w naszej ofercie: 14436 imprez, 8721 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Kolonia Tenisowa Wakacje z Babcią Maliną Sypniewo 2019
Wszystko o tej ofercie wie:

KOLONIA TENISOWA WAKACJE Z BABCIĄ MALINĄ SYPNIEWO 2019

Kolonie letnie 2019 w Sypniewie, Kolonia Tenisowa dla dzieci, Wakacje z Babcią Maliną 2019

Wiek: od 7 do 10 lat
Wyżywienie: cztery posiłki dziennie (4P)
Ocena oferty:
Kod oferty:
215119715
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
KOLONIA TENISOWA WAKACJE Z BABCIĄ MALINĄ SYPNIEWO 2019
Kolonie letnie 2019 w Sypniewie, Kolonia Tenisowa dla dzieci, Wakacje z Babcią Maliną 2019
Sypniewo to niewielka miejscowość na Pojezierzu Drawsko-Wałeckim, w województwie wielkopolskim. Tym, co decyduje o rekreacyjno-wypoczynkowym charakterze tego regionu, są krystalicznie czyste jeziora i rzeki, a także lasy pełne wspaniałych pomników przyrody. Położenie z dala od miejskiego zgiełku i otaczająca natura, sprawiają, że jest to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku.
Jest to wymarzone miejsce na beztroskie i bezpieczne wakacje, pełne radości i emocji z odkrywania przyrodniczych tajemnic dla najmłodszych dzieci zmęczonych życiem w mieście i grami komputerowymi!
Z każdym rokiem Twoje dziecko staje się coraz bardziej samodzielne i coraz częściej zaczynasz postrzegać, jak świetnie radzi sobie bez opieki rodziców. Dziecko, które rozpoczęło edukację przedszkolną jest najczęściej już gotowe do tego, aby pojechać po raz pierwszy w życiu na wakacje bez opieki mamy i taty.
Posiadając ponad 16-letnie doświadczenie w organizacji wyjazdów dla dzieci w różnym wieku, doskonale znamy potrzeby i oczekiwania zarówno dzieci, jak i ich rodziców.
Ta wyjątkowa oferta dedykowana jest do naszych najmłodszych i najbardziej wymagających Klientów ; -)
Idealny wyjazd zarówno:
- dla tych dzieci, które nigdy jeszcze nie wyjeżdżały bez rodziców,
- jak i dla najmłodszych uczestników, wymagający indywidualnego podejście i zwiększonej opieki,
ponieważ:
1. Optymalna długość wyjazdu
7-dniowy turnus adaptacyjny, który rozpoczyna się i kończy w weekend, co pozwala rodzicom bez przeszkód przyjechać i wesprzeć dziecko podczas pierwszego wyjazdu
2. Kameralny wyjazd
Liczba dostępnych miejsc jest ściśle ograniczona do 25 dzieci, o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń
3. Najlepsza, zindywidualizowana opieka dla dzieci w wieku 7-10 lat
Zespół 6 osób profesjonalnej i wykwalifikowanej kadry z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujących się w opiece dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym
4. Specjalistyczne szkolenie tenisowe dla dzieci
System szkolenia tenisa dzieci do lat 10, został stworzony w oparciu o wytyczne ITF i programu Play&Stay, prowadzone przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem
5. Wypoczynek wśród lasów, w pobliżu rzek i jezior
Umożliwia aktywny wypoczynek w otoczeniu przyrody
6. Pyszne domowe posiłki
Menu posiłków zostało skomponowane pod gusta dzieci, przygotowane codziennie z pasją
Tenis
Na obozach szczególną uwagę przywiązujemy do szkolenia tenisowego. Wieloletnie doświadczenie i obserwacje, a także podążanie za najnowszymi światowymi trendami, pozwoliło nam na stworzenie nowoczesnego i przemyślanego systemu szkoleniowego dedykowanego dzieciom w wieku 7-10 lat. Profesjonalnie dobrany sprzęt, niespotykany dotąd w Polsce oraz metodyka nauczania sprawią, że dzieci z radością będą uczestniczyć w zajęciach na korcie, a efekty będą szybciej widocznie, niż w przypadku tradycyjnych, przestarzałych metod nauczania tenisa.                                                     
