w naszej ofercie: 7910 imprez, 3642 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka Perły Białorusi 2022
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA PERŁY BIAŁORUSI 2022

Zwiedzanie Białorusi, Podróż na Białoruś, Wasiliszki, Lista Unesco, Wycieczki objazdowe 2022

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
FIRST MINUTE
Promocje ograniczone ilością miejsc.
Ocena oferty:
Kod oferty:
212314804
oferta w pdf
WYCIECZKA PERŁY BIAŁORUSI 2021/2022
Zwiedzanie Białorusi, Podróż na Białoruś, Wasiliszki, Lista Unesco
Sześciodniowa wycieczka objazdowa na Białoruś. W programie m.in.: zwiedzanie Grodna – pałac Batorego, dom Elizy Orzeszkowej, wizyta w Wasiliszkach – dom Czesława Niemena, zwiedzanie Lidy, wizyta w dworku Mickiewicza w Nowogródku oraz w Zaosiu, pobyt nad jeziorem Świteź, wizyta w wpisanym na listę UNESCO Mirze, zwiedzanie Pińska oraz Brześcia. Wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji. W czasie trwania wycieczki pełna opieka Pilota i lokalnych Przewodników. Wycieczka odbywa się bez nocnych przejazdów. Do wjazdu na Białoruś potrzebna jest przepustka oraz ważny paszport. W cenie wycieczki pełne ubezpieczenie (w tym ubezpieczenie od następstw chorób przewlekłych gratis).
Trasa zagraniczna:
ok. Grodna (1 nocleg) – Grodno – Szczuczyn – Murowanka – Wasiliszki – Lida (1 nocleg) – Nowogródek – jezioro Świteź – Zaosie – Mir (1 nocleg) – Kosów Poleski – Motol – Pińsk (1 nocleg) – Janów Poleski – Kobryń – Brześć (1 nocleg)
DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników i wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przekroczenie granicy polsko-białoruskiej. Przejazd do Grodna. Zwiedzanie królewskiego zielonego miasta na nadniemeńskiej skarpie zaczyna się od podziwiania unikatowej makiety historycznej części Grodna z widokiem zaginionych zabytków królewskiego miasta. Dzięki oryginalnemu światło-dźwiękowemu przedstawieniu można zapoznać się z historią miasta i jego architekturą z różnych epok. Dalsze zwiedzanie Grodna, m.in. Zamki Stary i Nowy, cerkiew św. Borysa i Gleba na Kołoży – piękny widok na rzekę Niemen, katedra, pałac Batorego, kościół bernardyński, dom-muzeum Elizy Orzeszkowej, gmach Teatru Dramatycznego. Spacer wąskimi uliczkami starówki. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 400 km.
DZIEŃ 2:
Śniadanie. Wyjazd do Szczuczyna, zwiedzanie zespołu pałacowego Druckich–Lubeckich. Postój w Murowance z gotycką cerkwią obronną XVI w. (jeden z najcenniejszych zabytków Białorusi). Krótka wizyta w Starych Wasiliszkach – dom rodzinny Czesława Niemena, kościół św. Piotra i Pawła. Przejazd do Lidy. Zwiedzanie dawnej stolicy Księstwa Lidzkiego, m.in. zamek obronny księcia Gedymina z XIV w., klasztor Pijarów i kościół farny. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 150 km.
DZIEŃ 3:
Śniadanie. Przejazd do Nowogródka – jednego z najstarszych miast Białorusi (1044 r.). Był miastem stołecznym i ważnym centrum rzemieślniczo-handlowym. Zwiedzanie, m.in. dworek Mickiewicza – muzeum, ruiny zamku Mendoga I, kościół Farny – miejsce zaślubin króla Władysława Jagiełły oraz chrztu Adama Mickiewicza. Podziwianie przepięknych krajobrazów podczas postoju nad jeziorem Świteź. Przejazd do Zaosia – miejsca narodzin Adama Mickiewicza. Zwiedzanie dworku i folwarku rodziny Mickiewiczów. Następnie przejazd w okolice Miru. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 100 km.
DZIEŃ 4:
