w naszej ofercie: 13829 imprez, 12623 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
KOLONIA ŻEGLARSKI ŚWIAT SMYKA RYN 2020
Ryn
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ MAŁYCH OPTYMISTÓW NA KASZUBACH KOLANO 2020
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2020]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2020]
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ LETNI (15 DNI) EXTRA EMOCJE W ENERGYLANDII, TATRALANDII, PRATERZE KORBIELÓW 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA I OBÓZ LETNI MIĘDZYZDROJE OW STILO PROGRAM LEGOLAND 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA MALI GIGANCI NA KASZUBACH
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]

Wycieczka Indie południowe: Kerala relaks dla duszy i ciała 2020
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA INDIE POŁUDNIOWE: KERALA RELAKS DLA DUSZY I CIAŁA 2020

Wypoczynek i Zwiedzanie w Indiach 2020 samolotem z Warszawy, Wycieczki egzotyczne do Indii z wypoczynkiem w Varkali

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
1675454
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
WYCIECZKA INDIE POŁUDNIOWE: KERALA RELAKS DLA DUSZY I CIAŁA 2020
Wypoczynek i Zwiedzanie w Indiach 2020 samolotem z Warszawy, Wycieczki egzotyczne do Indii z wypoczynkiem w Varkali
„Podróż to środek do duchowego dojrzewania – poruszanie ciałem, przyczynia się do poruszenia duszą”
Tiziano Terzani
Kerala położona jest na południowo zachodnich krańcach subkontynentu Indyjskiego, nad wybrzeżem Morza Arabskiego. To najbardziej „uduchowiny” indyjski stan z przepiękną przyrodą i zapierającymi dech w piersiach krajobrazami. Kerala słynie z tzw. backwaters, czyli malowniczych kanałów wodnych i pływających po nich domach-statkach, na których będziemy mieli okazję spędzić cały dzień.
Podczas wyprawy na Kerelę oprócz zwiedzania czeka na nas sporo relaksu oraz dla chętnych: warsztaty jogi, masaże ajurwedyjskie i lekcje gotowania.
Kolebką jogi są właśnie Indie, daltego podczas naszej wyprawy każdy będzie miał możliwość uczestniczenia w warsztatach, gdzie zapozna się z prostymi pozycjami ciała, które pomogą mu się zrelaksować. Zajęcia będą odbywały się pod okiem kwalifikowanych instruktórów jogi.
PROGRAM RAMOWY:
KOCHIN - MUNNAR - THEKKADY - PARK NARODOWY PERIYAR - ALAPPUZHA - VARKALA - TRIVANDRUM
Dzień 1
wylot z lotniska Chopina w Warszawie, przesiadka w jednym z portów tranzytowych.
Dzień 2
przylot do Kochin. Zakwaterowanie, śniadanie i odpoczynek.
Dzień 3
po śniadaniu zwiedzanie Kochin, które jest jedynym miejscem w Indiach, gdzie funkcjonuje mniejszość żydowska. Podczas zwiedzania miasta spacerować będziemy urokliwymi uliczkami, podziwiać eklektyczną keralską architekturę, zwiedzimy najstarszą synagogę w Indiach i zajrzymy do niejednego sklepu z najświeższymi przyprawami na świecie. Na nabrzeżu można zobaczyć jak działają Chinese Fishing Nets, czyli sieci rozpięte na specjalnym stelażu, a służące naturalnie do połowu ryb. Będziemy również mieli okazję uczestniczyć w licytacji barakudy. Wieczorem udamy się na niesamowite przedstawienie Kathakali, czyli tradycyjnego keralskiego dramatu teatralnego. Aktorzy, aby móc występować w przedstawieniach muszą przez ponad 6 lat szkolić się na specjalnych uniwersytetach z zakresu tańca mimiki oraz makijażu. Po spektaklu kolacja i nocleg w hotelu.
Dzień 4