Dla każdego uczestnika przewidziane są 2 godziny treningu dziennie – jeden przed południem, drugi po południu, w grupie dostosowanej pod względem wieku. W czasie treningu na jeden kort, wyznaczony zgodnie z obowiązującymi wytycznymi ITF dla danej grupy, przypadać będzie maksymalnie 4 uczestników.
Treningi tenisa będą odbywały się zarówno na kortach tenisowych, jak i na salce rekreacyjnej specjalnie zaadaptowanej do realizacji programu TENIS10, gdzie realizowane będą treningi z zakresu poprawy koordynacji, zwinności i szybkości dzieci – elementów będących fundamentem gry w tenisa. Dostępność sali na wyłączność grupy, zapewni również ciągłość szkolenia w czasie niepogody. 
System szkolenia został stworzony zgodnie z wytycznymi Międzynarodowej Federacji Tenisowej ITF w ramach programu Play&Stay, który został dostosowany do sprawności i umiejętności dzieci w poszczególnych grupach wiekowych. Podczas obozu, szkolenie będzie realizowane na 4 poziomach:
- Program niebieski dla dzieci w wieku 5-6 lat
- Program pomarańczowy dla dzieci w wieku 8-9 lat
- Program czerwony dla dzieci w wieku 7-8 lat
- Program zielony dla dzieci w wieku 9-10 lat
Wytyczne szkoleniowe realizowane na powyższych poziomach szkolenia podczas obozu:
- Rozmiar rakiety
Odpowiednio dobrany rozmiar i waga rakiety pozwoli dziecku już od pierwszych zajęć kontrolować uderzenie i ułatwi wykonanie prawidłowego ruchu. Posiadamy całą gamę rakiet dziecięcych, tak więc każdy uczestnik będzie posiadał idealnie dobraną rakietę do swojego wzrostu i wieku.
- Rodzaj i szybkość piłki  
Dla każdego z programów zostały zaprojektowane specjalne piłki tenisowe, zapewniające idealne dopasowanie do wzrostu i siły dzieci, tak by optymalnie dobrać zakres odbicia piłki po koźle. Podczas zajęć programu niebieskiego będziemy wykorzystywać piłki wykonane z gąbki, która jest dużo wolniejsza od tradycyjnej. Piłki używane na zajęciach programu czerwonego są wolniejsze o 75%, pomarańczowego o 50% a zielone o 25% od twardej „żółtej” piłki tenisowej. 
- Długość kortu i wysokość siatki
Grając twardą piłką, na dużym korcie piłka odbijałaby się za wysoko i za szybko, a dzieci byłyby zagubione. Naturalne stało się więc, pomniejszenie kortu i dostosowanie do możliwości małych tenisistów. Na zajęciach dostosujemy mini korty zgodnie z wytycznymi programu, dedykowane dla każdego poziomu. Młodsze dzieci będą uczyć się utrzymywać piłkę w korcie na małych odległościach, a wraz z wiekiem (i wzrostem) dziecka kort „rozciąga się” zwiększając zakres ruchu i długości podań pomiędzy uczestnikami.     
- Struktura zajęć
Każdy wiek ma swoje prawa. Młodsi uczestnicy posiadają nieco mniejszą koncentrację i koordynację niż ich starsi koledzy i koleżanki, dlatego scenariusze zajęć zostały stworzone tak, by zaciekawić i zaszczepić dzieciom miłość do tenisa. Im dzieci są starsze, tym większą rolę odgrywa technika i rozwój sprawności ogólnej, a także rośnie znaczenie współzawodnictwa.
Zajęcia będą prowadzone przez licencjonowanych trenerów tenisa ze specjalizacją i wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu dzieci poniżej 10 roku życia. Program treningowy ITF stosowany jest w ponad 50 krajach na całym świecie i wciąż zyskuje coraz większe grono sympatyków. Zajęcia prowadzone zgodnie z wytycznymi federacji, zapewniają aktywność w ciekawej oprawie, co zachęca coraz więcej dzieci i ich rodziców do gry w tenisa i traktowania go jako formę wspólnej rekreacji dającej ogromną przyjemność i radość z gry całej rodzinie.
