w naszej ofercie: 13707 imprez, 13941 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Ecotravel - Obóz Rekreacyjny Chill Out Zone + Zwiedzanie: Girona, Figueres -
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ REKREACYJNY CHILL OUT ZONE + ZWIEDZANIE: GIRONA, FIGUERES

Wiek: od 14 do 18 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
206646819
oferta w pdf
Marzysz o odpoczynku w jednym z najpiękniejszych kurortów na całym wybrzeżu Costa Brava, a zarazem miejscu tętniącym życiem i zabawą dzień i noc? Chcesz spędzić czas wolny w hiszpańskim stylu na rozległych piaszczystych plażach a do tego zwiedzić słynne muzeum Salvadora Dali oraz przespacerować się starówką Girony? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to ten obóz jest stworzony właśnie dla Ciebie! Niepowtarzalna kombinacja morza, słońca, plaży wraz z rozrywką i energiczną zabawą ze znajomymi sprawi, że wspomnienia z wyjazdu będą niezapomniane.

COSTA BRAVA - czyli "dzikie wybrzeże", to zdecydowanie najbardziej urokliwy region Hiszpanii nazywany "skarbem hiszpańskiej riwiery". Zachwycające widoki, skaliste zbocza schodzące wprost do błękitnego morza, romantyczne zatoczki i piaszczyste plaże będące znakomitym miejscem odpoczynku dla wszystkich, spragnionych relaksu po ciężkich trudach roku szkolnego.

LLORET DE MAR - to najmodniejsza destynacja młodzieży z całej Europy! Lloret to iberyjskie budowle, średniowieczny zamek, mnóstwo przytulnych kafejek i sklepów oraz plaża ze złocistym piaskiem wzdłuż której biegnie nadmorska promenada. Miasto jest jeszcze piękniejsze po zachodzie słońca – uwodzi kolorami neonów, reklam i przedsmakiem zabawy. Lloret de Mar każdego lata staje się europejską stolicą wakacyjnej rozrywki!

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

AXA Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) : Dopłata 44 PLN
AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji : Dopłata 80 PLN
AXA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP : Dopłata 160 PLN
Barcelona+Montserrat : Dopłata 172 PLN
D22-Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 PLN (TFG) : Dopłata 10 PLN
Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) : Dopłata 150 PLN
Gwarancja Stałej Ceny : Dopłata 60 PLN
Gwarancja Zmiany Rezerwacji : Dopłata 70 PLN
Port Aventura : Dopłata 219 PLN
Tossa de Mar : Dopłata 99 PLN
Waterword : Dopłata 133 PLN

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy

Hotel Top Alexis*** - położony w centrum Lloret de Mar. Tylko 5 minut spacerem dzieli Cię od plaży z przepięknym widokiem na pobliski zamek. Wśród udogodnień hotelu należy wymienić 24-godzinną recepcję, restaurację, zewnętrzny basen, jacuzzi i taras do opalania znajdujący się na dachu hotelu. Od najlepszego klubu "ever" dzieli Cię tylko 10 minutowy spacer.
Zakwaterowanie w pokojach 3-4 osobowych z łazienką, balkonem oraz TV. Klimatyzacja w pokojach za free.
Co jemy
3 posiłki dziennie w restauracji hotelowej, bufet szwedzki. Kuchnia europejska oraz lokalna. Napoje do obiadu i kolacji dodatkowo płatne.
Pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu do hotelu
Ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant ostatniego dnia pobytu w hotelu
Atrakcje

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

Cena zawiera

transport autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, klima,video) zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, opiekę BUT kadry kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenia AXA „Kontynenty”

Cena nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki, posiłków tranzytowych, napoi do obiadu oraz kolacji (ok. 1,5 EUR/napój), taksy klimatycznej, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.)

czyli jak wypoczywamy

WYCIECZKA w cenie!
GIRONA i Figueres (wycieczka całodniowa) - z Nami odwiedzisz surrealistyczne muzeum Salvadora Dali, które jest równocześnie jedną z najczęściej odwiedzanych atrakcji związanych ze sztuką w całej Hiszpanii. Następnie zapraszamy do Girony- nazywanej sercem Katalonii, mogącej poszczycić się jedną z 5 najlepiej zachowanych oraz najładniejszych starówek w Hiszpanii.
Ciekawostki z Hiszpanii
- smaki Hiszpanii - dowiecie się co to jest tapas, paella, gaspacho oraz plancha
- tradycyjna i współczesna muzyka hiszpańska
- hiszpański niezbędnik, czyli jak oswoić Hiszpana, a w nim podstawy hiszpańskiego, salsy, zwyczaje i obyczaje
Coś dla leniuchów...
- kąpiele w ciepłym morzu
- zdobywanie opalenizny pod hiszpańskim słońcem
- zabawy na plaży
- korzystanie z basenu hotelowego bez limitu
Coś dla aktywnych...
- spacery po malowniczych zakątkach Lloret de Mar
- odkrywanie okolicznych atrakcji
- wieczorne spacery po plaży
- miejska gra terenowa
- konkursy i turnieje sportowe (m.in.beach volleyball, water polo, piłka nożna)
- wycieczka piesza do punktu widokowego na skale, na której ciągle czeka Dona Marinera (żona rybaka) – znana rzeźba Ernesta Maragalla
- wycieczka piesza na szczyt klifowego wybrzeża, na którym znajdują się ogrody Santa Clotilde

