w naszej ofercie: 18267 imprez, 4652 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka Białoruś Dalekie Kresy 8 dni 2022
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA BIAŁORUŚ DALEKIE KRESY 8 DNI 2022

Wycieczka na Białoruś 2022, Zwiedzanie Białorusi 2022, Podróż na Białoruś, Dalekie Kresy 2022

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
212313908
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
WYCIECZKA BIAŁORUŚ DALEKIE KRESY 8 DNI
Wycieczka na Białoruś, Zwiedzanie Białorusi, Podróż na Białoruś, Dalekie Kresy  
Ośmiodniowa wycieczka objazdowa na Białoruś. W programie m.in.: wizyta w stolicy Polesia – Pińsku, zwiedzanie miast wpisanych na listę UNESCO, związanych z rodem Radziwiłłów – Nieśwież i Mir, zwiedzanie Mińska, krótka wizyta w Borysowie oraz Orszy; zwiedzanie Witebska – miasto urodzin artysty Marca Chagalla; przejazd do Baranowicz oraz Kosowa Poleskiego; zwiedzanie Brześcia – kościół Podwyższenia Krzyża Świętego, Twierdza Brzeska. Wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji. W czasie trwania wycieczki pełna opieka Pilota i lokalnych Przewodników. Wycieczka odbywa się bez nocnych przejazdów. Do wjazdu na Białoruś potrzebna jest wiza. W cenie wycieczki pełne ubezpieczenie (w tym ubezpieczenie od następstw chorób przewlekłych gratis).
Trasa zagraniczna:
Janów Poleski – Pińsk (1 nocleg) – Nieśwież – Mir (1 nocleg) – Mińsk (1 nocleg) – Borysów – Studzianka – Orsza – Lenino – Witebsk (1 nocleg) – Połock (1 nocleg) – Głębokie – Postawy – Zalesie – ok. Mińska (1 nocleg) – Baranowicze – Kosów Poleski – Brześć (1 nocleg)
DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników i wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przekroczenie granicy polsko-białoruskiej. Przejazd w kierunku Pińska przez Janów Poleski – miejsce męczeńskiej śmierci bł. Andrzeja Boboli. Zwiedzanie Pińska – stolicy białoruskiego Polesia. Miasto położone jest u ujścia rzeki Piny do Prypeci. Zwiedzanie katedry p.w. Wniebowzięcia NMP i klasztoru franciszkanów z 1712 r., kolegium jezuickie, pałacu Butrymowiczów z lat 1784-90, domu Kapuścińskich. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 400 km.
DZIEŃ 2:
Śniadanie. Przejazd do Nieświeża (lista UNESCO) – siedziby rodu Radziwiłłów. Zwiedzanie renesansowego zamku otoczonego wałami, pałacu, wspaniałego parku angielskiego oraz kościoła farny Bożego Ciała z XVI w. – pierwszej barokowej budowli Rzeczypospolitej z kryptami grobowymi rodziny książęcej. Następnie starówka i Ratusz z podcieniami kupieckimi. Dalsza podróż do Miru (lista UNESCO) z przepięknym zamkiem – zwiedzanie rezydencji książęcego rodu Radziwiłłów. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 300 km.
DZIEŃ 3:
Śniadanie. Wyjazd w kierunku Mińska. Zwiedzanie stolicy Białorusi, m.in. Górne Miasto – prawosławny sobór Ducha Świętego oraz katolicka archikatedra imienia Najświętszej Maryi Panny, Plac Wolności z Ratuszem; Troickie Przedmieście w klimacie XIX-wiecznego Mińska, następnie Troicka Góra z budynkiem Opery; Wyspa Łez z pomnikiem upamiętniającym żołnierzy, którzy zginęli w Afganistanie. Przejazd Prospektem Niepodległości – główną ulicą Mińska, przy której znajdują się Dom Rządu – siedziba parlamentu, charakterystyczny kościół św. Szymona i św. Heleny zwany „czerwonym kościołem”, gmachy mińskich uniwersytetów. Panorama miasta z tarasu widokowej w gmachu Biblioteki Narodowej. Czas wolny na prospektach i w skwerach. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 150 km.
DZIEŃ 4:
Śniadanie. Przejazd przez Borysów – sobór Zmartwychwstania Pańskiego i pomnik założyciela miasta księcia Borysa. Przejazd do Studzianki i Brylowskie Pole – to właśnie tu ponad 200 lat temu doszło do walk amii napoleońskiej wycofującej się spod Moskwy z nacierającymi jednostkami rosyjskimi. W tej bitwie ważną rolę odegrały wojska polskie będące w składzie armii napoleońskiej. Dalsza podróż do Orszy. Zwiedzanie zespołu klasztornego, kościoła św. Józefa z kopią obrazu „Bitwa pod Orszą” z ok. 1530 r. (oryginał obrazu znajduje się w Muzeum Narodowym w Warszawie). Przejazd na pole bitewne pod Lenino. Cmentarz poległych żołnierzy polskich. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 350 km.
