w naszej ofercie: 11105 imprez, 6435 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka Lofoty i Nordkapp 2022
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA LOFOTY I NORDKAPP 2022

Wycieczki Objazdowe 2022, Wycieczka Objazdowa do Norwegii, Lofoty i Nordkapp

Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
216282509
oferta w pdf
Wycieczka Lofoty i Nordkapp 2022
Wycieczki Objazdowe 2022, Wycieczka Objazdowa do Norwegii, Lofoty i Nordkapp
Trasa zagraniczna:
(1 nocleg na promie) Nynäshamn – Örebro – Oslo (1 nocleg) – Dombås (1 nocleg) – Trondheim (1nocleg) – Hemavan (1 nocleg) – Bodø – Lofoty (1 nocleg) – Narwik (1 nocleg) – Trømso – Alta (2 noclegi) – Nordkapp – Gallivare (1 nocleg) – Umea (1 nocleg) – Nynäshamn (1 nocleg na promie)
DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników i przejazd zgodnie z rozkładem jazdy w kierunku Gdańska. Zaokrętowanie na promie. Wypłynięcie do Nynäshamn o godz. 18:00. Zakwaterowanie w kajutach wewnętrznych. Kolacja (fakultatywnie). Nocleg. Trasa 360 km.
DZIEŃ 2:
Śniadanie na promie w godzinach 08:00-10:30. Przypłyniecie promu do Nynäshamn. Wyjazd w kierunku Oslo. W drodze krótki spacer po mieście Örebro, podziwianie zamku, który swoim wyglądem przypomina renesansowe francuskie pałace. Postój w Kristenhamn na sesję zdjęciową największego jeziora Szwecji – Vänern. W godzinach wieczornych przyjazd w okolice stolicy Norwegii. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie). Nocleg. Trasa ok. 550 km.
DZIEŃ 3:
Śniadanie. Zwiedzanie stolicy Norwegii, m.in.: Park i Pałac Królewski, Karl Johans Gate, twierdza Akershus, Ratusz Miejski (z zewnątrz), katedra Domkirke (z zewnątrz) oraz Storting, czyli budynki parlamentu, pasaż rekreacyjny Akker Brygge, Park Frogner (rzeźby Gustawa Vigelanda). Przejazd trasą widokową wzdłuż jeziora Mjosa do Lillehammer – miasta Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 1994 r. Krótki postój przy skoczniach narciarskich. Po drodze zwiedzanie kościoła klepkowego (stavkirke) w Ringebu. Przejazd w okolice Dombåsu. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 400 km.
DZIEŃ 4:
Wczesne śniadanie w formie prowiantu. Przejazd Atlantycką Droga Morską pełną estakad i traktów nadmorskich. Dalsza podróż w kierunku Trondheim, przejazd przez surowy księżycowy krajobraz gór Dovre, gdzie żyją niespotykane nigdzie w Europie piżmowoły. Zwiedzanie Trondheim – dawnej stolicy Norwegii – ze średniowieczną katedrą Nidaros, Pałac Arcybiskupa, zabytkowy drewniany most miejski (Gamle Bybro), spacer uliczkami Starego Miasta z charakterystyczną drewnianą zabudową, Stiftsgården – królewska rezydencja. Czas wolny na Torbet – głównym placu. Przejazd w okolice Hell. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 250 km.
DZIEŃ 5:
Śniadanie. Przejazd widokową trasą fiordów, m.in.: Trondheimsfjorden – trzeci pod względem długości fiord w Norwegii, Beitstadfjorden oraz przez Krainę Jezior. Pobyt w miejscu bitwy pod Stiklestad (Centrum Kultury Norweskiej) – początki chrześcijaństwa w Norwegii. Przejazd wzdłuż parku narodowego Borge oraz wzdłuż rzeki Namsen z licznymi wodospadami i przełomami. Dalsza podróż w kierunku Bramy Norlandii – wjazd do „Baśniowej Krainy Północy”. Przyjazd w okolice Hemavan. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 500 km.
DZIEŃ 6:
Śniadanie. Dalsza podróż na północ do centrum turystycznego na Kole Polarnym. Sesja zdjęciowa. Podróż malowniczą trasą wzdłuż brzegów Saltdalsfjorden oraz Saltfjorden połączonych wąską cieśniną Saltstraumen, która ma bardzo silne prądy pływowe. Przyjazd do miasta portowego Bodø. Przeprawa promowa do Moskenes na archipelagu Lofotów (3-4 h). Transfer do klimatycznego miejsca noclegowego. Zakwaterowanie w hotelu. Wieczorna wyprawa m.in. na punkt widokowy. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 400 km.
DZIEŃ 7:
Śniadanie. Przejazd malowniczą trasą widokową przez Lofoty. Podziwianie górskich krajobrazów i osobliwych wiosek rybackich, spektakularnych zatok i odosobnionych plaż. Chata Wodza Wikingów, Szkło Artystyczne, magiczne jeziorka. Kontynuowanie podróży w kierunku miasta Narwik. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok 400 km.
DZIEŃ 8:
