w naszej ofercie: 14810 imprez, 5475 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wczasy Zimowe w Tatrach Bukowina Tatrzańska 2023
Wszystko o tej ofercie wie:

WCZASY ZIMOWE W TATRACH BUKOWINA TATRZAŃSKA 2023

Wczasy Zimowe w Tatrach Bukowina Tatrzańska 2023, Wczasy Zimowe 2023 dla Rodzin z Dziećmi i Dorosłych, Wczasy Zimowe w Bukowinie Tatrzańskiej, Ferie w Górach, Bez Szkolenia Narciarskiego

Wyżywienie: zgodnie z programem imprezy (ZPR)
Ocena oferty:
Kod oferty:
180574569
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Wczasy Zimowe w Tatrach Bukowina Tatrzańska 2022
Wczasy Zimowe w Tatrach Bukowina Tatrzańska 2022, Wczasy Zimowe 2022 dla rodzin z dziećmi i dorosłych, Wczasy Zimowe w Bukowinie Tatrzańskiej, Ferie w górach, Bez szkolenia narciarskiego
Dla miłośników wspaniałych widoków, czystego górskiego powietrza, niepowtarzalnej góralskiej atmosfery i białego szaleństwa.
Jeździsz na nartach lub snowboardzie, czy nie - wybierz się z nami! 
Zapewnimy miłą atmosferę, pyszne jedzenie i pobyt w znakomitym obiekcie.
Miejsce: Bukowina Tatrzańska, Polska
Zakwaterowanie: Centrum Rekreacji i Biznesu GRAND STASINDA
Wyżywienie: śniadanie, obiadokolacja + deser – wszystkie posiłki w formie bufetu
Rodzaj wyjazdu: wczasy zimowe
Wiek uczestników: dorośli w każdym wieku, dzieci młodsze i starsze
BUKOWINA TATRZAŃSKA, to miejscowość leżąca na trasie z Poronina do przejścia granicznego na Łysej Polanie. Położona w obrębie Skalnego Podhala, rozkłada się szeroko na grzbietach kilku wierchów, porozdzielanych potokami. Górski klimat i gościnność rodzimych góroli  sprawiają, że jest to miejsce, gdzie warto spędzić wolny czas. Dodatkowym atutem tej miejscowości są baseny termalne.
Bukowina Tatrzańska dysponuje aż 22 wyciągami narciarskimi: talerzykowymi, orczykowymi i krzesełkowymi. Większość tras jest oświetlona, w razie potrzeby sztucznie dośnieżane oraz codziennie ratrakowane. Nartostrady zostały tak wytyczone, aby mogli z nich korzystać narciarze i snowboardziści, którzy opanowali różne stopnie umiejętności, jednak większość wyciągów jest przyjaznych osobom początkującym.
Dla wymagających wielbicieli białego szaleństwa, niedaleko znajduje się narciarski raj w słynnej już Białce Tatrzańskiej, a także Stacja Narciarska Litwinka Grapa Ski oferująca nowoczesną, czteroosobową kolej krzesełkową, na stoku o długości 1300 m. Ponadto trasy narciarskie o różnym stopniu trudności – czerwone, niebieskie.
PROGRAM REKREACYJNY:
- kulig z pochodniami i ogniskiem z pieczeniem kiełbasek
- biesiada góralska
- nielimitowane wejścia na basen, sauny oraz jacuzzi. 
- zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci i dla dorosłych na sali sportowej (2 razy) opcjonalnie zabawy dla dzieci z animatorem (2 razy) 
- konkurs rzeźby ze śniegu, budowanie śnieżnej fortecy, budowanie igloo, bitwa na śnieżki.
OPCJE DODATKOWO PŁATNE:
- Baseny Termalne Bukowina  - baseny rekreacyjne, pływackie, brodziki dla dzieci, zjeżdżalnie, jacuzzi (wg cennika obiektu)
*Program będzie dostosowany do panujących aktualnie warunków atmosferycznych oraz możliwości, chęci i umiejętności uczestników. 
KADRA:
Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną i instruktorską z zastosowaniem wszystkich środków zapewniających bezpieczeństwo uczestników.
WAŻNE INFORMACJE: 
aby dziecko do lat 10 miało zniżkę, to w pokoju muszą być dwie osoby dorosłe.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dla osób, które chciałyby skorzystać z opcji szkolenia narciarskiego, zapraszamy do zapoznania z ofertą OBOZU DLA RODZIN Z DZIEĆMI w Bukowinie Tatrzańskiej
Przykład: Rodzina 2 osoby dorosłe (jedna korzysta ze szkolenia narciarskiego - opcja obozu, druga bez szkolenia - opcja wczasów) + 2 dzieci (ze szkoleniem narciarskim - opcja obozu); wspólne zakwaterowanie w pokoju 4-osobowym
Przy rezerwacji oferty prosimy o podanie w polu "Uwagi" czy któryś z uczestników będzie korzystał z opcji obozu ze szkoleniem narciarskim.

