w naszej ofercie: 13063 imprezy, 20880 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Narciarski 11-19 lat na Słowacji
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ NARCIARSKI 11-19 LAT NA SŁOWACJI

Chopok, Skipass w cenie!!

Wiek: od 11 do 19 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
1937616
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

Obóz narciarski (11-19 lat)

Przeżyjcie wspaniałą zimową przygodę jeżdżąc na północnych i południowych stokach Chopoka, na doskonale przygotowanych tatrzańskich nartostradach. Bardzo bogaty program!!! Skipass w cenie!!!

Obóz na Słowacji w okolicach Liptowskiego Mikulasza organizowany jest dla początkujących, średnio zaawansowanych     i zaawansowanych narciarzy. Liptowski Mikulasz to jedna z najbardziej znanych Słowackich miejscowości, położona w pobliżu głównego grzbietu górskiego Tatr Niskich. Największy w tej części Europy ośrodek sportów zimowych na Słowacji – Jasna, zapewnia najlepsze naturalne warunki do uprawiania narciarstwa i snowboardu. Przepiękne krajobrazy, znakomicie przygotowane, różnorodne trasy i wyciągi dostosowane do potrzeb każdego uczestnika. Oprócz spędzania czasu na stoku, w programie obozu wizyta w największym całorocznym parku wodnym w centralnej Europie – Tatralandii, a także gry, zabawy i wycieczki piesze. 

PROGRAM (wszystko w cenie):

Narty – 6 dni jazdy (od niedzieli do piątku). Szkolenie z instruktorami w grupach od 10 do 15 osób. Grupy podzielone są ze względu na stopień zaawansowania. Wszystkie zajęcia odbywają się pod stałą opieką instruktorów.

Wycieczka  do aquaparku Tatralandia http://www.tatralandia.sk/ lub do aquaparku Gino Paradise http://www.ginoparadise.sk/index.php/vodny-raj

Wycieczka do jaskini Wolności http://www.ssj.sk/pl/jaskyna/4-demianowska-jaskinia-wolnosci

Wyjścia do jaskini solnej, korzystanie z sauny i jacuzzi.

Udział w dyskotece Happy End MUSIC CLUB na stoku http://www.jasna.sk/pl/atrakcje/apres-ski-program/music-club-happy-end/. Udział mogą wziąć tylko i wyłącznie uczestnicy, którzy mają ukończone 15 lat za wcześniejszą zgodą rodziców.

Wycieczka do Liptowskiego Mikulasza, zorganizowana w formie gry miejskiej.

Zawody i certyfikaty – w ostatnim dniu obozu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ze stopniem zaawansowania w jeździe.

Poza tym w programie – konkursy, gry i zabawy, wycieczki piesze.

Wyjście na dyskotekę, do jaskini solnej realizowane przy minimum 15 chętnych osobach.

Uwagi
Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne, brak śniegu, itp.). W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania. Każda osoba do 18 roku życia musi posiadać ważny paszport lub dowód tymczasowy, powyżej 18 roku życia paszport lub dowód osobisty.

Tereny do jazdy
Największy w tej części Europy ośrodek narciarski-Jasna Tatry Niskie: Chopok (2024 m n.p.m.), 46 km tras - 7 km czarnych nartostrad dla zaawansowanych, niemal 18 km dla średnio zaawansowanych i 11 km łatwych, niebieskich tras; 29 km nartostrad naśnieżanych 5 miesięcy w roku;  29 wyciągów i kolejek linowych, które są w stanie przetransportować ponad 30 000 osób na godzinę; duży snowpark dla narciarzy i snowboardzistów. http://www.jasna.sk/pl/ 

Uczestnicy
Nie muszą posiadać doświadczenia w jeżdzie na nartach. Jedynym wymaganiem jest ukończenie 11 roku życia i podstawowa samodzielność. Podział na grupy pod względem zaawansowania nastąpi na miejscu.

Kadra
Kierownik zimowiska, instruktorzy narciarstwa - 10-15 osób na instruktora. Instruktorzy posiadają także uprawnienia wychowawców kolonijnych.

Szkolenie
Do 6 godzin dziennie pod okiem instruktorów narciarstwa, forma szkolenia dostosowana do poziomu zaawansowania grupy (od poziomu podstawowego – początkujący, do zaawansowanego).

Karnety
Cena zawiera karnet na 6 dni jazdy, ważny na terenie całego kompleksu narciarskiego Jasna Tatry Niskie w czasie trwania zimowiska. Karnet ten umożliwia jazdę po wszystkich trasach ośrodka i nie wymaga od uczestnika żadnych dodatkowych opłat.

Serwis
Serwis podstawowy (regulacja, kontrola stanu technicznego), wykonywany jest przez naszych doświadczonych instruktorów.

Ubezpieczenie
Następstw Nieszczęśliwych Wypadków NNW (10 ty.s zł), Koszty Leczenia KL  (10 tys. euro), Odpowiedzialność Cywilna OC (50 tys. zł). Wszyscy uczestnicy zimowiska objęci są ubezpieczeniem pokrywającym koszty pomocy przez Górskie Pogotowie Ratunkowe oraz pomoc szpitalna.

Bezpieczeństwo
W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa stosujemy zasadę: jeździmy tylko w kaskach. Ponadto na terenie ośrodka narciarskiego Jasna znajduje się stacja Górskiego Pogotowia Ratunkowego, zapewniająca natychmiastową pomoc w nagłych wypadkach. 

Sprzęt
Możliwość wypożyczenia na miejscu sprawdzonego sprzętu narciarskiego (narty, kijki, buty) renomowanych firm. Koszt wypożyczenia kompletu 68 euro na 6 dni. Koszt wypożyczenia samych nart, butów 37 euro 6 dni, koszt wypożyczenia samych kijków 15 euro 6 dni. Zalecamy zabranie własnego, dobrze dopasowanego kasku. Koszt wypożyczenia kasku 15 euro 6 dni.


Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

Pensjonat

Terminy i zakwaterowanie

Turnus I 14.01.-21.01., turnus II 21.01.-28.01., turnus III 28.01.-04.02., turnus IV 04.02.-11.02., turnus V 11.02.-18.02., turnus VI 18.02.-25.02.

Pensjonat Horec leży na południu gminy Liptovsky Jan, przy jednej z najpiękniejszych dolin Liptova –Janskej dolinie. Przestronne, niezwykle przytulnie urządzone 2, 3, 4, 5 osobowe pokoje, wyposażone są w wc, prysznic, TV satelitarną. Niewielka część łóżek tzw. podwójnych, wysuwanych z głównego łóżka. W pensjonacie znajduje się restauracja z kominkiem, a do dyspozycji uczestników jest bilard, stół do tenisa stołowego i stanowiska komputerowe, konsole do gier. Na terenie pensjonatu dostęp do bezprzewodowego Internetu. Przy pensjonacie (na zewnątrz) znajdują się dwa źródełka termalne o temperaturze około 26 stopni C – możliwość kąpieli dla chętnych. Zakwaterowanie w turnusie: I, II i V.

Pensjonat Jurika w miejscowości Bobrovec, położony około 6 km od Liptowskiego Mikulasza. Niedawno odremontowany, stylowy pensjonat, który zaskoczy nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale także miłą i rodzinną atmosferą. Ładnie umeblowane pokoje 2, 3, 4, 5, 6 osobowe z telewizorami, wc i natryskiem lub wanną. Część łóżek tzw. podwójnych, wysuwanych z głównego łóżka. Sala z bilardem, piłkarzykami i konsolami do gier. Pensjonat posiada własną restaurację z kominkiem (stołówkę). W ośrodku bezprzewodowy dostęp do Internetu! Zakwaterowanie w terminie: I, II, III, IV, V i VI.

Pensjonat Limba leży na południu gminy Liptovsky Jan, przy jednej z najpiękniejszych dolin Liptova –Janskej dolinie. Dobrze urządzone 2-5 osobowe pokoje, wyposażone są w wc, prysznic, TV satelitarną. Część łóżek w pokojach tzw. podwójnych, wysuwanych z głównego łóżka. W pensjonacie znajduje się stołówka, która serwuje smaczne, obfite posiłki. Pensjonat z dostępem do bezprzewodowego Internetu. Zakwaterowanie w terminie: VI.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

3 posiłki dziennie: śniadanie (szwedzki stół), prowiant na stok, obiadokolacja. Kuchnia regionalna i europejska. Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją i kończą się śniadaniem + prowiant na drogę powrotną.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Przejazd autokarem klasy LUX w obie strony w cenie imprezy z Łodzi, Katowic, Krakowa. Za dodatkową opłatą z Warszawy (120 zł), Lublina, Torunia, Bydgoszczy, Poznania, Kielc (140 zł), z Wrocławia, Opola (90 zł), z Gdańska, Szczecina, Olsztyna, Białegostoku, Rzeszowa, Gorzowa Wielkopolskiego (170 zł).
W cenie dojazd na stok i powrót ze stoku każdego dnia, przez cały czas trwania zimowiska, obejmuje również wszystkie wycieczki.  Transport z Lublina, Szczecina, Olsztyna, Białegostoku, Gorzowa Wielkopolskiego, Kielc i Rzeszowa może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (minimum 4 osoby). Z pozostałych, wymienionych wyżej miast transport GWARANTOWANY. Z niektórych miast możliwy przejazd tzw. antenowy: autokarem, PKP, busem lub samochodem osobowym. Wyjazdy z Rzeszowa, Gdańska, Szczecina, Białegostoku, Olsztyna mogą odbyć się w godzinach wieczornych/nocnych w dniu poprzedzającym dzień rozpoczęcia zimowiska. Przejazdy dla poszczególnych miast realizowane w terminach ferii dla danego województwa.

14.01 – 21.01 21.01 – 28.01 28.01 – 04.02 04.02 – 11.02 11.02 – 18.02 18.02 – 25.02
Łódź Łódź Kraków Kraków Warszawa Warszawa
Katowice Katowice Toruń Toruń Wrocław Wrocław
Lublin Lublin Bydgoszcz Bydgoszcz Opole Opole
Gdańsk Gdańsk Poznań Poznań Szczecin Szczecin
Rzeszów Rzeszów Kielce Kielce


Olsztyn Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski


Białystok Olsztyn
Białystok

Autokar

Miejscowość Cena
Wrocław Dopłata 90 PLN
Warszawa Dopłata 120 PLN
Opole Dopłata 90 PLN
Szczecin Dopłata 170 PLN
Białystok Dopłata 170 PLN
Olsztyn Dopłata 170 PLN
Łódź Dopłata 0 PLN
Katowice Dopłata 0 PLN
Lublin Dopłata 140 PLN
Gdańsk Dopłata 170 PLN
Rzeszów Dopłata 170 PLN
Toruń Dopłata 140 PLN
Kraków bez dopłaty
Bydgoszcz Dopłata 140 PLN
Poznań Dopłata 140 PLN
Kielce Dopłata 140 PLN
Gorzów Wielkopolski Dopłata 170 PLN

Cena zawiera

Zakwaterowanie, wyżywienie, szkolenie, opiekę kadry, transport z Łodzi, Opola, Katowic, Krakowa, program, karnety, serwis, ubezpieczenie.

Cena nie zawiera

świadczeń nie zawartych w ofercie

Sprzętu narciarskiego

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

os. Niepodległości 3A/5A
31-865 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
biuro@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.