w naszej ofercie: 11709 imprez, 13324 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wczasy dla rodzin z dziećmi w Bukowinie Tatrzańskiej
Wszystko o tej ofercie wie:
Kod oferty:
1471352
oferta w pdf

GÓRALSKIE WCZASY DLA RODZIN Z DZIEĆMI

wypoczynek dla rodzin z dziećmi w ośrodku z basenem, sauną i jacuzzi

(bez szkolenia narciarskiego lub snowboardowego)

Uroczy pensjonat, basen, sauna, jacuzzi cudowne widoki, atrakcyjne okolice, fantastyczne stoki! Idealne miejsce na wypoczynek taki, jakiego Państwo pragniecie: czy to będzie białe szaleństwo, czy długie spacery, a może turystyczne atrakcje czy fantastyczne nicnierobienie . Będzie sporo czasu, aby wyjeździć się na nartach, wybrać mniej lub bardziej trudne szlaki i zmęczyć się spacerami lub nabyć mnóstwo ciupasek, kierpcyków i oscypków . Wieczorami  zadbamy o to, byście Państwo miło spędzili czas przy kominku, atmosferę podgrzejemy zapraszając na ognisko z kiełbaskami, a na życzenie prawdziwie góralski grzaniec . Jeśli będziecie mieli Państwo jeszcze siły i ochotę  zorganizujemy spacer z pochodniami tajemniczymi dróżkami Bukowiny, podczas którego zapomnicie o gwarze stoków  i szaleństwie dnia codziennego, dyskotekę, pozwolimy popisać się kilkuoktawowym  wokalem, nie zapomnimy także o wieczorze filmowym. Osoby, które nie chcą lub nie mogą jeździć nie powinny obawiać się nudy. Bukowina to urocze miasteczko z mnóstwem góralskich knajpek, tras spacerowych, niedaleko Aqua Park z wodami termalnymi i szalonymi zjeżdżalniami oraz znane nam wszystkim Zakopane. Zawsze po męczącym dniu będzie można wygrzać się w ośrodkowej saunie, zanurzyć  w gorącej wodzie jacuzzi, wzmocnić mięśnie w basenie lub zabłysnąć zręcznością w świetnie wyposażonych salach gier.  Wielką przyjemnością może być również fotografowanie postępów narciarskich pozostałej części rodziny.

Wczasy organizujemy głównie z myślą o rodzicach z małymi dziećmi, osobach, dla których białe szaleństwo jest kompletnie niezrozumiałe  oraz o tych, którzy kochają ośnieżone stoki i samodzielnie (bez szkolenia) jeżdżą na nartach lub snowboardzie, jednym słowem impreza dla każdego!

 Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych. W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania.

 OSOBY ZAINTERESOWANE SZKOLENIEM DLA DZIECI I DOROSŁYCH

ZAPARASZAMY NA INNE NASZE IMPREZY.

BUKOWINA TATRZAŃSKA
cieszy się opinią jednego z najpiękniejszych ośrodków turystycznych

w Polsce

Bukowina Tatrzańska to doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy marzą o zimowym wypoczynku w atmosferze górskiego miasteczka z mnóstwem kameralnych knajpek, regionalnych restauracji, tras spacerowych, świetnymi stokami, a jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Dla tych z Państwa, którzy zapragną kolorowych świateł dyskotek i wesołego tłumu oddalone o kilka kilometrów Zakopane. Bukowina to raj dla narciarzy i snowboardzistów. Trasy narciarskie są różnorodne, a ich stopień trudności odpowiada zarówno starym wyjadaczom, jak i tym, którzy mają mniejsze umiejętności. Położenie Bukowiny 1000 m n.p.m to niezaprzeczalny atut: w sytuacji załamania pogody, na tej wysokości jej skutki są zdecydowanie mniejsze niż gdzie indziej. Daje to niewątpliwy komfort wypoczynku oraz co bardzo ważne, stabilne warunki na stokach. O ogromnej popularności bukowiańskich basenów termalnych nikogo nie trzeba przekonywać! To doskonała zabawa dla dużych i małych oraz relaks dla każdego! I jak tu nie kochać Bukowiny :-) ?

