w naszej ofercie: 7987 imprez, 5422 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
OBÓZ MŁODZIEŻOWY HISZPANIA + 3 PARKI ROZRYWKI 12 DNI 2022
Polecamy [10.12-18.12.2022]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII 2022 - HOTEL COLOSSEUM****
Polecamy [10.12-18.12.2022]
OBÓZ Z J. ANGIELSKIM MURZASICHLE 2022
Polecamy [10.12-18.12.2022]
KOLONIA KULINARNA CHEF JUNIOR 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]

OBÓZ DLA NAJMŁODSZYCH KRASNAL CAMP - WINTER EDITION Wdzydze Kiszewskie 2022
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ DLA NAJMŁODSZYCH KRASNAL CAMP - WINTER EDITION WDZYDZE KISZEWSKIE 2022

Ferie zimowe 2022, Zimowiska w Polsce 2022, Ferie 2022 w Polsce, Ferie dla najmłodszych w Polsce, Zimowiska dla najmłodszych, ZORBING & AQUA CENTRUM & WARSZTATY DIY & MUZEA

Wiek: od 7 do 10 lat
Wyżywienie: cztery posiłki dziennie
Ocena oferty:
Kod oferty:
223902
oferta w pdf
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
KRASNAL CAMP - WINTER EDITION Wdzydze Kiszewskie 2022
Ferie zimowe 2022, Zimowiska w Polsce 2022, Ferie 2022 w Polsce, Ferie dla najmłodszych w Polsce, Zimowiska dla najmłodszych, ZORBING & AQUA CENTRUM & WARSZTATY DIY & MUZEA
ZORBING & AQUA CENTRUM & WARSZTATY DIY & MUZEA
Wyjazd skierowany jest dla dzieci, które jeszcze nigdy nie były na zorganizowanym wyjeździe poza domem lub dopiero rozpoczynają przygodę z zimowiskami. Ogromna i różnorodna ilość zabaw
i animacji została tak skonstruowana aby Uczestnicy nie mieli czasu na nudę i tęsknotę. Specjalnie wyselekcjonowani Opiekunowie potrafią ciekawie przekazać wiedzę, pocieszyć, zachęcić do zabawy
i działania, ale także przypilnować Maluchy podczas wieczornej toalety, a jak trzeba to utulić do snu.
MIEJSCOWOŚĆ:  Wdzydze Kiszewskie położone są w samym sercu Pojezierza Kaszubskiego uznanego za jeden z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych regionów Polski. Jest to urokliwa i popularna, miejscowość, leżąca na południe od Kościerzyny. Wdzydze położone są na obszarze Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, nad samym Jeziorem Radolnym.
Zimowisko dla dzieci w wieku 7-10 lat.
PROGRAM RAMOWY:
1 DZIEŃ REKRUTA:
Powitanie uczestników przez Wychowawców. Czas na poznanie nowych Kolegów i Koleżanek, ośrodka i przepięknego otoczenia.
Akcja integracja – rozpoczęcie realizacji programu:
ZIMOWE SPADOCHRONY:  jest to HIT wszelkich zabaw animacyjnych.Ruch na świeżym powietrzu nigdy nie był tak przyjemny, jak przy użyciu Chusty Klanzy. Przed Dziećmi budzenie niedźwiedzia z zimowego snu, rozjaśnianie nieba kolorami tęczy i wyścig kolorów. A to tylko przedsmak zabaw!
BAJKOWE OSOBISTOŚCI: Uczestnicy przemienią się w baśniowe postacie lub też znane osobistości z najpopularniejszych kreskówek.
W tej grze zwycięży dedukcja i spryt. Mądrze zadawane pytania wyłonią zwycięzcę.
2. DZIEŃ ODYSEI POMYSŁU
WARSZTAT MAŁEGO KONSTRUKTORA: Ze specjalnych kolorowych patyczków, które dzięki giętkości i elastyczności można również wyginać, dzieci będą tworzyć wspaniałe przestrzenne budowle i konstrukcje. 
HISTORIA MALOWANA PIASKIEM: Za pomocą kolorowego piasku Uczestnicy stworzą wyjątkowe arcydzieła, przygotują kolorowe mandale i inne wymarzone kształty! Zwycięży najbardziej „artystyczna dusza”.