Śniadanie. Zwiedzanie Miru (lista UNESCO) z przepięknym zamkiem – rezydencją książęcego rodu Radziwiłłów – jednym z pierwowzorów zamku w „Panu Tadeuszu”. Zamek został ostatnio starannie odrestaurowany, położony jest nad malowniczym jeziorem i otoczony parkiem. Przejazd do Kosowa Poleskiego. W stronach rodzinnych Tadeusza Kościuszki zwiedzanie dworku, w którym obecnie znajduje się muzeum poświęcone inżynierowi wojskowemu, polsko-amerykańskiemu generałowi, Bohaterowi Narodowemu Polski, Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, Białorusi, Litwy i Ukrainy. Następnie zwiedzanie neogotyckiego pałacu Pusłowskich. Dalsza podróż do Motolu – wieś (dawniej miasteczko) na Białorusi, na Polesiu. Motol prawdopodobnie jest jedynym miasteczkiem na Białorusi, w którym przy wyjeździe stoi znak z nazwą w języku hebrajskim. Tutaj urodzili się znane osoby, m.in. Chaim Weizmann (1874 r.) – pierwszy prezydent państwa Izrael, Siergiej Pałto (1960 r.) – rosyjski fizyk i matematyk, Leonard Chess (1917 r.) – założyciel Chess Records – amerykańskiej wytwórni płytowej. Zwiedzanie Muzeum Twórczości Ludowej w Motolu. Ekspozycja muzeum poświęcona jest kulturze materialnej oraz duchowej Polesia. Prawdziwą „perłą” muzeum jest zbiór unikatowych fotografii (ponad 4 tysiące negatywów), zrobionych przez pierwszego miejscowego fotografa Aleksego Miniuka. Obejmują okres od lat 20-tych do 70-tych XX w. Goście muzeum mogą wziąć udział w tradycyjnych obrzędach ludowych, zaśpiewać i zatańczyć z folklorystyczno-etnograficznym zespołem „Sąsiedzi motolskie”. Przejazd do hotelu w okolicy Pińska. Obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 300 km.
DZIEŃ 5:
Śniadanie. Zwiedzanie Pińska – miasta dziewięciu wieków. W programie m.in. kolegium jezuitów – najstarszy budynek Pińska, teraz mieści się tu Muzeum Polesia Białoruskiego, katedra p.w. Wniebowzięcia NMP i klasztor franciszkanów z 1712 r., pałac Butrymowiczów z lat 1784-90, dom Kapuścińskich, zabytki architektoniczne XVII–XVIII w. i budynki historyczne XIX-XX w., budynek najstarszego gimnazjum, którego absolwentami są m.in. architekt Jan Żółtowski, znany naukowiec chemik oraz pierwszy prezydent Izraela – Chaim Weizmann. Dalsza podróż przez Janów Poleski – miejsce męczeńskiej śmierci bł. Andrzeja Boboli – w kierunku Kobrynia, gdzie znajduje się rodzinny grób Mickiewiczów. Przejazd do hotelu w okolice Brześcia. Obiadokolacja, nocleg. Dla chętnych wieczorny spacer po głównym deptaku w Brześciu oraz uczestnictwo w widowisku zapalania latarni przez Latarnika, ubranego w mundur z XIX w. Co wieczór, tuż przed zachodem słońca pojawia się on na małym, końcowym fragmencie Sowieckiej i w tradycyjny sposób zapala kilka pozostawionych latarni gazowych. Trasa ok. 250 km
DZIEŃ 6:
Śniadanie. Zwiedzanie miasta, m.in. Twierdza Brzeska wybudowana w latach 1833-1842, brama Brzeska i Terespolska, ruiny Pałacu Białego, cerkiew św. Mikołaja, kościół Podwyższenia Krzyża Świętego ze słynnym obrazem Matki Boskiej Ocalenia w sukience z pozłacanego srebra (kopia wizerunku z rzymskiej bazyliki Santa Maria Maggiore). Przejazd do kraju. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Uwaga! Powrót do niektórych miejscowości w godzinach porannych dnia następnego. Trasa ok. 300 km. Całość trasy: ok. 1500 km. Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
WAŻNE INFORMACJE:
1. Podróżni obowiązkowo muszą posiadać ważny paszport! Dotyczy również osób niepełnoletnich! 
2. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 15 osobach zgłoszonych. 
3. Wycieczka może zostać anulowana 20 dni przed rozpoczęciem z powodu nie osiągnięcia zakładanego minimum grupy. 
4. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie autokarem standardowym (dvd, klimatyzacja, barek, wc), mniejszym autokarem (dvd, klimatyzacja) lub wygodnym busem (dvd, klimatyzacja). 
5. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym autokarze. 
6. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus). 
7. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 
8. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota. 
9. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 
10. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych. 
11. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu. 
12. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego. 
13. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne). 
14. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. 
15. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc. 

