w naszej ofercie: 12409 imprez, 14428 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Narciarsko Snowbordowy dla Rodziców z Dziećmi
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ NARCIARSKO SNOWBORDOWY DLA RODZICÓW Z DZIEĆMI

Obóz ze szkoleniem i opieką nad dziećmi

Wiek: od 8 do 17 lat
Wyżywienie: cztery posiłki dziennie (4P)
Ocena oferty:
Kod oferty:
143579
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

JEŹDZI MAMA, JEŹDZI TATA, JEŻDŻĘ JA

obóz narciarsko – snowboardowy dla rodziców z dziećmi ze szkoleniem narciarskim lub snowboardowym*

w ośrodku z basenem, sauną i jacuzzi

Narty, snowboard? Jednym słowem białe szaleństwo! Ale co z dzieckiem? Nie musicie drodzy Państwo „bunkrować”  maluszka u babci. Przygotowaliśmy ofertę dla dużych i małych , narciarzy i amatorów , każdy może się z nami wybrać w góry! Nawet maluchy – w końcu im też się coś od życia należy! Po tej imprezie pokochają swoje małe deseczki, bitwę na śnieżki, a saneczkowe szaleństwa nie będą im już straszne! W czasie, gdy będą one zdobywały pierwsze szlify narciarskie, Państwo będziecie doskonalić technikę, ewentualnie …. będziecie liczyć każdego nowego siniaka i każde nowe stłuczenie .

Dla naszych najmłodszych 5-8-letnich milusińskich przygotowaliśmy najmniejsze deseczki i najbardziej kolorowe kaski . Czekają na nich profesjonalni i wyrozumiali instruktorzy.  Dołożymy wszelkich starań, aby zaszczepić w nich ducha prawdziwego narciarza, jednak w trosce o zachowanie jak najlepszych zimowych wspomnień, o tym czy maluszek będzie mógł kontynuować naukę zadecyduje instruktor. Receptą na zbolałe pupy, zmęczone nóżki i bunt przed „białym” będą gry i zabawy z naszymi wychowawcami. Każdego „strajkującego” smyka z pewnością zainteresuje Bajkowa Maszyna Czasu, Balonowe Zoo czy ekscytująca wyprawa Śnieżnego patrolu . Nie zapomnimy o „starszyźnie”  - zrobimy wszystko, abyście Państwo zostawili codzienność za sobą, zapomnieli o pracy i obowiązkach, a doskonale zapamiętali co oznacza góralski taniec i grzaniec, ogień trzaskający w kominku i zabawa do białego rana!

 *Jeśli Państwa maluszek skończył już 5 lat jest gotowy do założenia nart, ale dopiero 10-latek może spróbować szaleństwa na snowboardzie.

MALUSZKOWY PROGRAM dla dzieci od 5 (SKOŃCZONYCH) do 8 lat.

NARTY: ze względu fizyczny i emocjonalny rozwój maluchów ich zajęcia mają specyficzny charakter. Doświadczenia instruktorskie i rodzicielskie nauczyły nas, że dzieci potrafią być absolutnie nieprzewidywalne i mogą zasypać nas mnóstwem szalonych pomysłów, dlatego nie określamy dokładnej liczby godzin szkolenia. Staramy się tak długo walczyć i poprawiać dopóki nasz mały narciarz nie czmychnie ze stoku :). Szkolenie ma na celu przygotowanie dzieci do zawodów narciarskich. Zawody dostosowane są do umiejętności i możliwości fizycznych dzieci.

Może się jednak zdarzyć tak, że jego chęci, i zaangażowanie w narciarskie szaleństwo będą niewielkie , a nasze starania spełzną na niczym. Wówczas w trosce o dobre samopoczucie smyka, świetną zabawę i zachowanie jak najlepszych wspomnień zajęcia narciarskie zostaną zastąpione innymi. Decyzję taką podejmuje instruktor. W każdej jednak sytuacji zapewniamy Was Drodzy Rodzice, że dzieci będą się doskonale bawić!

