w naszej ofercie: 12540 imprez, 6945 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Narciarsko Snowbordowy dla Rodziców z Dziećmi
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ NARCIARSKO SNOWBORDOWY DLA RODZICÓW Z DZIEĆMI

Obóz ze szkoleniem i opieką nad dziećmi, Obozy Narciarskie i Snowboardowe w Bukowinie Tatrzańskiej

Wiek: od 5 do 99 lat
Wyżywienie: cztery posiłki dziennie (4P)
Ocena oferty:
Kod oferty:
143579
oferta w pdf
JEŹDZI MAMA, JEŹDZI TATA, JEŻDŻĘ JA 
obóz narciarsko – snowboardowy dla rodziców z dziećmi ze szkoleniem narciarskim lub snowboardowym*
w ośrodku z basenem, sauną i jacuzzi 
Narty, snowboard? Jednym słowem białe szaleństwo! Ale co z dzieckiem? Nie musicie drodzy Państwo „bunkrować”  maluszka u babci. Przygotowaliśmy ofertę dla dużych i małych , narciarzy i amatorów , każdy może się z nami wybrać w góry! Nawet maluchy – w końcu im też się coś od życia należy! Po tej imprezie pokochają swoje małe deseczki, bitwę na śnieżki, a saneczkowe szaleństwa nie będą im już straszne! W czasie, gdy będą one zdobywały pierwsze szlify narciarskie, Państwo będziecie doskonalić technikę, ewentualnie …. będziecie liczyć każdego nowego siniaka i każde nowe stłuczenie 
Dla naszych najmłodszych 5-8-letnich milusińskich przygotowaliśmy najmniejsze deseczki i najbardziej kolorowe kaski . Czekają na nich profesjonalni i wyrozumiali instruktorzy.  Dołożymy wszelkich starań, aby zaszczepić w nich ducha prawdziwego narciarza, jednak w trosce o zachowanie jak najlepszych zimowych wspomnień, o tym czy maluszek będzie mógł kontynuować naukę zadecyduje instruktor. Receptą na zbolałe pupy, zmęczone nóżki i bunt przed „białym” będą gry i zabawy z naszymi wychowawcami. Każdego „strajkującego” smyka z pewnością zainteresuje Bajkowa Maszyna Czasu, Balonowe Zoo czy ekscytująca wyprawa Śnieżnego patrolu . Nie zapomnimy o „starszyźnie”  - zrobimy wszystko, abyście Państwo zostawili codzienność za sobą, zapomnieli o pracy i obowiązkach, a doskonale zapamiętali co oznacza góralski taniec i grzaniec, ogień trzaskający w kominku i zabawa do białego rana!
*Jeśli Państwa maluszek skończył już 5 lat jest gotowy do założenia nart, ale dopiero 10-latek może spróbować szaleństwa na snowboardzie. 
MALUSZKOWY PROGRAM dla dzieci od 5 (SKOŃCZONYCH) do 8 lat.
NARTY: ze względu fizyczny i emocjonalny rozwój maluchów ich zajęcia mają specyficzny charakter. Doświadczenia instruktorskie i rodzicielskie nauczyły nas, że dzieci potrafią być absolutnie nieprzewidywalne i mogą zasypać nas mnóstwem szalonych pomysłów, dlatego nie określamy dokładnej liczby godzin szkolenia. Staramy się tak długo walczyć i poprawiać dopóki nasz mały narciarz nie czmychnie ze stoku . Szkolenie ma na celu przygotowanie dzieci do zawodów narciarskich. Zawody dostosowane są do umiejętności i możliwości fizycznych dzieci.
Może się jednak zdarzyć tak, że jego chęci, i zaangażowanie w narciarskie szaleństwo będą niewielkie , a nasze starania spełzną na niczym. Wówczas w trosce o dobre samopoczucie smyka, świetną zabawę i zachowanie jak najlepszych wspomnień zajęcia narciarskie zostaną zastąpione innymi. Decyzję taką podejmuje instruktor. W każdej jednak sytuacji zapewniamy Was Drodzy Rodzice, że dzieci będą się doskonale bawić! 
Po wyczerpującym narciarstwie Maluszkowy program Apres Ski. Każdego dnia zajęcia z ulubionymi wychowawcami dzieci:  zabawimy się nie tylko w tropicieli śladów zwierząt,  przeprowadzimy śnieżkowe bitwy, stworzymy obrazy na śniegu  lub w miłym ciepełku ośrodka  zorganizujemy czarowny, zimowy bal maskowy, pokażemy Wam kilka „oszronionych” pomysłów na rysowanie i lepienie, będziemy zagrzewać do walki podczas turniejów i konkursów, wyciszymy w bajkowe wieczory. Postaramy się także wcielić w życie każdy Wasz pomysł na zabawę, nawet ten najbardziej szalony. Pod koniec turnusu każdy będzie mógł sprawdzić poziom swoich niezwykłych, wyjątkowych  umiejętności, a do najlepszych trafią dyplomy i nagrody. Każdy Maluszek otrzyma certyfikat określający poziom nabytych umiejętności, a z całą pewnością będzie on wysoki .
Dzieciaczki zakochane nie tylko w śniegu, ale i w wodzie będą mogły skorzystać z przyjemności ośrodkowego basenu lub jacuzzi.
Ale to oczywiście nie wszystko! Nawet maluchów nie ominą góralskie tańce, radosne śpiewy i zakupowe szaleństwo pamiątek na Krupówkach . 
PROGRAM DLA DZIECI POWYŻEJ 8 ROKU ŻYCIA: 
NARTY LUB SNOWBOARD: codzienne, a czasami nocne szaleństwa na tatrzańskich stokach. Szkolenia z instruktorami odbywają się w grupach do 15 osób. Uczestnicy podzieleni są na grupy ze względu na stopień zaawansowania w jeździe. W obozie mogą wziąć udział zarówno początkujący, średniozaawansowani, jak i świetnie dający sobie radę z deskami. Zajęcia to nie tylko szkolenie – również elementy freestyl’u, fun’u.
JAZDA NOCNA (dla dzieci bardzo dobrze jeżdżących): dla całodobowych miłośników „dech” i dla tych, którym wciąż mało . Dla uczestników, którzy dobrze radzą sobie z deskami  instruktorzy będą tylko po to, aby wszystko mieć „na oku”. Nikt nie będzie stawiał Was na baczność, pełen luz, oczywiście w granicach rozsądku. 
PROGRAM APRES SKI: niestety na nartach nie da się jeździć całą dobę i kiedyś trzeba zejść ze stoku. Po nartach proponujemy zatem wiele wspaniałej zabawy: 
- ognisko z kiełbaskami, oscypkowymi przysmakami i góralską muzyką
