w naszej ofercie: 11442 imprezy, 6360 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
KOLONIA LETNIA GIRLS CAMP ŁEBA 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
KOLONIA LETNIA FULL TIME Z WYCIECZKAMI ŁEBA 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
KOLONIA LETNIA MORSKI MIXER ŁEBA 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
OBÓZ ŻEGLARSKO - PRZYGODOWY 2022
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2022]
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2022]

WYCIECZKA MARAMURESZ I TRANSYLWANIA 2022
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA MARAMURESZ I TRANSYLWANIA 2022

Wycieczki Objazdowe 2022 do Rumunii, Zwiedzanie Rumunii 2022, Transylwania

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
215294605
oferta w pdf
WYCIECZKA MARAMURESZ I TRANSYLWANIA 2021/2022
Wycieczki Objazdowe 2021/2022 do Rumunii, Zwiedzanie Rumunii 2021/2022, Transylwania
Ośmiodniowa wycieczka objazdowa do rejonów Maramuresz i Transylwania w Rumunii. W programie m.in.: krótki pobyt w Tokaju na Węgrzech z możliwością degustacji wina, wizyta na wesołym cmentarzu w Sapancie, zwiedzanie kompleksu klasztornego w Barsanie oraz cerkwi w Ieud, zwiedzanie malowanych klasztorów z XV w. w miejscowościach Moldovita, Sucevita, Voronet, przejazd wąwozem Bicaz, wizyta w Sighisoarze – miejsce urodzenia Drakuli, Wieża Zegarowa, zwiedzanie Braszowa – Stare Miasto, gotycki Czarny kościół, spacer po Sibiu ze sławnym Mostem Kłamców, krótkie zwiedzanie Alby Iulii oraz Klużu, zwiedzanie starówki w Oradei. Wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji. W czasie trwania wycieczki pełna opieka Pilota i lokalnych Przewodników. Wycieczka odbywa się bez nocnych przejazdów. Na trasie nocleg tranzytowy. W cenie wycieczki pełne ubezpieczenie (w tym ubezpieczenie od następstw chorób).
DZIEŃ 1:
Zbiórka i wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przyjazd do Rumunii przez Słowację i Węgry. Przyjazd w okolice Satu Mare/Baia Mare. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg. Trasa ok. 800 km.
DZIEŃ 2:
Śniadanie. Przejazd do Sapanty słynnej z wełny, ale i „Wesołego Cmentarza”. Jego unikalność stanowią drewniane nagrobki z płaskorzeźbami i barwnie malowanymi scenami z życia ziemskiego leżących na cmentarzu osób. Zobaczymy więc pasterza z owcami na hali, urzędnika za biurkiem, aptekarza wśród fiolek. Następnie kontynuacja wycieczki w kierunku miejscowości położonych w dolinie rzeki Izy. Zwiedzanie kompleksu klasztornego w Barsanie oraz najstarszej cerkwi w Ieud (UNESCO). Dalsza podróż przez przełęcz Prislop łączącą Kotlinę Marmaroską na zachodzie z doliną Bystrzycy na wschodzie. Wizyta w Bukowinie Rumuńskiej – krainie unikalnych „malowanych klasztorów” wpisanych na listę UNESCO w miejscowościach Moldovita – Sucevita – Voronet. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg. Trasa ok. 400 km.
DZIEŃ 3:
Śniadanie. Przejazd do Targu Neamt, zwiedzanie ruin twierdzy, którą kiedyś Jan III Sobieski zdobył bez rozlewu krwi. Przejazd wąwozem Bicaz w Karpatach Zachodnich (prawdziwy cud natury, wyrzeźbiony przez rzekę kanion o głębokości 400 m). Następnie krótki postój nad Czerwonym Jeziorem (Lacu Rosu) – największe, naturalne zaporowe jezioro górskie w Karpatach Rumuńskich powstałe po zawaleniu się zbocza w wyniku trzęsienia ziemi w 1838 r. Dalsza podróż w kierunku Siedmiogrodu. Przejazd do Sighişoary – średniowiecznego miasta z okazałą Wieżą Zegarową, zabytkowymi kamienicami – w jednej z nich w 1431 r. urodził się Wład Palownik, czyli legendarny Drakula. Przejazd w okolice Braszowa. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg. Trasa ok. 450 km.
DZIEŃ 4:
