w naszej ofercie: 8361 imprez, 1449 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka Lofoty i Nordkapp 2021
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA LOFOTY I NORDKAPP 2021

Wycieczki Objazdowe 2021, Wycieczka Objazdowa do Norwegii, Lofoty i Nordkapp

Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
216282509
oferta w pdf
Wycieczka Lofoty i Nordkapp 2021
Wycieczki Objazdowe 2021, Wycieczka Objazdowa do Norwegii, Lofoty i Nordkapp
Trzynastodniowa wycieczka objazdowa po Norwegii i Szwecji. W programie m.in.: Oslo – Park Vigelanda, Pałac Królewski Slottet, Twierdza Akershus, następnie przejazd na Nordkapp z widokiem na Ocean Atlantycki. W programie również: Trondheim, Bodo, Alta oraz Narvik. Wyżywienie w formie śniadań z możliwością wykupienia obiadokolacji. W czasie trwania wycieczki pełna opieka Pilota i lokalnych Przewodników. Podczas wyjazdu noclegi w hotelach oraz na promach
Trasa zagraniczna:
(1 prom) Nynäshamn – Oslo (1) – Dombaas (1) – Trondheim (1) – Hemavan (1) – Bodo (1) – Lofoty – Narvik (1) – Alta (2) – Nordkapp – Gallivare (1) – Umea (1) – Nynäshamn (1 prom)
DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników i przejazd zgodnie z rozkładem jazdy w kierunku Gdańska. Zaokrętowanie na promie. Wypłynięcie do Nynäshamn o godz. 18:00. Zakwaterowanie w kajutach wewnętrznych. Kolacja (fakultatywnie). Nocleg. Trasa 360 km.
DZIEŃ 2:
Śniadanie na promie w godzinach 08:00-10:30. O godz. 13:00 przypłyniecie promu do Nynäshamn. Przejazd do Oslo. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 550 km.
DZIEŃ 3:
Śniadanie. Zwiedzanie stolicy Norwegii, m.in. Akker Brygge, Ratusz (z zewnątrz), Park Vigelanda, Muzeum Łodzi Wikingów, muzeum Statku Fram, katedra Domkirke (z zewnątrz) oraz Storting, czyli budynki parlamentu. Przejazd trasą widokową wzdłuż jeziora Mjosa do Lillehammer – miasta Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 1994 r. Krótki postój przy skoczniach narciarskich. Po drodze zwiedzanie kościoła klepkowego (stavkirke) w Ringebu. Przejazd w okolice Dombaas. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 340 km.
DZIEŃ 4:
Śniadanie. Dalsza podróż w kierunku Trondheim, przejazd przez surowy księżycowy krajobraz gór Dovre, gdzie żyją niespotykane nigdzie w Europie piżmowoły. Zwiedzanie z pilotem Trondheim – dawnej stolicy Norwegii – ze średniowieczną katedrą Nidaros, zabytkowy, drewniany most miejski, spacer uliczkami Starego Miasta z charakterystyczną drewnianą zabudową. Czas wolny. Przejazd w okolice Hell. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 240 km.
DZIEŃ 5:
Śniadanie. Przejazd wzdłuż fiordu Tronndheimsfjord oraz przez Krainę Jezior do miasteczka Hemavan. Miejsce bitwy pod Stiklestad (Centrum Kultury Norweskiej) – początki chrześcijaństwa w Norwegii. Przejazd wzdłuż parku narodowego Borge oraz wzdłuż rzeki Namsen z licznymi wodospadami i przełomami do Hemavan. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 480 km.
DZIEŃ 6:
Śniadanie. Dalsza podróż na północ. Przejazd w kierunku miasta Mo i Rana, dojazd do centrum turystycznego na Kole Polarnym. Przekroczenie Koła Polarnego. Podróż wzdłuż brzegów Slatdalsfjorden. Przyjazd w okolice Bodo. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 700 km.
DZIEŃ 7:
Śniadanie. Przeprawa promowa z Bodo do Moskenes na archipelagu Lofotów (3-4 h). Po drodze lodowiec Svartisen i przekroczenie kręgu Polarnego. Przejazd malowniczą trasą widokową. Podziwianie krajobrazów i wiosek rybackich. Przejazd do Narviku – miasta słynącego z walk w czasie II Wojny Światowej, w których brali udział polscy żołnierze. Wizyta na Cmentarzu Żołnierzy Polskich. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok 400 km.
DZIEŃ 8:
Śniadanie. Przejazd trasą widokową przez surowe tereny północnej Norwegii do fiordów Lyngen (podziwianie słynnych Lyngen Alps) i Kvaenangen. Przejazd do Alta, w którym warto zobaczyć muzeum Rytów Skalnych i Kultury Lapońskiej. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 480 km.