WYCIECZKA PERŁY BIAŁORUSI 2022
Zwiedzanie Białorusi, Podróż na Białoruś, Wasiliszki, Lista Unesco


Sześciodniowa wycieczka objazdowa na Białoruś. W programie m.in.: zwiedzanie Grodna – pałac Batorego, dom Elizy Orzeszkowej, wizyta w Wasiliszkach – dom Czesława Niemena, zwiedzanie Lidy, wizyta w dworku Mickiewicza w Nowogródku oraz w Zaosiu, pobyt nad jeziorem Świteź, wizyta w wpisanym na listę UNESCO Mirze, zwiedzanie Pińska oraz Brześcia. Wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji. W czasie trwania wycieczki pełna opieka Pilota i lokalnych Przewodników. Wycieczka odbywa się bez nocnych przejazdów. Do wjazdu na Białoruś potrzebna jest przepustka oraz ważny paszport. W cenie wycieczki pełne ubezpieczenie (w tym ubezpieczenie od następstw chorób przewlekłych gratis).

Trasa zagraniczna:
ok. Grodna (1 nocleg) – Grodno – Szczuczyn – Murowanka – Wasiliszki – Lida (1 nocleg) – Nowogródek – jezioro Świteź – Zaosie – Mir (1 nocleg) – Kosów Poleski – Motol – Pińsk (1 nocleg) – Janów Poleski – Kobryń – Brześć (1 nocleg)

DZIEŃ 1:

Zbiórka uczestników i wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przekroczenie granicy polsko-białoruskiej. Przejazd do Grodna. Zwiedzanie królewskiego zielonego miasta na nadniemeńskiej skarpie zaczyna się od podziwiania unikatowej makiety historycznej części Grodna z widokiem zaginionych zabytków królewskiego miasta. Dzięki oryginalnemu światło-dźwiękowemu przedstawieniu można zapoznać się z historią miasta i jego architekturą z różnych epok. Dalsze zwiedzanie Grodna, m.in. Zamki Stary i Nowy, cerkiew św. Borysa i Gleba na Kołoży – piękny widok na rzekę Niemen, katedra, pałac Batorego, kościół bernardyński, dom-muzeum Elizy Orzeszkowej, gmach Teatru Dramatycznego. Spacer wąskimi uliczkami starówki. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 400 km.

DZIEŃ 2:

Śniadanie. Wyjazd do Szczuczyna, zwiedzanie zespołu pałacowego Druckich–Lubeckich. Postój w Murowance z gotycką cerkwią obronną XVI w. (jeden z najcenniejszych zabytków Białorusi). Krótka wizyta w Starych Wasiliszkach – dom rodzinny Czesława Niemena, kościół św. Piotra i Pawła. Przejazd do Lidy. Zwiedzanie dawnej stolicy Księstwa Lidzkiego, m.in. zamek obronny księcia Gedymina z XIV w., klasztor Pijarów i kościół farny. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 150 km.

DZIEŃ 3:

Śniadanie. Przejazd do Nowogródka – jednego z najstarszych miast Białorusi (1044 r.). Był miastem stołecznym i ważnym centrum rzemieślniczo-handlowym. Zwiedzanie, m.in. dworek Mickiewicza – muzeum, ruiny zamku Mendoga I, kościół Farny – miejsce zaślubin króla Władysława Jagiełły oraz chrztu Adama Mickiewicza. Podziwianie przepięknych krajobrazów podczas postoju nad jeziorem Świteź. Przejazd do Zaosia – miejsca narodzin Adama Mickiewicza. Zwiedzanie dworku i folwarku rodziny Mickiewiczów. Następnie przejazd w okolice Miru. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 100 km.