Program animacyjny
Poza zajęciami tenisa ziemnego, dzieci aktywnie i wesoło spędzą dzień, eksplorując malowniczą okolicę podczas licznych pieszych spacerów oraz uczestnicząc w całodziennych zajęciach rekreacyjnych. Opiekunowie zorganizują wesołe i kreatywne zabawy w grupach m.in. zabawy z piłkami, balonami, bańkami mydlanymi czy chustą animacyjną. Zorganizują gry integracyjne i edukacyjne w grupach, by dzieci szybko zapoznały się z rówieśnikami i z radością uczestniczyły we wspólnych zajęciach, ukierunkowanych na wszechstronny rozwój.
Po aktywnie spędzonym dniu, mali obozowicze wezmą udział w programie wieczornym przygotowanym przez animatorów: konkursy plastyczne, których efekty dzieci z dumą zaprezentują po powrocie z obozu Rodzicom, talent show, teatrzyki kukiełkowe, wieczory tematyczne, projekcje wyselekcjonowanych bajek, a także zabawy terenowe. Każdego wieczoru w sali opiekunowie będą czytali znane i lubiane przez dzieci bajki, które wyciszą i utulą je do snu, przed kolejnym ekscytującym dniem. 
Zawody i konkursy
Nagrody to coś co każdy - a szczególnie dzieci - lubi najbardziej! Wiadomo jednak, że maluchy w wieku 7-10 lat nie powinny ze sobą rywalizować, ale wszelka forma współzawodnictwa w zdrowej, sportowej atmosferze jest jak najbardziej potrzebna! Dla dzieci udział w jakichkolwiek konkurencjach, jest przede wszystkim formą sprawdzenia się, okazją do porównania własnych umiejętności z umiejętnościami rówieśników i dalszego ich doskonalenia, a przede wszystkim zabawą! Zarówno podczas zajęć tenisa, jak i codziennych zabaw, dzieci nauczą się zasad fair play, którymi kierować się będą nie tylko podczas konkurencji, ale również w życiu obozowym. Każde zaangażowanie obozowiczów będzie przez opiekunów doceniane i nagradzane, tak by mali uczestnicy czuli się bohaterami i z radością zdobywali nowe umiejętności podczas pierwszego samodzielnego wyjazdu. 
Opieka
Niezmiernie istotną kwestią jest dla nas bezpieczeństwo. Zależy nam by dzieci poczuły ciepłą rodzinną atmosferę, dlatego dobór kadry opiekującej się dziećmi podczas tak kameralnego wyjazdu jest dla nas kluczowy. Maksymalna liczna uczestników wyniesie 25 osób, a opiekę sprawować będzie 6-osobowy zespół doświadczonej i sympatycznej kadry wychowawców oraz instruktorów tenisa. To pedagodzy całym sercem – oprócz kreatywności w prowadzonych zabawach, cechują się wysoką empatią i opiekuńczością, tak by wszyscy uczestnicy przeżyli wspaniałą i niezapomnianą wakacyjną przygodę.
Opiekunowie dopilnują, by w czasie chłodniejszych wieczorów dzieci ciepło się ubrały, a wychodząc na zajęcia w słoneczny dzień nie zapomniały o nakryciu głowy. Pomogą przy posiłkach i porządkach w pokoju. Zawsze uśmiechnięci i niosący dobre słowo zachęcą dzieci do samodzielności, a w trudnych chwilach przytulą i pocieszą. Każda z grup będzie miała zajęcia, tylko z jednym, tym samym opiekunem, co pozwoli dzieciom zaprzyjaźnić się z nim podczas całodziennych zajęć, a rodzicom - utrzymać stały kontakt i zapytać o postępy ich dziecka.
Instruktor tenisa, specjalizujący od wielu lat się w szkoleniu dzieci do 10 roku życia, zgodnie z wytycznymi programu Play&Stay wykaże się niespotykanym podejściem do nauki tenisa, opartą na zabawie i wyobraźni małych adeptów tenisa, wprowadzając ich w tenisowy świat i budując fundament królewskiego sportu.  
Nad prawidłowym i bezpiecznym przebiegiem kolonii i realizacją programu, czuwać będzie doświadczony kierownik, który od wielu lat współpracuje z podczas wakacyjnych wyjazdów dla dzieci.