DZIEŃ 5:
Śniadanie. Przejazd do Witebska. Zwiedzanie wybudowanego w XVIII w. na wysokim brzegu Dźwiny okazałego Pałacu Gubernatorskiego, cerkwi Zwiastowania z XII w., barokowej cerkwi Zmartwychwstania Pańskiego z XVII w., katedry św. Barbary z XVIII w., barokowo-klasycystycznego budynku Ratusza Miejskiego, ruin synagogi na Zadźwiniu oraz usytuowanego w pobliżu dworca domu słynnego malarza i grafika żydowskiego pochodzenia Marca Chagalla (1887-1985). Przejazd do Połocka, zwiedzanie monasteru Przemienienia Pańskiego i św. Eufrozyny Połockiej. Najcenniejszym elementem całego założenia jest pochodząca z połowy XII w. cerkiew św. Spasa. Niegdyś w świątyni znajdował się jeden z najważniejszych skarbów sztuki ruskiej, krzyż wykonany w 1161 roku na polecenie św. Eufrozyny. Był wysadzany drogocennymi kamieniami, a w jego wnętrzu znajdowały się relikwie świętych, które przysłane zostały do Połocka z Konstantynopola i Jerozolimy. Krzyż ten zaginał w czasie II wojny światowej, obecnie w cerkwi znajduje się jego kopia. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 200 km.
DZIEŃ 6:
Śniadanie. Wyjazd w trasę w kierunku Mińska i w drodze zwiedzanie – zespół klasztoru karmelitów oraz kościół katolicki w Głębokich; klasztor bazylianów w Berezweczu; zespół pałacowo-parkowy Antoniego Tyzenhauza, zabytkowy rynek z kamienicami z czasów Tyzenhauza w Postawach; odrestaurowany zespół pałacowo-parkowy – siedziba Michała Kleofasa Ogińskiego w Zalesiu. Przyjazd w okolice Mińska. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. Trasa ok. 370 km.
DZIEŃ 7:
Śniadanie. Wyjazd do Baranowicz. Zwiedzanie miasta, m.in. cerkiew prawosławna "Pokrowy" z przepiękną mozaiką przewiezioną do Baranowicz z warszawskiej cerkwi, niegdyś znajdującej się na dawnym Placu Saskim. Przejazd do Kosowa Poleskiego. Zwiedzanie muzeum Kościuszki. Dalsza podróż do Brześcia. Przyjazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. Trasa ok. 400 km.
DZIEŃ 8:
Śniadanie. Zwiedzanie miasta, m.in. Twierdza Brzeska wybudowana w latach 1833-1842, brama Brzeska i Terespolska, ruiny Pałacu Białego, cerkiew św. Mikołaja, kościół Podwyższenia Krzyża Świętego ze słynnym obrazem Matki Boskiej Ocalenia w sukience z pozłacanego srebra (kopia wizerunku z rzymskiej bazyliki Santa Maria Maggiore). Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Uwaga! Powrót do niektórych miejscowości w godzinach wczesno rannych dnia następnego. Trasa ok. 300 km. Całość trasy: ok. 2500 km. Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
WAŻNE INFORMACJE:
1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 15 osobach zgłoszonych. 
2. Wycieczka może zostać anulowana 20 dni przed rozpoczęciem z powodu nieosiągnięcia zakładanego minimum grupy. 
3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie  standardowym turystycznym autokarem (wc, klimatyzacja, dvd, barek) lub wygodnym busem turystycznym (klimatyzacja, dvd). 
4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w autokarze głównym. 
5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus). 
6. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 
7. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota. 
8. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 
9. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych. 
10. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne i administracyjne, opłaty parkingowe, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu. 
11. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-3-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego. 
12. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne). 
13. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. 
14. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

