w naszej ofercie: 14490 imprez, 6155 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka objazdowa FILIPINY + HONGKONG + MAKAU 2025
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA OBJAZDOWA FILIPINY + HONGKONG + MAKAU 2025

Wycieczki Egzotyczne do Azji 2025, Od Manili Po Hongkong i Makau, Egzotyka 2025

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
1939034
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
WYCIECZKA FILIPINY + HONGKONG + MAKAU 2020
Wycieczki Egzotyczne do Azji 2020, Od Manili Po Hongkong i Makau, Egzotyka 2020
1 dzień WARSZAWA
Przelot samolotem rejsowym na Filipiny.
2 dzień MANILA
Przylot do Manili. Przejazd do hotelu. Czas wolny na odpoczynek.
3 dzień MANILA
Zwiedzanie stolicy Filipin. Przejazd do Fortu Santiego z XVII w. położonego w starej dzielnicy  (Intramuros) z zachowanymi zabytkami z czasów hiszpańskiej kolonizacji: kościół św. Augustyna - najstarszy kamienny kościół na Filipinach, kościół Binondo, neoromańska katedra manilska. Wizyta w zabytkowym budynku Casa Manila w hiszpańskim stylu kolonialnym. Przejazd bulwarem Roxas, ciągnącym się brzegiem zatoki Manila Bay do nowoczesnej, zabudowanej wieżowcami dzielnicę Makati. Powrót do hotelu.
4 dzień MANILA - PZREŁĘCZ DALTONA - BANAUE
Przejazd na północ wyspy Luzon, największej z 7107 wysp archipelagu, podziwiając rozległe tarasy ryżowe (uważane za „8 cud świata”), malownicze wioski i tropikalną przyrodę. Po drodze wizyta na Chińskim Cmentarzu tzw. Mieście Umarłych, gdzie groby mają kształt domów. Przystanek na przełęczy Daltona z przepięknym widokiem na góry i rzeki. Wieczorem przyjazd od hotelu.
5 dzień BANAUE - TARASY RYŻOWE - BANAUE
Wjazd na punkt widokowy, z którego rozciąga się przepiękny widok na tarasy ryżowe uformowane ponad 2tyś lat temu. Zajmują całe, nieraz bardzo strome zbocza, ciągnąc się niemal po horyzont, dając niezapomniane wrażenie rajskich kaskad zieleni. Spacer po tarasach ryżowych. Wizyta w jednej z wiosek, poznawanie zwyczajów ludu Ifugao, budowniczych tarasów: wizyta w tradycyjnym domu, nauka uprawy ryżu, opowieści o łowcach głów, poznanie  nietypowy obyczajów pogrzebowymi. Powrót do hotelu. Po kolacji pokaz lokalnych tańców.                  
6 dzień BANAUE - SAGADA - BANAUE
Śniadanie, a następnie całodzienna wycieczka do Sagady. Jest to obszar zamieszkały przez plemiona Igorotów, niespokrewnionych z innymi ludami Filipin i w dużym stopniu kultywujących dawny tryb życia. Zwiedzanie unikatowych jaskiń grobowych oraz umieszczonych na skalistych zboczach górskich tzw. wiszących trumien. Wizyta w lokalnym muzeum, w którym znajdują się interesujące zbiory etnograficzne ukazujące kulturę lokalnych plemion. Powrót do hotelu w Banaue.
7 dzień BANAUE - MANILA
Ranny wyjazd do Manili. Przejazd malowniczymi serpentynami Gór Cordilliera. Możliwość zakupu po drodze lokalnych owoców i produktów.
8 dzień MANILA - HONGKONG
Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do Hongkongu,  jednego z najdroższych miast na świecie, słynącego z drapaczy chmur i luksusowych sklepów. Do 1997 kolonia brytyjska, a obecnie autonomiczne terytorium Chińskiej Republiki Ludowej, z zachowaną granicą oddzielającą terytorium od Chin kontynentalnych. Po wylądowaniu transfer szybką kolejką do hotelu w dzielnicy Koulun. Zakwaterowanie, a następnie przejście barwnymi uliczkami Hongkongu oraz aleją gwiazd filmowych, gdzie znajduje się pomnik Bruca Lee, na promenadę w Tsim Sha Tsui oferującą spektakularny widok na wyspę Hongkong. Stąd przepłyniemy tradycyjnym promem na wyspę Hongkong. Spacer przez biznesową dzielnicę ,,Central” wśród drapaczy chmur podziwiając najpiękniejsze, a także najnowocześniejsze cuda architektury na świecie np. Bank of China Tower czy HSBC Tower. Następnie wjazd stromą kolejką linową na Wzgórze Wiktorii skąd rozpościera się  zapierający dech w piersiach widok na wyspę Hongkong, półwysep Koulun i Nowe Terytoria. W drodze powrotnej zwiedzimy anglikańską Katedrę św. Jana. Kolacja w lokalnym  tzw. ”food court”,  gdzie będzie możliwość degustacji rożnego rodzaju potraw tradycyjnej kuchni chińskiej. Po kolacji czas wolny.
9 dzień HONGKONG - MAKAU