DZIEŃ 9:
Śniadanie. Przejazd przez niezamieszkałe tereny Sennalandet i Breidalen, przeprawa jednym z podwodnych tuneli drogowych do miasta Honningsvag położonego na wyspie Mqgeroya. Następnie dalsza podróż drogą prowadzącą przez środek wyspy na sam Nordkapp, gdzie słońce świeci cały dzień od połowy maja do końca lipca. Po wjeździe na Nordkapp czas wolny na pamiątkowe zdjęcia, spacery, zakup pamiątek i podziwianie Oceanu Arktycznego. Możliwość uzyskanie certyfikatu. Po pobycie na Nordkapp powrót podmorskim tunelem na stały ląd. Powrót do hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 475 km.
DZIEŃ 10:
Śniadanie. Przejazd przez szwedzką Laponię w kierunku Gallivare. Po drodze mijamy renifery, drogi do najstarszych Parków Narodowych Szwecji. Dalszy przejazd do Gallivare – ośrodka narciarskiego, gdzie odbywają się mistrzostwa świata i puchary w zjazdach narciarskich. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 500 km.
DZIEŃ 11:
Śniadanie. Kolejny dzień podziwiania szwedzkiej Laponii po drodze do Umei. Przekroczenie Koła Polarnego w Jokkmokk (centrum turystyczne). Bajkowe widoki na wodospady i przełomy rzeki Pite z największym wodospadem Szwecji Storkholm. Przyjazd do Umea – miasta brzóz, siedziby dwóch uniwersytetów. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 500 km.
DZIEŃ 12:
Wczesne śniadanie lub suchy prowiant na drogę. Przejazd do Nynäshamn, zaokrętowanie na prom. O godzinie 18:00 wypłynięcie promu z Nynäshamn do Gdańska. Zakwaterowanie w kajutach wewnętrznych. Kolacja (fakultatywnie). Nocleg. Trasa ok. 700 km.
DZIEŃ 13:
Śniadanie na promie w godzinach 08:00-10:30. Przypłynięcie promu do Gdańska o godzinie 13:00. Powrót do poszczególnych miejscowości. Uwaga! Powrót do niektórych miejscowości w godzinach porannych dnia następnego. Trasa ok. 360 km.
Całość trasy: 6100 km.
Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
CENA IMPREZY OBEJMUJE:
• przejazd autokarem turystycznym (dvd, klimatyzacja, wc, barek) lub mniejszym autokarem turystycznym (dvd, klimatyzacja)
• przeprawy promowe Gdańsk – Nynäshamn – Gdańsk
• 10 noclegów w hotelach*** w pokojach 2-3-osobowych z łazienką
• 1 noclegi na promach w kabinach 3-4-osobowych wewnętrznych z łazienką
• 12 śniadań
• opiekę pilota
• ubezpieczenie Signal Iduna (KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
DODATKOWO PŁATNE:
• pakiet do realizacji programu 260 EUR płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, wstęp i certyfikat z Nordkapp, wewnętrzne przeprawy promowe oraz przejazd przez tunel na wyspę Mqgeroya)
DOPŁATY OPCJONALNE:
•    dopłata do pokoju 1-osobowego 1880 zł
•    dopłata do kajuty 2-osobowej 360 zł
•    dopłata do 12 obiadokolacji 1800 zł
WAŻNE INFORMACJE:
1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 20 osobach zgłoszonych.
2. Wycieczka może zostać anulowana 20 dni przed rozpoczęciem z powodu nieosiągnięcia zakładanego minimum grupy.
3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie  standardowym turystycznym autokarem (wc, klimatyzacja, dvd, barek) lub mniejszym turystycznym autokarem (klimatyzacja, dvd).
4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w autokarze głównym.
5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus).
6. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
7. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota.
8. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób biuro ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
9. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych.
10. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu.
11. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-3-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego.
12. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji biuro zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne).
13. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.
14. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