Śniadanie. Spacer po Narwiku – miasta słynącego z walk w czasie II Wojny Światowej, w których brali udział polscy żołnierze. Wizyta na Cmentarzu Żołnierzy Polskich. Następnie wyjazd na północ. W drodze dla urozmaicenia podróży zwiedzanie Trømso – jednego z „arktycznych miast”. Wizyta w Centrum Polaria – centralnym punkcie turystycznym dostarczającym wiedzy o Arktyce. Architektura budynku przypomina ogromne bryły lodu wyrzucone na brzeg przez potężny ocean. Wewnątrz zwiedzający mają okazję podziwiać lodowe krajobrazy, arktyczną przyrodę, florę i faunę Svalbardu, lód, śnieg, foki oraz zorzę polarną. Arktyczna Katedra w Trømso – największa atrakcja turystyczna miasta. Budynek katedry wznosi się jak góra lodu na wysokość ok. 40 metrów, a całą jego wschodnią ścianę zajmuje potężna szklana mozaika. Przejazd trasą widokową przez surowe tereny północnej Norwegii do fiordów Lyngen (podziwianie słynnych Lyngen Alps) i Kvaenangen. Przejazd w okolice Alty. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 600 km.
DZIEŃ 9:
Śniadanie. Przejazd przez niezamieszkałe tereny: Sennalandet i Breidalen, przeprawa jednym z podwodnych tuneli drogowych do miasta Honningsvåg w najbardziej na północ wysuniętej norweskiej gminy Nordkapp. Następnie dalsza podróż drogą prowadzącą przez środek wyspy na sam Nordkapp. Po wjeździe na Nordkapp czas wolny na pamiątkowe zdjęcia, spacery, zakup pamiątek i podziwianie Oceanu Arktycznego. Możliwość uzyskanie certyfikatu. Dla chętnych (płatne dodatkowo) przejazd do Gjesvær – starej wioski rybackiej z epoki Wikingów i wspomniane w sadze Heimskringla jako Geirsver. Stamtąd rejs statkiem do rezerwatu przyrody Gjesværstappan, który jest domem dla ok. 3 milionów ptaków. Z pokładu statku można obserwować maskonury, mewy trójpalczaste, alki, wielkie głuptaki czy polujące bieliki (należy zabrać ciepłe ubranie i odpowiednie obuwie). Po pobycie na Nordkapp powrót podmorskim tunelem na stały ląd. Powrót do hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 500 km.
DZIEŃ 10:
Śniadanie. Zwiedzanie miasta Alta, w którym zobaczymy Muzeum Rytów Skalnych i Kultury Lapońskiej. Wyjazd na południe do Szwecji. Po drodze mijamy renifery, drogi do najstarszych Parków Narodowych Szwecji. Przejazd przez szwedzką Laponię w kierunku Gällivare – dawnej osady lapońskiej, centrum sportów zimowych. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 500 km.
DZIEŃ 11:
Śniadanie. Kolejny dzień podziwiania szwedzkiej Laponii po drodze do Umei. Przekroczenie Koła Polarnego w Jokkmokk (centrum turystyczne). Bajkowe widoki na wodospady i przełomy rzeki Pite z największym wodospadem Szwecji Storforsen. Przyjazd do Umea – miasta brzóz, siedziby dwóch uniwersytetów. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 600 km.
DZIEŃ 12:
Wczesne śniadanie lub suchy prowiant na drogę. Przejazd do Nynäshamn, zaokrętowanie na prom. O godzinie 18:00 wypłynięcie promu z Nynäshamn do Gdańska. Zakwaterowanie w kajutach wewnętrznych. Kolacja (fakultatywnie). Nocleg. Trasa ok. 700 km.
DZIEŃ 13:
Śniadanie na promie w godzinach 08:00-10:30. Przypłynięcie promu do Gdańska o godzinie 12:00. Powrót do poszczególnych miejscowości. Trasa ok. 360 km. Całość trasy: 6400 km. Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
WAŻNE INFORMACJE:
1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 20 osobach zgłoszonych. 
2. Wycieczka może zostać anulowana 20 dni przed rozpoczęciem z powodu nieosiągnięcia zakładanego minimum grupy. 
3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie  standardowym turystycznym autokarem (wc, klimatyzacja, dvd, barek) lub mniejszym turystycznym autokarem (klimatyzacja, dvd). 
4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w autokarze głównym. 
5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus). 
6. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 
7. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota. 
8. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 
9. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych. 
10. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu. 
11. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-3-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego. 
12. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne). 
13. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. 
14. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

