w naszej ofercie: 12379 imprez, 5988 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Boże Narodzenie w Korbielowie
Wszystko o tej ofercie wie:

BOŻE NARODZENIE W KORBIELOWIE

Spotkanie z ludowymi gawędziarkami...

Wyżywienie: zgodnie z programem imprezy lub opisem hotelu (ZPR)
Ocena oferty:
Kod oferty:
1475246
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

Dla osób, które będą chciały poszusować po naszych stokach zapewniamy bezpłatny dowóz pod wyciągi.
Pokoje 2 i 3 osobowe oraz apartamenty 4, 5 i 6 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i aneksami kuchennymi.

Terminy i ceny

22.12-26.12.2010

os. dorosła Wolne miejsca
pok. 2-os. 435 PLN Sprawdź
pok. 3-os. 435 PLN Sprawdź

Zakwaterowanie

Pensjonat POD PILSKIEM - Beskid Zywiecki, Korbielów

Korbielów, jako malownicza miejscowość położona na samym krańcu południa Polski, oferuje Państwu wspaniałe warunki sprzyjające wypoczynkowi o każdej porze roku.

Nasz pensjonat jest idealny dla osób poszukujących kwater odpowiednich dla wypoczynku rodzinnego oraz dla osób cierpiących na różnego rodzaju alergii, które tak bardzo uprzykrzają
(a czasem uniemożliwiają) wypoczynek poza domem.

Oferujemy Państwu specjalnie przystosowane apartamenty (studia) dla osób uczulonych m.in. na pyłki, kurz i roztocza. Do budowy pensjonatu użyliśmy nietoksycznych materiałów, zminimalizowaliśmy ilość otwartych półek, zastosowaliśmy system filtrów powietrza oraz wyposażyliśmy pokoje w pościel z materiałów antyalergicznych.

Wszystkie apartamenty posiadają w pełni wyposażoną kuchnię, w której można przygotowywać posiłki z surowców, na które Państwo nie są uczuleni. Własna kuchnia ma jeszcze jedną zaletę: oferuje możliwość wypoczynku i dysponowania wolnym czasem w nadanym przez Państwa rytmie, bez jakichkolwiek ograniczeń.

Dla liczniejszych rodzin i osób podróżujących w większą grupą oferujemy apartamenty 2-pokojowe. Ponadto, wszystkie apartamenty (studia) posiadają samodzielną łazienkę,
a większość z nich dysponuje również balkonem.

Ceny w naszym pensjonacie są porównywalne z cenami gospodarstw agroturystycznych!

Pragniemy podkreślić, iż na terenie całego obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia i przebywanie zwierząt.

Działając już na rynku od dwóch lat zyskaliśmy rzesze stałych i zadowolonych klientów. Wierzymy, że również Państwu pobyt w Pensjonacie Pod Pilskiem pozostanie na zawsze
w pamięci, jako miejsce gdzie można tanio ale w komfortowych warunkach spędzać swój wolny czas!

Wyżywienie

zgodnie z programem imprezy lub opisem hotelu (ZPR)

Transport

Cena zawiera

- 4 noclegi,
- 4 śniadania w formie bufetu,
- 1 obiadokolację,
- 3 obiady,
- 3 kolacje w tym wieczerza wigilijna,
- Spotkanie z bibułkarką,
- Spotkanie z ludowymi gawędziarkami,
- wieczór kolęd z kapelą góralską,
- 1 x sauna/pokój (1-4 osoby)
- 1 x jacuzzi/pokój (1-4 osoby).

Cena nie zawiera

- świadczeń nie zawartych w ofercie

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.