Wycieczka Lofoty i Nordkapp 2021
Wycieczki Objazdowe 2021, Wycieczka Objazdowa do Norwegii, Lofoty i Nordkapp

Trzynastodniowa wycieczka objazdowa po Norwegii i Szwecji. W programie m.in.: Oslo – Park Vigelanda, Pałac Królewski Slottet, Twierdza Akershus, następnie przejazd na Nordkapp z widokiem na Ocean Atlantycki. W programie również: Trondheim, Bodo, Alta oraz Narvik. Wyżywienie w formie śniadań z możliwością wykupienia obiadokolacji. W czasie trwania wycieczki pełna opieka Pilota i lokalnych Przewodników. Podczas wyjazdu noclegi w hotelach oraz na promach

Trasa zagraniczna:
(1 prom) Nynäshamn – Oslo (1) – Dombaas (1) – Trondheim (1) – Hemavan (1) – Bodo (1) – Lofoty – Narvik (1) – Alta (2) – Nordkapp – Gallivare (1) – Umea (1) – Nynäshamn (1 prom)

DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników i przejazd zgodnie z rozkładem jazdy w kierunku Gdańska. Zaokrętowanie na promie. Wypłynięcie do Nynäshamn o godz. 18:00. Zakwaterowanie w kajutach wewnętrznych. Kolacja (fakultatywnie). Nocleg. Trasa 360 km.

DZIEŃ 2:
Śniadanie na promie w godzinach 08:00-10:30. O godz. 13:00 przypłyniecie promu do Nynäshamn. Przejazd do Oslo. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 550 km.

DZIEŃ 3:
Śniadanie. Zwiedzanie stolicy Norwegii, m.in. Akker Brygge, Ratusz (z zewnątrz), Park Vigelanda, Muzeum Łodzi Wikingów, muzeum Statku Fram, katedra Domkirke (z zewnątrz) oraz Storting, czyli budynki parlamentu. Przejazd trasą widokową wzdłuż jeziora Mjosa do Lillehammer – miasta Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 1994 r. Krótki postój przy skoczniach narciarskich. Po drodze zwiedzanie kościoła klepkowego (stavkirke) w Ringebu. Przejazd w okolice Dombaas. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 340 km.

DZIEŃ 4:
Śniadanie. Dalsza podróż w kierunku Trondheim, przejazd przez surowy księżycowy krajobraz gór Dovre, gdzie żyją niespotykane nigdzie w Europie piżmowoły. Zwiedzanie z pilotem Trondheim – dawnej stolicy Norwegii – ze średniowieczną katedrą Nidaros, zabytkowy, drewniany most miejski, spacer uliczkami Starego Miasta z charakterystyczną drewnianą zabudową. Czas wolny. Przejazd w okolice Hell. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 240 km.

DZIEŃ 5:
Śniadanie. Przejazd wzdłuż fiordu Tronndheimsfjord oraz przez Krainę Jezior do miasteczka Hemavan. Miejsce bitwy pod Stiklestad (Centrum Kultury Norweskiej) – początki chrześcijaństwa w Norwegii. Przejazd wzdłuż parku narodowego Borge oraz wzdłuż rzeki Namsen z licznymi wodospadami i przełomami do Hemavan. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 480 km.

DZIEŃ 6:
Śniadanie. Dalsza podróż na północ. Przejazd w kierunku miasta Mo i Rana, dojazd do centrum turystycznego na Kole Polarnym. Przekroczenie Koła Polarnego. Podróż wzdłuż brzegów Slatdalsfjorden. Przyjazd w okolice Bodo. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 700 km.

DZIEŃ 7:
Śniadanie. Przeprawa promowa z Bodo do Moskenes na archipelagu Lofotów (3-4 h). Po drodze lodowiec Svartisen i przekroczenie kręgu Polarnego. Przejazd malowniczą trasą widokową. Podziwianie krajobrazów i wiosek rybackich. Przejazd do Narviku – miasta słynącego z walk w czasie II Wojny Światowej, w których brali udział polscy żołnierze. Wizyta na Cmentarzu Żołnierzy Polskich. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok 400 km.