Wycieczka Lofoty i Nordkapp 2022
Wycieczki Objazdowe 2022, Wycieczka Objazdowa do Norwegii, Lofoty i Nordkapp


Trasa zagraniczna:
(1 nocleg na promie) Nynäshamn – Örebro – Oslo (1 nocleg) – Dombås (1 nocleg) – Trondheim (1nocleg) – Hemavan (1 nocleg) – Bodø – Lofoty (1 nocleg) – Narwik (1 nocleg) – Trømso – Alta (2 noclegi) – Nordkapp – Gallivare (1 nocleg) – Umea (1 nocleg) – Nynäshamn (1 nocleg na promie)

DZIEŃ 1:

Zbiórka uczestników i przejazd zgodnie z rozkładem jazdy w kierunku Gdańska. Zaokrętowanie na promie. Wypłynięcie do Nynäshamn o godz. 18:00. Zakwaterowanie w kajutach wewnętrznych. Kolacja (fakultatywnie). Nocleg. Trasa 360 km.

DZIEŃ 2:

Śniadanie na promie w godzinach 08:00-10:30. Przypłyniecie promu do Nynäshamn. Wyjazd w kierunku Oslo. W drodze krótki spacer po mieście Örebro, podziwianie zamku, który swoim wyglądem przypomina renesansowe francuskie pałace. Postój w Kristenhamn na sesję zdjęciową największego jeziora Szwecji – Vänern. W godzinach wieczornych przyjazd w okolice stolicy Norwegii. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie). Nocleg. Trasa ok. 550 km.

DZIEŃ 3:

Śniadanie. Zwiedzanie stolicy Norwegii, m.in.: Park i Pałac Królewski, Karl Johans Gate, twierdza Akershus, Ratusz Miejski (z zewnątrz), katedra Domkirke (z zewnątrz) oraz Storting, czyli budynki parlamentu, pasaż rekreacyjny Akker Brygge, Park Frogner (rzeźby Gustawa Vigelanda). Przejazd trasą widokową wzdłuż jeziora Mjosa do Lillehammer – miasta Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 1994 r. Krótki postój przy skoczniach narciarskich. Po drodze zwiedzanie kościoła klepkowego (stavkirke) w Ringebu. Przejazd w okolice Dombåsu. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 400 km.

DZIEŃ 4:

Wczesne śniadanie w formie prowiantu. Przejazd Atlantycką Droga Morską pełną estakad i traktów nadmorskich. Dalsza podróż w kierunku Trondheim, przejazd przez surowy księżycowy krajobraz gór Dovre, gdzie żyją niespotykane nigdzie w Europie piżmowoły. Zwiedzanie Trondheim – dawnej stolicy Norwegii – ze średniowieczną katedrą Nidaros, Pałac Arcybiskupa, zabytkowy drewniany most miejski (Gamle Bybro), spacer uliczkami Starego Miasta z charakterystyczną drewnianą zabudową, Stiftsgården – królewska rezydencja. Czas wolny na Torbet – głównym placu. Przejazd w okolice Hell. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 250 km.