DZIEŃ 4:

Śniadanie. Zwiedzanie Miru (lista UNESCO) z przepięknym zamkiem – rezydencją książęcego rodu Radziwiłłów – jednym z pierwowzorów zamku w „Panu Tadeuszu”. Zamek został ostatnio starannie odrestaurowany, położony jest nad malowniczym jeziorem i otoczony parkiem. Przejazd do Kosowa Poleskiego. W stronach rodzinnych Tadeusza Kościuszki zwiedzanie dworku, w którym obecnie znajduje się muzeum poświęcone inżynierowi wojskowemu, polsko-amerykańskiemu generałowi, Bohaterowi Narodowemu Polski, Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, Białorusi, Litwy i Ukrainy. Następnie zwiedzanie neogotyckiego pałacu Pusłowskich. Dalsza podróż do Motolu – wieś (dawniej miasteczko) na Białorusi, na Polesiu. Motol prawdopodobnie jest jedynym miasteczkiem na Białorusi, w którym przy wyjeździe stoi znak z nazwą w języku hebrajskim. Tutaj urodzili się znane osoby, m.in. Chaim Weizmann (1874 r.) – pierwszy prezydent państwa Izrael, Siergiej Pałto (1960 r.) – rosyjski fizyk i matematyk, Leonard Chess (1917 r.) – założyciel Chess Records – amerykańskiej wytwórni płytowej. Zwiedzanie Muzeum Twórczości Ludowej w Motolu. Ekspozycja muzeum poświęcona jest kulturze materialnej oraz duchowej Polesia. Prawdziwą „perłą” muzeum jest zbiór unikatowych fotografii (ponad 4 tysiące negatywów), zrobionych przez pierwszego miejscowego fotografa Aleksego Miniuka. Obejmują okres od lat 20-tych do 70-tych XX w. Goście muzeum mogą wziąć udział w tradycyjnych obrzędach ludowych, zaśpiewać i zatańczyć z folklorystyczno-etnograficznym zespołem „Sąsiedzi motolskie”. Przejazd do hotelu w okolicy Pińska. Obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 300 km.DZIEŃ 5:
Śniadanie. Zwiedzanie Pińska – miasta dziewięciu wieków. W programie m.in. kolegium jezuitów – najstarszy budynek Pińska, teraz mieści się tu Muzeum Polesia Białoruskiego, katedra p.w. Wniebowzięcia NMP i klasztor franciszkanów z 1712 r., pałac Butrymowiczów z lat 1784-90, dom Kapuścińskich, zabytki architektoniczne XVII–XVIII w. i budynki historyczne XIX-XX w., budynek najstarszego gimnazjum, którego absolwentami są m.in. architekt Jan Żółtowski, znany naukowiec chemik oraz pierwszy prezydent Izraela – Chaim Weizmann. Dalsza podróż przez Janów Poleski – miejsce męczeńskiej śmierci bł. Andrzeja Boboli – w kierunku Kobrynia, gdzie znajduje się rodzinny grób Mickiewiczów. Przejazd do hotelu w okolice Brześcia. Obiadokolacja, nocleg. Dla chętnych wieczorny spacer po głównym deptaku w Brześciu oraz uczestnictwo w widowisku zapalania latarni przez Latarnika, ubranego w mundur z XIX w. Co wieczór, tuż przed zachodem słońca pojawia się on na małym, końcowym fragmencie Sowieckiej i w tradycyjny sposób zapala kilka pozostawionych latarni gazowych. Trasa ok. 250 km

DZIEŃ 6:

Śniadanie. Zwiedzanie miasta, m.in. Twierdza Brzeska wybudowana w latach 1833-1842, brama Brzeska i Terespolska, ruiny Pałacu Białego, cerkiew św. Mikołaja, kościół Podwyższenia Krzyża Świętego ze słynnym obrazem Matki Boskiej Ocalenia w sukience z pozłacanego srebra (kopia wizerunku z rzymskiej bazyliki Santa Maria Maggiore). Przejazd do kraju. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Uwaga! Powrót do niektórych miejscowości w godzinach porannych dnia następnego. Trasa ok. 300 km. Całość trasy: ok. 1500 km. Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

WAŻNE INFORMACJE:
1. Podróżni obowiązkowo muszą posiadać ważny paszport! Dotyczy również osób niepełnoletnich! 
2. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 15 osobach zgłoszonych. 
3. Wycieczka może zostać anulowana 20 dni przed rozpoczęciem z powodu nie osiągnięcia zakładanego minimum grupy. 
4. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie autokarem standardowym (dvd, klimatyzacja, barek, wc), mniejszym autokarem (dvd, klimatyzacja) lub wygodnym busem (dvd, klimatyzacja). 
5. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym autokarze. 
6. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus). 
7. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 
8. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota. 
9. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 
10. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych. 
11. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu. 
12. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego. 
13. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne). 
14. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. 
15. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc. 