DZIEŃ 8:
Śniadanie. Przejazd trasą widokową przez surowe tereny północnej Norwegii do fiordów Lyngen (podziwianie słynnych Lyngen Alps) i Kvaenangen. Przejazd do Alta, w którym warto zobaczyć muzeum Rytów Skalnych i Kultury Lapońskiej. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 480 km.

DZIEŃ 9:
Śniadanie. Przejazd przez niezamieszkałe tereny Sennalandet i Breidalen, przeprawa jednym z podwodnych tuneli drogowych do miasta Honningsvag położonego na wyspie Mqgeroya. Następnie dalsza podróż drogą prowadzącą przez środek wyspy na sam Nordkapp, gdzie słońce świeci cały dzień od połowy maja do końca lipca. Po wjeździe na Nordkapp czas wolny na pamiątkowe zdjęcia, spacery, zakup pamiątek i podziwianie Oceanu Arktycznego. Możliwość uzyskanie certyfikatu. Po pobycie na Nordkapp powrót podmorskim tunelem na stały ląd. Powrót do hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 475 km.

DZIEŃ 10:
Śniadanie. Przejazd przez szwedzką Laponię w kierunku Gallivare. Po drodze mijamy renifery, drogi do najstarszych Parków Narodowych Szwecji. Dalszy przejazd do Gallivare – ośrodka narciarskiego, gdzie odbywają się mistrzostwa świata i puchary w zjazdach narciarskich. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 500 km.

DZIEŃ 11:
Śniadanie. Kolejny dzień podziwiania szwedzkiej Laponii po drodze do Umei. Przekroczenie Koła Polarnego w Jokkmokk (centrum turystyczne). Bajkowe widoki na wodospady i przełomy rzeki Pite z największym wodospadem Szwecji Storkholm. Przyjazd do Umea – miasta brzóz, siedziby dwóch uniwersytetów. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 500 km.

DZIEŃ 12:
Wczesne śniadanie lub suchy prowiant na drogę. Przejazd do Nynäshamn, zaokrętowanie na prom. O godzinie 18:00 wypłynięcie promu z Nynäshamn do Gdańska. Zakwaterowanie w kajutach wewnętrznych. Kolacja (fakultatywnie). Nocleg. Trasa ok. 700 km.

DZIEŃ 13:
Śniadanie na promie w godzinach 08:00-10:30. Przypłynięcie promu do Gdańska o godzinie 13:00. Powrót do poszczególnych miejscowości. Uwaga! Powrót do niektórych miejscowości w godzinach porannych dnia następnego. Trasa ok. 360 km.Całość trasy: 6100 km.
Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

WAŻNE INFORMACJE:
1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 20 osobach zgłoszonych.
2. Wycieczka może zostać anulowana 20 dni przed rozpoczęciem z powodu nieosiągnięcia zakładanego minimum grupy.
3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie  standardowym turystycznym autokarem (wc, klimatyzacja, dvd, barek) lub mniejszym turystycznym autokarem (klimatyzacja, dvd).
4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w autokarze głównym.
5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus).
6. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
7. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota.
8. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób biuro ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
9. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych.
10. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu.
11. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-3-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego.
12. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji biuro zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne).
13. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.
14. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Liczba miejsc w promocji ograniczona. Wysokość zniżki zależy od kolejności zgłoszeń.
- Jeśli chcą Państwo poznać aktualną cenę promocyjną na tą wycieczkę prosimy o przesłanie zapytania poprzez zakładkę "Zadaj pytanie" podając wybrany termin.

Liczba miejsc w promocji ograniczona. Wysokość zniżki zależy od kolejności zgłoszeń.
- Jeśli chcą Państwo poznać aktualną cenę promocyjną na tą wycieczkę prosimy o przesłanie zapytania poprzez zakładkę "Zadaj pytanie" podając wybrany termin.

