w naszej ofercie: 12494 imprezy, 8076 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
KOLONIA ŻEGLARSKI ŚWIAT SMYKA RYN 2020
Ryn
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA SPORTOWA PRZYGODA NOWY DWOREK 2020
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ WINDSURFINGOWY DŹWIRZYNO 2020
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA I OBÓZ PRZYGODOWY ADRENALINA TEAM NA KASZUBACH
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ GOKARTOWO-QUADOWY
Ryn
Polecamy [10.12-18.12.2020]

Pielgrzymka Izrael - Jordania 2020
Wszystko o tej ofercie wie:

PIELGRZYMKA IZRAEL - JORDANIA 2020

Pielgrzymka Izrael - Jordania 2020, Pielgrzymki 2020 do Izraela i Jordanii, Wyjazdy pielgrzymkowe, z opieką duchową kapłana

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja
Ocena oferty:
Kod oferty:
215746
oferta w pdf
PIELGRZYMKA IZRAEL - JORDANIA 2020
Pielgrzymka Izrael - Jordania 2020, Pielgrzymki 2020 do Izraela i Jordanii, Wyjazdy pielgrzymkowe, z opieką duchową kapłana
NAZARET · KANA GALILEJSKA · STELLA MARIS · GÓRA TABOR ·  TABGHA · GÓRA BŁOGOSŁAWIEŃSTW · JEZIORO GENEZARET · KAFARNAUM · PELLA · UMM KAJS · ADŻLUN · DŻARASZ · AMMAN · BETANIA · GÓRA NEBO · MADABA · MUKAWIR · PETRA · MASADA · MORZE MARTWE · JEROZOLIMA · BETLEJEM · TEL AVIV-JAFFA
PROGRAM RAMOWY 10 DNI
DZIEŃ 1               
Zbiórka uczestników  na lotnisku we Wrocławiu. Wylot do Izraela. Przylot na lotnisko Ben Guriona. Przejazd  w kierunku Galilei do Nazaretu. Nawiedzimy Bazylikę Zwiastowania NMP wraz z grotą Zwiastowania. Udamy się do kościoła św. Józefa, gdzie znajdował się dom Świętej Rodziny. W tym miejscu Pan Jezus mieszkał 30 lat, zanim poszedł wypełnić misję głoszenia Słowa Bożego. Przejazd do Kany Galilejskiej, miejsca pierwszego cudu Jezusa – uświęcił On w tym miejscu swoją obecnością małżeństwo młodych. Małżeństwa odnowią swoje przyrzeczenia składane w dniu ślubu. Msza Święta. Przejazd do Hajfy, położonej u stóp Góry Karmel – nawiedzimy Sanktuarium Stella Maris (Matki Bożej Szkaplerznej) oraz groty proroka Eliasza. To z tego miejsca Eliasz modlił się o deszcz by zakończyła się susza panująca w Izraelu. Przejazd na obiadokolację i nocleg.
DZIEŃ 2
Śniadanie. Przejazd do podnóża Góry Tabor. Taksówkami wjedziemy na szczyt Góry Tabor, gdzie Pan Jezus przemienił się wobec uczniów. Nawiedzimy Bazylikę Przemienienia Pańskiego. Z kolei udamy się do Tabgha. Zwiedzimy kościół Prymatu, zbudowany na przystani z czasów rzymskich – tu Pan Jezus po Zmartwychwstaniu objawił się uczniom i przygotował śniadanie. Nawiedzimy też kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb – w tym miejscu nakarmił Pan Jezus 5 000 mężczyzn, nie licząc kobiet i dzieci. Zobaczymy również Górę Błogosławieństw, gdzie wygłosił Pan Jezus osiem błogosławieństw – chrześcijańskich drogowskazów na drodze do nieba. Lunch w kibucu z degustacją ryby św. Piotra. Następnie rejs statkiem przez jezioro Genezaret. W Kafarnaum zobaczymy fundamenty Domu św. Piotra, znajdujące się pod ośmiobocznym kościołem oraz ruiny synagogi, której fundamenty pamiętają pobyt Pana Jezusa w tym mieście i wygłoszenie w synagodze mowy Eucharystycznej. Powrót na obiadokolację i nocleg.