Śniadanie. Wycieczka do zamku Bran – siedziby legendarnego Drakuli. Odwiedziny w twierdzy Rasznów na wzgórzu, będącej „chłopskim grodem”. Dalsza podróż do Sinai – popularnej miejscowości wypoczynkowej – perełki Karpat. Zwiedzanie słynnej letniej rezydencji króla Rumunii Karola I – Castelul Peleş – Pałacu Pele?. Przejazd do Prejmer – wieś saskich osadników z imponującą XV w. twierdzą, w środku której wznosi się XIII w. gotycki kościół (UNESCO). Zwiedzanie Braszowa – Stare Miasto – Plac Stafanui z Miejskim Ratuszem, gotycki Czarny Kościół, piękna cerkiew Zaśnięcia Najświętszej Marii Panny przy rynku, dwie baszty – „czarna” i „biała, mury obronne z bastionami, cerkiew św. Mikołaja, kapliczka, bramy do miasta oraz ul. Sforii – najwęższa uliczka Europy (1,3 m szerokości). Ważną atrakcją turystyczną Braszowa jest linowa kolejka gondolowa na Wzgórze Tampa. Przejazd trwa 2 min. 20 sek., natomiast na górę można także wejść spacerkiem, co zajmie około godziny. Z górnej stacji kolejki można przejść do podświetlanego w nocy napisu BRASOV, który widnieje nad miastem. Stamtąd turyści mają okazję podziwiać przepiękną panoramę na cały Braszów i okolicę. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg. Trasa ok. 200 km.
DZIEŃ 5:
Śniadanie. Przejazd do zabytkowego miasta Transylwanii – Sybinu słynącego z budynków z „oczami”. Pacer po Starym Mieście: Mały i Duży Rynek, ratusz z VI w., katedra, żelazny Most Kłamców – według tradycji: jeśli ktoś skłamie na moście, ten ma się zawalić. To tylko wybrane zabytki, które tworzą niepowtarzalną atmosferę miasta. Wyjazd do Alby Julii (Karlsburg) – dawna stolica Siedmiogrodu. Zwiedzanie potężnej Cytadeli oraz katedry, gdzie pochowany jest Jan Hunyady, siedmiogrodzki książę oraz Izabela Jagiellonka, córka Zygmunta Starego. W centrum miasta znajduje się cerkiew katedralna Świętej Trójcy. Następnie przejazd w okolice Klużu. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg. Trasa ok. 350 km.
DZIEŃ 6:
Śniadanie. Zwiedzanie Klużu, m.in.: pozostałości murów obronnych z Basztą Krawców, kościoła Reformowanego, Rynku Węgierskiego z kościołem św. Michała, domu narodzin króla Macieja Korwina, Rynku Rumuńskiego z Operą Narodową i katedrą rumuńską. Wolne popołudnie. Dla chętnych (płatne dodatkowo) wycieczka do Salina Turda na zwiedzanie kopalni soli. To jedna z największych i najstarszych kopalni w Europie – prawdziwe muzeum górnictwa solnego w Transylwanii. Sól wydobywano tu już w czasach rzymskich. Znakomity stan zachowania wyrobisk i maszyn górniczych stosowanych do transportu soli stały się atrakcją turystyczną, z bogatą historią i legendą. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg. (Trasa ok. 100 km)
DZIEŃ 7:
Śniadanie. Wyjazd do Oradei, czyli Wielkiego Waradynu. To zapomniana perła austro-węgierskiej secesji. Nieznana turystom waradyńska starówka, gdzie został wspaniale zakonserwowany XIX wieczny szyk i atmosfera belle Epoque – to z jej powodu o mieście zwykło mówić się „Mały Paryż nad rzeką Keresz”. Zwiedzanie starówki, m.in. cerkiew z unikalnym mechanizmem zegarowym wskazującym fazy księżyca, największa katedra barokowa w Transylwanii, przed którą ustawiono pomnik św. Władysława z 1390 roku, forteca Nagyvarad (zewnątrz). Całodzienny przejazd w kierunku kraju. Uwaga: powrót do niektórych miejscowości w godzinach porannych dnia następnego. Trasa ok. 1000 km. Całość trasy: ok. 3200 km. Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
WAŻNE INFORMACJE:
1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 20 osobach zgłoszonych. 
2. Wycieczka może zostać anulowana 20 dni przed rozpoczęciem z powodu nieosiągnięcia zakładanego minimum grupy. 
3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie autokarem standardowym (dvd, klimatyzacja, barek, wc) lub mniejszym autokarem (dvd, klimatyzacja). 
4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym autokarze. 
5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus). 
6. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 
7. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota. 
8. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 
9. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych. 
10. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu. 
11. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego. 
12. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne). 
13. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. 
14. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