Po śniadaniu przejazd do Tung Chung na wyspie Lantau, stad kolejka linowa przejedziemy do wioski Ngong Ping gdzie znajduje się największy na świecie posąg siedzącego Buddy (Tian Tan Buddha, 34m) oraz cudowny  buddyjski klasztor Po Lin – w  pięknych kolorowych budynkach świątyni znajdziemy liczne figurki Buddy, rzeźby smoków i inne detale charakterystyczne dla chińskiej architektury, a roztaczający się zapach kadzideł potęguje atmosferę spokoju i harmonii z otaczającą przyrodą. Blisko 30 minutowa przejażdżka kolejka linowa do klasztoru Po Lin dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń tej uroczej górzystej okolicy. Powrót na pólwysep Koulun i przeprawa promem do Makau  (60min), dawnej kolonii portugalskiej, w której w harmonijny sposób przenikają się wpływy europejskie i chińskie  Zakwaterowanie w hotelu w Makau. Wczesnym wieczorem wizyta w jednym z wielu luksusowych  kasyn, z których słynie Makau często nazywane “Las Vegas Azji” .Kasyna w Makau znajdują się bez wątpienia w ścisłej czołówce światowej. Niezależnie od naszych poglądów związanych z hazardem i luksusem, naprawdę warto odwiedzić wieczorkiem tą część miasta.
10 dzień MAKAU - CEBU
Po sniadaniu zwiedzanie Makau, Spacer po starej części miasta, gdzie znajdują się ruiny katedry św. Pawła – symbol Makau oraz najważniejszy i najbardziej reprezentacyjny plac byłej portugalskiej enklawy – Largo do Senado.. Wizyta w świątyni chinskiej A-Ma. wzniesionej w 1488 roku poświęconej  bogini rybaków i żeglarzy  Uważa się, że nazwa Makau została utworzona od nazwy świątyni. „A-Ma-Gau”, co znaczy „zatoka A-Ma” czyli miejsce położenia świątyni. Wczesnym popoludniem transfer na lotnisko i przelot na Filipiny a nastepnie na wyspę Cebu, która uważana jest za najciekawszą pod względem historycznym wyspę Filipin. Czas wolny, nocleg w Cebu
11 dzień CEBU - OSLOB - CEBU
Śniadanie, a następnie całodzienna wycieczka do Oslob znajdującego się w południowej części wyspy Cebu na interakcje z ogromnymi dochodzącymi do wielkosci 10 metrow wielorybowych - rekinow żywiącymi się planktonem. Osoby nieumiejace  pływać mogą obserwować te łagodne ssaki z lódki, gdyż są one w zasięgu naszej reki. Zazwyczaj około 8 wielorybowych-rekinow podpływa każdego ranka w okolicach Oslob. Skupisko tych pięknych ryb jest przytłaczające a interakcja z tymi łagodnymi morskimi zwierzętami to niezapomniane przeżycie, które utkwi w waszej pamięci na całe życie.  Wczesne popołudnie spędzimy relaksowo na pobliskim tropikalnym wodospadzie Tumalog, a nastepnie obiad w formie pikniku. Przejazd do hotelu w Cebu. Czas wolny.
12 dzień CEBU - BOHOL
Po śniadaniu przepłynięcie promem na wyspę Bohol. Wizyta w zabytkowym kościele Baclayon, zbudowanym z bloków rafy  koralowej  w XVII w. Przejazd drogą, przy której rośnie gęsty las mahoniowy zasadzony w XIX wieku. Wjazd na punkt widokowy, z którego roztacza się wspaniały widok na słynne Wzgórza Czekoladowe, które sprawiają wrażenie kropli zastygłej czekolady. Następnie rejs po rzece Loboc połączony z degustacją lokalnych potraw. W drodze powrotnej zatrzymamy się przy wiszących mostach bambusowych, a następnie wizyta w Sanktuarium Tarsierów, gdzie będzie można podziwiać mikroskopijne małpki wyraki śpiące zawsze z jednym okiem otwartym w ich naturalnym środowisku.
13 dzień BOHOL
Dzień przeznaczony na relaks i odpoczynek na rajskiej plaży, nurkowanie, pływanie, wind surfing  lub na wycieczki fakultatywne na pobliskie wysepki.
14 dzień BOHOL -  MANILA
Czas wolny. Przejazd na lotnisko i przelot do Manili. Przelot samolotem rejsowym do Polski (z przesiadką). 
15 dzień WARSZAWA
Przylot na lotnisko im. Fryderyka Chopina w Warszawie.
UWAGI:
Wjazd na terytorium Filipin oraz Hongkongu na podstawie ważnego paszportu (musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty wyjazdu oraz posiadać co najmniej 1 wolną stronę). Przeloty międzynarodowe na/z Filipin odbywają się bez asysty pilota/opiekuna grupy – na miejscu opieka polskojęzycznego pilota/przewodnika. Program jest ramowy (orientacyjny) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie.
Na początku wycieczki należy przekazać przedstawicielowi kontrahenta kwotę 500 USD, stanowiącą dewizową część ceny imprezy. Na zwyczajowe napiwki należy przeznaczyć ok. 35 USD. Zakwaterowanie w hotelach 3*, w pokojach 2-os z łazienkami. Wyżywienie: śniadania + obiady/obiadokolacje (zgodnie z programem / napoje do obiadów i obiadokolacji dodatkowo płatne). Transport w trakcie trwania wycieczki realizowany jest za pośrednictwem nowoczesnych, komfortowych busów 9 osobowych. Cena nie obejmuje opłat lotniskowych przy przelotach wewnętrznych w wysokości ok. 30 USD. Dopuszczalne limity bagażowe na przelotach krajowych: 1 sztuka bagażu rejestrowanego o wadze nie przekraczającej 20 kg oraz 1 sztuka bagażu podręcznego o wadze nie przekraczającej 5 kg.
W przypadku min. 6 osób chętnych istnieje możliwość zrealizowania wyjazdu w dowolnym terminie!