Wczasy Zimowe w Tatrach Bukowina Tatrzańska 2023

 Wczasy Zimowe w Tatrach Bukowina Tatrzańska 2023, Wczasy Zimowe 2023 dla Rodzin z Dziećmi i Dorosłych, Wczasy Zimowe w Bukowinie Tatrzańskiej, Ferie w Górach, Bez Szkolenia Narciarskiego

 WCZASY W TATRACH

Dla miłośników wspaniałych widoków, czystego górskiego powietrza,

niepowtarzalnej góralskiej atmosfery i białego szaleństwa.

Jeździsz na nartach lub snowboardzie, czy nie - wybierz się z nami! 

Zapewnimy miłą atmosferę, pyszne jedzenie i pobyt w znakomitym obiekcie.

Miejsce: Bukowina Tatrzańska, Polska

Zakwaterowanie: Centrum Rekreacji i Biznesu GRAND STASINDA

Wyżywienie:  3 posiłki dziennie - śniadanie, obiad + deser, kolacja – wszystkie posiłki w formie bufetu

Rodzaj wyjazdu: wczasy zimowe

Wiek uczestników: dorośli w każdym wieku, dzieci młodsze i starsze

Bukowina Tatrzańska, to miejscowość leżąca na trasie z Poronina do przejścia granicznego na Łysej Polanie. Położona w obrębie Skalnego Podhala, rozkłada się szeroko na grzbietach kilku wierchów, porozdzielanych potokami. Górski klimat i gościnność rodzimych Górali  sprawiają, że jest to miejsce, gdzie warto spędzić wolny czas. Dodatkowym atutem tej miejscowości są baseny termalne.

Bukowina Tatrzańska dysponuje aż 22 wyciągami narciarskimi: talerzykowymi, orczykowymi i krzesełkowymi m.in. Rusiń-Ski.  Większość tras jest oświetlona, w razie potrzeby sztucznie dośnieżane oraz codziennie ratrakowane. Nartostrady zostały tak wytyczone, aby mogli z nich korzystać narciarze i snowboardziści, którzy opanowali różne stopnie umiejętności, jednak większość wyciągów jest przyjaznych osobom początkującym.

Dla wymagających wielbicieli białego szaleństwa, niedaleko znajduje się narciarski raj w słynnej już Białce Tatrzańskiej, a także  Czarna Góra-Stacja Narciarska Litwinka Grapa Ski, Koziniec, oferujące nowoczesną, czteroosobową kolej krzesełkową. Ponadto trasy narciarskie o różnym stopniu trudności – czerwone, niebieskie. Jurgów - Jurgów-Ski

PROGRAM REKREACYJNY:

 • kulig z pochodniami i ogniskiem z pieczeniem kiełbasek
 • biesiada góralska
 • nielimitowane wejścia na basen, sauny oraz jacuzzi. 
 • aerobik dla pań i panów
 • zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci i dla dorosłych na sali sportowej (2 razy) opcjonalnie zabawy dla dzieci z animatorem (2 razy) 
 • zabawy na śniegu - konkurs rzeźby ze śniegu, budowanie śnieżnej fortecy, budowanie igloo, bitwa na śnieżki.
 • *Program będzie dostosowany do panujących aktualnie warunków atmosferycznych oraz możliwości, chęci i umiejętności uczestników. 