po śniadaniu przejazd do miejscowości Munnar (140 km – 4 godziny) położonej w samym sercu plantacji herbaty. Munnar jest małym miasteczkiem położonym pośród gór na wysokości około 1600 metrów nad poziomem morza. Rześki, górski klimat ma wpływ na doskonałą uprawę i niepowtarzalny smak keralskiej herbaty oraz przypraw. Największą atrakcją Munnar jest uroda okolicznych gór, zwłaszcza, że wiele z nich pokryta jest magicznie malowniczymi plantacjami herbaty. Ta wspaniała roślinność, malownicze wzgórza powoduje, że miejscowość często staje się plenerem dla bollywodzkich produkcji. Po przyjeździe przejażdżka auto rickshami po terenach plantacji. Przy odrobienie szczęścia będziemy mieli możliwość zobaczenia dziko spacerujących słoni. Z najwyżej stacji Top Hill, z której rozpościera się niesamowity widok na całą okolicę, będziemy mieli możliwość wykonać przepiękne fotografie. Po dniu spędzonym na plantacjach spacer po lokalnym bazarze, gdzie istnieje możliwość kupienia świeżej herbaty i świeżych, aromatycznych indyjskich przypraw. Wieczorem kolacja w hotelu i nocleg.
Dzień 5
po śniadaniu przejazd do miejscowości Thekkady ( 100 km, 3 godziny) położonej nieopodal Parku Narodowego Periyar - jednego z najpiękniejszych parków narodowych Indii. Po przyjedzie do Thekkady zakwaterowanie w hotelu. Po południu udamy się na safari na grzbietach słoni po terenach Parku Narodowego Periyr. Park słynie przede wszystkim z tego, że jest jednym z nielicznych na świecie miejsc, gdzie można spotkać słonie indyjskie w ich naturalnym środowisku. Oprócz tego w parku występują tygrysy, różne gatunki małp, gaury, sambary i wiele innych gatunków ssaków oraz mnóstwo różnych egzotycznych ptaków. Obiadokolacja i nocleg w hotelu. Wieczorem (za dodatkową opłatą) istnieje możliwość uczestnictwa w pokazie Kalaripayattu - starożytnej południowo - indyjskie sztuki walki.
Dzień 6
po śniadaniu wyjazd do miejscowości Alappuzha ( 130 km, 4 godziny), zwanej Wenecją Wschodu. Zmiana środka transportu z busa na klimatyczny dom-statek, którym będziemy zwiedzać słynne południowe kanały zwane Backwaters. Jest to ogromny teren graniczący z oceanem, poprzecinany tysiącami kanałów, rzek (ponad 40 dużych rzek wiele niezliczonych małych) oraz jezior. Cała sieć kanałów ma długości ponad 1500 km i poprzedzielana jest skrawkami lądu, tworząc niesamowity labirynt, w którym toczy się zwykłe i codzienne życie Keralczyków. Kanały dla mieszkańców backwaters są normalnymi drogami, a na licznych półwyspach i wyspach stoją wioski, domy, świątynie, wypasają się krowy, uprawiane są warzywa, owce i ryż. W połączeniu z bujną, niesamowicie zieloną tropikalną roślinnością, odgłosami egzotycznych ptaków, smakiem świeżych ryb i owoców morza, całość tworzy fantastyczne wrażenie. Keralskie kanały stanowią jedną z największych atrakcji turystycznych Indii. Nasz rejs po malowniczych kanałach i lagunach odbywać się będzie na wielkim statku, gdzie każdy będzie miał swój pokój z łazienką, miejsce na posiłek oraz wygodne kanapy, z których podziwiać będziemy okolicę. Obiad i kolacja będzie serwowana na pokładzie. Nocleg również na statku.
Dzień 7
śniadanie na statku. Po dopłynięciu do portu przesiadka ze statku do busa i przejazd do spokojnej, wypoczynkowej miejscowości Varkala, położonej na klifie nad samym Oceanem Indyjskim. Zakwaterowanie. Powitalna kolacja w restauracji z widokiem na ocean.
Dzień 8-10