KOLONIA TENISOWA WAKACJE Z BABCIĄ MALINĄ SYPNIEWO 2019
Kolonie letnie 2019 w Sypniewie, Kolonia Tenisowa dla dzieci, Wakacje z Babcią Maliną 2019

Sypniewo
to niewielka miejscowość na Pojezierzu Drawsko-Wałeckim, w województwie wielkopolskim. Tym, co decyduje o rekreacyjno-wypoczynkowym charakterze tego regionu, są krystalicznie czyste jeziora i rzeki, a także lasy pełne wspaniałych pomników przyrody. Położenie z dala od miejskiego zgiełku i otaczająca natura, sprawiają, że jest to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku.

Jest to wymarzone miejsce na beztroskie i bezpieczne wakacje, pełne radości i emocji z odkrywania przyrodniczych tajemnic dla najmłodszych dzieci zmęczonych życiem w mieście i grami komputerowymi!

Z każdym rokiem Twoje dziecko staje się coraz bardziej samodzielne i coraz częściej zaczynasz postrzegać, jak świetnie radzi sobie bez opieki rodziców. Dziecko, które rozpoczęło edukację przedszkolną jest najczęściej już gotowe do tego, aby pojechać po raz pierwszy w życiu na wakacje bez opieki mamy i taty.

Posiadając ponad 16-letnie doświadczenie w organizacji wyjazdów dla dzieci w różnym wieku, doskonale znamy potrzeby i oczekiwania zarówno dzieci, jak i ich rodziców.

Ta wyjątkowa oferta dedykowana jest do naszych najmłodszych i najbardziej wymagających Klientów ; -)

Idealny wyjazd zarówno:
- dla tych dzieci, które nigdy jeszcze nie wyjeżdżały bez rodziców,
- jak i dla najmłodszych uczestników, wymagający indywidualnego podejście i zwiększonej opieki,

ponieważ:
1. Optymalna długość wyjazdu
7-dniowy turnus adaptacyjny, który rozpoczyna się i kończy w weekend, co pozwala rodzicom bez przeszkód przyjechać i wesprzeć dziecko podczas pierwszego wyjazdu

2. Kameralny wyjazd
Liczba dostępnych miejsc jest ściśle ograniczona do 25 dzieci, o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń

3. Najlepsza, zindywidualizowana opieka dla dzieci w wieku 7-10 lat
Zespół 6 osób profesjonalnej i wykwalifikowanej kadry z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujących się w opiece dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

4. Specjalistyczne szkolenie tenisowe dla dzieci
System szkolenia tenisa dzieci do lat 10, został stworzony w oparciu o wytyczne ITF i programu Play&Stay, prowadzone przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem

5. Wypoczynek wśród lasów, w pobliżu rzek i jezior
Umożliwia aktywny wypoczynek w otoczeniu przyrody

6. Pyszne domowe posiłki

Menu posiłków zostało skomponowane pod gusta dzieci, przygotowane codziennie z pasją

Tenis

Na obozach szczególną uwagę przywiązujemy do szkolenia tenisowego. Wieloletnie doświadczenie i obserwacje, a także podążanie za najnowszymi światowymi trendami, pozwoliło nam na stworzenie nowoczesnego i przemyślanego systemu szkoleniowego dedykowanego dzieciom w wieku 7-10 lat. Profesjonalnie dobrany sprzęt, niespotykany dotąd w Polsce oraz metodyka nauczania sprawią, że dzieci z radością będą uczestniczyć w zajęciach na korcie, a efekty będą szybciej widocznie, niż w przypadku tradycyjnych, przestarzałych metod nauczania tenisa.                                                     

Dla każdego uczestnika przewidziane są 2 godziny treningu dziennie – jeden przed południem, drugi po południu, w grupie dostosowanej pod względem wieku. W czasie treningu na jeden kort, wyznaczony zgodnie z obowiązującymi wytycznymi ITF dla danej grupy, przypadać będzie maksymalnie 4 uczestników.

Treningi tenisa będą odbywały się zarówno na kortach tenisowych, jak i na salce rekreacyjnej specjalnie zaadaptowanej do realizacji programu TENIS10, gdzie realizowane będą treningi z zakresu poprawy koordynacji, zwinności i szybkości dzieci – elementów będących fundamentem gry w tenisa. Dostępność sali na wyłączność grupy, zapewni również ciągłość szkolenia w czasie niepogody. 