DZIEŃ 3
Śniadanie. Przejazd do Jordanii. Udamy się do Pelli. Zobaczymy pozostałości po osadnictwie z epoki neolitu, a także kościół Zachodni i kościół Miejski z VI w., starożytny teatr z I w. oraz rzymskie nimfeum i kościół Wschodni. Następnie udamy się do Umm Kajs, szczycącego się imponującymi tarasami z kolumnami oraz ruinami miasta rzymskiego z Teatrem Zachodnim, kolumnadami, mauzoleum i łaźniami. Kolejno: zamek Adżlun – budzący podziw labiryntem wież, komnat, galerii i schodów. Przez las piniowy i gaje oliwne przejedziemy do Dżarasz. Do dzisiaj zachowały się tu obszerne fragmenty miasta pełnego wspaniałych budowli bogato zdobionych marmurem i granitem. Przejdziemy pod imponującą Bramą Południową i przespacerujemy się fragmentem 600-metrowej „Drogi Kolumn”. Przejazd na obiadokolację i nocleg do Ammanu.
DZIEŃ 4
Śniadanie. Zwiedzanie stolicy Jordanii. Zobaczymy tradycyjną część miasta zwaną śródmieściem, pozostałości starożytnej Filadelfii,  a także nowoczesny Amman Zachodni. Udamy się do cytadeli z fragmentami rzymskich, bizantyńskich i arabskich budowli. Zobaczymy świątynię Herkulesa, kompleks pałacu Umajjadów z monumentalną salą audiencyjną i kościół bizantyjski, a także rzymski amfiteatr. Możliwość zwiedzenia Jordańskiego Muzeum Archeologicznego z kolekcją przedmiotów zabytkowych pochodzących z czasów prehistorycznych aż po XV wiek lub Jordańskiego Muzeum Folklorystycznego i Muzeum Tradycji Ludowych. Spacer ulicą Abu Bakra as-Siddika z uroczymi willami  z lat 20. i 30. Przejdziemy obok sklepów i sukków – orientalnych targów. Czas wolny. Możliwość zakupu pamiątek, słodyczy oraz mezze –przekąsek z tradycyjnej kuchni jordańskiej. Powrót na obiadokolację i nocleg.
DZIEŃ 5
Śniadanie. Przejazd do jordańskiej Betanii – miejsca, w którym Jan Chrzciciel udzielił chrztu Jezusowi. Wizyta na Górze Nebo, podawanej  w tradycji jako miejsce śmierci Mojżesza. Obecnie znajduje się tu Sanktuarium Mojżesza z parkiem archeologicznym. Przejazd od Madaby – słynącej z niezwykłych mozaik z czasów bizantyjskich, w tym: pochodzącej z VI w. n.e.mapy Palestyny i Dolnego Egiptu w kościele św. Jerzego. Udamy się do Mukawiru: ruin dawnego pałacu Heroda – miejsca ścięcia Jana Chrzciciela. Przejazd na obiadokolację i nocleg do Petry lub do Aquaby.
DZIEŃ 6
Śniadanie, po którym całodzienne zwiedzanie Petry – starożytnego zespołu grobowców i świątyń Nabatejczyków z III w p.n.e. wykutych w różowawej skale ze „słynnym skarbcem”. Obecna Petra to ruiny miasta, które położone jest w skalnej dolinie, dokąd prowadzi jedynie wąska droga wśród skał wąwozu, którego ściany osiągają 70 m. Zwiedzimy skarbiec, amfiteatr, grobowce królewskie. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.
DZIEŃ 7