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
01.05-06.05.2022 1699 PLN 1359 PLN Sprawdź
12.06-17.06.2022 1699 PLN 1359 PLN Sprawdź
03.07-08.07.2022 1699 PLN 1359 PLN Sprawdź
24.07-29.07.2022 1699 PLN 1359 PLN Sprawdź
14.08-19.08.2022 1699 PLN 1359 PLN Sprawdź
04.09-09.09.2022 1699 PLN 1359 PLN Sprawdź
18.09-23.09.2022 1699 PLN 1359 PLN Sprawdź
16.10-21.10.2022 1699 PLN 1359 PLN Sprawdź
Promocje ograniczone ilością miejsc.

Zniżki i dopłaty

Dopłata do pokoju 1-osobowego : Dopłata 500 PLN
Ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej : Dopłata 2,5% od sumy
Ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej : Dopłata 4% od sumy
rozszerzone ubezpieczenie Koszty Leczenia zagranicą do 100.000 EUR : Dopłata 300 PLN
rozszerzone ubezpieczenie Koszty Leczenia zagranicą do 60.000 EUR : Dopłata 180 PLN
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie +CP+COVID : Dopłata 7% od sumy
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystyczne+COVID : Dopłata 3% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP : Dopłata 8% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP+COVID : Dopłata 12% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej+COVID : Dopłata 5% od sumy
Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) : Dopłata 2 PLN
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) : Dopłata 2 PLN

Zakwaterowanie

Hotel

-  5 noclegów w hotelach**+/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

-  5 śniadań i 5 obiadokolacji

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Łomża Dopłata 80 PLN
Białystok Dopłata 120 PLN
Łódź Dopłata 100 PLN
Warszawa bez dopłaty
Augustów Dopłata 160 PLN
Rzeszów Dopłata 180 PLN
Poznań Dopłata 180 PLN
Wrocław Dopłata 180 PLN
Kraków Dopłata 180 PLN
Radom Dopłata 150 PLN
Włocławek Dopłata 150 PLN
Płock Dopłata 150 PLN
Gdańsk Dopłata 180 PLN
Elbląg Dopłata 180 PLN
Ostróda Dopłata 160 PLN
Olsztyn Dopłata 160 PLN

Cena zawiera

• przejazd komfortowym autokarem (dvd, klimatyzacja, barek, wc) lub wygodnym busem (dvd, klimatyzacja) 
• 5 noclegów w hotelach**+/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką 
• 5 śniadań i 5 obiadokolacji 
• opiekę pilota 
• ubezpieczenie (KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)

• przejazd komfortowym autokarem (dvd, klimatyzacja, barek, wc) lub wygodnym busem (dvd, klimatyzacja) 
• 5 noclegów w hotelach**+/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką 
• 5 śniadań i 5 obiadokolacji 
• opiekę pilota 
• ubezpieczenie (KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)

Cena nie zawiera

DODATKOWO PŁATNE:
• pakiet do realizacji programu wycieczki 130 EUR płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, opłaty administracyjne i parkingowe, występ zespołu folklorystycznego, przepustka na wjazd na teren Białorusi, zestaw słuchawkowy Tour Guide) 
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) 10 zł 
• Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) 10 zł
DOPŁATY OPCJONALNE:
• dopłata do pokoju 1-osobowego 500 zł UWAGA: Do uzyskania przepustki na wjazd na teren Białorusi niezbędny jest skan paszportu strony ze zdjęciem (paszport ważny co najmniej 6 miesiące od daty powrotu z Białorusi).

DODATKOWO PŁATNE:
• pakiet do realizacji programu wycieczki 150 EUR płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, opłaty administracyjne i parkingowe, występ zespołu folklorystycznego, przepustka na wjazd na teren Białorusi, zestaw słuchawkowy Tour Guide) 
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) 10 zł 
• Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) 10 zł

DOPŁATY OPCJONALNE:

• dopłata do pokoju 1-osobowego 500 zł UWAGA: Do uzyskania przepustki na wjazd na teren Białorusi niezbędny jest skan paszportu strony ze zdjęciem (paszport ważny co najmniej 6 miesiące od daty powrotu z Białorusi).