Zniżki i dopłaty

Dopłata do pokoju 1-osobowego : Dopłata 1880 PLN
Dopłata do kajuty 2-osobowej : Dopłata 360 PLN
Dopłata do 12 obiadokolacji : Dopłata 1800 PLN
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : Dopłata 4% od sumy
Ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej : Dopłata 2,5% od sumy
rozszerzone ubezpieczenie Koszty Leczenia zagranicą do 100.000 EUR : Dopłata 325 PLN
rozszerzone ubezpieczenie Koszty Leczenia zagranicą do 60.000 EUR : Dopłata 195 PLN
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie +CP : Dopłata 5% od sumy
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie +CP+COVID : Dopłata 7,5% od sumy
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystyczne+COVID : Dopłata 3,75% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP : Dopłata 8% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP+COVID : Dopłata 12% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej+COVID : Dopłata 6% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel star star star

- 10 noclegów w hotelach*** w pokojach 2-3-osobowych z łazienką
- 1 noclegi na promach w kabinach 3-4-osobowych wewnętrznych z łazienką

- 10 noclegów w hotelach*** w pokojach 2-3-osobowych z łazienką
- 1 noclegi na promach w kabinach 3-4-osobowych wewnętrznych z łazienką

Wyżywienie

śniadanie (BB)

12 śniadań 

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Kod miasta/lotniska Cena
Warszawa bez dopłaty
Płock bez dopłaty
Włocławek bez dopłaty
Toruń bez dopłaty
Gdańsk bez dopłaty
Białystok Dopłata 150 PLN
Olsztyn Dopłata 100 PLN
Ostróda Dopłata 100 PLN
Elbląg Dopłata 100 PLN
Szczecin Dopłata 150 PLN
Koszalin Dopłata 150 PLN
Słupsk Dopłata 100 PLN
Poznań Dopłata 150 PLN
Bydgoszcz Dopłata 100 PLN
Kraków Dopłata 180 PLN
Katowice Dopłata 180 PLN
Łódź Dopłata 100 PLN
Wrocław Dopłata 180 PLN
Lublin Dopłata 150 PLN
Radom Dopłata 150 PLN
Kielce Dopłata 120 PLN
Suwałki Dopłata 180 PLN
Augustów AUG_A Dopłata 160 PLN

Cena zawiera

• przejazd autokarem turystycznym (dvd, klimatyzacja, wc, barek) lub mniejszym autokarem turystycznym (dvd, klimatyzacja)
• przeprawy promowe Gdańsk – Nynäshamn – Gdańsk
• 10 noclegów w hotelach*** w pokojach 2-3-osobowych z łazienką
• 1 noclegi na promach w kabinach 3-4-osobowych wewnętrznych z łazienką
• 12 śniadań
• opiekę pilota
• ubezpieczenie Signal Iduna (KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

• przejazd autokarem turystycznym (dvd, klimatyzacja, wc, barek) lub mniejszym autokarem turystycznym (dvd, klimatyzacja)
• przeprawy promowe Gdańsk – Nynäshamn – Gdańsk
• 10 noclegów w hotelach*** w pokojach 2-3-osobowych z łazienką
• 1 noclegi na promach w kabinach 3-4-osobowych wewnętrznych z łazienką
• 12 śniadań
• opiekę pilota
• ubezpieczenie Signal Iduna (KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera

DODATKOWO PŁATNE:
- pakiet do realizacji programu 260 EUR płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, wstęp i certyfikat z Nordkapp, wewnętrzne przeprawy promowe oraz przejazd przez tunel na wyspę Mqgeroya)
DOPŁATY OPCJONALNE:
- dopłata do pokoju 1-osobowego 1880 zł
- dopłata do kajuty 2-osobowej 360 zł
- dopłata do 12 obiadokolacji 1800 zł

DODATKOWO PŁATNE:
- pakiet do realizacji programu 260 EUR płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, wstęp i certyfikat z Nordkapp, wewnętrzne przeprawy promowe oraz przejazd przez tunel na wyspę Mqgeroya)
DOPŁATY OPCJONALNE:
- dopłata do pokoju 1-osobowego 1880 zł
- dopłata do kajuty 2-osobowej 360 zł
- dopłata do 12 obiadokolacji 1800 zł

comments powered by Disqus
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.