Śniadanie. Powrót do Izraela. Zatrzymamy się w Masadzie. Zobaczymy z dołu ruiny twierdzy żydowskiej– symbolu oporu Narodu Wybranego przeciw rzymskim ciemiężcom. Czas wolny nad Morzem Martwym. Możliwość kąpieli. Przejazd do Ein Karem, miejsca nawiedzenia św. Elżbiety przez Maryję. Następnie przejazd do Jerozolimy na wzgórze Moria. Zobaczymy Ścianę Płaczu– pozostałość zewnętrznego muru po drugiej świątyni jerozolimskiej, zbudowanej w VI w. p.n.e. na miejscu świątyni wzniesionej przez Salomona. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.
DZIEŃ 8
Śniadanie. Przejazd do Jerozolimy. Zwiedzanie Starego Miasta rozpoczniemy od Bramy św. Szczepana, skąd udamy się do romańskiego kościoła św. Anny z XII w. – najlepiej zachowanego zabytku z okresu wypraw krzyżowych, upamiętniającego narodziny Matki Bożej oraz do sadzawki Betesda. Następnie udamy się ulicą Via Dolorosa na Drogę Krzyżową, którą rozpoczniemy koło kaplicy Biczowania i bazyliki Ecce Homo. Zatrzymamy się przy IV stacji. Znajduje się tu kaplica Adoracji Najświętszego Sakramentu z przepięknym ołtarzem autorstwa polskiego artysty. Stacjami Drogi Krzyżowej dotrzemy do bazyliki Grobu Pańskiego, w której wnętrzu znajdują się ostatnie stacje m.in. Kamień Namaszczenia. Następnie udamy się do Wieczernika, Bazyliki NMP oraz kościoła św. Piotra in Gallicantu, gdzie Piotr 3 razy zaparł się Pana Jezusa, a Jezus w Tym miejscu przed wysoką radą, był sądzony. Wizyta na Górze Oliwnej, skąd roztacza się wspaniały panoramiczny widok miasta. Następnie zwiedzimy sanktuarium Wniebowstąpienia oraz kościół Pater Noster wraz z Grotą znajdujący się w miejscu, w którym Jezus nauczał modlitwy „Ojcze Nasz”. Na terenie kościoła i w otaczających krużgankach umieszczono 139 tablic z Modlitwą Pańską w różnych językach, w tym także w języku polskim oraz kaszubskim. Drogą Niedzieli Palmowej, udamy się w kierunku Doliny Cedronu nawiedzając kaplicę Dominus Flevit (Pan Zapłakał). Nawiedzimy także Ogród Getsemani i bazylikę Agonii, nazywaną kościołem Wszystkich Narodów. Powrót na obiadokolację i nocleg.
DZIEŃ 9
Śniadanie. Udamy się na Pole Pasterzy – miejsca, w którym pastuszkowie otrzymali dobrą nowinę. Nawiedzimy Bazylikę Narodzenia Pańskiego – główne sanktuarium chrześcijaństwa, z grotą Narodzenia. W Centrum groty zobaczymy ołtarz, pod którym umieszczona jest czternastoramienna srebrna gwiazda z łacińskim napisem oznaczającym w tłumaczeniu „Tu z Maryi Dziewicy Narodził się Jezus Chrystus 1717”. Obok znajduje się ołtarz żłóbka. Nawiedzimy także kościół św. Katarzyny oraz grotę św. Hieronima i grotę Mleczną. Przejazd do Tel Avivu – Jaffy. Zwiedzanie starożytnego portu Jaffa, słynnego z mitologii greckiej podającej Jaffę jako miejsce uwolnienia królewny Andromedy przez Jazona. Historia tego portu sięga prawie czterech tysięcy lat. Według Dziejów Apostolskich Jaffę odwiedził św. Piotr. Obiadokolacja. Transfer na lotnisko. Wylot.
DZIEŃ 10
Wylot do Polski. Przylot do Warszawy. Zakończenie pielgrzymki.
Uwagi
• wyjazd o charakterze pielgrzymkowym z opieką duchową kapłana i możliwością udziału w Mszach Świętych
• program jest ramowy i może ulec drobnym zmianom
• dokument niezbędny do wyjazdu paszport, w którym nie mogą znajdować się pieczęci Syrii, Iranu, Libanu i Libii

