Wyżywienie | |
Nocleg | |
Realizacja programu |
Biuro czynne Pn - Pt 9:00-17:00
Newsletter | Kontakt z Nami
Jak zarezerwować?
Oferta na Zamówienie!
Podczas obozu wokalno-aktorskiego odkryjesz nie tylko fascynujący warsztat pracy aktora, który pozwoli ci lepiej poznać swoje ciało, ale i wachlarz możliwości operowania głosem. Poznasz w praktyce proces przygotowania roli, techniki gry aktorskiej, a także ćwiczenia poprawiające dykcję i emisję głosu, sposoby modulowania i panowania nad głosem oraz smak intensywnej pracy zespołowej. Program: ..::Budowanie zespołu::.. – wstępne zajęcia integracyjne, mające na celu zbudowanie zaufania w zespole teatralnym i poznania potencjalnego partnera scenicznego, a także ćwiczenia uruchamiające świadomość pracy z ciałem, wyzwalające wyobraźnię oraz pozwalające zdobyć odwagę przed publicznymi występami. Mocny zespół zbudowany z grupy nieznających się osób, to klucz do sukcesu w podejmowaniu scenicznych wyzwań. Co zabrać: Wygodny strój do ćwiczeń fizycznych (np. dres), czapkę, szalik, rękawiczki, odzież na różne temperatury oraz odpowiednie obuwie zimowe, przybory do mycia i ręcznik, mały plecak na wyjścia, krem na mróz z filtrem UV. Koniecznie także: legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną, książeczkę zdrowia, numer PESEL.
..::Dykcja::.. – są to zajęcia oparte na licznych ćwiczeniach prowadzących do usprawnienia aparatu mowy. Poprawne wymawianie głosek, wyraźne i klarowne artykułowanie, a także poprawność językowa, to korzyści wynoszone z owych zajęć. Każdy Uczestnik otrzyma indywidualne wskazówki, nad czym powinien pracować po obozie.
..::Emisja głosu::.. - podczas warsztatów Uczestnicy nauczą się prawidłowego oddychania i wydobywania głosu z jak najlepszym efektem, zarówno jeśli chodzi o głośność, jak i brzmienie dźwięku. Instruktorzy pomogą w nauce kontrolowania swojego ciała, a dokładniej wszystkich narządów wpływających na brzmienie głosu. W programie także impostacja głosu oraz nauka poprawnego akcentowania.
..::Studium wokalno-aktorskie::.. - piosenka aktorska, pop, soul, jazz, rock, hip hop, country, funky, blues, poezja śpiewana - każdy styl wymaga innej techniki śpiewu. Na zajęciach nasi Uczestnicy nauczą się wykorzystywać atuty własnego głosu w poszczególnych stylach oraz zdobędą wiedzę teoretyczną na temat każdego gatunku, bliżej zapoznają się z urokami sztuki musicalowej.
W programie również prezentacja twórczości tzw. aktorów śpiewających (polskich i zagranicznych), projekcje spektakli teatralnych i filmów muzycznych, improwizacje aktorskie inspirowane muzyką.
..::Ruch sceniczny::.. - warsztaty obejmować będą między innymi: sposoby poruszania się na scenie, świadomość wykonywanych gestów i unikanie tych przypadkowych, nerwowych, niepotrzebnych; wyrażanie siebie poprzez ruch sceniczny, ruch twardy i miękki, nauka analizy rytmu scenicznego, kształtowanie świadomości scenicznej.
..::Elementarne zadania aktorskie::.. - na tych zajęciach położony zostanie nacisk przede wszystkim na naukę podstaw warsztatu aktorskiego poprzez nabycie świadomości ciała, gestu i słowa. W programie również: techniki aktorskie, sposoby budowania roli (psychologiczne, plastyczne, muzyczne), budowanie roli a osobista wypowiedź aktora, ćwiczenie pamięci emocjonalnej, praca z partnerem scenicznym.