- dyskoteka - nie przy muzyce góralskiej chyba, że bardzo będziecie chcieli , 
- turnieje gier zespołowych – ping-pong, cymbergaj, piłkarzyki stołowe, cornholle, konkursy warcabowe, układania puzzli…,
- turniej gier planszowych – a więc burza mózgów, żarliwe starcia i smak zwycięstwa,
- mafia – czyli towarzyska rozgrywka pomiędzy poinformowaną mniejszością i niepoinformowaną większością,
- karaoke - konieczna jest odważna prezentacja skali głosu i umówmy się, że faktyczne umiejętności nie mają tu żadnego znaczenia :-),
- spacer z pochodniami - spacer tajemniczymi dróżkami Bukowiny, podczas którego zapomnicie o gwarze stoków  i szaleństwie dnia codziennego tylko doda uroku dniom spędzonym razem z nami .
- gry i zabawy integracyjne - okazja do rywalizacji i integracji, zadania, od których bolą ręce i gotuje się głowa, jednym słowem odlotowa zabawa sunsportowa ,
- basen w ośrodku – okazja do rozruszania obolałych po stokowych szaleństwach mięśni, wodnych zabaw, podwodnych zdjęć, relaksu, relaksu, relaksu….
Poza zajęciami dzieciaczki wracają pod kuratelę  rodziców. 
PROGRAM DLA RODZICÓW: 
NARTY LUB SNOWBOARD: zajęcia odbywają się codziennie (poza dniem zawodów) w grupach, podzielonych ze względu na stopień zaawansowania. Oczywiście robimy przerwę na ciepłą herbatę z dowolnym dodatkiem. Dostosowujemy liczbę godzin na stoku do chęci, zaangażowania i kondycji naszych uczestników.
JAZDA NOCNA (dla osób bardzo dobrze jeżdżących): w dwóch wersjach: dla jednych na stoku, dla innych w knajpce …  z pięknym widokiem na Tatry . Wybierajcie!!! Z całą pewnością jazda nocą jest niezapomnianą przygodą, szczególnie dla początkujących narciarzy i snowboardzistów. Przy sztucznym świetle stoki wyglądają zupełnie inaczej! Uwaga na prędkość nie wolno przekraczać 50!!! 
ZAWODY I CERTYFIKATY: pokażecie, co potraficie podczas zawodów, otrzymacie certyfikaty umiejętności narciarsko-snowboardowych, a dla najlepszych narciarzy i snowboardzistów dyplomy z nagrodami. 
PROGRAM APRES SKI: czyli co miłośnicy desek robią po powrocie ze stoku? Wrzucają na luz ! Nawet rodzice swoich dzieci mają totalną swobodę , ponieważ zatroszczą się o to nasi wychowawcy i wypełnią młodziakom czas grami i zabawami. Zadbamy o to, byście Państwo nie tylko wyjeździli się na nartach, lecz również dobrze bawili wieczorami przy kominku, podgrzejemy atmosferę ogniskiem z kiełbaskami, a podczas biesiady  na Państwa życzenie prawdziwie góralskim grzańcem: w smaku, ilości i jakości. Pozwolimy Wam drodzy Państwo pochwalić się wokalem podczas karaoke  Spacer z pochodniami tajemniczymi dróżkami Bukowiny, podczas którego zapomnicie o gwarze stoków  i szaleństwie dnia codziennego tylko doda uroku dniom spędzonym razem z nami
Każdego dnia na pewno znajdzie się chwila na wypoczynek na basenie, w saunie, czy jacuzzi. Wielu przyjemności dostarczą na pewno przytulne knajpki i restauracje oraz stoiska z pamiątkami, na których każdy znajdzie coś dla siebie  od owiecki, przez kierpcyki po ciupaski, copki, oscypki i korbacyki . 
Ostatni dzień obozu to czas zaprezentowania swoich umiejętności , nie będziemy Was już szkolić, a tylko dopingować podczas zawodów narciarsko – snowboardowych. Każdy uczestnik otrzyma medal i certyfikat ze stopniem zaawansowania w jeździe, a zwycięzca puchar!
UWAGA! Drodzy Państwo, ponieważ program jest przygotowywany z uwzględnieniem godzin pracy personelu ośrodka, najdogodniejszych dla nas stoków, zaangażowania instruktorów oraz możliwości transportowych musicie Kochani duzi i mali w pełni dostosować się do ogłaszanego przez kierownika programu. I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa:  Rodzice Swoich Mniejszych i Większych Pociech! Pod żadnym pozorem nie zabierajcie dziecka z jakichkolwiek zajęć bez powiadomienia instruktora i pamiętajcie, że każda strata godziny jazdy na stoku powoduje, że nadrobienie zaległości staje się bardzo trudne! 
Liczba godzin szkolenia: pierwsze dwa dni to ok. 3 godziny szkolenia przed obiadem i 1,5 godziny po obiedzie, dzień czwarty ok. 3 godziny przed obiadem, po obiedzie basen, dzień piąty ok. 3 godziny przed obiadem i 1,5 godziny po obiedzie oraz jazda nocna ok. 2 godzin, dzień 6 to 1,5 godziny jazdy na stokiem pod okiem instruktora, zawody i po obiedzie ok. 1,5 godziny szkolenia dla chętnych). Rozkład zajęć w poszczególnych dniach może ulec zmianie.
Stopnie zaawansowanie w jeździe, na podstawie których tworzymy grupy zajęciowe:
• Poziom „0” – osoba, która nigdy nie jeździła na nartach/snowboardzie.
• Poziom „1” – osoba, która potrafi zjeżdżać po „oślej łączce”, zmieniać kierunek jazdy i zatrzymać się, choć jeszcze nie opanowała tych umiejętności w stopniu dobrym, nie korzysta z wyciągów lub korzysta, ale z trudnościami.
• Poziom „2” – osoba, która zjeżdża z mało nachylonych stoków, umie zmieniać kierunek jazdy i swobodnie korzystać z wyciągu orczykowego i krzesełkowego.
• Poziom „3” – osoba pewnie poruszająca się po niebieskich i czerwonych trasach oraz swobodnie korzystająca z wyciągów, doskonaląca równoległe prowadzenie nart oraz podejmująca próby jazdy na czarnych trasach.
• Poziom „4” – osoba pewnie poruszająca się po wszystkich przygotowanych do jazdy stokach, w dobrym stylu i dobrą techniką jazdy.
Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych. W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania

JEŹDZI MAMA, JEŹDZI TATA, JEŻDŻĘ JA 

obóz narciarsko – snowboardowy dla rodziców z dziećmi ze szkoleniem narciarskim lub snowboardowym*

w ośrodku z basenem, sauną i jacuzzi 

Narty, snowboard? Jednym słowem białe szaleństwo! Ale co z dzieckiem? Nie musicie drodzy Państwo „bunkrować”  maluszka u babci. Przygotowaliśmy ofertę dla dużych i małych, narciarzy i amatorów, każdy może się z nami wybrać w góry! Nawet maluchy – w końcu im też się coś od życia należy! Po tej imprezie pokochają swoje małe deseczki, bitwę na śnieżki, a saneczkowe szaleństwa nie będą im już straszne! W czasie, gdy będą one zdobywały pierwsze szlify narciarskie, Państwo będziecie doskonalić technikę, ewentualnie …. będziecie liczyć każdego nowego siniaka i każde nowe stłuczenie 


Dla naszych najmłodszych 5-8-letnich milusińskich przygotowaliśmy najmniejsze deseczki i najbardziej kolorowe kaski. Czekają na nich profesjonalni i wyrozumiali instruktorzy.  Dołożymy wszelkich starań, aby zaszczepić w nich ducha prawdziwego narciarza, jednak w trosce o zachowanie jak najlepszych zimowych wspomnień, o tym czy maluszek będzie mógł kontynuować naukę zadecyduje instruktor. Receptą na zbolałe pupy, zmęczone nóżki i bunt przed „białym” będą gry i zabawy z naszymi wychowawcami. Każdego „strajkującego” smyka z pewnością zainteresuje Bajkowa Maszyna Czasu, Balonowe Zoo czy ekscytująca wyprawa Śnieżnego patrolu . Nie zapomnimy o „starszyźnie” - zrobimy wszystko, abyście Państwo zostawili codzienność za sobą, zapomnieli o pracy i obowiązkach, a doskonale zapamiętali co oznacza góralski taniec i grzaniec, ogień trzaskający w kominku i zabawa do białego rana!


*Jeśli Państwa maluszek skończył już 5 lat jest gotowy do założenia nart, ale dopiero 10-latek może spróbować szaleństwa na snowboardzie. 


MALUSZKOWY PROGRAM dla dzieci od 5 (SKOŃCZONYCH) do 8 lat.


NARTY: ze względu fizyczny i emocjonalny rozwój maluchów ich zajęcia mają specyficzny charakter. Doświadczenia instruktorskie i rodzicielskie nauczyły nas, że dzieci potrafią być absolutnie nieprzewidywalne i mogą zasypać nas mnóstwem szalonych pomysłów, dlatego nie określamy dokładnej liczby godzin szkolenia. Staramy się tak długo walczyć i poprawiać dopóki nasz mały narciarz nie czmychnie ze stoku. Szkolenie ma na celu przygotowanie dzieci do zawodów narciarskich. Zawody dostosowane są do umiejętności i możliwości fizycznych dzieci.


Może się jednak zdarzyć tak, że jego chęci, i zaangażowanie w narciarskie szaleństwo będą niewielkie, a nasze starania spełzną na niczym. Wówczas w trosce o dobre samopoczucie smyka, świetną zabawę i zachowanie jak najlepszych wspomnień zajęcia narciarskie zostaną zastąpione innymi. Decyzję taką podejmuje instruktor. W każdej jednak sytuacji zapewniamy Was Drodzy Rodzice, że dzieci będą się doskonale bawić! 


Po wyczerpującym narciarstwie Maluszkowy program Apres Ski. Każdego dnia zajęcia z ulubionymi wychowawcami dzieci:  zabawimy się nie tylko w tropicieli śladów zwierząt,  przeprowadzimy śnieżkowe bitwy, stworzymy obrazy na śniegu  lub w miłym ciepełku ośrodka  zorganizujemy czarowny, zimowy bal maskowy, pokażemy Wam kilka „oszronionych” pomysłów na rysowanie i lepienie, będziemy zagrzewać do walki podczas turniejów i konkursów, wyciszymy w bajkowe wieczory. Postaramy się także wcielić w życie każdy Wasz pomysł na zabawę, nawet ten najbardziej szalony. Pod koniec turnusu każdy będzie mógł sprawdzić poziom swoich niezwykłych, wyjątkowych umiejętności, a do najlepszych trafią dyplomy i nagrody. Każdy Maluszek otrzyma certyfikat określający poziom nabytych umiejętności, a z całą pewnością będzie on wysoki.

Dzieciaczki zakochane nie tylko w śniegu, ale i w wodzie będą mogły skorzystać z przyjemności ośrodkowego basenu lub jacuzzi.

Ale to oczywiście nie wszystko! Nawet maluchów nie ominą góralskie tańce, radosne śpiewy i zakupowe szaleństwo pamiątek na Krupówkach. 


PROGRAM DLA DZIECI POWYŻEJ 8 ROKU ŻYCIA: 

NARTY LUB SNOWBOARD: codzienne, a czasami nocne szaleństwa na tatrzańskich stokach. Szkolenia z instruktorami odbywają się w grupach do 15 osób. Uczestnicy podzieleni są na grupy ze względu na stopień zaawansowania w jeździe. W obozie mogą wziąć udział zarówno początkujący, średniozaawansowani, jak i świetnie dający sobie radę z deskami. Zajęcia to nie tylko szkolenie – również elementy freestyl’u, fun’u.

JAZDA NOCNA (dla dzieci bardzo dobrze jeżdżących): dla całodobowych miłośników „dech” i dla tych, którym wciąż mało . Dla uczestników, którzy dobrze radzą sobie z deskami  instruktorzy będą tylko po to, aby wszystko mieć „na oku”. Nikt nie będzie stawiał Was na baczność, pełen luz, oczywiście w granicach rozsądku. 

PROGRAM APRES SKI: niestety na nartach nie da się jeździć całą dobę i kiedyś trzeba zejść ze stoku. Po nartach proponujemy zatem wiele wspaniałej zabawy: 
- ognisko z kiełbaskami, oscypkowymi przysmakami i góralską muzyką
- dyskoteka - nie przy muzyce góralskiej chyba, że bardzo będziecie chcieli , 
- turnieje gier zespołowych – ping-pong, cymbergaj, piłkarzyki stołowe, cornholle, konkursy warcabowe, układania puzzli…,
- turniej gier planszowych – a więc burza mózgów, żarliwe starcia i smak zwycięstwa,
- mafia – czyli towarzyska rozgrywka pomiędzy poinformowaną mniejszością i niepoinformowaną większością,
- karaoke - konieczna jest odważna prezentacja skali głosu i umówmy się, że faktyczne umiejętności nie mają tu żadnego znaczenia :-),
- spacer z pochodniami - spacer tajemniczymi dróżkami Bukowiny, podczas którego zapomnicie o gwarze stoków  i szaleństwie dnia codziennego tylko doda uroku dniom spędzonym razem z nami.
- gry i zabawy integracyjne - okazja do rywalizacji i integracji, zadania, od których bolą ręce i gotuje się głowa, jednym słowem odlotowa zabawa sunsportowa,
- basen w ośrodku – okazja do rozruszania obolałych po stokowych szaleństwach mięśni, wodnych zabaw, podwodnych zdjęć, relaksu, relaksu, relaksu….
Poza zajęciami dzieciaczki wracają pod kuratelę rodziców. 