Wycieczka objazdowa FILIPINY + HONGKONG + MAKAU 2025

Wycieczki Egzotyczne do Azji 2025, Od Manili Po Hongkong i Makau, Egzotyka 2025

1 dzień WARSZAWA

Przelot samolotem rejsowym na Filipiny.

2 dzień MANILA

Przylot do Manili. Przejazd do hotelu. Czas wolny na odpoczynek.

3 dzień MANILA - PZREŁĘCZ DALTONA - BANAUE

Przejazd na północ wyspy Luzon, największej z 7107 wysp archipelagu, podziwiając rozległe tarasy ryżowe (uważane za „8 cud świata”), malownicze wioski i tropikalną przyrodę. Po drodze wizyta na Chińskim Cmentarzu tzw. Mieście Umarłych, gdzie groby mają kształt domów. Przystanek na przełęczy Daltona z przepięknym widokiem na góry i rzeki. Wieczorem przyjazd od hotelu.

4 dzień BANAUE - TARASY RYŻOWE - BANAUE

Wjazd na punkt widokowy, z którego rozciąga się przepiękny widok na tarasy ryżowe uformowane ponad 2tyś lat temu. Zajmują całe, nieraz bardzo strome zbocza, ciągnąc się niemal po horyzont, dając niezapomniane wrażenie rajskich kaskad zieleni. Spacer po tarasach ryżowych. Wizyta w jednej z wiosek, poznawanie zwyczajów ludu Ifugao, budowniczych tarasów: wizyta w tradycyjnym domu, nauka uprawy ryżu, opowieści o łowcach głów, poznanie  nietypowy obyczajów pogrzebowymi. Powrót do hotelu. Po kolacji pokaz lokalnych tańców.                  