dyskoteki

Zabierzemy Was do najlepszych dyskotek w mieście, w których pod okiem naszej czujnej kadry będziecie bawić się w rytmach najlepszej klubowej muzyki w międzynarodowym towarzystwie. W niektórych czekają na Was nawet imprezy laser show i foam party!
Wstęp do dyskotek płatny ok. 15 EUR/wejście

tylko u nas!!!

Teraz wszystkie imprezy fakultatywne na obozach młodzieżowych możesz wykupić u nas w biurze. Dzięki temu zabierasz mniej gotówki i zapewniasz sobie niezmienność ceny! (Cena w EUR płatna na miejscu, cena w PLN płatna w biurze).
BARCELONA I MONTSERRAT (wycieczka całodniowa) – zobaczycie Sagradę Familię, Parc de la Ciutadella, Camp Nou (wstęp dodatkowo płatny ok.20 EUR/os.), Plaza Portal de la Pau z pomnikiem Krzysztofa Kolumba, spacer słynną ulicą La Rambla, pokaz Fuente Magica de Montjuic, średniowieczny klasztor Montserrat, drugi co do ważności (po Santiago de Compostela) ośrodek pielgrzymkowy w Hiszpanii.
Cena 40 EUR/ 172 PLN
TOSSA DE MAR (wycieczka półdniowa) – słynny kurort na Costa Brava do którego wybierzecie się statkiem. Miasto słynie ze swojej pięknie zachowanej starówki Vila Vella i fortyfikacji obronnych z XII w. Będziecie mieli możliwość poplażowania i wykąpania się w innej części wybrzeża Costa Brava.
Cena 22 EUR/ 95 PLN
WATERWORLD (wycieczka całodniowa) – tutaj czeka na Was woda w najlepszym wydaniu. Niezapomniane wrażenia w największym Aquaparku na wybrzeżu Costa Brava gwarantowane. W trakcie pobytu wypróbujecie bogatą infrastrukturę parku składającą się z przeróżnych zjeżdżalni, basenów z falami, rwącej rzeki czy kamikadze.
Cena 30 EUR/ 129 PLN
PORT AVENTURA (wycieczka całodniowa) – jeden z największych parków rozrywki w Europie, a na pewno największy w Hiszpanii. Port Aventura podzielony jest na pięć krain. Od razu po wejściu traficie do rejonu Śródziemnomorskiego, następnie przechodzicie do Dzikiego Zachodu, Meksyku, Chin, a zakończycie swoją podróż w Polinezji. W każdej krainie znajdziecie zarówno atrakcje dla odważnych, jak i dla tych, którzy lubią zdecydowanie mniejsze emocje. W parku jest ponad 100 atrakcji m.in. Dragon Khan - największa kolejka górska w Europie, Furius Baco - najszybszy rollercoster czy Hurakan Condor - wystrzeliwana wieża.
Cena 50 EUR/ 215 PLN

jak jedziemy

1 dzień wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy, Niemcy/Austria*, Włochy*, Francja (*dotyczy wybranych turnusów)
2 dzień przejazd przez Włochy, Francję, przyjazd do hotelu ok. godz. 18tej, kolacja, zakwaterowanie
3-8/9 dzień wypoczynek w Hiszpanii, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych
9/10 dzień śniadanie+suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd w godzinach przedpołudniowych, przejazd przez Francję, Włochy*, nocny przejazd przez Niemcy/Austrię*, Czechy (*dotyczy wybranych turnusów)
10/11 dzień przyjazd do Polski wg. rozkładu jazdy
Informacje transportowe
W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.
[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.
W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.

informacje dodatkowe

obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR +imprezy fakultatywne+posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dodatkowo wymagana będzie kwota 3,5 EUR/os.(taksa klimatyczna dla osób powyżej 16 roku życia). Wstęp na dyskoteki dozwolony od skończonego 16 roku życia. Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,3 PLN.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.