PROGRAM DLA RODZICÓW: 

NARTY LUB SNOWBOARD: zajęcia odbywają się codziennie (poza dniem zawodów) w grupach, podzielonych ze względu na stopień zaawansowania. Oczywiście robimy przerwę na ciepłą herbatę z dowolnym dodatkiem. Dostosowujemy liczbę godzin na stoku do chęci, zaangażowania i kondycji naszych uczestników.

JAZDA NOCNA (dla osób bardzo dobrze jeżdżących): w dwóch wersjach: dla jednych na stoku, dla innych w knajpce … z pięknym widokiem na Tatry. Wybierajcie!!! Z całą pewnością jazda nocą jest niezapomnianą przygodą, szczególnie dla początkujących narciarzy i snowboardzistów. Przy sztucznym świetle stoki wyglądają zupełnie inaczej! Uwaga na prędkość nie wolno przekraczać 50!!! 

ZAWODY I CERTYFIKATY: pokażecie, co potraficie podczas zawodów, otrzymacie certyfikaty umiejętności narciarsko-snowboardowych, a dla najlepszych narciarzy i snowboardzistów dyplomy z nagrodami. 

PROGRAM APRES SKI: czyli co miłośnicy desek robią po powrocie ze stoku? Wrzucają na luz! Nawet rodzice swoich dzieci mają totalną swobodę, ponieważ zatroszczą się o to nasi wychowawcy i wypełnią młodziakom czas grami i zabawami. Zadbamy o to, byście Państwo nie tylko wyjeździli się na nartach, lecz również dobrze bawili wieczorami przy kominku, podgrzejemy atmosferę ogniskiem z kiełbaskami, a podczas biesiady na Państwa życzenie prawdziwie góralskim grzańcem: w smaku, ilości i jakości. Pozwolimy Wam drodzy Państwo pochwalić się wokalem podczas karaoke Spacer z pochodniami tajemniczymi dróżkami Bukowiny, podczas którego zapomnicie o gwarze stoków  i szaleństwie dnia codziennego tylko doda uroku dniom spędzonym razem z nami

Każdego dnia na pewno znajdzie się chwila na wypoczynek na basenie, w saunie, czy jacuzzi. Wielu przyjemności dostarczą na pewno przytulne knajpki i restauracje oraz stoiska z pamiątkami, na których każdy znajdzie coś dla siebie od owiecki, przez kierpcyki po ciupaski, copki, oscypki i korbacyki. 

Ostatni dzień obozu to czas zaprezentowania swoich umiejętności, nie będziemy Was już szkolić, a tylko dopingować podczas zawodów narciarsko – snowboardowych. Każdy uczestnik otrzyma medal i certyfikat ze stopniem zaawansowania w jeździe, a zwycięzca puchar!

UWAGA! Drodzy Państwo, ponieważ program jest przygotowywany z uwzględnieniem godzin pracy personelu ośrodka, najdogodniejszych dla nas stoków, zaangażowania instruktorów oraz możliwości transportowych musicie Kochani duzi i mali w pełni dostosować się do ogłaszanego przez kierownika programu. I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa:  Rodzice Swoich Mniejszych i Większych Pociech! Pod żadnym pozorem nie zabierajcie dziecka z jakichkolwiek zajęć bez powiadomienia instruktora i pamiętajcie, że każda strata godziny jazdy na stoku powoduje, że nadrobienie zaległości staje się bardzo trudne! 

Liczba godzin szkolenia: pierwsze dwa dni to ok. 3 godziny szkolenia przed obiadem i 1,5 godziny po obiedzie, dzień czwarty ok. 3 godziny przed obiadem, po obiedzie basen, dzień piąty ok. 3 godziny przed obiadem i 1,5 godziny po obiedzie oraz jazda nocna ok. 2 godzin, dzień 6 to 1,5 godziny jazdy na stokiem pod okiem instruktora, zawody i po obiedzie ok. 1,5 godziny szkolenia dla chętnych). Rozkład zajęć w poszczególnych dniach może ulec zmianie.

Stopnie zaawansowanie w jeździe, na podstawie których tworzymy grupy zajęciowe stopień zaawansowania należy podać przy rezerwacji:
• Poziom „0” – osoba, która nigdy nie jeździła na nartach/snowboardzie.
• Poziom „1” – osoba, która potrafi zjeżdżać po „oślej łączce”, zmieniać kierunek jazdy i zatrzymać się, choć jeszcze nie opanowała tych umiejętności w stopniu dobrym, nie korzysta z wyciągów lub korzysta, ale z trudnościami.
• Poziom „2” – osoba, która zjeżdża z mało nachylonych stoków, umie zmieniać kierunek jazdy i swobodnie korzystać z wyciągu orczykowego i krzesełkowego.
• Poziom „3” – osoba pewnie poruszająca się po niebieskich i czerwonych trasach oraz swobodnie korzystająca z wyciągów, doskonaląca równoległe prowadzenie nart oraz podejmująca próby jazdy na czarnych trasach.
• Poziom „4” – osoba pewnie poruszająca się po wszystkich przygotowanych do jazdy stokach, w dobrym stylu i dobrą techniką jazdy.

Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych. W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania

Terminy i ceny

14.01-20.01.2018

Pensjonat STASINDA

Cena podstawowa Wolne miejsca
os. dorosła 1540 PLN -
dziecko do 18 lat 1340 PLN -
dziecko 3-5 lat 1140 PLN -
dziecko do 3 lat - bez świadczeń Gratis -

Hotel GRAND STASINDA

Cena podstawowa Wolne miejsca
os. dorosła 1740 PLN -
dziecko do 18 lat 1490 PLN -
dziecko 3-5 lat 1340 PLN -
dziecko do 3 lat - bez świadczeń Gratis -

20.01-27.01.2018

Pensjonat STASINDA

Cena podstawowa sprzedane Wolne miejsca
os. dorosła 1590 PLN -
dziecko do 18 lat 1390 PLN 0 PLN -
dziecko 3-5 lat 1190 PLN -
dziecko do 3 lat - bez świadczeń Gratis -

Hotel GRAND STASINDA

Cena podstawowa Wolne miejsca
os. dorosła 1790 PLN -
dziecko do 18 lat 1540 PLN Sprawdź
dziecko 3-5 lat 1390 PLN Sprawdź
dziecko do 3 lat - bez świadczeń Gratis Sprawdź

27.01-03.02.2018

Pensjonat STASINDA

Cena podstawowa Wolne miejsca
os. dorosła 1590 PLN -
dziecko do 18 lat 1390 PLN -
dziecko 3-5 lat 1190 PLN -
dziecko do 3 lat - bez świadczeń Gratis -