KADRA:

Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną i instruktorską z zastosowaniem wszystkich środków zapewniających bezpieczeństwo uczestników.

WAŻNE INFORMACJE:  

 • aby dziecko do lat 10 miało zniżkę, to w pokoju muszą być dwie osoby dorosłe.
 • istnieje możliwość dowiezienia Klienta z Zakopanego  do  Bukowiny Tatrzańskiej ( po wcześniejszym ustaleniu z organizatorem). Koszt: 150 zł/kurs
 • Dla chętnych jeżdżących na nartach, nie korzystających ze szkolenia, istnieje możliwość zakupienia karnetów grupowych oraz wypożyczenia sprzętu narciarskiego

Karnety wg. regularnego cennika  TATRY SUPER SKI – dla grup od 20 os. zniżka 10 %  (na terenie Polski obejmuje następujące stacje narciarskie - BIAŁKA TATRZAŃSKA: Bania Ski & Fun, Horników Wierch, Kaniówka, Kotelnica Białczańska | BUKOWINA TATRZAŃSKA: Rusiń-Ski | CZARNA GÓRA: Grapa-Litwinka, Koziniec |  JURGÓW: Jurgów-Ski | KLUSZKOWCE: Czorsztyn-Ski | NOWY TARG: Długa Polana | SZCZAWNICA - PKL Palenica | ZAKOPANE: Polana Szymoszkowa, Harenda-Wyciągi |SUCHE: Ski-Suche | WITÓW: Witów-Ski)

Wypożyczenia sprzętu (na miejscu w hotelu, w dniu przyjazdu):

 • Narty komplet (narty, buty, kije, ) – cena 30 zł/dobę ( 180 zł/turnus)
 • Narty – cena 20 zł/dobę
 • Buty – cena 15 zł/dobę
 • Kask – cena 5 zł/dobę

*Dla wszystkich, którzy jeżdżą indywidualnie na nartach, a chcą odpocząć od „kierownicy”, mogą dojeżdżać z nami na stoki.

**W naszej ofercie mamy też opcję (kliknij w link -->) OBÓZ NARCIARSKI DLA RODZIN Z DZIEĆMI I DOROSŁYCH  (osobna oferta, w tym samym ośrodku i terminie )  – impreza dla tych, którzy  chcą korzystać ze szkolenia narciarskiego ( nauka od podstaw, doskonalenie techniki jazdy na nartach)

Terminy i ceny

os. dorosła dziecko 6-10 lat Dzieci 4-5 lat dziecko do 3 lat - bez świadczeń Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

 • Dzieci do lat 3 na łóżku z rodzicami bez świadczeń - GRATIS / dzieci urodzone od 2020 roku / 
 • W przypadku dwójki dzieci do lat 3 jedno dziecko płatne – 1300 PLN