5 dzień BANAUE - SAGADA - VIGAN

Wczesne śniadanie i przejazd do Sagady. Jest to obszar zamieszkany przez plemiona Igorotów, niespokrewnionych z innymi ludami Filipin i w dużym stopniu kultywujących dawny tryb życia. Zwiedzanie unikatowych jaskiń grobowych oraz umieszczonych na skalistych zboczach górskich tzw. wiszących trumien. Wizyta w lokalnym muzeum w którym znajdują się interesujące zbiory etnograficzne ukazujące kulturę lokalnych plemion. W godzinach popołudniowych przejazd krętymi górskimi drogami poprzez Besang Pass Park Narodowy miejsce jednej z najbardziej krwawej bitwy na Filipinach z Japończykami podczas 2 Wojny Światowej do uroczego miasteczka Vigan leżącego na zachodnim wybrzeżu wyspy Luzon nad Morzem Południowochińskim. Jest to jedno z hiszpańskich miast na Filipinach, znane z zachowanej tam architektury – mieszanki hiszpańskiego i filipińskiego stylu budownictwa, miasteczka które jakby pozostało w zmierzchu XVII w. oraz wyjątkowego kolonialnego klimatu. Historyczne centrum miasta Vigan znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Można tu poczuć, zobaczyć, a nawet posmakować tego co najważniejsze dla kultury i historii Filipin. Vigan bez wątpienia jest wyjątkowym miejscem w Azji który niewątpliwie zasługuje zobaczenia.

6 dzień VIGAN

Zwiedzanie Vigan - przejazd konną dwukołowa calesą poprzez urocze brukowane uliczki historyczne miasta ze słynnymi rodowymi domami, budowanymi w XVII i XIX w. zatrzymując się w jednej rezydencji która została przetransformowana w lokalne museum. Odwiedzimy plac Burgos z przepiękną hiszpańska Katedra Św.Pawła oraz kościół Św. Augustyna z Hippony w Bantay. Stara zabytkowa dzwonnica kościoła znana jest jako Bantay Tower, służyła w czasach hiszpańskiej epoki kolonialnej jako strażnica dla piratów, od niej pochodzi nazwa miasta – bantay (czyli na straży). Zbudowany w 1590 roku kościół jest jednym z najstarszych w regionie Ilocos. Następnie wizyta u miejscowego producenta ceramiki która jest wytwarzana tradycyjnymi metodami w Vigan przez ostatnie 300 lat. W godzinach popołudniowych przejazd w stronę Manili malowniczymi serpentynami u podnóża Gór Cordillera. Możliwość zakupu po drodze lokalnych owoców i produktów.

7 dzień HONGKONG

Wczesnym rankiem przelot i zwiedzanie Hongkongu, jednego z najdroższych miast na świecie, słynącego z drapaczy chmur i luksusowych sklepów. Do 1997 kolonia brytyjska, a obecnie autonomiczne terytorium Chińskiej Republiki Ludowej, z zachowaną granicą oddzielającą terytorium od Chin kontynentalnych. Przejazd do Tung Chung na wyspie Lantau, stąd kolejka linowa przejedziemy do wioski Ngong Ping gdzie znajduje się największy na świecie posąg siedzącego Buddy (Tian Tan Buddha, 34m) oraz cudowny buddyjski klasztor Po Lin – w pięknych kolorowych budynkach świątyni znajdziemy liczne figurki Buddy, rzeźby smoków i inne detale charakterystyczne dla chińskiej architektury, a roztaczający się zapach kadzideł potęguje atmosferę spokoju i harmonii z otaczającą przyrodą. Blisko 30 minutowa przejażdżka kolejka linowa do klasztoru Po Lin dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń tej uroczej górzystej okolicy. Następnie przejazd i spacer przez biznesową dzielnicę ,,Central” wśród drapaczy chmur podziwiając najpiękniejsze, a także najnowocześniejsze cuda architektury na świecie np. Bank of China Tower czy HSBC Tower. Wjazd stromą kolejką linową na Wzgórze Wiktorii skąd rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na wyspę Hongkong i półwysep Koulun. Kolacja w lokalnej restauracji.

