki" - przystanek autobusowy Ikea - Janki (+165 zł),
08.15 - Rawa Mazowiecka, stacja Orlen przy trasie (+135 zł),
09.45 - Łódź Kaliska, PKP, parking od ul. Włókniarzy (+95 zł),
10.30 - Wrocław, CH "Bielany" parking przy mc drive (vis a vis Obi), (+95 zł),
11.00 - Piotrków Trybunalski, ul. Słowackiego 103 k/ Juventuru (+85 zł),
12.00 - Opole, dworzec PKS (+85 zł),
12.30 - Kraków, stacja ARGE, ul. Pasternik 66 (+75 zł),
12.45 - Częstochowa, Mc Drive/Mc Donalds, w kierunku jazdy (+75 zł),
14.00 - Katowice, dworzec PKS, ul. P. Skargi (bez dopłaty),
14.30 - Tychy, stacja Bliska przy trasie (bez dopłaty),
14.50 - Pszczyna, stacja benzynowa obok IG Logistic (bez dopłaty),
15.15 - Bielsko Biała, dworzec PKS dolny poziom (bez dopłaty),
16.00 - Cieszyn, stacja Orlen przy trasie (bez dopłaty).
Przejazd przez Czechy lub Słowację, Węgry lub Austrię, Słowenię do Chorwacji (wymagany paszport lub dowód osobisty).
2 DZIEŃ – przyjazd do hotelu w godzinach przedpołudniowych, obiad, zapoznanie się z regulaminem i kompleksem, kolacja, nocleg.
3-10 DZIEŃ – realizacja programu pod okiem doświadczonej kadry m.in. wypoczynek, kąpiele morskie pod opieką ratownika, plażowanie, wycieczki piesze ze zwiedzaniem najbliższej okolicy, gry, zabawy rekreacyjne, integracyjne, konkursy z nagrodami, plastyczne, mody, konkursy czystości, bal przebierańców, Neptunalia, konkursy tańca, dyskoteka na terenie ośrodka, konkursy piosenki, wybory Miss i Mistera obozu, zajęcia i zawody sportowe, dużo ruchu na świeżym powietrzu, ścieżka zdrowia, tor przeszkód, wycieczka na Korculę.
11 DZIEŃ – zakończony śniadaniem (suchy prowiant na drogę), wyjazd w drogę powrotną ok. godz. 11.00. Przejazd przez Chorwację, Słowenię, Austrię lub Węgry, Czechy lub Słowację do Polski.
12 DZIEŃ – przyjazd do Polski (Cieszyn - ok. godz. 04.00, Katowice - ok. godz. 06.00, Opole - ok. godz. 08.00, Warszawa - ok. godz. 13.00)

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

FIRST MINUTE
Promocyjna oferta cenowa obowiązuje do 15.02.2014 lub do wyczerpania specjalnej puli miejsc.
Warunkiem skorzystania ze zniżki jest wpłata min. 50 % wartości imprezy przy dokonywaniu rezerwacji.

Zakwaterowanie

Kompleks KOMODOR - Chorwacja, Orebić

Kompleks wakacyjny KOMODOR o standardzie turystycznym, otoczony zielenią, usytuowany w spokojnej okolicy, nad samym morzem, w miejscowości Orebić - Perna, na malowniczym półwyspie Pelješac.
W kompleksie - restauracja, bar, tawerna, sala TV, sklepiki, parking, grill bar na plaży z muzyką na żywo w sezonie letnim, boisko do siatkówki plażowej, koszykówki. W odległości ok 900 m od kompleksu znajduje się tradycyjna chorwacka Konoba Zamosce - restauracja specjalizująca się w potrawach z grilla, rybach i owocach morza. Malownicza lokalizacja kompleksu, ładne plaże, bliskość krystalicznie czystego morza zachęcają do przyjazdu tutaj turystów szukających udanego wypoczynku na łonie natury.

Plaża

ok. 30-100 m, kamienisto- żwirowa, należąca do hotelu.