Zniżki i dopłaty

Transfer na wyciągi 160 zł/os. (płatność na miejscu) : Dopłata 0 PLN

Zakwaterowanie

Centrum Rekreacji I Biznesu GRAND STASINDA

Centrum Rekreacji i Biznesu GRAND STASINDA w którym zamieszkamy, to nowo wybudowany, przestronny, nowoczesny obiekt utrzymany w stylu klasycznej architektury góralskiej. Dom położony jest na wzgórzu przy trasie na Łysą Polanę z dala od innych zabudowań. Otoczenie lasów, cisza oraz piękne widoki są gwarancją udanego wypoczynku. W pobliżu znajdują się liczne wyciągi o różnym stopniu trudności.
W ośrodku do dyspozycji gości oddajemy pokoje 2, 3, 4, 5-osobowe z łazienką i TV, dostęp do Internetu (Wi-Fi), salę gier ze stołami do bilarda, cymbergajem, ping-ponga, piłkarzykami. Sale regionalne w góralskim stylu z kominkiem, gdzie można miło spędzić czas, sale zabaw dla małych dzieci, oraz nowoczesny basen kryty i basen dla dzieci. Poza pływalnią  są  sauny (fińska, parowa, infrared), jacuzzi, grota solna. Ponadto kręgielnia, sale sportowe, korty do squasha (płatna wg cennika), sala zabaw dla naszych najmłodszych turystów. Serwis kawowy dostępny jest całą dobę (bez dodatkowych opłat), podobnie jak kącik internetowy. Na terenie wokół budynku znajduje się również bezpłatny, oświetlony parking.

Centrum Rekreacji i Biznesu GRAND STASINDA w którym zamieszkamy, to nowo wybudowany, przestronny, nowoczesny obiekt utrzymany w stylu klasycznej architektury góralskiej. Dom położony jest na wzgórzu przy trasie na Łysą Polanę z dala od innych zabudowań. Otoczenie lasów, cisza oraz piękne widoki są gwarancją udanego wypoczynku. W pobliżu znajdują się liczne wyciągi o różnym stopniu trudności.

W ośrodku do dyspozycji gości oddajemy pokoje 2, 3, 4, 5-osobowe z łazienką i TV, dostęp do Internetu (Wi-Fi), salę gier ze stołami do bilarda, cymbergajem, ping-ponga, piłkarzykami. Sale regionalne w góralskim stylu z kominkiem, gdzie można miło spędzić czas, sale zabaw dla małych dzieci, oraz nowoczesny basen kryty i basen dla dzieci. Poza pływalnią  są  sauny (fińska, parowa, infrared), jacuzzi, grota solna. Ponadto kręgielnia, sala sportowa, korty do squasha (płatna wg cennika), sala zabaw dla naszych najmłodszych turystów. Serwis kawowy dostępny jest całą dobę (bez dodatkowych opłat), podobnie jak kącik internetowy. Na terenie wokół budynku znajduje się również bezpłatny, oświetlony parking.

Wyżywienie

zgodnie z programem imprezy (ZPR)

całodzienne: 3 posiłki dziennie - śniadanie, obiad + deser, kolacja – wszystkie posiłki w formie bufetu
kawa, herbata bez ograniczeń.
rozpoczynamy obiadokolacją w dniu przyjazdu, kończymy śniadaniem w dniu wyjazdu 
 • całodzienne: 3 posiłki dziennie - śniadanie, obiad + deser, kolacja – wszystkie posiłki w formie bufetu
 • kawa, herbata bez ograniczeń.
 • rozpoczynamy obiadokolacją w dniu przyjazdu, kończymy śniadaniem w dniu wyjazdu 

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Dojazd własny lub istnieje możliwość dowiezienia Klienta z Zakopanego do Bukowiny Tatrzańskiej ( po wcześniejszym ustaleniu z organizatorem). Koszt: 150 zł/kurs

Własny

Autokar

Miejscowość Cena
Zakopane - Bukowina Dopłata 150 PLN
Bukowina - Zakopane Dopłata 150 PLN
Zakopane - Bukowina + Bukowina - Zakopane Dopłata 300 PLN

Cena nie zawiera

 • transportu;
 • karnetów
 • opcji nie zawartych w programie

 

Cena zawiera

- pobyt i wyżywienie
- realizację programu rekreacyjnego.
- nielimitowane wejścia na basen, sauny oraz jacuzzi. 
- opiekę kierownika
- ubezpieczenie NNW SIGNAL IDUNA   

 • pobyt i wyżywienie
 • realizację programu rekreacyjnego ( u góry oferty )
 • nielimitowane wejścia na basen, sauny oraz jacuzzi. 
 • opiekę kierownika
 • ubezpieczenie NNW SIGNAL IDUNA  

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.