pobyt w Varkali i korzystanie z uroków piaszczystych plaż, na których można się opalać i spacerować godzinami. Delektowanie się egzotycznymi owocami, sokami ze świeżych owoców, rybami i owocami morza. Dla chętnych poranne zajęcia z jogi. Joga to powstała w Indiach dyscyplina samodoskonalenia, medytacji i ascezy, która w sensie ogólnym ma prowadzić do rozwoju duchowego oraz cielesnego. Poziom ćwiczeń będzie dopasowany do osób poczatkujących. Zdecydowanie warto spróbować jogi u jej samych źródeł. Zajęcie będą prowadzone przez lokalnego instruktora w specjalnych salach do ćwiczeń lub na plaży. Podczas pobytu w Varkali polecamy również skorzystać z ajurwedyjskich masaży oraz zabiegów. Ajurwedę postrzega się jako kolebkę medycyny. Wiele idei oraz sposobów leczenia przejęła od niej medycyna alternatywna – naturopatia, homeopatia, aromaterapia oraz medycyna konwencjonalna. Ajurwedyjskie zasady do dziś wykorzystywane są w celu leczenia i profilaktyki chorób o różnorodnym podłożu: fizycznym, psychicznym i duchowym. Ajurweda zawiera praktyczne zalecenia dotyczące zasad odżywiania, ćwiczeń fizycznych (jogi) oraz sposobów medytacji, których celem jest przywrócenie harmonii ciała i umysłu. Osoby, które chcą wdrożyć się w tajniki indyjskiej kuchni będą również miały możliwość uczestniczenia w lekcjach gotowania. Wszystkie atrakcje podczas pobytu w Varkali są dodatkowo płatne. Podczas pobytu w Varkali śniadania i obiadokolacje w hotelu.
Dzień 10
poranny lub nocny wyjazd z hotelu. Przejazd na lotnisko w Trivandrum. Wylot do Polski.
Dzień 11
powrót do Polski przez jeden z portów tranzytowych.
Opłata rezerwacyjna wynosi 30% ceny imprezy. Pozostałe dopłaty: 30% na 90 dni przed imprezą i 40% na 30 dni przed imprezą. W przypadku rezerwacji na mniej niż 90 dni przed imprezą opłata rezerwacyjna wynosi 60% i dopłata do 40% na 30 dni przed imprezą.
DOKUMENTY:
Na wyjazd niezbędny jest paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z minimum 1 wolną stroną. Do Indii potrzebna jest wiza; koszt wizy indyjskiej 380 PLN– evisa wyrabiana za pośrednictwem biura. Do wyrobienia wizy potrzebne jest zdjęcie w formie jpg, skan paszportu w pliku pdf (pierwsza strona) oraz dodatkowe informacje, które będzie weryfikował pracownik biura drogą mailową lub telefoniczną. Wszystkie niezbędne informacje oraz dokumenty muszą być przekazane do biura najpóźniej 2 tygodnie przed wylotem. W przypadku zmieniających się regulacji wizowych, biuro będzie informować wszystkich uczestników wyjazdu.
OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TURYSTYCZNEGO FUNDUSZU GWARANCYJNEGO:
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.
DOBRZE WIEDZIEĆ:
w Indiach obowiązującą walutą jest rupia: 1 PLN = 17 rupii. Pieniądze można wypłacać w bankomatach, lub wymieniać w bankach i kantorach (dolary i euro).
Pogoda:
temperatury w Kerali :
Październik – luty : od 20 do 30 stopni C, marzec : od 25 do 35 stopni C.
warto zabrać lekką odzież przeciwdeszczową, parasol, ciepłe ubranie na plantacje herbaty ( polar, sweter) oraz kremy z wysokim filtrem UV.
Zdrowie:
prosimy o podanie informacji o uczuleniach, przyjmowanych lekach, chorobach przewlekłych
Szczepienia:
Zalecane: WZW A i B, tężec, błonnica, polio, dur brzuszny.
Malaria : bardzo niskie zagrożenie
zalecamy zabranie i stosowanie repelentów na komary ( np. spray Mugga ) lub zakup takich środków na miejscu.
Rady:
Kerala jest ojczyzną tradycyjnej indyjskiej medycyny ajurwedyjskiej: polecamy masaże, a dla osób cierpiących na różnego rodzaju schorzenia wizyty u lokalanych lekarzy i naturalne kuracje – to działa !!