Ubezpieczenie

1 * ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie +CP
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie rozszerzone o ryzyko chorób przewlekłych ze 100% zwrotem poniesionych kosztów
1 * ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie +CP+COVID
Po opłaceniu dodatkowej składki (zwyżka COVID)do przedmiotu i zakresu ubezpieczenia przy ubezpieczeniu przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: - Epidemii Choroby Zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, - Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, Współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną.
 
1 * ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystyczne
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystyczne ze 100% zwrotem poniesionych kosztów
1 * ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystyczne+COVID
Po opłaceniu dodatkowej składki (zwyżka COVID)do przedmiotu i zakresu ubezpieczenia przy ubezpieczeniu przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: - Epidemii Choroby Zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, - Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, Współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną.
1 * ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej ze 100% zwrotem poniesionych kosztów
1 * ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej rozszerzone o ryzyko chorób przewlekłych ze 100% zwrotem poniesionych kosztów
1 * ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP+COVID
Po opłaceniu dodatkowej składki (zwyżka COVID) 1) do przedmiotu i zakresu ubezpieczenia przy ubezpieczeniu rezygnacji z podróży włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: - Epidemii Choroby Zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, - Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, Współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną; 2) do przedmiotu i zakresu ubezpieczenia przy ubezpieczeniu rezygnacji z podróży włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu odmowy wpuszczenia na pokład samolotu, autokaru Ubezpieczonego lub Współuczestnika podróży z powodu wystąpienia temperatury równej lub wyższej niż 38 stopni Celsjusza oraz objawów infekcji wskazujących na zakażenie Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami.
1 * ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej+COVID
Po opłaceniu dodatkowej składki (zwyżka COVID) 1) do przedmiotu i zakresu ubezpieczenia przy ubezpieczeniu rezygnacji z podróży włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: - Epidemii Choroby Zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, - Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, Współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną; 2) do przedmiotu i zakresu ubezpieczenia przy ubezpieczeniu rezygnacji z podróży włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu odmowy wpuszczenia na pokład samolotu, autokaru Ubezpieczonego lub Współuczestnika podróży z powodu wystąpienia temperatury równej lub wyższej niż 38 stopni Celsjusza oraz objawów infekcji wskazujących na zakażenie Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami.

1 * ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie +CP
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie rozszerzone o ryzyko chorób przewlekłych ze 100% zwrotem poniesionych kosztów

1 * ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie +CP+COVID
Po opłaceniu dodatkowej składki (zwyżka COVID)do przedmiotu i zakresu ubezpieczenia przy ubezpieczeniu przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: - Epidemii Choroby Zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, - Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, Współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną. 
1 * ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystyczne
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystyczne ze 100% zwrotem poniesionych kosztów

1 * ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystyczne+COVID
Po opłaceniu dodatkowej składki (zwyżka COVID)do przedmiotu i zakresu ubezpieczenia przy ubezpieczeniu przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: - Epidemii Choroby Zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, - Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, Współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną.

1 * ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej ze 100% zwrotem poniesionych kosztów

1 * ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej rozszerzone o ryzyko chorób przewlekłych ze 100% zwrotem poniesionych kosztów

1 * ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP+COVID
Po opłaceniu dodatkowej składki (zwyżka COVID) 1) do przedmiotu i zakresu ubezpieczenia przy ubezpieczeniu rezygnacji z podróży włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: - Epidemii Choroby Zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, - Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, Współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną; 2) do przedmiotu i zakresu ubezpieczenia przy ubezpieczeniu rezygnacji z podróży włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu odmowy wpuszczenia na pokład samolotu, autokaru Ubezpieczonego lub Współuczestnika podróży z powodu wystąpienia temperatury równej lub wyższej niż 38 stopni Celsjusza oraz objawów infekcji wskazujących na zakażenie Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami.

1 * ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej+COVID
Po opłaceniu dodatkowej składki (zwyżka COVID) 1) do przedmiotu i zakresu ubezpieczenia przy ubezpieczeniu rezygnacji z podróży włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: - Epidemii Choroby Zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, - Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, Współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną; 2) do przedmiotu i zakresu ubezpieczenia przy ubezpieczeniu rezygnacji z podróży włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu odmowy wpuszczenia na pokład samolotu, autokaru Ubezpieczonego lub Współuczestnika podróży z powodu wystąpienia temperatury równej lub wyższej niż 38 stopni Celsjusza oraz objawów infekcji wskazujących na zakażenie Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.