WYCIECZKA BIAŁORUŚ DALEKIE KRESY 8 DNI 2022
Wycieczka na Białoruś 2022, Zwiedzanie Białorusi 2022, Podróż na Białoruś, Dalekie Kresy 2022  

Ośmiodniowa wycieczka objazdowa na Białoruś. W programie m.in.: wizyta w stolicy Polesia – Pińsku, zwiedzanie miast wpisanych na listę UNESCO, związanych z rodem Radziwiłłów – Nieśwież i Mir, zwiedzanie Mińska, krótka wizyta w Borysowie oraz Orszy; zwiedzanie Witebska – miasto urodzin artysty Marca Chagalla; przejazd do Baranowicz oraz Kosowa Poleskiego; zwiedzanie Brześcia – kościół Podwyższenia Krzyża Świętego, Twierdza Brzeska. Wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji. W czasie trwania wycieczki pełna opieka Pilota i lokalnych Przewodników. Wycieczka odbywa się bez nocnych przejazdów. Do wjazdu na Białoruś potrzebna jest wiza. W cenie wycieczki pełne ubezpieczenie (w tym ubezpieczenie od następstw chorób przewlekłych gratis).

Trasa zagraniczna:
Janów Poleski – Pińsk (1 nocleg) – Nieśwież – Mir (1 nocleg) – Mińsk (1 nocleg) – Borysów – Studzianka – Orsza – Lenino – Witebsk (1 nocleg) – Połock (1 nocleg) – Głębokie – Postawy – Zalesie – ok. Mińska (1 nocleg) – Baranowicze – Kosów Poleski – Brześć (1 nocleg)

DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników i wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przekroczenie granicy polsko-białoruskiej. Przejazd w kierunku Pińska przez Janów Poleski – miejsce męczeńskiej śmierci bł. Andrzeja Boboli. Zwiedzanie Pińska – stolicy białoruskiego Polesia. Miasto położone jest u ujścia rzeki Piny do Prypeci. Zwiedzanie katedry p.w. Wniebowzięcia NMP i klasztoru franciszkanów z 1712 r., kolegium jezuickie, pałacu Butrymowiczów z lat 1784-90, domu Kapuścińskich. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 400 km.

DZIEŃ 2:
Śniadanie. Przejazd do Nieświeża (lista UNESCO) – siedziby rodu Radziwiłłów. Zwiedzanie renesansowego zamku otoczonego wałami, pałacu, wspaniałego parku angielskiego oraz kościoła farny Bożego Ciała z XVI w. – pierwszej barokowej budowli Rzeczypospolitej z kryptami grobowymi rodziny książęcej. Następnie starówka i Ratusz z podcieniami kupieckimi. Dalsza podróż do Miru (lista UNESCO) z przepięknym zamkiem – zwiedzanie rezydencji książęcego rodu Radziwiłłów. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 300 km.

DZIEŃ 3:
Śniadanie. Wyjazd w kierunku Mińska. Zwiedzanie stolicy Białorusi, m.in. Górne Miasto – prawosławny sobór Ducha Świętego oraz katolicka archikatedra imienia Najświętszej Maryi Panny, Plac Wolności z Ratuszem; Troickie Przedmieście w klimacie XIX-wiecznego Mińska, następnie Troicka Góra z budynkiem Opery; Wyspa Łez z pomnikiem upamiętniającym żołnierzy, którzy zginęli w Afganistanie. Przejazd Prospektem Niepodległości – główną ulicą Mińska, przy której znajdują się Dom Rządu – siedziba parlamentu, charakterystyczny kościół św. Szymona i św. Heleny zwany „czerwonym kościołem”, gmachy mińskich uniwersytetów. Panorama miasta z tarasu widokowej w gmachu Biblioteki Narodowej. Czas wolny na prospektach i w skwerach. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 150 km.

DZIEŃ 4:
Śniadanie. Przejazd przez Borysów – sobór Zmartwychwstania Pańskiego i pomnik założyciela miasta księcia Borysa. Przejazd do Studzianki i Brylowskie Pole – to właśnie tu ponad 200 lat temu doszło do walk amii napoleońskiej wycofującej się spod Moskwy z nacierającymi jednostkami rosyjskimi. W tej bitwie ważną rolę odegrały wojska polskie będące w składzie armii napoleońskiej. Dalsza podróż do Orszy. Zwiedzanie zespołu klasztornego, kościoła św. Józefa z kopią obrazu „Bitwa pod Orszą” z ok. 1530 r. (oryginał obrazu znajduje się w Muzeum Narodowym w Warszawie). Przejazd na pole bitewne pod Lenino. Cmentarz poległych żołnierzy polskich. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 350 km.