DZIEŃ 5:

Śniadanie. Przejazd widokową trasą fiordów, m.in.: Trondheimsfjorden – trzeci pod względem długości fiord w Norwegii, Beitstadfjorden oraz przez Krainę Jezior. Pobyt w miejscu bitwy pod Stiklestad (Centrum Kultury Norweskiej) – początki chrześcijaństwa w Norwegii. Przejazd wzdłuż parku narodowego Borge oraz wzdłuż rzeki Namsen z licznymi wodospadami i przełomami. Dalsza podróż w kierunku Bramy Norlandii – wjazd do „Baśniowej Krainy Północy”. Przyjazd w okolice Hemavan. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 500 km.

DZIEŃ 6:

Śniadanie. Dalsza podróż na północ do centrum turystycznego na Kole Polarnym. Sesja zdjęciowa. Podróż malowniczą trasą wzdłuż brzegów Saltdalsfjorden oraz Saltfjorden połączonych wąską cieśniną Saltstraumen, która ma bardzo silne prądy pływowe. Przyjazd do miasta portowego Bodø. Przeprawa promowa do Moskenes na archipelagu Lofotów (3-4 h). Transfer do klimatycznego miejsca noclegowego. Zakwaterowanie w hotelu. Wieczorna wyprawa m.in. na punkt widokowy. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 400 km.

DZIEŃ 7:

Śniadanie. Przejazd malowniczą trasą widokową przez Lofoty. Podziwianie górskich krajobrazów i osobliwych wiosek rybackich, spektakularnych zatok i odosobnionych plaż. Chata Wodza Wikingów, Szkło Artystyczne, magiczne jeziorka. Kontynuowanie podróży w kierunku miasta Narwik. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok 400 km.

DZIEŃ 8:

Śniadanie. Spacer po Narwiku – miasta słynącego z walk w czasie II Wojny Światowej, w których brali udział polscy żołnierze. Wizyta na Cmentarzu Żołnierzy Polskich. Następnie wyjazd na północ. W drodze dla urozmaicenia podróży zwiedzanie Trømso – jednego z „arktycznych miast”. Wizyta w Centrum Polaria – centralnym punkcie turystycznym dostarczającym wiedzy o Arktyce. Architektura budynku przypomina ogromne bryły lodu wyrzucone na brzeg przez potężny ocean. Wewnątrz zwiedzający mają okazję podziwiać lodowe krajobrazy, arktyczną przyrodę, florę i faunę Svalbardu, lód, śnieg, foki oraz zorzę polarną. Arktyczna Katedra w Trømso – największa atrakcja turystyczna miasta. Budynek katedry wznosi się jak góra lodu na wysokość ok. 40 metrów, a całą jego wschodnią ścianę zajmuje potężna szklana mozaika. Przejazd trasą widokową przez surowe tereny północnej Norwegii do fiordów Lyngen (podziwianie słynnych Lyngen Alps) i Kvaenangen. Przejazd w okolice Alty. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 600 km.

DZIEŃ 9:

Śniadanie. Przejazd przez niezamieszkałe tereny: Sennalandet i Breidalen, przeprawa jednym z podwodnych tuneli drogowych do miasta Honningsvåg w najbardziej na północ wysuniętej norweskiej gminy Nordkapp. Następnie dalsza podróż drogą prowadzącą przez środek wyspy na sam Nordkapp. Po wjeździe na Nordkapp czas wolny na pamiątkowe zdjęcia, spacery, zakup pamiątek i podziwianie Oceanu Arktycznego. Możliwość uzyskanie certyfikatu. Dla chętnych (płatne dodatkowo) przejazd do Gjesvær – starej wioski rybackiej z epoki Wikingów i wspomniane w sadze Heimskringla jako Geirsver. Stamtąd rejs statkiem do rezerwatu przyrody Gjesværstappan, który jest domem dla ok. 3 milionów ptaków. Z pokładu statku można obserwować maskonury, mewy trójpalczaste, alki, wielkie głuptaki czy polujące bieliki (należy zabrać ciepłe ubranie i odpowiednie obuwie). Po pobycie na Nordkapp powrót podmorskim tunelem na stały ląd. Powrót do hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 500 km.