8 dzień HONGKONG - MAKAU - HONGKONG

Ranna przeprawa promem do Makau (60 min), dawnej kolonii portugalskiej, w której w harmonijny sposób przenikają się wpływy europejskie i chińskie. Makau często nazywane jest “Las Vegas Azji”. Kasyna w Makau znajdują się bez wątpienia w ścisłej czołówce światowej. Niezależnie od naszych poglądów związanych z hazardem i luksusem, warto jest odwiedzić tę część miasta. Wizyta w jednym z luksusowych kasyn “Venetian” zbudowanym w stylu weneckim z wodnymi kanałami po których kursują gondole. Następnie przejazd i spacer po starej części miasta, gdzie znajdują się ruiny katedry św. Pawła – symbol Macau oraz najważniejszy i najbardziej reprezentacyjny plac byłej portugalskiej enklawy – Largo do Senado. Tutaj także będziemy mieć okazję podziwiać jeden z najbardziej znanych i ikonicznych budynków miasta wybudowany kształcie kwiatu lotosu “Grand Lisboa”. W drodze powrotnej do Hong Kongu przejazd przez najdłuższy most świata łączący Makau z Hongkongiem. 55 km most zbudowany został pośrodku morza a sam przejazd robi niesamowite wrażenie. Następnie Kolacja w lokalnym tzw. ’food court’ gdzie będzie możliwość degustacji różnego rodzaju potraw tradycyjnej kuchni chińskiej. Jeśli czas pozwoli po kolacji przejście barwnymi uliczkami Hongkongu oraz aleją gwiazd filmowych, gdzie znajduje się pomnik Bruca Lee, na promenadę w Tsim Sha Tsui oferującą spektakularny widok na wyspę Hongkong. Odbywa się tutaj pokaz światła i laserów zwany Symfonią Świateł które są usytuowane w tle drapaczy chmur Hong Kongu. Stąd też będzie okazja przepłynięcia tradycyjnym promem na wyspę Hongkong.

9 dzień HONGKONG - CEBU

Przelot na Filipiny a następnie na wyspę Cebu która uważana jest za najbardziej interesująca pod względem historycznym wyspę Filipin i miejscem śmierci znanego podróżnika Ferdynanda Magellana. Zwiedzanie najciekawszych części miasta: XVI-wieczny Fort San Pedro uznany za najmniejszy Fort obronny na Świecie, Krzyż Magellana, Bazylika Minore del Santo Nino, gdzie wystawiona jest ofiarowana przez Magellana figurka Santo Nińo, następnie najstarsza ulica na Filipinach – Colon street z niezwykłym zachowanym XVII wiecznym domu należącego do rodu Yap-San Diego.

10 dzień CEBU - OSLOB - CEBU

Śniadanie, a następnie całodzienna wycieczka do Oslob znajdującego się w południowej części wyspy Cebu na interakcje z ogromnymi dochodzącymi do wielkosci 10 metrow wielorybowych - rekinow żywiącymi się planktonem. Osoby nieumiejace  pływać mogą obserwować te łagodne ssaki z lódki, gdyż są one w zasięgu naszej reki. Zazwyczaj około 8 wielorybowych-rekinow podpływa każdego ranka w okolicach Oslob. Skupisko tych pięknych ryb jest przytłaczające a interakcja z tymi łagodnymi morskimi zwierzętami to niezapomniane przeżycie, które utkwi w waszej pamięci na całe życie.  W drodze powrotnej wizyta w dzielnicy mieszkalnej z przepięknymi ogrodami, zwana „Beverly Hills” gdzie  znajduje się  świątynia taoistyczna którą odwiedzimy.

11 dzień CEBU - BOHOL

Po śniadaniu przepłynięcie promem na wyspę Bohol. Wizyta w zabytkowym kościele Baclayon, zbudowanym z bloków rafy  koralowej  w XVII w. Przejazd drogą, przy której rośnie gęsty las mahoniowy zasadzony w XIX wieku. Wjazd na punkt widokowy, z którego roztacza się wspaniały widok na słynne Wzgórza Czekoladowe (lista UNESCO), które sprawiają wrażenie kropli zastygłej czekolady. Następnie rejs po rzece Loboc połączony z degustacją lokalnych potraw. W drodze powrotnej zatrzymamy się przy wiszących mostach bambusowych, a następnie wizyta w Sanktuarium Tarsierów, gdzie będzie można podziwiać mikroskopijne małpki wyraki śpiące zawsze z jednym okiem otwartym w ich naturalnym środowisku.