DZIEŃ 5:
Śniadanie. Przejazd do Witebska. Zwiedzanie wybudowanego w XVIII w. na wysokim brzegu Dźwiny okazałego Pałacu Gubernatorskiego, cerkwi Zwiastowania z XII w., barokowej cerkwi Zmartwychwstania Pańskiego z XVII w., katedry św. Barbary z XVIII w., barokowo-klasycystycznego budynku Ratusza Miejskiego, ruin synagogi na Zadźwiniu oraz usytuowanego w pobliżu dworca domu słynnego malarza i grafika żydowskiego pochodzenia Marca Chagalla (1887-1985). Przejazd do Połocka, zwiedzanie monasteru Przemienienia Pańskiego i św. Eufrozyny Połockiej. Najcenniejszym elementem całego założenia jest pochodząca z połowy XII w. cerkiew św. Spasa. Niegdyś w świątyni znajdował się jeden z najważniejszych skarbów sztuki ruskiej, krzyż wykonany w 1161 roku na polecenie św. Eufrozyny. Był wysadzany drogocennymi kamieniami, a w jego wnętrzu znajdowały się relikwie świętych, które przysłane zostały do Połocka z Konstantynopola i Jerozolimy. Krzyż ten zaginał w czasie II wojny światowej, obecnie w cerkwi znajduje się jego kopia. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 200 km.

DZIEŃ 6:
Śniadanie. Wyjazd w trasę w kierunku Mińska i w drodze zwiedzanie – zespół klasztoru karmelitów oraz kościół katolicki w Głębokich; klasztor bazylianów w Berezweczu; zespół pałacowo-parkowy Antoniego Tyzenhauza, zabytkowy rynek z kamienicami z czasów Tyzenhauza w Postawach; odrestaurowany zespół pałacowo-parkowy – siedziba Michała Kleofasa Ogińskiego w Zalesiu. Przyjazd w okolice Mińska. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. Trasa ok. 370 km.DZIEŃ 7:
Śniadanie. Wyjazd do Baranowicz. Zwiedzanie miasta, m.in. cerkiew prawosławna "Pokrowy" z przepiękną mozaiką przewiezioną do Baranowicz z warszawskiej cerkwi, niegdyś znajdującej się na dawnym Placu Saskim. Przejazd do Kosowa Poleskiego. Zwiedzanie muzeum Kościuszki. Dalsza podróż do Brześcia. Przyjazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. Trasa ok. 400 km.

DZIEŃ 8:
Śniadanie. Zwiedzanie miasta, m.in. Twierdza Brzeska wybudowana w latach 1833-1842, brama Brzeska i Terespolska, ruiny Pałacu Białego, cerkiew św. Mikołaja, kościół Podwyższenia Krzyża Świętego ze słynnym obrazem Matki Boskiej Ocalenia w sukience z pozłacanego srebra (kopia wizerunku z rzymskiej bazyliki Santa Maria Maggiore). Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Uwaga! Powrót do niektórych miejscowości w godzinach wczesno rannych dnia następnego. Trasa ok. 300 km. Całość trasy: ok. 2500 km. Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

WAŻNE INFORMACJE:
1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 15 osobach zgłoszonych. 
2. Wycieczka może zostać anulowana 20 dni przed rozpoczęciem z powodu nieosiągnięcia zakładanego minimum grupy. 
3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie  standardowym turystycznym autokarem (wc, klimatyzacja, dvd, barek) lub wygodnym busem turystycznym (klimatyzacja, dvd). 
4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w autokarze głównym. 
5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus). 
6. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 
7. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota. 
8. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 
9. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych. 
10. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne i administracyjne, opłaty parkingowe, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu. 
11. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-3-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego. 
12. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne). 
13. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. 
14. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Dopłata do pokoju 1-osobowego : Dopłata 700 PLN
Ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej : Dopłata 2,5% od sumy
Ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej : Dopłata 4% od sumy
Wiza Białoruska : Dopłata 250 PLN
rozszerzone ubezpieczenie Koszty Leczenia zagranicą do 100.000 EUR : Dopłata 400 PLN
rozszerzone ubezpieczenie Koszty Leczenia zagranicą do 60.000 EUR : Dopłata 240 PLN
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie +CP : Dopłata 5% od sumy
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie +CP+COVID : Dopłata 7% od sumy
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej+COVID : Dopłata 3% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP : Dopłata 8% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP+COVID : Dopłata 12% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej+COVID : Dopłata 5% od sumy
Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) : Dopłata 2 PLN
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) : Dopłata 2 PLN