WYCIECZKA INDIE POŁUDNIOWE: KERALA RELAKS DLA DUSZY I CIAŁA 2020
Wypoczynek i Zwiedzanie w Indiach 2020 samolotem z Warszawy, Wycieczki egzotyczne do Indii z wypoczynkiem w Varkali


„Podróż to środek do duchowego dojrzewania – poruszanie ciałem, przyczynia się do poruszenia duszą”
Tiziano Terzani


Kerala położona jest na południowo zachodnich krańcach subkontynentu Indyjskiego, nad wybrzeżem Morza Arabskiego. To najbardziej „uduchowiny” indyjski stan z przepiękną przyrodą i zapierającymi dech w piersiach krajobrazami. Kerala słynie z tzw. backwaters, czyli malowniczych kanałów wodnych i pływających po nich domach-statkach, na których będziemy mieli okazję spędzić cały dzień.

Podczas wyprawy na Kerelę oprócz zwiedzania czeka na nas sporo relaksu oraz dla chętnych: warsztaty jogi, masaże ajurwedyjskie i lekcje gotowania.

Kolebką jogi są właśnie Indie, daltego podczas naszej wyprawy każdy będzie miał możliwość uczestniczenia w warsztatach, gdzie zapozna się z prostymi pozycjami ciała, które pomogą mu się zrelaksować. Zajęcia będą odbywały się pod okiem kwalifikowanych instruktórów jogi.

PROGRAM RAMOWY:

KOCHIN - MUNNAR - THEKKADY - PARK NARODOWY PERIYAR - ALAPPUZHA - VARKALA - TRIVANDRUM

Dzień 1
wylot z lotniska Chopina w Warszawie, przesiadka w jednym z portów tranzytowych.

Dzień 2
przylot do Kochin. Zakwaterowanie, śniadanie i odpoczynek.

Dzień 3
po śniadaniu zwiedzanie Kochin, które jest jedynym miejscem w Indiach, gdzie funkcjonuje mniejszość żydowska. Podczas zwiedzania miasta spacerować będziemy urokliwymi uliczkami, podziwiać eklektyczną keralską architekturę, zwiedzimy najstarszą synagogę w Indiach i zajrzymy do niejednego sklepu z najświeższymi przyprawami na świecie. Na nabrzeżu można zobaczyć jak działają Chinese Fishing Nets, czyli sieci rozpięte na specjalnym stelażu, a służące naturalnie do połowu ryb. Będziemy również mieli okazję uczestniczyć w licytacji barakudy. Wieczorem udamy się na niesamowite przedstawienie Kathakali, czyli tradycyjnego keralskiego dramatu teatralnego. Aktorzy, aby móc występować w przedstawieniach muszą przez ponad 6 lat szkolić się na specjalnych uniwersytetach z zakresu tańca mimiki oraz makijażu. Po spektaklu kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 4
po śniadaniu przejazd do miejscowości Munnar (140 km – 4 godziny) położonej w samym sercu plantacji herbaty. Munnar jest małym miasteczkiem położonym pośród gór na wysokości około 1600 metrów nad poziomem morza. Rześki, górski klimat ma wpływ na doskonałą uprawę i niepowtarzalny smak keralskiej herbaty oraz przypraw. Największą atrakcją Munnar jest uroda okolicznych gór, zwłaszcza, że wiele z nich pokryta jest magicznie malowniczymi plantacjami herbaty. Ta wspaniała roślinność, malownicze wzgórza powoduje, że miejscowość często staje się plenerem dla bollywodzkich produkcji. Po przyjeździe przejażdżka auto rickshami po terenach plantacji. Przy odrobienie szczęścia będziemy mieli możliwość zobaczenia dziko spacerujących słoni. Z najwyżej stacji Top Hill, z której rozpościera się niesamowity widok na całą okolicę, będziemy mieli możliwość wykonać przepiękne fotografie. Po dniu spędzonym na plantacjach spacer po lokalnym bazarze, gdzie istnieje możliwość kupienia świeżej herbaty i świeżych, aromatycznych indyjskich przypraw. Wieczorem kolacja w hotelu i nocleg.