Hotel GRAND STASINDA

Cena podstawowa Wolne miejsca
os. dorosła 1790 PLN -
dziecko do 18 lat 1540 PLN -
dziecko 3-5 lat 1390 PLN -
dziecko do 3 lat - bez świadczeń Gratis -

03.02-10.02.2018

Pensjonat STASINDA

Cena podstawowa Wolne miejsca
os. dorosła 1590 PLN -
dziecko do 18 lat 1390 PLN -
dziecko 3-5 lat 1190 PLN -
dziecko do 3 lat - bez świadczeń Gratis -

Hotel GRAND STASINDA

Cena podstawowa Wolne miejsca
os. dorosła 1790 PLN -
dziecko do 18 lat 1540 PLN Sprawdź
dziecko 3-5 lat 1390 PLN -
dziecko do 3 lat - bez świadczeń Gratis -

10.02-17.02.2018

Pensjonat STASINDA

Cena podstawowa Wolne miejsca
os. dorosła 1590 PLN Sprawdź
dziecko do 18 lat 1390 PLN Sprawdź
dziecko 3-5 lat 1190 PLN Sprawdź
dziecko do 3 lat - bez świadczeń Gratis Sprawdź

Hotel GRAND STASINDA

Cena podstawowa Wolne miejsca
os. dorosła 1790 PLN Sprawdź
dziecko do 18 lat 1540 PLN Sprawdź
dziecko 3-5 lat 1390 PLN Sprawdź
dziecko do 3 lat - bez świadczeń Gratis Sprawdź

17.02-24.02.2018

Pensjonat STASINDA

Cena podstawowa Wolne miejsca
os. dorosła 1590 PLN Sprawdź
dziecko do 18 lat 1390 PLN Sprawdź
dziecko 3-5 lat 1190 PLN Sprawdź
dziecko do 3 lat - bez świadczeń Gratis Sprawdź

Hotel GRAND STASINDA

Cena podstawowa Wolne miejsca
os. dorosła 1790 PLN Sprawdź
dziecko do 18 lat 1540 PLN Sprawdź
dziecko 3-5 lat 1390 PLN Sprawdź
dziecko do 3 lat - bez świadczeń Gratis Sprawdź
Uwaga! 
• Dla dzieci, które ukończyły 3 lata, a nie skończyły 5 roku życia przyznajemy rabat 400 zł.• Dzieci, które nie ukończyły 3 roku życia i nie korzystają ze świadczeń (wyżywienia, oddzielnego łóżka) nie ponoszą kosztów pobytu w Stasindzie. W Grand Stasindzie jest to możliwe pod warunkiem zakwaterowania z minimum dwiema osobami dorosłymi. W przeciwnym razie ponoszą koszt pobytu osoby niepełnoletniej. 
Uwaga! 
• Dla dzieci, które ukończyły 3 lata, a nie skończyły 5 roku życia przyznajemy rabat 400 zł.
• Dzieci, które nie ukończyły 3 roku życia i nie korzystają ze świadczeń (wyżywienia, oddzielnego łóżka) nie ponoszą kosztów pobytu w Stasindzie. W Grand Stasindzie jest to możliwe pod warunkiem zakwaterowania z minimum dwiema osobami dorosłymi. W przeciwnym razie ponoszą koszt pobytu osoby niepełnoletniej. 
Warunki Promocji - przy rezerwacji automatycznie zostanie naliczony rabat FIRST MINUTE, każdą inną promocję prosimy zgłaszać przy rezerwacji w polu UWAGI
RABAT 100 zł DLA POSIADACZY KARTY DUŻEJ RODZINY I WLKP. KARTY RODZINY
Warunkami skorzystania z rabatu są:
1. Należy w formularzu rezerwacyjnym podać nr karty dotyczącej danego uczestnika, a następnie przesłać skan karty uczestnika, którego rabat ma dotyczyć  na adres paulina@sun-sport.pl.
2. Wpłata wszystkich należności oraz zwrot dokumentów w wyznaczonych umową terminach. Brak wpłaty i zwrotu dokumentów w wyznaczonych terminach skutkuje anulacją rabatu.
3. Rabat łączy się z rabatami dla Stałych klientów lub z promocją sezonową. 
RABATU PRZY JEDNORAZOWEJ PŁATNOŚCI
200 zł  rabatu dla każdego Klienta, który dokona rezerwacji imprezy z oferty ZIMA 2018 w dniach 18.09-06.10.2017 r. i dokona płatności całej należności wynikającej z umowy w ciągu 7 dni od dnia wystawienia umowy (dokładny termin płatności znajdzie się w umowie)
Warunkami skorzystania z rabatu są:
1. Rezerwacja miejsca poprzez formularz on-line.
2. Liczba miejsc promocyjnych jest ograniczona. Może zdarzyć się tak, że skończą się one zanim upłynie termin promocji.
3. Wpłata wszystkich należności w wyznaczonych umową terminach. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie skutkuje anulacją rabatu.
4. Rabat sumuje się wyłącznie z rabatem wynikającym z posiadania Karty Dużej Rodziny lub Wielkopolskiej Karty Dużej Rodziny.
PROMOCJA FIRST MINUTE
150 zł  rabatu dla każdego Klienta, który dokona rezerwacji imprezy z oferty ZIMA 2018 w dniach 18.09-06.10.2017 r. 
Warunkami skorzystania z rabatu są:
1. Rezerwacja miejsca poprzez formularz on-line.
2. Liczba miejsc promocyjnych jest ograniczona. Może zdarzyć się tak, że skończą się one zanim upłynie termin promocji.
3. Wpłata wszystkich należności w wyznaczonych umową terminach. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie skutkuje anulacją rabatu.
4. Rabat sumuje się wyłącznie z rabatem wynikającym z posiadania Karty Dużej Rodziny lub Wielkopolskiej Karty Dużej Rodziny.
Maksymalnie można otrzymać  250 zł rabatu. 

Uwaga! 
• Dla dzieci, które ukończyły 3 lata, a nie skończyły 5 roku życia przyznajemy rabat 400 zł.
• Dzieci, które nie ukończyły 3 roku życia i nie korzystają ze świadczeń (wyżywienia, oddzielnego łóżka) nie ponoszą kosztów pobytu w Stasindzie. W Grand Stasindzie jest to możliwe pod warunkiem zakwaterowania z minimum dwiema osobami dorosłymi. W przeciwnym razie ponoszą koszt pobytu osoby niepełnoletniej. 


Warunki Promocji - przy rezerwacji automatycznie zostanie naliczony rabat FIRST MINUTE, każdą inną promocję prosimy zgłaszać przy rezerwacji w polu UWAGI

RABAT 100 zł DLA POSIADACZY KARTY DUŻEJ RODZINY I WLKP. KARTY RODZINY

Warunkami skorzystania z rabatu są:
1. Należy w formularzu rezerwacyjnym podać nr karty dotyczącej danego uczestnika, a następnie przesłać skan karty uczestnika, którego rabat ma dotyczyć  na adres paulina@sun-sport.pl.
2. Wpłata wszystkich należności oraz zwrot dokumentów w wyznaczonych umową terminach. Brak wpłaty i zwrotu dokumentów w wyznaczonych terminach skutkuje anulacją rabatu.
3. Rabat łączy się z rabatami dla Stałych klientów lub z promocją sezonową. 