WYCIECZKA MARAMURESZ I TRANSYLWANIA 2022
Wycieczki Objazdowe 2022 do Rumunii, Zwiedzanie Rumunii 2022, Transylwania

Ośmiodniowa wycieczka objazdowa do rejonów Maramuresz i Transylwania w Rumunii. W programie m.in.: krótki pobyt w Tokaju na Węgrzech z możliwością degustacji wina, wizyta na wesołym cmentarzu w Sapancie, zwiedzanie kompleksu klasztornego w Barsanie oraz cerkwi w Ieud, zwiedzanie malowanych klasztorów z XV w. w miejscowościach Moldovita, Sucevita, Voronet, przejazd wąwozem Bicaz, wizyta w Sighisoarze – miejsce urodzenia Drakuli, Wieża Zegarowa, zwiedzanie Braszowa – Stare Miasto, gotycki Czarny kościół, spacer po Sibiu ze sławnym Mostem Kłamców, krótkie zwiedzanie Alby Iulii oraz Klużu, zwiedzanie starówki w Oradei. Wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji. W czasie trwania wycieczki pełna opieka Pilota i lokalnych Przewodników. Wycieczka odbywa się bez nocnych przejazdów. Na trasie nocleg tranzytowy. W cenie wycieczki pełne ubezpieczenie (w tym ubezpieczenie od następstw chorób).

DZIEŃ 1:
Zbiórka i wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przyjazd do Rumunii przez Słowację i Węgry. Przyjazd w okolice Satu Mare/Baia Mare. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg. Trasa ok. 800 km.

DZIEŃ 2:
Śniadanie. Przejazd do Sapanty słynnej z wełny, ale i „Wesołego Cmentarza”. Jego unikalność stanowią drewniane nagrobki z płaskorzeźbami i barwnie malowanymi scenami z życia ziemskiego leżących na cmentarzu osób. Zobaczymy więc pasterza z owcami na hali, urzędnika za biurkiem, aptekarza wśród fiolek. Następnie kontynuacja wycieczki w kierunku miejscowości położonych w dolinie rzeki Izy. Zwiedzanie kompleksu klasztornego w Barsanie oraz najstarszej cerkwi w Ieud (UNESCO). Dalsza podróż przez przełęcz Prislop łączącą Kotlinę Marmaroską na zachodzie z doliną Bystrzycy na wschodzie. Wizyta w Bukowinie Rumuńskiej – krainie unikalnych „malowanych klasztorów” wpisanych na listę UNESCO w miejscowościach Moldovita – Sucevita – Voronet. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg. Trasa ok. 400 km.

DZIEŃ 3:
Śniadanie. Przejazd do Targu Neamt, zwiedzanie ruin twierdzy, którą kiedyś Jan III Sobieski zdobył bez rozlewu krwi. Przejazd wąwozem Bicaz w Karpatach Zachodnich (prawdziwy cud natury, wyrzeźbiony przez rzekę kanion o głębokości 400 m). Następnie krótki postój nad Czerwonym Jeziorem (Lacu Rosu) – największe, naturalne zaporowe jezioro górskie w Karpatach Rumuńskich powstałe po zawaleniu się zbocza w wyniku trzęsienia ziemi w 1838 r. Dalsza podróż w kierunku Siedmiogrodu. Przejazd do Sighişoary – średniowiecznego miasta z okazałą Wieżą Zegarową, zabytkowymi kamienicami – w jednej z nich w 1431 r. urodził się Wład Palownik, czyli legendarny Drakula. Przejazd w okolice Braszowa. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg. Trasa ok. 450 km.