Po wyczerpującym narciarstwie Maluszkowy program Apres Ski. Każdego dnia zajęcia z ulubionymi wychowawcami dzieci:  zabawimy się nie tylko w tropicieli śladów zwierząt,  przeprowadzimy śnieżkowe bitwy, zbudujemy iglo, stworzymy obrazy na śniegu  lub w miłym ciepełku ośrodka  zorganizujemy czarowny, zimowy bal maskowy, pokażemy Wam kilka „oszronionych” pomysłów na rysowanie i lepienie, będziemy zagrzewać do walki podczas turniejów i konkursów, wyciszymy w bajkowe wieczory. Postaramy się także wcielić w życie każdy Wasz pomysł na zabawę, nawet ten najbardziej szalony. Pod koniec turnusu każdy będzie mógł sprawdzić poziom swoich niezwykłych, wyjątkowych  umiejętności, a do najlepszych trafią dyplomy i nagrody. Każdy Maluszek otrzyma certyfikat określający poziom nabytych umiejętności, a z całą pewnością będzie on wysoki .

Dzieciaczki zakochane nie tylko w śniegu, ale i w wodzie będą mogły skorzystać z przyjemności ośrodkowego basenu lub jacuzzi.

Ale to oczywiście nie wszystko! Nawet maluchów nie ominą góralskie tańce, radosne śpiewy i zakupowe szaleństwo pamiątek na Krupówkach .

PROGRAM DLA DZIECI POWYŻEJ 8 ROKU ŻYCIA:

NARTY LUB SNOWBOARD: codzienne, a czasami nocne szaleństwa na tatrzańskich stokach. Szkolenia z instruktorami odbywają się w grupach do 15 osób. Uczestnicy podzieleni są na grupy ze względu na stopień zaawansowania w jeździe. W obozie mogą wziąć udział zarówno początkujący, średniozaawansowani, jak i świetnie dający sobie radę z deskami. Zajęcia to nie tylko szkolenie – również elementy freestyl’u, fun’u.

JAZDA NOCNA (dla dzieci bardzo dobrze jeżdżących): dla całodobowych miłośników „dech” i dla tych, którym wciąż mało. Dla uczestników, którzy dobrze radzą sobie z deskami  instruktorzy będą tylko po to, aby wszystko mieć „na oku”. Nikt nie będzie stawiał Was na baczność, pełen luz, oczywiście w granicach rozsądku.

PROGRAM APRES SKI: niestety na nartach nie da się jeździć całą dobę i kiedyś trzeba zejść ze stoku. Po nartach proponujemy zatem wiele wspaniałej zabawy:

 •  ognisko z kiełbaskami,
 •  dyskoteka - nie przy muzyce góralskiej chyba, że bardzo będziecie chcieli,
 •  turnieje gier zespołowych – ping-pong, cymbergaj, piłkarzyki stołowe, cornholle, konkursy warcabowe, układania puzzli…,
 •  karaoke - konieczna jest odważna prezentacja skali głosu i umówmy się, że faktyczne umiejętności nie mają tu żadnego znaczenia :-). 
 •  spacer z pochodniami - spacer tajemniczymi dróżkami Bukowiny, podczas którego zapomnicie o gwarze stoków  i szaleństwie dnia codziennego tylko doda uroku dniom spędzonym razem z nami .
 •  gry i zabawy integracyjne - okazja do rywalizacji i integracji, zadania, od których bolą ręce i gotuje się głowa, jednym słowem odlotowa zabawa sunsportowa ,
 •  basen w ośrodku – okazja do rozruszania obolałych po stokowych szaleństwach mięśni, wodnych zabaw, podwodnych zdjęć, relaksu, relaksu, relaksu….

Poza zajęciami dzieciaczki wracają pod kuratelę  rodziców.

PROGRAM DLA RODZICÓW:

NARTY LUB SNOWBOARD: zajęcia odbywają się codziennie (poza dniem zawodów) w grupach, podzielonych ze względu na stopień zaawansowania. Oczywiście robimy przerwę na ciepłą herbatę z dowolnym dodatkiemJ. Dostosowujemy liczbę godzin na stoku do chęci, zaangażowania i kondycji naszych uczestników.

JAZDA NOCNA (dla osób bardzo dobrze jeżdżących): w dwóch wersjach: dla jednych na stoku, dla innych w knajpce …  z pięknym widokiem na Tatry . Wybierajcie!!! Z całą pewnością jazda nocą jest niezapomnianą przygodą, szczególnie dla początkujących narciarzy i snowboardzistów. Przy sztucznym świetle stoki wyglądają zupełnie inaczej! Uwaga na prędkość nie wolno przekraczać 50!!!