12 dzień BOHOL

Dzień przeznaczony na relaks i odpoczynek na rajskiej plaży, nurkowanie, pływanie, wind surfing  lub na wycieczki fakultatywne na pobliskie wysepki.

13 dzień BOHOL -  MANILA

Po śniadaniu przejazd na lotnisko i przelot do Manili. Następnie zwiedzanie stolicy Filipin. Przejazd do Fortu Santiego z XVII w. położonego w starej dzielnicy  (Intramuros) z zachowanymi zabytkami z czasów hiszpańskiej kolonizacji: kościół św. Augustyna - najstarszy kamienny kościół na Filipinach,, neoromańska katedra manilska. Wizyta w zabytkowym budynku Casa Manila w hiszpańskim stylu kolonialnym. Przejazd bulwarem Roxas, ciągnącym się brzegiem zatoki Manila Bay zatrzymując się w parku Luneta. W drodze powrotnej do hotelu przejedziemy przez nowoczesne centrum Manili Makati, podziwiając widoki najnowocześniejszej architektury drapaczy chmur w Azji. Przelot samolotem rejsowym do Polski (z przesiadką). 

14 dzień WARSZAWA

 Przylot na lotnisko im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Uwagi

Wjazd na terytorium Filipin oraz Hongkongu na podstawie ważnego paszportu (musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty wyjazdu oraz posiadać co najmniej 1 wolną stronę). Przeloty międzynarodowe na/z Filipin odbywają się bez asysty pilota/opiekuna grupy – na miejscu opieka polskojęzycznego pilota/przewodnika. Program jest ramowy (orientacyjny) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie.

Na początku wycieczki należy przekazać przedstawicielowi kontrahenta kwotę 500 USD, stanowiącą dewizową część ceny imprezy. Na zwyczajowe napiwki należy przeznaczyć ok. 60 USD. Zakwaterowanie w hotelach 3*, w pokojach 2-os z łazienkami. Wyżywienie: śniadania + obiady/obiadokolacje (zgodnie z programem / napoje do obiadów i obiadokolacji dodatkowo płatne). Transport w trakcie trwania wycieczki realizowany jest za pośrednictwem nowoczesnych, komfortowych busów 9 osobowych. Zwiedzanie Hongkongu i Makau realizowane jest za pośrednictwem środków komunikacji publicznej (transfery lotnisko – hotel – lotnisko busem). Cena nie obejmuje opłat lotniskowych przy przelotach wewnętrznych w wysokości ok. 30 USD. Dopuszczalne limity bagażowe na przelotach krajowych: 1 sztuka bagażu rejestrowanego o wadze nie przekraczającej 20 kg oraz 1 sztuka bagażu podręcznego o wadze nie przekraczającej 5 kg.

W ciągu 72 godzin przed wyjazdem na Filipiny istnieje wymóg wypełnienia formularza lokalizacyjnego eArrival Card, który jest dostępny pod adresem: ;

W przypadku min. 6 osób chętnych istnieje możliwość zrealizowania wyjazdu w dowolnym terminie!

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
01.05-14.05.2025 13850 PLN Sprawdź

+ 500 USD dewizowa część ceny imprezy

Zniżki i dopłaty

Dopłata do pokoju 1-os. : Dopłata 2200 PLN
ubezpieczenie zdrowotne VIP (KL 100000 EUR, NNW 10000 EUR, OC 100000 EUR, bagaż 1000 EUR) : Dopłata 140 PLN
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (FG) : Dopłata 13 PLN
Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) : Dopłata 13 PLN
Ubezp. od chorób przewlekłych i kosztów rezygnacji : Dopłata 6% od sumy
Ubezp. od chorób przewlekłych i kosztów rezygnacji COVID-19 : Dopłata 9,6% od sumy
ubezpieczenia kosztów rezygnacji COVID-19 : Dopłata 4,8% od sumy
ubezpieczenie kosztów rezygnacji : Dopłata 3% od sumy
ubezpieczenie zdrowotne THE BEST (KL 300000 EUR, NNW 10000 EUR. OC 100000 EUR, bagaż 1000 EUR) : Dopłata 280 PLN

Zakwaterowanie

Hotel star star star

zakwaterowanie w hotelach 3* (pokoje z łazienkami),

zakwaterowanie w hotelach 3* (pokoje z łazienkami).