..::Improwizacje aktorskie::.. – ciekawa forma spontanicznej gry aktorskiej bez scenariusza. W tych ćwiczeniach nikt nie narzuca tego, co aktor ma robić na scenie, ani kim ma być. Tu liczy się cel, natomiast środków do wyrażenia swojej postaci i zadanego tematu aktor poszukuje sam. Ćwiczenia te świetnie pobudzają wyobraźnię i prowadzą do zaskakujących sytuacji scenicznych..
..::Praca z tekstem::.. – warsztaty skupione na znaczeniu słowa (zarówno w pracy aktora, jak i wokalisty) dotyczyć będą pracy nad tekstem literackim pisanym prozą i wierszem, interpretacją analizowanego tekstu, sposobem podawania tekstu ze sceny, zadaniami aktorskimi opartymi na tekście literackim (pomocne będą z pewnością przywiezione na obóz własne propozycje tekstów literackich).
..::Pokaz finałowy::.. – zwieńczeniem tygodniowych warsztatów zimowych jest pokaz finałowy. W ostatni wieczór poszczególne obozy zaprezentują rezultaty swoich twórczych zmagań. W scenariuszu: prezentacje multimedialne, koncert, recitale, spektakl teatralny, wernisaż prac plastycznych.
Cena podstawowa | Wolne miejsca |
---|
Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.
W klimatycznym Przystanku Drzewina, w pokojach 4-8 osobowych z łazienkami (łóżka piętrowe). Na miejscu stołówka, świetlica, sala gimnastyczna z boiskiem do koszykówki, miejsca do rekreacji. Obiekt położony około 35 km od Gdańska, z dala od hałasu, ruchliwych dróg i codziennego pośpiechu. Otaczają go lasy i łąki, okolica daje możliwość, zarówno aktywnego spędzenia czasu, jak i spokojnego wypoczynku. W Przystanku Drzewina zasięg mają telefony Plus i Play, pozostałe sieci mają bardzo słaby sygnał. W ośrodku znajduje się automat telefoniczny TP.
4 posiłki dziennie – śniadanie, obiad w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt), kolacja. Obóz zaczyna i kończy się obiadem. Ostatniego dnia Uczestnicy otrzymują także suchy prowiant na drogę powrotną.
Organizujemy dojazd na obóz z większości miast Polski, za dopłatą. Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie dostępny na stronie internetowej i w biurze na 14 dni przed imprezą.
UCZESTNICY ZAWSZE PODRÓŻUJĄ POD OPIEKĄ NASZEJ KADRY
Dojazd z poszczególnych miast polski będzie realizowany w zależności od terminu ferii
Miejscowość | Miejsce zbiórki | Cena |
---|---|---|
Gdańsk | parking przy Dw. Głownym PKP | Dopłata 78 PLN |
Miejscowość | Miejsce zbiórki | Cena |
---|---|---|
Bydgoszcz | Dworzec PKP, bezpośrednio na peronie | Dopłata 118 PLN |
Katowice | Dworzec PKP, przy informacji | Dopłata 158 PLN |
Kraków | Dworzec PKP, przy informacji | Dopłata 158 PLN |
Łódź | Dworzec PKP, przy informacji | Dopłata 138 PLN |
Olsztyn | Dworzec PKP, bezpośrednio na peronie | Dopłata 58 PLN |
Poznań | Dworzec PKP, bezpośrednio na peronie | Dopłata 138 PLN |
Szczecin | Dworzec PKP, przy informacji | Dopłata 158 PLN |
Warszawa | Dworzec PKP, przy informacji | Dopłata 128 PLN |
Wrocław | Dworzec PKP, przy informacji | Dopłata 138 PLN |
Zakwaterowanie, wyżywienie, program, opiekę, ubezpieczenie NNW (10.000 pln), materiały programowe.
Dojazdu
ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)
+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl
godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne
Zapisz się do Newsletter Ecotravel
Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - obozy młodzieżowe, wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotyczne, pielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.
Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.