DZIEŃ 10:

Śniadanie. Zwiedzanie miasta Alta, w którym zobaczymy Muzeum Rytów Skalnych i Kultury Lapońskiej. Wyjazd na południe do Szwecji. Po drodze mijamy renifery, drogi do najstarszych Parków Narodowych Szwecji. Przejazd przez szwedzką Laponię w kierunku Gällivare – dawnej osady lapońskiej, centrum sportów zimowych. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 500 km.

DZIEŃ 11:

Śniadanie. Kolejny dzień podziwiania szwedzkiej Laponii po drodze do Umei. Przekroczenie Koła Polarnego w Jokkmokk (centrum turystyczne). Bajkowe widoki na wodospady i przełomy rzeki Pite z największym wodospadem Szwecji Storforsen. Przyjazd do Umea – miasta brzóz, siedziby dwóch uniwersytetów. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 600 km.

DZIEŃ 12:

Wczesne śniadanie lub suchy prowiant na drogę. Przejazd do Nynäshamn, zaokrętowanie na prom. O godzinie 18:00 wypłynięcie promu z Nynäshamn do Gdańska. Zakwaterowanie w kajutach wewnętrznych. Kolacja (fakultatywnie). Nocleg. Trasa ok. 700 km.

DZIEŃ 13:

Śniadanie na promie w godzinach 08:00-10:30. Przypłynięcie promu do Gdańska o godzinie 12:00. Powrót do poszczególnych miejscowości. Trasa ok. 360 km. Całość trasy: 6400 km. Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

WAŻNE INFORMACJE:
1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 20 osobach zgłoszonych. 
2. Wycieczka może zostać anulowana 20 dni przed rozpoczęciem z powodu nieosiągnięcia zakładanego minimum grupy. 
3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie  standardowym turystycznym autokarem (wc, klimatyzacja, dvd, barek) lub mniejszym turystycznym autokarem (klimatyzacja, dvd). 
4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w autokarze głównym. 
5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus). 
6. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 
7. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota. 
8. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób biuro ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 
9. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych. 
10. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu. 
11. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-3-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego. 
12. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji biuro zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne). 
13. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. 
14. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
02.07-14.07.2022 6999 PLN Sprawdź
30.07-11.08.2022 6999 PLN Sprawdź
Liczba miejsc w promocji ograniczona. Wysokość zniżki zależy od kolejności zgłoszeń.
- Jeśli chcą Państwo poznać aktualną cenę promocyjną na tą wycieczkę prosimy o przesłanie zapytania poprzez zakładkę "Zadaj pytanie" podając wybrany termin.

Liczba miejsc w promocji ograniczona. Wysokość zniżki zależy od kolejności zgłoszeń.
- Jeśli chcą Państwo poznać aktualną cenę promocyjną na tą wycieczkę prosimy o przesłanie zapytania poprzez zakładkę "Zadaj pytanie" podając wybrany termin.

Zniżki i dopłaty

Dopłata do pokoju 1-osobowego : Dopłata 1900 PLN
Dopłata do kajuty 2-osobowej : Dopłata 360 PLN
Dopłata do 12 obiadokolacji : Dopłata 1880 PLN
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : Dopłata 4% od sumy
Ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej : Dopłata 2,5% od sumy
rozszerzone ubezpieczenie Koszty Leczenia zagranicą do 100.000 EUR : Dopłata 325 PLN
rozszerzone ubezpieczenie Koszty Leczenia zagranicą do 60.000 EUR : Dopłata 195 PLN
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie +CP : Dopłata 5% od sumy
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie +CP+COVID : Dopłata 7% od sumy
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystyczne+COVID : Dopłata 3% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP : Dopłata 8% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP+COVID : Dopłata 12% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej+COVID : Dopłata 5% od sumy
Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) : Dopłata 10 PLN
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) : Dopłata 10 PLN