System szkolenia został stworzony zgodnie z wytycznymi Międzynarodowej Federacji Tenisowej ITF w ramach programu Play&Stay, który został dostosowany do sprawności i umiejętności dzieci w poszczególnych grupach wiekowych. Podczas obozu, szkolenie będzie realizowane na 4 poziomach:
- Program niebieski dla dzieci w wieku 5-6 lat
- Program pomarańczowy dla dzieci w wieku 8-9 lat
- Program czerwony dla dzieci w wieku 7-8 lat
- Program zielony dla dzieci w wieku 9-10 lat

Wytyczne szkoleniowe realizowane na powyższych poziomach szkolenia podczas obozu:

- Rozmiar rakiety
Odpowiednio dobrany rozmiar i waga rakiety pozwoli dziecku już od pierwszych zajęć kontrolować uderzenie i ułatwi wykonanie prawidłowego ruchu. Posiadamy całą gamę rakiet dziecięcych, tak więc każdy uczestnik będzie posiadał idealnie dobraną rakietę do swojego wzrostu i wieku.

- Rodzaj i szybkość piłki  
Dla każdego z programów zostały zaprojektowane specjalne piłki tenisowe, zapewniające idealne dopasowanie do wzrostu i siły dzieci, tak by optymalnie dobrać zakres odbicia piłki po koźle. Podczas zajęć programu niebieskiego będziemy wykorzystywać piłki wykonane z gąbki, która jest dużo wolniejsza od tradycyjnej. Piłki używane na zajęciach programu czerwonego są wolniejsze o 75%, pomarańczowego o 50% a zielone o 25% od twardej „żółtej” piłki tenisowej. 

- Długość kortu i wysokość siatki
Grając twardą piłką, na dużym korcie piłka odbijałaby się za wysoko i za szybko, a dzieci byłyby zagubione. Naturalne stało się więc, pomniejszenie kortu i dostosowanie do możliwości małych tenisistów. Na zajęciach dostosujemy mini korty zgodnie z wytycznymi programu, dedykowane dla każdego poziomu. Młodsze dzieci będą uczyć się utrzymywać piłkę w korcie na małych odległościach, a wraz z wiekiem (i wzrostem) dziecka kort „rozciąga się” zwiększając zakres ruchu i długości podań pomiędzy uczestnikami.     

- Struktura zajęć
Każdy wiek ma swoje prawa. Młodsi uczestnicy posiadają nieco mniejszą koncentrację i koordynację niż ich starsi koledzy i koleżanki, dlatego scenariusze zajęć zostały stworzone tak, by zaciekawić i zaszczepić dzieciom miłość do tenisa. Im dzieci są starsze, tym większą rolę odgrywa technika i rozwój sprawności ogólnej, a także rośnie znaczenie współzawodnictwa.

Zajęcia będą prowadzone przez licencjonowanych trenerów tenisa ze specjalizacją i wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu dzieci poniżej 10 roku życia. Program treningowy ITF stosowany jest w ponad 50 krajach na całym świecie i wciąż zyskuje coraz większe grono sympatyków. Zajęcia prowadzone zgodnie z wytycznymi federacji, zapewniają aktywność w ciekawej oprawie, co zachęca coraz więcej dzieci i ich rodziców do gry w tenisa i traktowania go jako formę wspólnej rekreacji dającej ogromną przyjemność i radość z gry całej rodzinie.

Program animacyjny
Poza zajęciami tenisa ziemnego, dzieci aktywnie i wesoło spędzą dzień, eksplorując malowniczą okolicę podczas licznych pieszych spacerów oraz uczestnicząc w całodziennych zajęciach rekreacyjnych. Opiekunowie zorganizują wesołe i kreatywne zabawy w grupach m.in. zabawy z piłkami, balonami, bańkami mydlanymi czy chustą animacyjną. Zorganizują gry integracyjne i edukacyjne w grupach, by dzieci szybko zapoznały się z rówieśnikami i z radością uczestniczyły we wspólnych zajęciach, ukierunkowanych na wszechstronny rozwój.

Po aktywnie spędzonym dniu, mali obozowicze wezmą udział w programie wieczornym przygotowanym przez animatorów: konkursy plastyczne, których efekty dzieci z dumą zaprezentują po powrocie z obozu Rodzicom, talent show, teatrzyki kukiełkowe, wieczory tematyczne, projekcje wyselekcjonowanych bajek, a także zabawy terenowe. Każdego wieczoru w sali opiekunowie będą czytali znane i lubiane przez dzieci bajki, które wyciszą i utulą je do snu, przed kolejnym ekscytującym dniem. 