Terminy i ceny

Cena podstawowa osoba dorosła w Stasinda Osoba do 18 r. w Stasinda Osoba dorosła w Grand Stasinda Osoba dorosła do 18 r.w Grand Stasinda Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Dopłata do transferów na wyciągi ( dla osób wykupujących dojazd własny) : Dopłata 100 PLN

Zakwaterowanie

Pensjonat

GÓRSKI OŚRODEK WYPOCZYNKOWY W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ Z BASENEM, SAUNĄ I JACUZZI

Najwspanialsze miejsce na zimowy wypoczynek! Od ubiegłego roku to już kompleks 2 budynków: Stasindy o standardzie pensjonatu oraz Grand Stasindy o standardzie hotelowym. W obu budynkach znajdują się: stołówka, sale gier i zabaw dla dzieci. Poza tym wygodne, świetnie wyposażone pokoje, domowe posiłki, ciepło z kominka, sale dyskotekowe, kominkowe, miła obsługa i dużo śniegu za oknem. Basen, sauna i jacuzzi znajdują się w budynku Stasindy. Któż nie chciałby choć kilku dni spędzić w komfortowym pensjonacie, w cudownej okolicy? My od lat czujemy się tutaj jak w domu i zapewniamy, że atmosfera tego miejsca udziela się wszystkim :-). Ośrodek położony jest w przepięknej, niepowtarzalnej scenerii Tatrzańskiego Parku Narodowego z widokiem na Giewont. To tutaj, jak nigdzie indziej prowadzi się rozmowy do białego rana, to tutaj herbata z miodem smakuje doskonale, a przy wesoło trzaskającym ogniu w kominku każdy wieczór upływa w mig, to tutaj popołudniami rozkoszujemy się bąbelkami jacuzzi i wzmacniamy mięśnie na basenie! Pokochacie to miejsce za jego urok, widok za oknem oraz za podhalańską ciepłą i przyjazną atmosferę :-).

W OŚRODKACH DYSPONUJEMY:

 • pokojami 2 - 6 osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym (wc, prysznic, umywalka) i TV,
 • świetlicą,
 • stylową jadalnią z domową kuchnią,
 • restauracją,
 • salami gier i zabaw: piłkarzyki, automaty, cymbergaj,
 • stołem do bilarda,
 • stołem do ping - ponga,
 • salą konferencyjną,
 • salami kominkowymi,
 • mini barem,
 • ogrodzonym parkingiem,
 • ogrzewaną narciarnią,
 • drewnianym domkiem z grillem i miejscem na ognisko,
 • ekspresami - kawa i herbata gratis - 24 h.
 • basenem, sauną i jacuzzi w budynku Stasindy

Wszystko ładne, nowe i zakopiańskie :-)

ZAKWATEROWANIE: Pensjonat w Bukowinie Tatrzańskiej (STASINDA oraz GRAND STASINDA) – pokoje 2-6 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV.

W budynku Stasindy znajduje się basen  sauna i jacuzzi! Mieszkańcy Grand Stasindy korzystają z basenu, sauny i jacuzzi w budynku Stasindy.

W obu budynkach znajdują się stołówka oraz sale gier i zabaw.

Organizator informuje, że za każde niewykorzystane miejsce w pokoju pobiera opłatę w wysokości 350 zł. Dokonanie tej opłaty nie jest jednoznaczne z możliwością udostępnienia miejsca jakiejkolwiek innej osobie bez wiedzy i zgody organizatora. Dotyczy to przede wszystkim sytuacji, w których macie Państwo życzenie korzystać z pokoju większego niż liczba członków rodziny.

 

Wyżywienie

cztery posiłki dziennie (4P)

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.

Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu.

Kawa i herbata gratis - ekspresy dostępne całą dobę.

W dniu rozpoczęcia imprezy pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja,

w ostatnim śniadanie.

 

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Uczestnik imprezy powinien posiadać bagaż składający się z:

 • 1 DUŻEJ TORBY (prosimy nie zabierać walizek), której waga nie może przekraczać 20 kg,
 • BAGAŻU PODRĘCZNEGO (plecak lub mała torba) o wadze do 5 kg.
 • NARTY lub SNOWBOARD, buty, kask – w pokrowcach z opisem.

 Organizator ma prawo odmowy przyjęcia bagażu dodatkowego w przypadku braku miejsca w lukach bagażowych!!!!

*Cena za transport obejmuje transport w obie strony oraz transfery do wyciągów. Transporty z wybranych miast realizowane są zgodnie z terminami ferii poszczególnych województw.

 

 

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

NARACIARSKO - SNOWBORDOWEGO

 

Jeśli nie posiadasz własnego sprzętu, a nie chcesz kupować, bo nie wiesz czy Ci się spodoba, możesz skorzystać z naszej wypożyczalni. Tu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do super zabawy na śniegu: narty carvingowe, snowboardy, buty, kije, kaski. Dbamy także o maluchy (5,6 letnie)! Mamy dla niech specjalne kompleciki narciarskie: butki, nartki, kije i kaski. Mało tego: Ty tylko zamawiasz, a my zajmujemy się już resztą: dowozimy na miejsce imprezy, nasi instruktorzy indywidualnie dobierają i ustawiają sprzęt dla Ciebie. Komfortowa sprawa J.

 

 WAŻNE: Każdy, kto chce, aby sprzęt czekał na niego w Bukowinie musi zgłosić chęć wypożyczenia już w momencie  zapisu! Trzeba będzie podać wzrost oraz długość stopy w centymetrach.