DZIEŃ 4:
Śniadanie. Wycieczka do zamku Bran – siedziby legendarnego Drakuli. Odwiedziny w twierdzy Rasznów na wzgórzu, będącej „chłopskim grodem”. Dalsza podróż do Sinai – popularnej miejscowości wypoczynkowej – perełki Karpat. Zwiedzanie słynnej letniej rezydencji króla Rumunii Karola I – Castelul Peleş – Pałacu Pele?. Przejazd do Prejmer – wieś saskich osadników z imponującą XV w. twierdzą, w środku której wznosi się XIII w. gotycki kościół (UNESCO). Zwiedzanie Braszowa – Stare Miasto – Plac Stafanui z Miejskim Ratuszem, gotycki Czarny Kościół, piękna cerkiew Zaśnięcia Najświętszej Marii Panny przy rynku, dwie baszty – „czarna” i „biała, mury obronne z bastionami, cerkiew św. Mikołaja, kapliczka, bramy do miasta oraz ul. Sforii – najwęższa uliczka Europy (1,3 m szerokości). Ważną atrakcją turystyczną Braszowa jest linowa kolejka gondolowa na Wzgórze Tampa. Przejazd trwa 2 min. 20 sek., natomiast na górę można także wejść spacerkiem, co zajmie około godziny. Z górnej stacji kolejki można przejść do podświetlanego w nocy napisu BRASOV, który widnieje nad miastem. Stamtąd turyści mają okazję podziwiać przepiękną panoramę na cały Braszów i okolicę. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg. Trasa ok. 200 km.

DZIEŃ 5:
Śniadanie. Przejazd do zabytkowego miasta Transylwanii – Sybinu słynącego z budynków z „oczami”. Pacer po Starym Mieście: Mały i Duży Rynek, ratusz z VI w., katedra, żelazny Most Kłamców – według tradycji: jeśli ktoś skłamie na moście, ten ma się zawalić. To tylko wybrane zabytki, które tworzą niepowtarzalną atmosferę miasta. Wyjazd do Alby Julii (Karlsburg) – dawna stolica Siedmiogrodu. Zwiedzanie potężnej Cytadeli oraz katedry, gdzie pochowany jest Jan Hunyady, siedmiogrodzki książę oraz Izabela Jagiellonka, córka Zygmunta Starego. W centrum miasta znajduje się cerkiew katedralna Świętej Trójcy. Następnie przejazd w okolice Klużu. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg. Trasa ok. 350 km.

DZIEŃ 6:
Śniadanie. Zwiedzanie Klużu, m.in.: pozostałości murów obronnych z Basztą Krawców, kościoła Reformowanego, Rynku Węgierskiego z kościołem św. Michała, domu narodzin króla Macieja Korwina, Rynku Rumuńskiego z Operą Narodową i katedrą rumuńską. Wolne popołudnie. Dla chętnych (płatne dodatkowo) wycieczka do Salina Turda na zwiedzanie kopalni soli. To jedna z największych i najstarszych kopalni w Europie – prawdziwe muzeum górnictwa solnego w Transylwanii. Sól wydobywano tu już w czasach rzymskich. Znakomity stan zachowania wyrobisk i maszyn górniczych stosowanych do transportu soli stały się atrakcją turystyczną, z bogatą historią i legendą. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg. (Trasa ok. 100 km)

DZIEŃ 7:
Śniadanie. Wyjazd do Oradei, czyli Wielkiego Waradynu. To zapomniana perła austro-węgierskiej secesji. Nieznana turystom waradyńska starówka, gdzie został wspaniale zakonserwowany XIX wieczny szyk i atmosfera belle Epoque – to z jej powodu o mieście zwykło mówić się „Mały Paryż nad rzeką Keresz”. Zwiedzanie starówki, m.in. cerkiew z unikalnym mechanizmem zegarowym wskazującym fazy księżyca, największa katedra barokowa w Transylwanii, przed którą ustawiono pomnik św. Władysława z 1390 roku, forteca Nagyvarad (zewnątrz). Całodzienny przejazd w kierunku kraju. Uwaga: powrót do niektórych miejscowości w godzinach porannych dnia następnego. Trasa ok. 1000 km. Całość trasy: ok. 3200 km. Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

WAŻNE INFORMACJE:
1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 20 osobach zgłoszonych. 
2. Wycieczka może zostać anulowana 20 dni przed rozpoczęciem z powodu nieosiągnięcia zakładanego minimum grupy. 
3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie autokarem standardowym (dvd, klimatyzacja, barek, wc) lub mniejszym autokarem (dvd, klimatyzacja). 
4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym autokarze. 
5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus). 
6. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 
7. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota. 
8. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób biuro ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 
9. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych. 
10. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu. 
11. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego. 
12. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji biuro zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne). 
13. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. 
14. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
13.08-19.08.2022 2199 PLN Sprawdź
10.09-16.09.2022 2099 PLN Sprawdź
08.10-14.10.2022 2099 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