PIELGRZYMKA IZRAEL - JORDANIA 2020
Pielgrzymka Izrael - Jordania 2020, Pielgrzymki 2020 do Izraela i Jordanii, Wyjazdy pielgrzymkowe, z opieką duchową kapłana


NAZARET · KANA GALILEJSKA · STELLA MARIS · GÓRA TABOR ·  TABGHA · GÓRA BŁOGOSŁAWIEŃSTW · JEZIORO GENEZARET · KAFARNAUM · PELLA · UMM KAJS · ADŻLUN · DŻARASZ · AMMAN · BETANIA · GÓRA NEBO · MADABA · MUKAWIR · PETRA · MASADA · MORZE MARTWE · JEROZOLIMA · BETLEJEM · TEL AVIV-JAFFA

PROGRAM RAMOWY 10 DNI

DZIEŃ 1       
       
Zbiórka uczestników  na lotnisku we Wrocławiu. Wylot do Izraela. Przylot na lotnisko Ben Guriona. Przejazd  w kierunku Galilei do Nazaretu. Nawiedzimy Bazylikę Zwiastowania NMP wraz z grotą Zwiastowania. Udamy się do kościoła św. Józefa, gdzie znajdował się dom Świętej Rodziny. W tym miejscu Pan Jezus mieszkał 30 lat, zanim poszedł wypełnić misję głoszenia Słowa Bożego. Przejazd do Kany Galilejskiej, miejsca pierwszego cudu Jezusa – uświęcił On w tym miejscu swoją obecnością małżeństwo młodych. Małżeństwa odnowią swoje przyrzeczenia składane w dniu ślubu. Msza Święta. Przejazd do Hajfy, położonej u stóp Góry Karmel – nawiedzimy Sanktuarium Stella Maris (Matki Bożej Szkaplerznej) oraz groty proroka Eliasza. To z tego miejsca Eliasz modlił się o deszcz by zakończyła się susza panująca w Izraelu. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 2
Śniadanie. Przejazd do podnóża Góry Tabor. Taksówkami wjedziemy na szczyt Góry Tabor, gdzie Pan Jezus przemienił się wobec uczniów. Nawiedzimy Bazylikę Przemienienia Pańskiego. Z kolei udamy się do Tabgha. Zwiedzimy kościół Prymatu, zbudowany na przystani z czasów rzymskich – tu Pan Jezus po Zmartwychwstaniu objawił się uczniom i przygotował śniadanie. Nawiedzimy też kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb – w tym miejscu nakarmił Pan Jezus 5 000 mężczyzn, nie licząc kobiet i dzieci. Zobaczymy również Górę Błogosławieństw, gdzie wygłosił Pan Jezus osiem błogosławieństw – chrześcijańskich drogowskazów na drodze do nieba. Lunch w kibucu z degustacją ryby św. Piotra. Następnie rejs statkiem przez jezioro Genezaret. W Kafarnaum zobaczymy fundamenty Domu św. Piotra, znajdujące się pod ośmiobocznym kościołem oraz ruiny synagogi, której fundamenty pamiętają pobyt Pana Jezusa w tym mieście i wygłoszenie w synagodze mowy Eucharystycznej. Powrót na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 3
Śniadanie. Przejazd do Jordanii. Udamy się do Pelli. Zobaczymy pozostałości po osadnictwie z epoki neolitu, a także kościół Zachodni i kościół Miejski z VI w., starożytny teatr z I w. oraz rzymskie nimfeum i kościół Wschodni. Następnie udamy się do Umm Kajs, szczycącego się imponującymi tarasami z kolumnami oraz ruinami miasta rzymskiego z Teatrem Zachodnim, kolumnadami, mauzoleum i łaźniami. Kolejno: zamek Adżlun – budzący podziw labiryntem wież, komnat, galerii i schodów. Przez las piniowy i gaje oliwne przejedziemy do Dżarasz. Do dzisiaj zachowały się tu obszerne fragmenty miasta pełnego wspaniałych budowli bogato zdobionych marmurem i granitem. Przejdziemy pod imponującą Bramą Południową i przespacerujemy się fragmentem 600-metrowej „Drogi Kolumn”. Przejazd na obiadokolację i nocleg do Ammanu.