RABATU PRZY JEDNORAZOWEJ PŁATNOŚCI

200 zł  rabatu dla każdego Klienta, który dokona rezerwacji imprezy z oferty ZIMA 2018 w dniach 18.09-06.10.2017 r. i dokona płatności całej należności wynikającej z umowy w ciągu 7 dni od dnia wystawienia umowy (dokładny termin płatności znajdzie się w umowie)

Warunkami skorzystania z rabatu są:
1. Rezerwacja miejsca poprzez formularz on-line.
2. Liczba miejsc promocyjnych jest ograniczona. Może zdarzyć się tak, że skończą się one zanim upłynie termin promocji.
3. Wpłata wszystkich należności w wyznaczonych umową terminach. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie skutkuje anulacją rabatu.
4. Rabat sumuje się wyłącznie z rabatem wynikającym z posiadania Karty Dużej Rodziny lub Wielkopolskiej Karty Dużej Rodziny.


PROMOCJA FIRST MINUTE

150 zł  rabatu dla każdego Klienta, który dokona rezerwacji imprezy z oferty ZIMA 2018 w dniach 18.09-06.10.2017 r. 

Warunkami skorzystania z rabatu są:

1. Rezerwacja miejsca poprzez formularz on-line.
2. Liczba miejsc promocyjnych jest ograniczona. Może zdarzyć się tak, że skończą się one zanim upłynie termin promocji.

3. Wpłata wszystkich należności w wyznaczonych umową terminach. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie skutkuje anulacją rabatu.
4. Rabat sumuje się wyłącznie z rabatem wynikającym z posiadania Karty Dużej Rodziny lub Wielkopolskiej Karty Dużej Rodziny.

Maksymalnie można otrzymać  250 zł rabatu. 

Zniżki i dopłaty

Obóz Narciarski : Dopłata 0 PLN
Obóz Snowboardowy : Dopłata 0 PLN
Poziom „0” – osoba, która nigdy nie jeździła na nartach/snowboardzie. : Dopłata 0 PLN
Poziom „1” – osoba, która potrafi zjeżdżać po „oślej łączce”, zmieniać kierunek jazdy i zatrzymać się, choć jeszcze nie opanowała tych umiejętności w stopniu dobrym, nie korzysta z wyciągów lub korzysta, ale z trudnościami. : Dopłata 0 PLN
Poziom „2” – osoba, która zjeżdża z mało nachylonych stoków, umie zmieniać kierunek jazdy i swobodnie korzystać z wyciągu orczykowego i krzesełkowego. : Dopłata 0 PLN
Poziom „3” – osoba pewnie poruszająca się po niebieskich i czerwonych trasach oraz swobodnie korzystająca z wyciągów, doskonaląca równoległe prowadzenie nart oraz podejmująca próby jazdy na czarnych trasach. : Dopłata 0 PLN
Poziom „4” – osoba pewnie poruszająca się po wszystkich przygotowanych do jazdy stokach, w dobrym stylu i dobrą techniką jazdy. : Dopłata 0 PLN

Zakwaterowanie

Hotel STASINDA

GÓRSKI OŚRODEK WYPOCZYNKOWY W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ Z BASENEM, SAUNĄ I JACUZZI
Najwspanialsze miejsce na zimowy wypoczynek! Ośrodek to kompleks 2 budynków: nowo wyremontowanej Stasindy oraz funkcjonującej od ubiegłego sezonu Grand Stasindy. Obecnie oba budynki prezentują wysoki standard zakwaterowania i obsługi. W obu budynkach znajdują się: stołówka, sale gier i zabaw dla dzieci. Poza tym wygodne, świetnie wyposażone pokoje, domowe posiłki, ciepło z kominka, sale dyskotekowe, kominkowe, miła obsługa i dużo śniegu za oknem. Basen, sauna i jacuzzi znajdują się w budynku Stasindy. Któż nie chciałby choć kilku dni spędzić w komfortowym pensjonacie, w cudownej okolicy? My od lat czujemy się tutaj jak w domu i zapewniamy, że atmosfera tego miejsca udziela się wszystkim :-). Ośrodek położony jest w przepięknej, niepowtarzalnej scenerii Tatrzańskiego Parku Narodowego z widokiem na Giewont. To tutaj, jak nigdzie indziej prowadzi się rozmowy do białego rana, to tutaj herbata z miodem smakuje doskonale, a przy wesoło trzaskającym ogniu w kominku każdy wieczór upływa w mig, to tutaj popołudniami rozkoszujemy się bąbelkami jacuzzi i wzmacniamy mięśnie na basenie! Pokochacie to miejsce za jego urok, widok za oknem oraz za podhalańską ciepłą i przyjazną atmosferę 
W OŚRODKACH DYSPONUJEMY:
- pokojami 2 - 6 osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym (wc, prysznic, umywalka) i TV,
- świetlicą,
- stylową jadalnią z domową kuchnią,
- restauracją,
- salami gier i zabaw: piłkarzyki, automaty, cymbergaj,
- stołem do bilarda,
- stołem do ping - ponga,
- salą konferencyjną,
- salami kominkowymi,
- mini barem,
- ogrodzonym parkingiem,
- ogrzewaną narciarnią,
- drewnianym domkiem z grillem i miejscem na ognisko,
- ekspresami - kawa i herbata gratis - 24 h.
- basenem, sauną i jacuzzi w budynku Stasindy.
Wszystko ładne, nowe i zakopiańskie
Organizator informuje, że za każde niewykorzystane miejsce w pokoju pobiera opłatę w wysokości 350 zł. Dokonanie tej opłaty nie jest jednoznaczne z możliwością udostępnienia miejsca jakiejkolwiek innej osobie bez wiedzy i zgody organizatora. Dotyczy to przede wszystkim sytuacji, w których macie Państwo życzenie korzystać z pokoju większego niż liczba członków rodziny.