ZAWODY I CERTYFIKATY: pokażecie, co potraficie podczas zawodów, otrzymacie certyfikaty umiejętności narciarsko-snowboardowych, a dla najlepszych narciarzy i snowboardzistów dyplomy z nagrodami.

PROGRAM APRES SKI: czyli co miłośnicy desek robią po powrocie ze stoku? Wrzucają na luz ! Nawet rodzice swoich dzieci mają totalną swobodę , ponieważ zatroszczą się o to nasi wychowawcy i wypełnią młodziakom czas grami i zabawami. Zadbamy o to, byście Państwo nie tylko wyjeździli się na nartach, lecz również dobrze bawili wieczorami przy kominku, podgrzejemy atmosferę ogniskiem z kiełbaskami, a podczas biesiady  na Państwa życzenie prawdziwie góralskim grzańcem: w smaku, ilości i jakości. Pozwolimy Wam drodzy Państwo pochwalić się wokalem podczas karaoke  Spacer z pochodniami tajemniczymi dróżkami Bukowiny, podczas którego zapomnicie o gwarze stoków  i szaleństwie dnia codziennego tylko doda uroku dniom spędzonym razem z nami .

 Każdego dnia na pewno znajdzie się chwila na wypoczynek na basenie, w saunie, czy jacuzzi. Wielu przyjemności dostarczą na pewno przytulne knajpki i restauracje oraz stoiska z pamiątkami, na których każdy znajdzie coś dla siebie  od owiecki, przez kierpcyki po ciupaski, copki, oscypki i korbacyki .

Ostatni dzień obozu to czas zaprezentowania swoich umiejętności , nie będziemy Was już szkolić, a tylko dopingować podczas zawodów narciarsko – snowboardowych. Każdy uczestnik otrzyma medal i certyfikat ze stopniem zaawansowania w jeździe, a zwycięzca puchar!

 UWAGA! Drodzy Państwo, ponieważ program jest przygotowywany z uwzględnieniem godzin pracy personelu ośrodka, najdogodniejszych dla nas stoków, zaangażowania instruktorów oraz możliwości transportowych musicie Kochani duzi i mali w pełni dostosować się do ogłaszanego przez kierownika programu. I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa:  Rodzice Swoich Mniejszych i Większych Pociech! Pod żadnym pozorem nie zabierajcie dziecka z jakichkolwiek zajęć bez powiadomienia instruktora i pamiętajcie, że każda strata godziny jazdy na stoku powoduje, że nadrobienie zaległości staje się bardzo trudne!

Liczba godzin szkolenia: pierwsze dwa dni to ok. 3 godziny szkolenia przed obiadem i 1,5 godziny po obiedzie, dzień czwarty ok. 3 godziny przed obiadem, po obiedzie basen, dzień piąty ok. 3 godziny przed obiadem i 1,5 godziny po obiedzie oraz jazda nocna ok. 2 godzin, dzień 6 to 1,5 godziny jazdy na stokiem pod okiem instruktora, zawody i po obiedzie ok. 1,5 godziny szkolenia dla chętnych). Rozkład zajęć w poszczególnych dniach może ulec zmianie.

Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych. W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania.

 

Terminy i ceny

Cena podstawowa Osoba dorosła Stasinda Osoba do 18r. Stasinda Osoba dorosła Grand Stasinda Osoba do 18r.Grand Stasinda Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

RABAT 100 zł!

Warunkiem skorzystania z rabatu są:
1. Rezerwacja miejsca w dniach 02-08.12.2015.
2. Wpłata wszystkich należności w wyznaczonych umową terminach. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie skutkuje anulacją rabatu.
3. Promocja nie dotyczy pokoi 2 i 3 os.  oraz pokoi w nowym budynku ośrodka.
4. Rabaty nie sumują się.
5. Liczba miejsc promocyjnych jest ograniczona. Może zdarzyć się tak, że skończą się one zanim upłynie termin promocji.