Zawody i konkursy
Nagrody to coś co każdy - a szczególnie dzieci - lubi najbardziej! Wiadomo jednak, że maluchy w wieku 7-10 lat nie powinny ze sobą rywalizować, ale wszelka forma współzawodnictwa w zdrowej, sportowej atmosferze jest jak najbardziej potrzebna! Dla dzieci udział w jakichkolwiek konkurencjach, jest przede wszystkim formą sprawdzenia się, okazją do porównania własnych umiejętności z umiejętnościami rówieśników i dalszego ich doskonalenia, a przede wszystkim zabawą! Zarówno podczas zajęć tenisa, jak i codziennych zabaw, dzieci nauczą się zasad fair play, którymi kierować się będą nie tylko podczas konkurencji, ale również w życiu obozowym. Każde zaangażowanie obozowiczów będzie przez opiekunów doceniane i nagradzane, tak by mali uczestnicy czuli się bohaterami i z radością zdobywali nowe umiejętności podczas pierwszego samodzielnego wyjazdu. 

Opieka
Niezmiernie istotną kwestią jest dla nas bezpieczeństwo. Zależy nam by dzieci poczuły ciepłą rodzinną atmosferę, dlatego dobór kadry opiekującej się dziećmi podczas tak kameralnego wyjazdu jest dla nas kluczowy. Maksymalna liczna uczestników wyniesie 25 osób, a opiekę sprawować będzie 6-osobowy zespół doświadczonej i sympatycznej kadry wychowawców oraz instruktorów tenisa. To pedagodzy całym sercem – oprócz kreatywności w prowadzonych zabawach, cechują się wysoką empatią i opiekuńczością, tak by wszyscy uczestnicy przeżyli wspaniałą i niezapomnianą wakacyjną przygodę.

Opiekunowie dopilnują, by w czasie chłodniejszych wieczorów dzieci ciepło się ubrały, a wychodząc na zajęcia w słoneczny dzień nie zapomniały o nakryciu głowy. Pomogą przy posiłkach i porządkach w pokoju. Zawsze uśmiechnięci i niosący dobre słowo zachęcą dzieci do samodzielności, a w trudnych chwilach przytulą i pocieszą. Każda z grup będzie miała zajęcia, tylko z jednym, tym samym opiekunem, co pozwoli dzieciom zaprzyjaźnić się z nim podczas całodziennych zajęć, a rodzicom - utrzymać stały kontakt i zapytać o postępy ich dziecka.

Instruktor tenisa, specjalizujący od wielu lat się w szkoleniu dzieci do 10 roku życia, zgodnie z wytycznymi programu Play&Stay wykaże się niespotykanym podejściem do nauki tenisa, opartą na zabawie i wyobraźni małych adeptów tenisa, wprowadzając ich w tenisowy świat i budując fundament królewskiego sportu.  

Nad prawidłowym i bezpiecznym przebiegiem kolonii i realizacją programu, czuwać będzie doświadczony kierownik, który od wielu lat współpracuje z podczas wakacyjnych wyjazdów dla dzieci.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

Camp Sypniewo star star star

Camp Sypniewo to wszechstronny, trzygwiazdkowy obiekt hotelowy o wysokim standardzie. Położenie wśród lasów, w pobliżu rzek i jezior, umożliwia aktywny wypoczynek w otoczeniu przyrody. Do dyspozycji uczestników jest nowoczesny kompleks sportowy, który oferuje: 3 nowoczesne korty tenisowe o sztucznej nawierzchni, 2 baseny zewnętrzne oraz wielofunkcyjne boiska sportowe. Niewątpliwą atrakcją obiektu jest 25-metrowy kryty basen, dostosowany zarówno do pływania rekreacyjnego, jak i organizacji zawodów oraz zewnętrzny płytki basen do ochłodzenia się w upalne dni. Ośrodek dysponuje również  placem zabaw, wielofunkcyjną halą sportową, przystosowaną do gry w piłkę nożną, piłkę ręczną, koszykówkę i siatkówkę. Infrastrukturę sportową uzupełniają: siłownia, sala do zajęć tanecznych i fitness oraz stoły do tenisa stołowego. Rozrywkowe centrum obiektu stanowią: kręgielnia, stół bilardowy, piłkarzyki – wszystko to do dyspozycji małych kolonistów
Zakwaterowanie i wyżywienie
Do dyspozycji kolonistów przygotowano przytulnie urządzone pokoje 3, 4-osobowe z łazienkami w pokojach. 