GÓRSKI OŚRODEK WYPOCZYNKOWY W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ Z BASENEM, SAUNĄ I JACUZZI
Najwspanialsze miejsce na zimowy wypoczynek! Ośrodek to kompleks 2 budynków: nowo wyremontowanej Stasindy oraz funkcjonującej od ubiegłego sezonu Grand Stasindy. Obecnie oba budynki prezentują wysoki standard zakwaterowania i obsługi. W obu budynkach znajdują się: stołówka, sale gier i zabaw dla dzieci. Poza tym wygodne, świetnie wyposażone pokoje, domowe posiłki, ciepło z kominka, sale dyskotekowe, kominkowe, miła obsługa i dużo śniegu za oknem. Basen, sauna i jacuzzi znajdują się w budynku Stasindy. Któż nie chciałby choć kilku dni spędzić w komfortowym pensjonacie, w cudownej okolicy? My od lat czujemy się tutaj jak w domu i zapewniamy, że atmosfera tego miejsca udziela się wszystkim :-). Ośrodek położony jest w przepięknej, niepowtarzalnej scenerii Tatrzańskiego Parku Narodowego z widokiem na Giewont. To tutaj, jak nigdzie indziej prowadzi się rozmowy do białego rana, to tutaj herbata z miodem smakuje doskonale, a przy wesoło trzaskającym ogniu w kominku każdy wieczór upływa w mig, to tutaj popołudniami rozkoszujemy się bąbelkami jacuzzi i wzmacniamy mięśnie na basenie! Pokochacie to miejsce za jego urok, widok za oknem oraz za podhalańską ciepłą i przyjazną atmosferę 

W OŚRODKACH DYSPONUJEMY:
- pokojami 2 - 6 osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym (wc, prysznic, umywalka) i TV,
- świetlicą,
- stylową jadalnią z domową kuchnią,
- restauracją,
- salami gier i zabaw: piłkarzyki, automaty, cymbergaj,
- stołem do bilarda,
- stołem do ping - ponga,
- salą konferencyjną,
- salami kominkowymi,
- mini barem,
- ogrodzonym parkingiem,
- ogrzewaną narciarnią,
- drewnianym domkiem z grillem i miejscem na ognisko,
- ekspresami - kawa i herbata gratis - 24 h.
- basenem, sauną i jacuzzi w budynku Stasindy.

Wszystko ładne, nowe i zakopiańskie

Organizator informuje, że za każde niewykorzystane miejsce w pokoju pobiera opłatę w wysokości 350 zł. Dokonanie tej opłaty nie jest jednoznaczne z możliwością udostępnienia miejsca jakiejkolwiek innej osobie bez wiedzy i zgody organizatora. Dotyczy to przede wszystkim sytuacji, w których macie Państwo życzenie korzystać z pokoju większego niż liczba członków rodziny.

Pensjonat STASINDA

Hotel GRAND STASINDA

Wyżywienie

cztery posiłki dziennie (4P)
4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.
Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu. 
Kawa i herbata gratis - ekspresy dostępne całą dobę.
W dniu rozpoczęcia imprezy pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja, w ostatnim śniadanie. 

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.
Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu. 
Kawa i herbata gratis - ekspresy dostępne całą dobę.
W dniu rozpoczęcia imprezy pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja, w ostatnim śniadanie. 

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Uczestnik imprezy powinien posiadać bagaż składający się z: 
- 1 DUŻEJ TORBY (prosimy nie zabierać walizek), której waga nie może przekraczać 20 kg, 
- BAGAŻU PODRĘCZNEGO (plecak lub mała torba) o wadze do 5 kg. 
- NARTY lub SNOWBOARD, buty, kask – w pokrowcach z opisem. 
Organizator ma prawo odmowy przyjęcia bagażu dodatkowego w przypadku braku miejsca w lukach bagażowych!!!!
*Cena za transport obejmuje transport w obie strony oraz transfery do wyciągów. Transporty z wybranych miast realizowane są zgodnie z terminami ferii poszczególnych województw.
Od wielu lat,  w sezonie zimowym współpracujemy ze sprawdzoną, wiarygodną firmą transportową „Transport osobowy Majer – Wojciech Majerczyk” www.majerbus.pl. Firma dysponuje nowoczesną flotą autokarów i busów, zatrudnia kierowców legitymujących się niezbędnymi kwalifikacjami i przede wszystkim świetnie znającymi specyfikę i trudności zimowego transportu górskiego. 
Uczestnik imprezy powinien posiadać bagaż składający się z: 
- 1 DUŻEJ TORBY (prosimy nie zabierać walizek), której waga nie może przekraczać 20 kg, 
- BAGAŻU PODRĘCZNEGO (plecak lub mała torba) o wadze do 5 kg. 
- NARTY lub SNOWBOARD, buty, kask – w pokrowcach z opisem. 
Organizator ma prawo odmowy przyjęcia bagażu dodatkowego w przypadku braku miejsca w lukach bagażowych!!!!

*Cena za transport obejmuje transport w obie strony oraz transfery do wyciągów. Transporty z wybranych miast realizowane są zgodnie z terminami ferii poszczególnych województw.

Od wielu lat,  w sezonie zimowym współpracujemy ze sprawdzoną, wiarygodną firmą transportową „Transport osobowy Majer – Wojciech Majerczyk”. Firma dysponuje nowoczesną flotą autokarów i busów, zatrudnia kierowców legitymujących się niezbędnymi kwalifikacjami i przede wszystkim świetnie znającymi specyfikę i trudności zimowego transportu górskiego. 

Miejscowość Cena
Poznań Dopłata 250 PLN
Kalisz Dopłata 250 PLN
Warszawa Dopłata 250 PLN
Łódź Dopłata 250 PLN
Wrocław Dopłata 250 PLN
Katowice Dopłata 200 PLN
Kraków Dopłata 200 PLN
Lublin Dopłata 250 PLN
Transport z podanych miejscowości organizowany przy min: 10

Własny

Wszystkim osobom wybierającym się na nasze imprezy własnym transportem sugerujemy wykupienie w naszym biurze „transferów – dojazdów na stoki”. Zapewni to Państwu możliwość dojazdów na wszystkie wyciągi autokarem (tym bardziej, że w przypadku wyjazdów rodzinnych zdarza się często, że każdy członek rodziny wybiera się ze swoją grupą na inny stok). Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które nie wykupią „transferów” będą zmuszone dojeżdżać do stoków transportem własnym. Uprzedzamy, że na miejscu w Bukowinie Tatrzańskiej wykupienie transferów może okazać się już niemożliwe z powodu braku miejsc w autokarze/busie. Koszt transferów od osoby wynosi 130 zł. 