Dzień 5
po śniadaniu przejazd do miejscowości Thekkady ( 100 km, 3 godziny) położonej nieopodal Parku Narodowego Periyar - jednego z najpiękniejszych parków narodowych Indii. Po przyjedzie do Thekkady zakwaterowanie w hotelu. Po południu udamy się na safari na grzbietach słoni po terenach Parku Narodowego Periyr. Park słynie przede wszystkim z tego, że jest jednym z nielicznych na świecie miejsc, gdzie można spotkać słonie indyjskie w ich naturalnym środowisku. Oprócz tego w parku występują tygrysy, różne gatunki małp, gaury, sambary i wiele innych gatunków ssaków oraz mnóstwo różnych egzotycznych ptaków. Obiadokolacja i nocleg w hotelu. Wieczorem (za dodatkową opłatą) istnieje możliwość uczestnictwa w pokazie Kalaripayattu - starożytnej południowo - indyjskie sztuki walki.

Dzień 6
po śniadaniu wyjazd do miejscowości Alappuzha ( 130 km, 4 godziny), zwanej Wenecją Wschodu. Zmiana środka transportu z busa na klimatyczny dom-statek, którym będziemy zwiedzać słynne południowe kanały zwane Backwaters. Jest to ogromny teren graniczący z oceanem, poprzecinany tysiącami kanałów, rzek (ponad 40 dużych rzek wiele niezliczonych małych) oraz jezior. Cała sieć kanałów ma długości ponad 1500 km i poprzedzielana jest skrawkami lądu, tworząc niesamowity labirynt, w którym toczy się zwykłe i codzienne życie Keralczyków. Kanały dla mieszkańców backwaters są normalnymi drogami, a na licznych półwyspach i wyspach stoją wioski, domy, świątynie, wypasają się krowy, uprawiane są warzywa, owce i ryż. W połączeniu z bujną, niesamowicie zieloną tropikalną roślinnością, odgłosami egzotycznych ptaków, smakiem świeżych ryb i owoców morza, całość tworzy fantastyczne wrażenie. Keralskie kanały stanowią jedną z największych atrakcji turystycznych Indii. Nasz rejs po malowniczych kanałach i lagunach odbywać się będzie na wielkim statku, gdzie każdy będzie miał swój pokój z łazienką, miejsce na posiłek oraz wygodne kanapy, z których podziwiać będziemy okolicę. Obiad i kolacja będzie serwowana na pokładzie. Nocleg również na statku.

Dzień 7
śniadanie na statku. Po dopłynięciu do portu przesiadka ze statku do busa i przejazd do spokojnej, wypoczynkowej miejscowości Varkala, położonej na klifie nad samym Oceanem Indyjskim. Zakwaterowanie. Powitalna kolacja w restauracji z widokiem na ocean.

Dzień 8-10
pobyt w Varkali i korzystanie z uroków piaszczystych plaż, na których można się opalać i spacerować godzinami. Delektowanie się egzotycznymi owocami, sokami ze świeżych owoców, rybami i owocami morza. Dla chętnych poranne zajęcia z jogi. Joga to powstała w Indiach dyscyplina samodoskonalenia, medytacji i ascezy, która w sensie ogólnym ma prowadzić do rozwoju duchowego oraz cielesnego. Poziom ćwiczeń będzie dopasowany do osób poczatkujących. Zdecydowanie warto spróbować jogi u jej samych źródeł. Zajęcie będą prowadzone przez lokalnego instruktora w specjalnych salach do ćwiczeń lub na plaży. Podczas pobytu w Varkali polecamy również skorzystać z ajurwedyjskich masaży oraz zabiegów. Ajurwedę postrzega się jako kolebkę medycyny. Wiele idei oraz sposobów leczenia przejęła od niej medycyna alternatywna – naturopatia, homeopatia, aromaterapia oraz medycyna konwencjonalna. Ajurwedyjskie zasady do dziś wykorzystywane są w celu leczenia i profilaktyki chorób o różnorodnym podłożu: fizycznym, psychicznym i duchowym. Ajurweda zawiera praktyczne zalecenia dotyczące zasad odżywiania, ćwiczeń fizycznych (jogi) oraz sposobów medytacji, których celem jest przywrócenie harmonii ciała i umysłu. Osoby, które chcą wdrożyć się w tajniki indyjskiej kuchni będą również miały możliwość uczestniczenia w lekcjach gotowania. Wszystkie atrakcje podczas pobytu w Varkali są dodatkowo płatne. Podczas pobytu w Varkali śniadania i obiadokolacje w hotelu.