Zakwaterowanie

Hotel

- 7 noclegów w hotelach**/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką

- 7 noclegów w hotelach**/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)
- 7 noclegów w hotelach**/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką

- 7 noclegów w hotelach**/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Augustów Dopłata 150 PLN
Białystok Dopłata 150 PLN
Bydgoszcz Dopłata 180 PLN
Częstochowa Dopłata 180 PLN
Elbląg Dopłata 180 PLN
Gdańsk Dopłata 200 PLN
Katowice Dopłata 200 PLN
Kraków Dopłata 200 PLN
Lublin Dopłata 140 PLN
Łomża Dopłata 100 PLN
Łódź Dopłata 100 PLN
Olsztyn Dopłata 180 PLN
Ostróda Dopłata 170 PLN
Płock Dopłata 160 PLN
Poznań Dopłata 200 PLN
Radom Dopłata 160 PLN
Rzeszów Dopłata 200 PLN
Suwałki Dopłata 160 PLN
Szczecin Dopłata 200 PLN
Toruń Dopłata 180 PLN
Warszawa bez dopłaty
Włocławek Dopłata 160 PLN
Wrocław Dopłata 200 PLN

Cena zawiera

• przejazd autokarem (dvd, klimatyzacja, wc, barek) lub wygodnym busem (klimatyzacja, dvd) 
• 7 noclegów w hotelach**/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką 
• 7 śniadań i 7 obiadokolacji 
• opiekę pilota 
• ubezpieczenie Signal Iduna (KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)

• przejazd autokarem (dvd, klimatyzacja, wc, barek) lub wygodnym busem (klimatyzacja, dvd) 
• 7 noclegów w hotelach**/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką 
• 7 śniadań i 7 obiadokolacji 
• opiekę pilota 
• ubezpieczenie Signal Iduna (KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)

Cena nie zawiera

DODATKOWO PŁATNE:
• pakiet do realizacji programu 190 EUR płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, opłaty klimatyczne i administracyjne, opłaty parkingowe, zestaw słuchawkowy Tour Guide) 
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) 2 zł 
• Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) 2 zł
DOPŁATY OPCJONALNE:
• dopłata do pokoju 1-osobowego 700 zł 
• dopłata do wizy białoruskiej 250 zł 
WIZA: 25 dni przed wyjazdem należy dostarczyć do biura dokumenty niezbędne do uzyskania wizy: 
1) prawidłowo wypełniony, wydrukowany i podpisany osobiście wniosek wizowy; 
2) 1 zdjęcie (wymiar 3,5 x 4,5 cm, biometryczne – twarz na wprost, kolorowe, na białym tle, nie starsze niż 6 miesięcy); 
3) paszport ważny minimum pół roku od zakończenia ważności wizy, posiadający minimum 2 wolne strony.

DODATKOWO PŁATNE:
• pakiet do realizacji programu 190 EUR płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, opłaty klimatyczne i administracyjne, opłaty parkingowe, zestaw słuchawkowy Tour Guide) 
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) 2 zł 
• Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) 2 zł

DOPŁATY OPCJONALNE:
• dopłata do pokoju 1-osobowego 700 zł 
• dopłata do wizy białoruskiej 250 zł 
WIZA: 25 dni przed wyjazdem należy dostarczyć do biura dokumenty niezbędne do uzyskania wizy: 
1) prawidłowo wypełniony, wydrukowany i podpisany osobiście wniosek wizowy; 
2) 1 zdjęcie (wymiar 3,5 x 4,5 cm, biometryczne – twarz na wprost, kolorowe, na białym tle, nie starsze niż 6 miesięcy); 
3) paszport ważny minimum pół roku od zakończenia ważności wizy, posiadający minimum 2 wolne strony.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.