Cena zawiera

- PROGRAM: zgodny z opisem powyżej.
- ZAKWATEROWANIE: Pensjonat w Bukowinie Tatrzańskiej (STASINDA oraz GRAND STASINDA) – pokoje 2-6 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV. 
- WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.
- SZKOLENIE: codziennie z instruktorami narciarstwa i snowboardu z wyjątkiem dnia zawodów.
- KADRA: wychowawcy, instruktorzy narciarstwa i snowboardu.
- Jeden wstęp na basen, do sauny i jacuzzi w ośrodku w Bukowinie: dzieci, które nie umieją pływać korzystają z basenu wyłącznie pod opieką rodziców. 
- UBEZPIECZENIE: NNW na sumę 5 tys. zł w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta SA, ul. Chmielna 85/87, 00-805 Warszawa 

- PROGRAM: zgodny z opisem powyżej.
- ZAKWATEROWANIE: Pensjonat w Bukowinie Tatrzańskiej (STASINDA oraz GRAND STASINDA) – pokoje 2-6 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV. 
- WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.
- SZKOLENIE: codziennie z instruktorami narciarstwa i snowboardu z wyjątkiem dnia zawodów.
- KADRA: wychowawcy, instruktorzy narciarstwa i snowboardu.
- Jeden wstęp na basen, do sauny i jacuzzi w ośrodku w Bukowinie: dzieci, które nie umieją pływać korzystają z basenu wyłącznie pod opieką rodziców. 
- UBEZPIECZENIE: NNW na sumę 5 tys. zł w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta SA, ul. Chmielna 85/87, 00-805 Warszawa 

Cena nie zawiera

- Transportu (zorganizowany/własny): istotne informacje dotyczące zarówno transportu własnego, jak i organizowanego przez biuro znajdują się w zakładce TRANSPORT. 
- Karnetów: cena karnetu TATRYSKI - KOTELNICA, JURGÓW, KOZINIEC-CZARNA GÓRA, LITWINKA-GRAPA (6 dni) (jazda nocna – Kotelnica) rok 2017*:
  dzieci do 9 r.ż. 335 zł + 10 zł kaucja
  dzieci i młodzież 10-15 lat 365 zł +10 zł kaucja
  osoby powyżej 16 r.ż. 425 zł + 10 zł kaucja
*w przypadku istotnych zmian cen karnetów w roku 2018 będziemy Państwa informować na stronie
- Sprzętu: nie masz własnego? Wypożycz od nas. Dobry sprzęt w super cenie. Komplet narciarski już od 150 zł. Ze względu na bezpieczeństwo i obowiązujące przepisy wszystkie dzieci i młodzież do 16 roku życia obowiązkowo jeżdżą w kaskach. 
- Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji: zalecamy zawarcie umowy ubezpieczenia w dowolnie wybranym towarzystwie ubezpieczeniowym.

- Transportu (zorganizowany/własny): istotne informacje dotyczące zarówno transportu własnego, jak i organizowanego przez biuro znajdują się w zakładce TRANSPORT. 

- cena karnetu TATRYSKI - KOTELNICA, JURGÓW, KOZINIEC-CZARNA GÓRA, LITWINKA-GRAPA (6 dni) (jazda nocna – Kotelnica) rok 2018: 

- dzieci do 9 r.ż. 375 zł + 10 zł kaucja 

- dzieci i młodzież 10-15 lat 405 zł +10 zł kaucja 

- osoby powyżej 16 r.ż. 465 zł + 10 zł kaucja 

*w przypadku istotnych zmian cen karnetów w roku 2018 będziemy Państwa informować na stronie

- Sprzętu: nie masz własnego? Wypożycz od nas. Dobry sprzęt w super cenie. Komplet narciarski już od 150 zł. Ze względu na bezpieczeństwo i obowiązujące przepisy wszystkie dzieci i młodzież do 16 roku życia obowiązkowo jeżdżą w kaskach. 

- Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji: zalecamy zawarcie umowy ubezpieczenia w dowolnie wybranym towarzystwie ubezpieczeniowym.

Sprzęt

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU NARCIARSKO - SNOWBOARDOWEGO
Jeśli nie posiadasz własnego sprzętu, a nie chcesz kupować, bo nie wiesz czy Ci się spodoba, możesz skorzystać z naszej wypożyczalni. Tu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do super zabawy na śniegu: narty carvingowe, snowboardy, buty, kije, kaski. Dbamy także o maluchy (5,6 letnie)! Mamy dla niech specjalne kompleciki narciarskie: butki, nartki, kije i kaski. Mało tego: Ty tylko zamawiasz, a my zajmujemy się już resztą: dowozimy na miejsce imprezy, nasi instruktorzy indywidualnie dobierają i ustawiają sprzęt dla Ciebie. Komfortowa sprawa
WAŻNE:  Każdy, kto chce, aby sprzęt czekał na niego w Bukowinie musi zgłosić chęć wypożyczenia już w momencie  zapisu! Trzeba będzie podać wzrost oraz długość stopy w centymetrach. Chęć wypożyczenia sprzętu prosimy zgłaszać przy rezerwacji w polu UWAGI
*wszystkich wypożyczających kaski zobowiązujemy do zabrania cieniutkich, bawełnianych czapek pod kask.
Uwaga: Każdy uczestnik, który przyjeżdża z własnym sprzętem musi mieć narty/snowboard przygotowane/y do jazdy. Sprzęt wypożyczany przez organizatora jest sprawny.  Każdemu uczestnikowi instruktorzy ustawiają sprzęt.

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU NARCIARSKO - SNOWBOARDOWEGO

Jeśli nie posiadasz własnego sprzętu, a nie chcesz kupować, bo nie wiesz czy Ci się spodoba, możesz skorzystać z naszej wypożyczalni. Tu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do super zabawy na śniegu: narty carvingowe, snowboardy, buty, kije, kaski. Dbamy także o maluchy (5,6 letnie)! Mamy dla niech specjalne kompleciki narciarskie: butki, nartki, kije i kaski. Mało tego: Ty tylko zamawiasz, a my zajmujemy się już resztą: dowozimy na miejsce imprezy, nasi instruktorzy indywidualnie dobierają i ustawiają sprzęt dla Ciebie. Komfortowa sprawa

WAŻNE:  Każdy, kto chce, aby sprzęt czekał na niego w Bukowinie musi zgłosić chęć wypożyczenia już w momencie  zapisu! Trzeba będzie podać wzrost oraz długość stopy w centymetrach. Chęć wypożyczenia sprzętu prosimy zgłaszać przy rezerwacji w polu UWAGI

Nazwa sprzętu

Cena wypożyczenia

za tydzień

Narty carvingowe

120 zł

Narty carvingowe – komplet (narty+buty+kije)

150 zł

Narty carvingowe – komplet plus (narty+buty+kije+kask)

170 zł

Snowboard

120 zł

Snowboard – komplet (deska+buty)

150 zł

Snowboard – komplet plus (deska+buty+kask)

170 zł

Buty narciarskie

50 zł

Buty snowboardowe

50 zł

Kije

20 zł

Kask*

35 zł


*wszystkich wypożyczających kaski zobowiązujemy do zabrania cieniutkich, bawełnianych czapek pod kask.

Uwaga: Każdy uczestnik, który przyjeżdża z własnym sprzętem musi mieć narty/snowboard przygotowane/y do jazdy. Sprzęt wypożyczany przez organizatora jest sprawny.  Każdemu uczestnikowi instruktorzy ustawiają sprzęt.

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

os. Niepodległości 3A/5A
31-865 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
biuro@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.