Zniżki i dopłaty

Dopłata do transferów na wyciągi ( dla osób na dojazd własny) : Dopłata 100 PLN

Zakwaterowanie

Pensjonat

GÓRSKI OŚRODEK WYPOCZYNKOWY W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ Z BASENEM, SAUNĄ I JACUZZI

Najwspanialsze miejsce na zimowy wypoczynek! Od ubiegłego roku to już kompleks 2 budynków: Stasindy o standardzie pensjonatu oraz Grand Stasindy o standardzie hotelowym. W obu budynkach znajdują się: stołówka, sale gier i zabaw dla dzieci. Poza tym wygodne, świetnie wyposażone pokoje, domowe posiłki, ciepło z kominka, sale dyskotekowe, kominkowe, miła obsługa i dużo śniegu za oknem. Basen, sauna i jacuzzi znajdują się w budynku Stasindy. Któż nie chciałby choć kilku dni spędzić w komfortowym pensjonacie, w cudownej okolicy? My od lat czujemy się tutaj jak w domu i zapewniamy, że atmosfera tego miejsca udziela się wszystkim :-). Ośrodek położony jest w przepięknej, niepowtarzalnej scenerii Tatrzańskiego Parku Narodowego z widokiem na Giewont. To tutaj, jak nigdzie indziej prowadzi się rozmowy do białego rana, to tutaj herbata z miodem smakuje doskonale, a przy wesoło trzaskającym ogniu w kominku każdy wieczór upływa w mig, to tutaj popołudniami rozkoszujemy się bąbelkami jacuzzi i wzmacniamy mięśnie na basenie! Pokochacie to miejsce za jego urok, widok za oknem oraz za podhalańską ciepłą i przyjazną atmosferę :-).

W OŚRODKACH DYSPONUJEMY:

 • pokojami 2 - 6 osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym (wc, prysznic, umywalka) i TV,
 • świetlicą,
 • stylową jadalnią z domową kuchnią,
 • restauracją,
 • salami gier i zabaw: piłkarzyki, automaty, cymbergaj,
 • stołem do bilarda,
 • stołem do ping - ponga,
 • salą konferencyjną,
 • salami kominkowymi,
 • mini barem,
 • ogrodzonym parkingiem,
 • ogrzewaną narciarnią,
 • drewnianym domkiem z grillem i miejscem na ognisko,
 • ekspresami - kawa i herbata gratis - 24 h.
 • basenem, sauną i jacuzzi w budynku Stasindy

Wszystko ładne, nowe i zakopiańskie :-)

ZAKWATEROWANIE: Pensjonat w Bukowinie Tatrzańskiej (STASINDA oraz GRAND STASINDA) – pokoje 2-6 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV.

W budynku Stasindy znajduje się basen  sauna i jacuzzi! Mieszkańcy Grand Stasindy korzystają z basenu, sauny i jacuzzi w budynku Stasindy.

W obu budynkach znajdują się stołówka oraz sale gier i zabaw.

Organizator informuje, że za każde niewykorzystane miejsce w pokoju pobiera opłatę w wysokości 350 zł. Dokonanie tej opłaty nie jest jednoznaczne z możliwością udostępnienia miejsca jakiejkolwiek innej osobie bez wiedzy i zgody organizatora. Dotyczy to przede wszystkim sytuacji, w których macie Państwo życzenie korzystać z pokoju większego niż liczba członków rodziny.

 

Wyżywienie

cztery posiłki dziennie (4P)

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.

Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu.

Kawa i herbata gratis - ekspresy dostępne całą dobę.

W dniu rozpoczęcia imprezy pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja,

w ostatnim śniadanie.

 

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

ROZKŁAD JAZDY

 Uczestnik imprezy powinien posiadać bagaż składający się z:

 • 1 DUŻEJ TORBY (prosimy nie zabierać walizek), której waga nie może przekraczać 20 kg,
 • BAGAŻU PODRĘCZNEGO (plecak lub mała torba) o wadze do 5 kg.
 • NARTY lub SNOWBOARD, buty, kask – w pokrowcach z opisem.

 Organizator ma prawo odmowy przyjęcia bagażu dodatkowego w przypadku braku miejsca w lukach bagażowych!!!!Autokar

Miejscowość Cena
Poznań Dopłata 190 PLN
Kalisz Dopłata 190 PLN
Warszawa Dopłata 190 PLN
Łódź Dopłata 190 PLN
Wrocław Dopłata 190 PLN
Katowice Dopłata 150 PLN
Kraków Dopłata 150 PLN
Lublin Dopłata 150 PLN
Transport z podanych miejscowości organizowany przy min: 10

Własny

Wszystkim osobom wybierającym się na nasze imprezy własnym transportem  sugerujemy wykupienie w naszym biurze „transferów”. Zapewni to państwu  możliwość dojazdów na wszystkie wyciągi autokarem.