Zakwaterowanie

Hotel star star star

- 10 noclegów w hotelach*** w pokojach 2-3-osobowych z łazienką
- 1 noclegi na promach w kabinach 3-4-osobowych wewnętrznych z łazienką

- 10 noclegów w hotelach**/*** w pokojach 2-3-osobowych z łazienką
- 1 noclegi na promach w kabinach 3-4-osobowych wewnętrznych z łazienką

Wyżywienie

śniadanie (BB)

12 śniadań 

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Białystok Dopłata 150 PLN
Bydgoszcz Dopłata 140 PLN
Gdańsk bez dopłaty
Katowice Dopłata 200 PLN
Kielce Dopłata 180 PLN
Kraków Dopłata 200 PLN
Lublin Dopłata 180 PLN
Łódź Dopłata 100 PLN
Olsztyn Dopłata 180 PLN
Ostróda Dopłata 170 PLN
Płock bez dopłaty
Poznań Dopłata 180 PLN
Radom Dopłata 140 PLN
Rzeszów Dopłata 200 PLN
Toruń bez dopłaty
Warszawa bez dopłaty
Włocławek bez dopłaty
Wrocław Dopłata 200 PLN

Cena zawiera

•    przejazd autokarem (dvd, klimatyzacja, barek, wc) lub mniejszym autokarem (klimatyzacja, dvd) 
•    przeprawy promowe Gdańsk – Nynäshamn – Gdańsk 
•    10 noclegów w hotelach**/*** w pokojach 2-3-osobowych z łazienką 
•    2 noclegi na promach w kabinach 3-4-osobowych wewnętrznych z łazienką 
•    12 śniadań 
•    opiekę pilota 
•    ubezpieczenie Signal Iduna (20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)

•    przejazd autokarem (dvd, klimatyzacja, barek, wc) lub mniejszym autokarem (klimatyzacja, dvd) 
•    przeprawy promowe Gdańsk – Nynäshamn – Gdańsk 
•    10 noclegów w hotelach**/*** w pokojach 2-3-osobowych z łazienką 
•    2 noclegi na promach w kabinach 3-4-osobowych wewnętrznych z łazienką 
•    12 śniadań 
•    opiekę pilota 
•    ubezpieczenie Signal Iduna (20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)

Cena nie zawiera

DODATKOWO PŁATNE:
•    pakiet do realizacji programu 300 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, wstęp i certyfikat z Nordkapp, wewnętrzne przeprawy promowe oraz przejazd przez tunel na wyspę Mqgeroya, opłaty wjazdowe do niektórych regionów, opłaty administracyjne i parkingowe, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki 
•    Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 zł 
•    Turystyczny Fundusz Pomocowy 10 zł
DOPŁATY OPCJONALNE:
•    pokój 1-osobowy 1900 zł 
•    kajuta 2-osobowa 360 zł 
•    12 obiadokolacji (bez napojów) 1880 zł 
•    wycieczka do rezerwatu przyrody Gjesværstappan 100 EUR (wymagane minimum 10 osób)

DODATKOWO PŁATNE:
•    pakiet do realizacji programu 300 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, wstęp i certyfikat z Nordkapp, wewnętrzne przeprawy promowe oraz przejazd przez tunel na wyspę Mqgeroya, opłaty wjazdowe do niektórych regionów, opłaty administracyjne i parkingowe, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki 
•    Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 zł 
•    Turystyczny Fundusz Pomocowy 10 zł

DOPŁATY OPCJONALNE:
•    pokój 1-osobowy 1900 zł 
•    kajuta 2-osobowa 360 zł 
•    12 obiadokolacji (bez napojów) 1880 zł 
•    wycieczka do rezerwatu przyrody Gjesværstappan 100 EUR (wymagane minimum 10 osób)

comments powered by Disqus
Popularne
KOLONIA LETNIA GIRLS CAMP ŁEBA 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
KOLONIA LETNIA MORSKI MIXER ŁEBA 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
OBÓZ ŻEGLARSKO - PRZYGODOWY 2022
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2022]
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2022]
OBÓZ ŻEGLARSKI WĘGORZEWO 2022 – 14 DNI
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
KOLONIA SIEDEM PRZYGÓD WĘGORZEWO 2022 – 14 DNI
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.