DZIEŃ 4
Śniadanie. Zwiedzanie stolicy Jordanii. Zobaczymy tradycyjną część miasta zwaną śródmieściem, pozostałości starożytnej Filadelfii,  a także nowoczesny Amman Zachodni. Udamy się do cytadeli z fragmentami rzymskich, bizantyńskich i arabskich budowli. Zobaczymy świątynię Herkulesa, kompleks pałacu Umajjadów z monumentalną salą audiencyjną i kościół bizantyjski, a także rzymski amfiteatr. Możliwość zwiedzenia Jordańskiego Muzeum Archeologicznego z kolekcją przedmiotów zabytkowych pochodzących z czasów prehistorycznych aż po XV wiek lub Jordańskiego Muzeum Folklorystycznego i Muzeum Tradycji Ludowych. Spacer ulicą Abu Bakra as-Siddika z uroczymi willami  z lat 20. i 30. Przejdziemy obok sklepów i sukków – orientalnych targów. Czas wolny. Możliwość zakupu pamiątek, słodyczy oraz mezze –przekąsek z tradycyjnej kuchni jordańskiej. Powrót na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 5
Śniadanie. Przejazd do jordańskiej Betanii – miejsca, w którym Jan Chrzciciel udzielił chrztu Jezusowi. Wizyta na Górze Nebo, podawanej  w tradycji jako miejsce śmierci Mojżesza. Obecnie znajduje się tu Sanktuarium Mojżesza z parkiem archeologicznym. Przejazd od Madaby – słynącej z niezwykłych mozaik z czasów bizantyjskich, w tym: pochodzącej z VI w. n.e.mapy Palestyny i Dolnego Egiptu w kościele św. Jerzego. Udamy się do Mukawiru: ruin dawnego pałacu Heroda – miejsca ścięcia Jana Chrzciciela. Przejazd na obiadokolację i nocleg do Petry lub do Aquaby.

DZIEŃ 6
Śniadanie, po którym całodzienne zwiedzanie Petry – starożytnego zespołu grobowców i świątyń Nabatejczyków z III w p.n.e. wykutych w różowawej skale ze „słynnym skarbcem”. Obecna Petra to ruiny miasta, które położone jest w skalnej dolinie, dokąd prowadzi jedynie wąska droga wśród skał wąwozu, którego ściany osiągają 70 m. Zwiedzimy skarbiec, amfiteatr, grobowce królewskie. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 7
Śniadanie. Powrót do Izraela. Zatrzymamy się w Masadzie. Zobaczymy z dołu ruiny twierdzy żydowskiej– symbolu oporu Narodu Wybranego przeciw rzymskim ciemiężcom. Czas wolny nad Morzem Martwym. Możliwość kąpieli. Przejazd do Ein Karem, miejsca nawiedzenia św. Elżbiety przez Maryję. Następnie przejazd do Jerozolimy na wzgórze Moria. Zobaczymy Ścianę Płaczu– pozostałość zewnętrznego muru po drugiej świątyni jerozolimskiej, zbudowanej w VI w. p.n.e. na miejscu świątyni wzniesionej przez Salomona. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

DZIEŃ 8
Śniadanie. Przejazd do Jerozolimy. Zwiedzanie Starego Miasta rozpoczniemy od Bramy św. Szczepana, skąd udamy się do romańskiego kościoła św. Anny z XII w. – najlepiej zachowanego zabytku z okresu wypraw krzyżowych, upamiętniającego narodziny Matki Bożej oraz do sadzawki Betesda. Następnie udamy się ulicą Via Dolorosa na Drogę Krzyżową, którą rozpoczniemy koło kaplicy Biczowania i bazyliki Ecce Homo. Zatrzymamy się przy IV stacji. Znajduje się tu kaplica Adoracji Najświętszego Sakramentu z przepięknym ołtarzem autorstwa polskiego artysty. Stacjami Drogi Krzyżowej dotrzemy do bazyliki Grobu Pańskiego, w której wnętrzu znajdują się ostatnie stacje m.in. Kamień Namaszczenia. Następnie udamy się do Wieczernika, Bazyliki NMP oraz kościoła św. Piotra in Gallicantu, gdzie Piotr 3 razy zaparł się Pana Jezusa, a Jezus w Tym miejscu przed wysoką radą, był sądzony. Wizyta na Górze Oliwnej, skąd roztacza się wspaniały panoramiczny widok miasta. Następnie zwiedzimy sanktuarium Wniebowstąpienia oraz kościół Pater Noster wraz z Grotą znajdujący się w miejscu, w którym Jezus nauczał modlitwy „Ojcze Nasz”. Na terenie kościoła i w otaczających krużgankach umieszczono 139 tablic z Modlitwą Pańską w różnych językach, w tym także w języku polskim oraz kaszubskim. Drogą Niedzieli Palmowej, udamy się w kierunku Doliny Cedronu nawiedzając kaplicę Dominus Flevit (Pan Zapłakał). Nawiedzimy także Ogród Getsemani i bazylikę Agonii, nazywaną kościołem Wszystkich Narodów. Powrót na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 9
Śniadanie. Udamy się na Pole Pasterzy – miejsca, w którym pastuszkowie otrzymali dobrą nowinę. Nawiedzimy Bazylikę Narodzenia Pańskiego – główne sanktuarium chrześcijaństwa, z grotą Narodzenia. W Centrum groty zobaczymy ołtarz, pod którym umieszczona jest czternastoramienna srebrna gwiazda z łacińskim napisem oznaczającym w tłumaczeniu „Tu z Maryi Dziewicy Narodził się Jezus Chrystus 1717”. Obok znajduje się ołtarz żłóbka. Nawiedzimy także kościół św. Katarzyny oraz grotę św. Hieronima i grotę Mleczną. Przejazd do Tel Avivu – Jaffy. Zwiedzanie starożytnego portu Jaffa, słynnego z mitologii greckiej podającej Jaffę jako miejsce uwolnienia królewny Andromedy przez Jazona. Historia tego portu sięga prawie czterech tysięcy lat. Według Dziejów Apostolskich Jaffę odwiedził św. Piotr. Obiadokolacja. Transfer na lotnisko. Wylot.