 

Autokar

Miejscowość Cena
Poznań Dopłata 190 PLN
Kalisz Dopłata 190 PLN
Warszawa Dopłata 190 PLN
Łódź Dopłata 190 PLN
Wrocław Dopłata 190 PLN
Katowice Dopłata 150 PLN
Kraków Dopłata 150 PLN
Lublin Dopłata 150 PLN

Własny

Wszystkim osobom wybierającym się na nasze imprezy własnym transportem  sugerujemy wykupienie w naszym biurze „transferów”. Zapewni to państwu  możliwość dojazdów na wszystkie wyciągi autokarem.

Cena zawiera

w cenie imprezy
program:
zgodny z opisem powyżej.

zakwaterowanie:
    Pensjonat w Bukowinie Tatrzańskiej (Stasinda oraz Grand Stasina) – pokoje 2-6 osobowe
z pełnym węzłem sanitarnym, TV. W budynku Stasindy znajduje się basen, sauna i jacuzzi. Mieszkancy Grand Stansindy korzystają z basenu, sauny i jacuzzi w budynku Stasindy. W obu budynkach znajdują się stałówka oraz sale gier i zabaw.
Organizator informuje, że za każde niewykorzystane miejsce w pokoju pobiera opłatę w wysokości 350 zł. Dokonanie tej opłaty nie jest jednoznaczne z możliwością udostępnienia miejsca jakiejkolwiek innej osobie bez wiedzy i zgody organizatora. Dotyczy to przede wszystkim sytuacji, w których macie Państwo życzenie korzystać z pokoju większego niż liczba członków rodziny.

wyżywienie:
    

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.
Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu.
Kawa i herbata gratis - ekspresy dostępne całą dobę.
W dniu rozpoczęcia imprezy pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja, w ostatnim śniadanie.
jeden wstęp na basen, do sauny i jacuzzi:     Uwaga! Dzieci korzystają z basenu wyłącznie pod opieką rodziców.

ubezpieczenie:                                                        
    

NNW na sumę 5 tys. zł (pakiet Podróżnik, wariant I) w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta SA, ul. Chmielna 85/87, 00-805 Warszawa
Ogólne warunki ubezpieczenia dostępne są na WWW.warta.pl.
()

Cena nie zawiera

 CENA NIE OBEJMUJE:

Transportu

(zorganizowany/własny):    istotne informacje dotyczące zarówno transportu własnego, jak i organizowanego przez biuro znajdują się w zakładce TRANSPORT.

 Ubezpieczenia od kosztów

rezygnacji:zalecamy zawarcie umowy ubezpieczenia w dowolnie wybranym towarzystwie ubezpieczeniowym.

 - świadczeń nie zawartych w ofercie

Informacje dodatkowe

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

NARACIARSKO - SNOWBORDOWEGO

Jeśli nie posiadasz własnego sprzętu, a nie chcesz kupować, bo nie wiesz czy Ci się spodoba, możesz skorzystać z naszej wypożyczalni. Tu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do super zabawy na śniegu: narty carvingowe, snowboardy, buty, kije, kaski. Dbamy także o maluchy (5,6 letnie)! Mamy dla niech specjalne kompleciki narciarskie: butki, nartki, kije i kaski. Mało tego: Ty tylko zamawiasz, a my zajmujemy się już resztą: dowozimy na miejsce imprezy, nasi instruktorzy indywidualnie dobierają i ustawiają sprzęt dla Ciebie. Komfortowa sprawa J.

WAŻNE: Każdy, kto chce, aby sprzęt czekał na niego w Bukowinie musi zgłosić chęć wypożyczenia już w momencie  zapisu! Trzeba będzie podać wzrost oraz długość stopy w centymetrach.

 

Nazwa sprzętu

Cena wypożyczenia

za tydzień

Cena wypożyczenia

za 2 tygodnie

Narty carvingowe

120 zł

200 zł

Narty carvingowe – komplet (narty+buty+kije)

150 zł

280 zł

Narty carvingowe – komplet plus (narty+buty+kije+kask)

170 zł

300 zł

Snowboard

120 zł

200 zł

Snowboard – komplet (deska+buty)

150 zł

280 zł

Snowboard – komplet plus (deska+buty+kask)

170 zł

300 zł

Buty narciarskie

50 zł

80 zł

Buty snowboardowe

50 zł

80 zł

Kije

20 zł

40 zł

Kask*

35 zł

50 zł

 *wszystkich wypożyczających kaski zobowiązujemy do zabrania cieniutkich, bawełnianych czapek pod kask.

 Uwaga: Każdy uczestnik, który przyjeżdża z własnym sprzętem musi mieć narty/snowboard  przygotowane/y do jazdy. Sprzęt wypożyczany przez organizatora jest sprawny.  Każdemu uczestnikowi instruktorzy ustawiają sprzęt.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

os. Niepodległości 3A/5A
31-865 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
biuro@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00
Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.