Dopłata do pokoju 1-osobowego : Dopłata 600 PLN
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : Dopłata 4% od sumy
Ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej : Dopłata 2,5% od sumy
rozszerzone ubezpieczenie Koszty Leczenia zagranicą do 100.000 EUR : Dopłata 175 PLN
rozszerzone ubezpieczenie Koszty Leczenia zagranicą do 60.000 EUR : Dopłata 105 PLN
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie +CP : Dopłata 5% od sumy
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie +CP+COVID : Dopłata 7% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP : Dopłata 8% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP+COVID : Dopłata 12% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej+COVID : Dopłata 5% od sumy
Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) : Dopłata 10 PLN
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) : Dopłata 10 PLN

Zakwaterowanie

Hotel star star

- 7 noclegów w hotelach**+/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)
- 7 śniadań i 6 obiadokolacji

- 7 śniadań i 6 obiadokolacji

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Augustów Dopłata 150 PLN
Białystok Dopłata 150 PLN
Bydgoszcz Dopłata 180 PLN
Częstochowa bez dopłaty
Gdańsk Dopłata 200 PLN
Gliwice bez dopłaty
Katowice bez dopłaty
Kraków Dopłata 150 PLN
Lublin Dopłata 180 PLN
Łódź bez dopłaty
Olsztyn Dopłata 180 PLN
Opole Dopłata 90 PLN
Ostróda Dopłata 170 PLN
Piotrków Tryb. bez dopłaty
Płock Dopłata 160 PLN
Poznań Dopłata 180 PLN
Rzeszów Dopłata 180 PLN
Toruń Dopłata 180 PLN
Warszawa bez dopłaty
Włocławek Dopłata 160 PLN
Wrocław Dopłata 180 PLN
Transport z podanych miejscowości organizowany przy min: 6

Cena zawiera

•    przejazd autokarem turystycznym (dvd, klimatyzacja, wc, barek) lub mniejszym autokarem turystycznym (dvd, klimatyzacja) 
•    6 noclegów w hotelach**+/*** w pokojach 2-3-osobowych z łazienką 
•    6 śniadań i 6 obiadokolacji 
•    opiekę pilota 
•    ubezpieczenie Signal Iduna (KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)

•    przejazd autokarem turystycznym (dvd, klimatyzacja, wc, barek) lub mniejszym autokarem turystycznym (dvd, klimatyzacja) 
•    6 noclegów w hotelach**+/*** w pokojach 2-3-osobowych z łazienką 
•    6 śniadań i 6 obiadokolacji 
•    opiekę pilota 
•    ubezpieczenie Signal Iduna (KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)

Cena nie zawiera

DODATKOWO PŁATNE:
•    pakiet do realizacji programu: 150 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, taksa klimatyczna, opłaty administracyjne, graniczne i parkingowe, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki 
•    Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 zł 
•    Turystyczny Fundusz Pomocowy 10 zł
DOPŁATY OPCJONALNE:
•    dopłata do pokoju 1-osobowego 600 zł 
•    wycieczka do Salina Turda (kopalnia soli) 20 EUR (fakultatywnie, wymagane minimum 15 osób)

DODATKOWO PŁATNE:
•    pakiet do realizacji programu: 150 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, taksa klimatyczna, opłaty administracyjne, graniczne i parkingowe, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki 
•    Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 zł 
•    Turystyczny Fundusz Pomocowy 10 zł

DOPŁATY OPCJONALNE:
•    dopłata do pokoju 1-osobowego 600 zł 
•    wycieczka do Salina Turda (kopalnia soli) 20 EUR (fakultatywnie, wymagane minimum 15 osób)

comments powered by Disqus
Popularne
KOLONIA LETNIA GIRLS CAMP ŁEBA 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
OBÓZ ŻEGLARSKO - PRZYGODOWY 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2022]
OBÓZ ŻEGLARSKI WĘGORZEWO 2022 – 14 DNI
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
KOLONIA SIEDEM PRZYGÓD WĘGORZEWO 2022 – 14 DNI
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.