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

wyżywienie zgodnie z programem (śniadania i obiady/kolacje).

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena nie zawiera

obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny płatnej przy pierwszej wpłacie (13 PLN/os),
napojów do obiadów / kolacji,
asysty pilota podczas przelotu na/z Filipin,
zwyczajowych (obowiązkowych) napiwków dla kierowców i przewodników (ok. 35 USD/os),
opłat lotniskowych podczas przelotów wewnętrznych (ok. 30 USD/os),
kosztu imprez fakultatywnych organizowanych na miejscu,
opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej (3% ceny na Umowie),
opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej oraz w wyniku następstwa choroby przewlekłej (6% ceny na Umowie),
opcjonalnego ubezpieczenia VIP (130 PLN/os / KL 100000 EUR, NNW 10000 EUR, OC 100000 EUR, bagaż 1000 EUR),
opcjonalnego ubezpieczenie THE BEST (270 PLN/os / 300000 EUR, NNW 10000 EUR. OC 100000 EUR, bagaż 1000 EUR),
wydatków natury osobistej,
innych kosztów niewymienionych w punkcie "cena zawiera".

 • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny płatnej przy pierwszej wpłacie (13 PLN/os),
 • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy płatnej przy pierwszej wpłacie (13 PLN/os),
 • napojów do obiadów / kolacji,
 • asysty pilota podczas przelotu na/z Filipin,
 • zwyczajowych (obowiązkowych) napiwków dla kierowców i przewodników (ok. 60 USD/os),
 • opłat lotniskowych podczas przelotów wewnętrznych (ok. 30 USD/os),
 • kosztu imprez fakultatywnych organizowanych na miejscu,
 • opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej (3% ceny na Umowie),
 • opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej oraz w wyniku następstwa choroby przewlekłej (6% ceny na Umowie),
 • rozszerzenia ubezpieczenia KR z powodu zachorowania na COVID-19 (zwyżka składki 60% ceny ubezpieczenia),
 • opcjonalnego ubezpieczenia VIP (KL 100000 EUR, NNW 10000 EUR, OC 100000 EUR, bagaż 1000 EUR),
 • opcjonalnego ubezpieczenie THE BEST (KL 300000 EUR, NNW 10000 EUR. OC 100000 EUR, bagaż 1000 EUR),
 • wydatków natury osobistej,
 • innych kosztów niewymienionych w punkcie "cena zawiera".

Cena zawiera

przelot samolotem rejsowym z/do Polski,
przeloty wewnętrzne wg programu,
transfery busem w trakcie trwania wycieczki,
zakwaterowanie w hotelach 3* (pokoje z łazienkami),
opieka polskojęzycznego pilota/przewodnika w trakcie pobytu na Filipinach,
wyżywienie zgodnie z programem (śniadania i obiady/kolacje),
bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i atrakcje wg programu,
komplet ubezpieczeń (KL do 25000 EUR z uwzględnieniem nastepstw chorób przewlekłych, NNW do 3000 EUR, bagaż podróżny do 200 EUR)

 • przelot samolotem rejsowym z/do Polski,
 • przeloty wewnętrzne wg programu,
 • transfery busem w trakcie trwania wycieczki,
 • zakwaterowanie w hotelach 3* (pokoje z łazienkami),
 • opieka polskojęzycznego pilota/przewodnika w trakcie pobytu na Filipinach,
 • wyżywienie zgodnie z programem (śniadania i obiady/kolacje),
 • bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i atrakcje wg programu,
 • komplet ubezpieczeń (KL do 25000 EUR z uwzględnieniem nastepstw chorób przewlekłych, NNW do 3000 EUR, bagaż podróżny do 200 EUR).

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.