Typ zakwaterowania

pokoje 3 osobowe z łazienką. Prosto, ale funkcjonalnie wyposażone.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

Wyżywienie 3 x dziennie
śniadanie w formie bufetu (nabiał, wędliny, jajka, miód, dżemy, płatki owsiane, chleb, bułki, kawa, herbata, mleko, kakao), obiad serwowany (zupa, danie główne, sałatki, deser/ owoc), kolacja serwowana - trzy zestawy do wyboru (zupa, danie główne, sałatki, deser/owoc). Dodatkowo przed lub po posiłku podawana jest woda.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

* (wyjazd dzień wcześniej w stosunku do podanej daty rozpoczęcia imprezy)

Autokar

Miejscowość Cena
Warszawa Dopłata 165 PLN
Rawa Mazowiecka Dopłata 135 PLN
Łódź Dopłata 95 PLN
Wrocław Dopłata 95 PLN
Piotrków Trybunalski Dopłata 85 PLN
Opole Dopłata 85 PLN
Kraków Dopłata 75 PLN
Częstochowa Dopłata 75 PLN
Katowice bez dopłaty
Tychy bez dopłaty
Pszczyna bez dopłaty
Bielsko Biała bez dopłaty
Cieszyn bez dopłaty

Cena zawiera

- 9 noclegów w hotelu,
- wyżywienie 3 x dziennie,
- przejazd nowoczesnym autokarem z klimatyzacją i toaletą (wyjazd z Katowic),
- ubezpieczenie Signal Iduna (NNW 7.000 zł, KL 15.000 EURO, bagaż 800 zł. OC 20.000 EURO),
- wykwalifikowana opieka pedagogiczna, opieka ratownika, opieka rezydenta, kierownika obozu,
- suchy prowiant na drogę,
- realizacja programu,
- gry, konkursy z nagrodami, bal przebierańców, Neptunalia, dyskoteki na terenie hotelu,
- wycieczka na Korculę.

Cena nie zawiera

15 EURO / osoba (płatna na miejscu jako zabezpieczenie przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez uczestnika obozu młodzieżowego).

Informacje dodatkowe

Wycieczki fakultatywne (orientacyjne ceny, które obowiązywały w 2013):
Na życzenie (płatne na miejscu, organizowane przez miejscową, chorwacką agencję, realizowane prz min. 35 os. chętnych). Wszystkie bilety wstępu płatne we własnym zakresie.
- DUBROWNIK (ok. 25 €) - nazywany jest „Perłą Adriatyku". Słynie z licznych zabytków, dzięki którym został wpisany do rejestru Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Największą popularnością cieszą się mury obronne, którymi jak promenadą można obejść całe miasto. Niezwykle malownicze miejsce o wspaniałym śródziemnomorskim klimacie.
- MLJET (ok. 20 €) - przyciąga turystów pięknem swojej bujnej, dziewiczej przyrody, przepięknymi plażami oraz szczególnym fenomenem, jakim są dwa słone jeziora - Wielkie i Małe, połączone z otwartym morzem dwoma kanałami. Na środku Małego Jeziora znajduje się wyspeka św. Marii, z klasztorem benedyktyńskim z XII wieku, cel wizyt wielu turystów. W 1960 roku część wyspy uzyskała status parku narodowego.
- MORESZKA rycerski taniec (podczas zwiedzania Korculi, ok. 17 €) - cofnie nas do dziejów przeszłości, w okres XV wieku, w czasy długich wojen i walk chrześcijan z niewiernymi. W dzisiejszych czasach Moreszka to jedyny taki taniec w regionie śródziemnomorskim, zachowany i kultywowany w jego oryginalnej formie. W tym tańcu trzydziestu tancerzy zawzięcie walczy, by zdobyć królewnę - Bule. Niezwykła okazja by podziwiać niepowtarzalny taniec, który jest niewątpliwie rzadką atrakcją turystyczną.
- MEDJUGORGE + MOSTAR + WODOSPADY KRAVICA (ok. 35 €).
MEDJUGORJE jest jednym z najbardziej znanych i najczęściej odwiedzanym miejscem pielgrzymek całego katolickiego świata, przyciągającym do tych okolic miliony pielgrzymów i turystów. MOSTAR - jest położony u podnóża gór Veleż, Hum, i Czabulje, w dolinie malowniczej rzeki Naretwy. Przez wieki Mostar znajdował się na skrzyżowaniu różnych cywilizacji i każda z nich odcisnęła na nim swoje piętno. W tym urokliwym mieście i jego nabliższej okolicy znajdują się jedyne w swoim rodzaju obiektu dziedzictwa kulturowo-historycznego, świadczące o istnieniu życia na tych terenach już w czasach prehistorycznych. WODOSPADY KRAVICA - jedna z wielu wyjątkowych atrakcji przyrodniczych Bośni i Hercegowiny. Naturalne wodospady Kravica to doskonałe miejsce wypoczynku w letnie upały.
- MEDJUGORJE (Ok. 30 €) - znane i najczęściej odwiedzane miejsce pielgrzymekcałego katolickiego świata, także ośrodek odnowy życia duchowego. Miejsce cudownych objawień Matki Boskiej - Gospy (tłum.j.chorwacki - Pani), a także miejsce cudownych uzdrowień.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

os. Niepodległości 3A/5A
31-865 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
biuro@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.