Cena zawiera

SZKOLENIE:codziennie z instruktorami narciarstwa i snowboardu z wyjątkiem dnia zawodów.

 KADRA:wychowawcy, instruktorzy narciarstwa i snowboardu.

Jeden wstęp na basen, do sauny i jacuzzi

w ośrodku w Bukowinie:dzieci, które nie umieją pływać korzystają z basenu wyłącznie pod opieką rodziców.

UBEZPIECZENIE: NNW na sumę 5 tys. zł w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta SA, ul. Chmielna 85/87, 00-805 Warszawa

Ogólne warunki ubezpieczenia dostępne są na WWW.warta.pl. ()

zakwaterowanie, wyżywienie, szkolenie

 

 

Cena nie zawiera

 CENA NIE OBEJMUJE:

 Transportu

(zorganizowany/własny):    istotne informacje dotyczące zarówno transportu własnego, jak i organizowanego przez biuro znajdują się w zakładce TRANSPORT.

 Karnetów: cena karnetu TATRY SKI - KOTELNICA, JURGÓW, KOZINIEC-CZARNA GÓRA, LITWINKA-GRAPA (6 dni) (jazda nocna – Kotelnica) rok 2016*:

- dzieci do 9 r.ż. 335 zł + 10 zł kaucja

- dzieci i młodzież 10-15 lat 365 zł +10 zł kaucja

- osoby powyżej 16 r.ż. 425 zł + 10 zł kaucja

*w przypadku istotnych zmian cen karnetów w roku 2017 będziemy Państwa informować na stronie

 

Sprzętu: nie masz własnego? Wypożycz od nas. Dobry sprzęt w super cenie.

Komplet narciarski już od 150 zł.

Ze względu na bezpieczeństwo i obowiązujące przepisy wszystkie dzieci i młodzież do 16 roku życia obowiązkowo jeżdżą w kaskach.

 

Ubezpieczenia od kosztów

rezygnacji: zalecamy zawarcie umowy ubezpieczenia w dowolnie wybranym towarzystwie ubezpieczeniowym.

 

- Świadczeń nie zawartych w ofercie

Informacje dodatkowe

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

NARACIARSKO - SNOWBORDOWEGO

Jeśli nie posiadasz własnego sprzętu, a nie chcesz kupować, bo nie wiesz czy Ci się spodoba, możesz skorzystać z naszej wypożyczalni. Tu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do super zabawy na śniegu: narty carvingowe, snowboardy, buty, kije, kaski. Dbamy także o maluchy (5,6 letnie)! Mamy dla niech specjalne kompleciki narciarskie: butki, nartki, kije i kaski. Mało tego: Ty tylko zamawiasz, a my zajmujemy się już resztą: dowozimy na miejsce imprezy, nasi instruktorzy indywidualnie dobierają i ustawiają sprzęt dla Ciebie. Komfortowa sprawa :).

WAŻNE: Każdy, kto chce, aby sprzęt czekał na niego w Bukowinie musi zgłosić chęć wypożyczenia już w momencie  zapisu! Trzeba będzie podać wzrost oraz długość stopy w centymetrach.

 

Nazwa sprzętu

Cena wypożyczenia

za tydzień

Cena wypożyczenia

za 2 tygodnie

Narty carvingowe

120 zł

200 zł

Narty carvingowe – komplet (narty+buty+kije)

150 zł

280 zł

Narty carvingowe – komplet plus (narty+buty+kije+kask)

170 zł

300 zł

Snowboard

120 zł

200 zł

Snowboard – komplet (deska+buty)

150 zł

280 zł

Snowboard – komplet plus (deska+buty+kask)

170 zł

300 zł

Buty narciarskie

50 zł

80 zł

Buty snowboardowe

50 zł

80 zł

Kije

20 zł

40 zł

Kask*

35 zł

50 zł

 *wszystkich wypożyczających kaski zobowiązujemy do zabrania cieniutkich, bawełnianych czapek pod kask.

 Uwaga: Każdy uczestnik, który przyjeżdża z własnym sprzętem musi mieć narty/snowboard  przygotowane/y do jazdy. Sprzęt wypożyczany przez organizatora jest sprawny.  Każdemu uczestnikowi instruktorzy ustawiają sprzęt.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

os. Niepodległości 3A/5A
31-865 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
biuro@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00
Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.