DZIEŃ 10
Wylot do Polski. Przylot do Warszawy. Zakończenie pielgrzymki.

Uwagi
• wyjazd o charakterze pielgrzymkowym z opieką duchową kapłana i możliwością udziału w Mszach Świętych
• program jest ramowy i może ulec drobnym zmianom
• dokument niezbędny do wyjazdu paszport, w którym nie mogą znajdować się pieczęci Syrii, Iranu, Libanu i Libii

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : Dopłata 3% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel star star star

8 noclegów w hotelach*** pokoje 2 os.  z łazienkami,  

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja

8 śniadań, 1 lunch, 9 obiadokolacji

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Wrocław

Cena zawiera

• przejazd klimatyzowanym autokarem w Izraelu 
• przelot wraz z opłatami lotniskowymi
• 8 noclegów w hotelach*** pokoje 2 os.  z łazienkami,  
• 8 śniadań, 1 lunch, 9 obiadokolacji
• opiekę pilota – przewodnika
• ubezpieczenie KL wraz z Assistance oraz KL chorób przewlekłych do 30 000 €  i NNW do 4 000 €, do 10 000 w RP
• bilety wstępu, przewodników miejscowych, nagłośnienie oraz inne wydatki programowe

• przejazd klimatyzowanym autokarem w Izraelu 
• przelot wraz z opłatami lotniskowymi
• 8 noclegów w hotelach*** pokoje 2 os.  z łazienkami,  
• 8 śniadań, 1 lunch, 9 obiadokolacji
• opiekę pilota – przewodnika
• ubezpieczenie KL wraz z Assistance oraz KL chorób przewlekłych do 30 000 €  i NNW do 4 000 €, do 10 000 w RP
• bilety wstępu, przewodników miejscowych, nagłośnienie oraz inne wydatki programowe

Cena nie zawiera

Świadczeń nie wymienionych w ofercie, należy przekazać pilotowi 300 USD

comments powered by Disqus
Popularne
MUSZYNA – OBÓZ YOUTUBERÓW 2020
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA ŻEGLARSKI ŚWIAT SMYKA RYN 2020
Ryn
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ LETNI (15 DNI) EXTRA EMOCJE W ENERGYLANDII, TATRALANDII, PRATERZE KORBIELÓW 2020
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA MALI GIGANCI NA KASZUBACH
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ REKREACYJNY AKTYWNE LATO DŹWIRZYNO 2020
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ RUUNNMAGEDON JASTRZĘBIA GÓRA 2020
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA SPORTOWA PRZYGODA NOWY DWOREK 2020
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA I OBÓZ LETNI MIĘDZYZDROJE OW STILO PROGRAM LEGOLAND 2020
Polecamy [10.12-18.12.2020]
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.