Dzień 10
poranny lub nocny wyjazd z hotelu. Przejazd na lotnisko w Trivandrum. Wylot do Polski.

Dzień 11
powrót do Polski przez jeden z portów tranzytowych.

Opłata rezerwacyjna wynosi 30% ceny imprezy. Pozostałe dopłaty: 30% na 90 dni przed imprezą i 40% na 30 dni przed imprezą. W przypadku rezerwacji na mniej niż 90 dni przed imprezą opłata rezerwacyjna wynosi 60% i dopłata do 40% na 30 dni przed imprezą.

DOKUMENTY:
Na wyjazd niezbędny jest paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z minimum 1 wolną stroną. Do Indii potrzebna jest wiza; koszt wizy indyjskiej 380 PLN– evisa wyrabiana za pośrednictwem biura. Do wyrobienia wizy potrzebne jest zdjęcie w formie jpg, skan paszportu w pliku pdf (pierwsza strona) oraz dodatkowe informacje, które będzie weryfikował pracownik biura drogą mailową lub telefoniczną. Wszystkie niezbędne informacje oraz dokumenty muszą być przekazane do biura najpóźniej 2 tygodnie przed wylotem. W przypadku zmieniających się regulacji wizowych, biuro będzie informować wszystkich uczestników wyjazdu.

OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TURYSTYCZNEGO FUNDUSZU GWARANCYJNEGO:
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

DOBRZE WIEDZIEĆ:

w Indiach obowiązującą walutą jest rupia: 1 PLN = 17 rupii. Pieniądze można wypłacać w bankomatach, lub wymieniać w bankach i kantorach (dolary i euro).

Pogoda:
temperatury w Kerali :
Październik – luty : od 20 do 30 stopni C, marzec : od 25 do 35 stopni C.
warto zabrać lekką odzież przeciwdeszczową, parasol, ciepłe ubranie na plantacje herbaty ( polar, sweter) oraz kremy z wysokim filtrem UV.

Zdrowie:
prosimy o podanie informacji o uczuleniach, przyjmowanych lekach, chorobach przewlekłych

Szczepienia:
Zalecane: WZW A i B, tężec, błonnica, polio, dur brzuszny.
Malaria : bardzo niskie zagrożenie
zalecamy zabranie i stosowanie repelentów na komary ( np. spray Mugga ) lub zakup takich środków na miejscu.

Rady:
Kerala jest ojczyzną tradycyjnej indyjskiej medycyny ajurwedyjskiej: polecamy masaże, a dla osób cierpiących na różnego rodzaju schorzenia wizyty u lokalanych lekarzy i naturalne kuracje – to działa !!

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Ubezpieczenie KL, NNW (obowiązkowe ubezpieczenie obejmujące Koszty Leczenia (10.000 euro) oraz Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków (2.000 euro)) : Dopłata 100 PLN
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) : Dopłata 30 PLN
Wiza indyjska : Dopłata 380 PLN

Zakwaterowanie

Hotel star star star

Hotele 3 (łazienka, tv, ręczniki, wifi, AC lub wentylator), pokoje dwuosobowe. Podczas pobytu w Varkali istnieje możliwość zakwaterowania w hotelu 4 za dopłatą 200 USD.