Camp Sypniewo to wszechstronny, trzygwiazdkowy obiekt hotelowy o wysokim standardzie. Położenie wśród lasów, w pobliżu rzek i jezior, umożliwia aktywny wypoczynek w otoczeniu przyrody. Do dyspozycji uczestników jest nowoczesny kompleks sportowy, który oferuje: 3 nowoczesne korty tenisowe o sztucznej nawierzchni, 2 baseny zewnętrzne oraz wielofunkcyjne boiska sportowe. Niewątpliwą atrakcją obiektu jest 25-metrowy kryty basen, dostosowany zarówno do pływania rekreacyjnego, jak i organizacji zawodów oraz zewnętrzny płytki basen do ochłodzenia się w upalne dni. Ośrodek dysponuje również  placem zabaw, wielofunkcyjną halą sportową, przystosowaną do gry w piłkę nożną, piłkę ręczną, koszykówkę i siatkówkę. Infrastrukturę sportową uzupełniają: siłownia, sala do zajęć tanecznych i fitness oraz stoły do tenisa stołowego. Rozrywkowe centrum obiektu stanowią: kręgielnia, stół bilardowy, piłkarzyki – wszystko to do dyspozycji małych kolonistów

Zakwaterowanie
Do dyspozycji kolonistów przygotowano przytulnie urządzone pokoje 3, 4-osobowe z łazienkami w pokojach. 

Wyżywienie

cztery posiłki dziennie (4P)

Wszystkim dzieciom każdego dnia będą serwowane w jadalni znajdującej się w części hotelowej trzy przepyszne posiłki oraz zdrowy podwieczorek - śniadanie i kolacja w formie bufetu szwedzkiego. Menu wszystkich posiłków zostało skomponowane pod gusta dzieci, w ścisłej współpracy rodziców oraz dietetyka. Naturalne i ekologiczne produkty, z których będą przygotowane, zawierających mnóstwo witamin i cennych wartości odżywczych niezbędnych w prawidłowej i smacznej diecie najmłodszych dzieci. Kolorowe i pięknie podane posiłki, a także aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu, zapewnią dobry apetyt wszystkim dzieciom :)

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Własny

Dojazd na obóz we własnym zakresie                                                                                                                                         
                      
Zapraszamy do przyjazdu z dziećmi do Camp Sypniewo -  będą mogli Państwo zapoznać się z okolicą oraz warunkami, gdzie dzieci spędzą swoje pierwsze samodzielne wakacje. Wsparcie i zachęcenie do samodzielności będzie dla małego obozowicza bardzo ważne.

Dojazd na obóz we własnym zakresie                                                                                                       

Zapraszamy do przyjazdu z dziećmi do Camp Sypniewo -  będą mogli Państwo zapoznać się z okolicą oraz warunkami, gdzie dzieci spędzą swoje pierwsze samodzielne wakacje. Wsparcie i zachęcenie do samodzielności będzie dla małego obozowicza bardzo ważne.

Cena zawiera

Zakwaterowanie (6 noclegów), wyżywienie 4 x dziennie, opiekę 6- osobowego zespołu kadry pedagogicznej, szkolenie tenisowe 2 godziny dziennie w odpowiednio dobranych grupach wiekowych maksymalnie 4 uczestników na 1 kort do minitenisa, pamiątkowe t-shirty i dyplomy, realizację bogatego programu sportowo – rekreacyjnego oraz rozrywkowego, udział w zawodach i konkursach, korzystanie z wszelkich dostępnych atrakcji ośrodka (m.in. kortów do tenisa ziemnego, basenu, boisk do siatkówki, badmintona, piłki nożnej i innych sportów, stołów do tenisa stołowego, sali multimedialnej do projekcji bajek, sali rekreacyjnej to realizacji programu tenis10, sali tanecznej), opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW, VAT. Zapewniamy sprzęt sportowy i rekreacyjny. Każdemu z uczestników zostanie udostępniony profesjonalny i odpowiednio dobrany sprzęt tenisowy (m.in. rakiety juniorskie oraz piłki tenisowe), zgodnie z wytycznymi szkolenia tenisowego.  

Cena nie zawiera

- świadczeń nie zawartych w ofercie

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.