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

wyżywienie: śniadania i obiadokolacje we wszystkie dni pobytu

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena zawiera

- przelot Warszawa – Kochin; Thiruvanathampuram - Warszawa liniami rejsowymi z międzylądowaniem,
- opłaty lotniskowe,
- zakwaterowanie w hotelach 3* w pokojach dwuosobowych z łazienkami i klimatyzacją lub wentylatorami,
- wyżywienie: śniadania i obiadokolacje,
- transport klimatyzowanym autokarem/busem na trasie wycieczki,
- zwiedzanie według programu,
- serwis wykwalifikowanego polskiego pilota.

- przelot Warszawa – Kochin; Thiruvanathampuram - Warszawa liniami rejsowymi z międzylądowaniem,
- opłaty lotniskowe,
- zakwaterowanie w hotelach 3* w pokojach dwuosobowych z łazienkami i klimatyzacją lub wentylatorami,
- wyżywienie: śniadania i obiadokolacje,
- transport klimatyzowanym autokarem/busem na trasie wycieczki,
- zwiedzanie według programu,
- serwis wykwalifikowanego polskiego pilota.

Cena nie zawiera

Obowiązkowe
- obowiązkowa opłata za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługę lokalnych przewodników, serwis lokalnego agenta, zwyczajowe napiwki i inne opłaty lokalne w wysokości 390 USD płatne jako pakiet pilotowi na miejscu wycieczki,
- ubezpieczenie KL/NNW: 100 PLN,
- wiza i pośrednictwo wizowe: 380 PLN,
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 30 PLN
Opcjonalne
- dopłata do pokoju jednoosobowego (200 USD),
- podczas pobytu w Varkali zakwaterowanie w hotelu 4* (200 USD),
- opłat za fotografowanie i filmowanie ok. 10 USD/os.
- indywidualne napiwki dla targarzy, kierowców, kelnerów
Dodatkowe atrakcje:
- zajęcia z jogi na plaży (ok. 7 USD pojedyncze zajęcia),
- masaże ajurwedyjskie (ok. 25 USD kompleksowy 2 godzinny masaż z olejkami, gorącymi ziołami itp.),
- lekcje gotowania (ok. 10 USD),
- pokaz Kalaripayattu (ok. 20 USD).

Obowiązkowe
- obowiązkowa opłata za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługę lokalnych przewodników, serwis lokalnego agenta, zwyczajowe napiwki i inne opłaty lokalne w wysokości 390 USD płatne jako pakiet pilotowi na miejscu wycieczki,
- ubezpieczenie KL/NNW: 100 PLN,
- wiza i pośrednictwo wizowe: 380 PLN,
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 30 PLN

Opcjonalne
- dopłata do pokoju jednoosobowego (200 USD),
- podczas pobytu w Varkali zakwaterowanie w hotelu 4* (200 USD),
- opłat za fotografowanie i filmowanie ok. 10 USD/os.
- indywidualne napiwki dla targarzy, kierowców, kelnerów

Dodatkowe atrakcje:
- zajęcia z jogi na plaży (ok. 7 USD pojedyncze zajęcia),
- masaże ajurwedyjskie (ok. 25 USD kompleksowy 2 godzinny masaż z olejkami, gorącymi ziołami itp.),
- lekcje gotowania (ok. 10 USD),
- pokaz Kalaripayattu (ok. 20 USD).

comments powered by Disqus
Popularne
MUSZYNA – OBÓZ YOUTUBERÓW 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA ŻEGLARSKI ŚWIAT SMYKA RYN 2020
Ryn
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ LETNI (15 DNI) EXTRA EMOCJE W ENERGYLANDII, TATRALANDII, PRATERZE KORBIELÓW 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA MALI GIGANCI NA KASZUBACH
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ REKREACYJNY AKTYWNE LATO DŹWIRZYNO 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ MAŁYCH OPTYMISTÓW NA KASZUBACH KOLANO 2020
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2020]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2020]
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ RUUNNMAGEDON JASTRZĘBIA GÓRA 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA SPORTOWA PRZYGODA NOWY DWOREK 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA I OBÓZ LETNI MIĘDZYZDROJE OW STILO PROGRAM LEGOLAND 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ BURSZTYNOWE LATO Z TENISEM SPORT & RELAX DĄBKI 2020
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2020]
Z Przyjaciółmi Taniej [16.03-31.05.2020]
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.