TEATR CIENI: Pociechy stworzą swój własny, niepowtarzalny teatr. Wyobraźnia na szczęście nie zna granic, więc do dzieła! Każdy może być jednocześnie
 i aktorem, i widzem.
NIEPARWDOPODOBE PRAWDOPODOBIEŃSTWO: Dlaczego słońce świeci? Skąd się bierze mleko? Do czego służy grzebień?  Podczas tej zabawy „padną” najbardziej nieprawdopodobne odpowiedzi.
WARSZTATY DIY:  Czyli jak samodzielnie z rzeczy codziennego użytku wyczarować coś oryginalnego. Tym razem czas na zrobienie własnego GNIOTKA.
3. DZIEŃ PODRÓŻNIKA
WODNY CHILLOUT:  wycieczka do Aqua Centrum w Kościerzynie; kompleksu sportowo-rekreacyjnego w skład którego wchodzi: basen sportowy, basen rekreacyjny, jacuzzi, masaże podwodne, bicze i parasole wodne oraz przede wszystkim  - zjeżdżalnia! 
MUZEUM KOLEJNICTWA: Uczestnicy  zobaczą niecodzienną kolekcję pojazdów szynowych, pochodzących z różnych okresów. Znajdujące się tam parowozy zaskoczą Dzieci swoim rozmiarem.
TIK TOK: Z burzy pomysłów Uczestników zostanie stworzona artystyczna “składanka” w rytm popularnego utworu, którą nagra Wychowawca, a co najważniejsze, dzieło zostanie udostępnione na naszym FB dla Rodziców, Dziadków i Przyjaciół.
KRAINA KOLORHULA:  To miejsce magiczne i wyjątkowe. Uczestnicy przeniosą się do świata fantazji - zaprezentują własny świat, wykorzystując kreatywność i wyobraźnię. Zbudują własne krainy, herby, wybiorą króla i królową, stworzą prawo swojej krainy … oj będzie się działo! *HIT LATA 2021
4. POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI
KASZUBSKI PARK ETNOGRAFICZNY: wycieczka do najstarszego muzeum na wolnym powietrzu w Polsce. Zimowi Koloniści obejrzą: chałupy, dwory, szkołę, kuźnię, karczmy, młyny, warsztaty rzemieślnicze ….to będzie istna podróż w czasie.
EWOLUCJA: JAJKO, PISKLAK, KURA: Zabawa jest bardzo prosta, a jednocześnie dostarcza wiele śmiechu. Na początku wszyscy będą „jajkiem”.  Kto pierwszy zostanie SUPERKURĄ?!
STAROŻYTNE HIEROGLIFY: nauka hieroglifów, szyfrowanie  i odszyfrowanie zaklętych w dawnym piśmie informacji.
WIECZÓR FILMOWY:  Uczestnicy odbędą kinematograficzna podróż w czasie. Oczywiście z popcornem.
5. DZIEŃ PRZYRODNIKA
SMACZNE SZYSZKI:  budowa karmników dla ptaków. Dzieci nauczą się jak w prosty sposób zrobić karmnik i rozpocząć dokarmianie ptaków. Zrobione karmniki zostaną zawieszone na drzewach.
ZIMOWA LEKCJA PRZETRWANIA: Uczestnicy dowiedzą się jak przetrwać w lesie zimą i jak zadbać o swoje bezpieczeństwo; zbudują szałas i poszukają tropów dzikich zwierząt na śniegu!
LEŚNE SKÓRKI: Kora drzew jest charakterystyczna i rozpoznawalna dla poszczególnych gatunków jak odciski naszych placów. Winter Camp-erzy stworzą katalog odbitek  i wspólnie identyfikują drzewa.
POKAZ PSÓW POLICYJNYCH: ekscytująca wizyta policjantów, którzy przyprowadzą swoich wiernych pomocników, czyli prawdziwe psy policyjne.  Opowiedzą o swojej pracy oraz o pracy psich kompanów i dadzą wyjątkowy pokaz psich umiejętności.
6. DZIEŃ SPORTOWY:  
ZORBING: Ekstremalny  sport w KULI SFERYCZNEJ. Turlanie się będąc wewnątrz gigantycznej kuli to prawdziwy sprawdzian wytrzymałości i gwarancja niezapomnianego przeżycia! Tą animację każdy zapamięta na bardzo długo!
ZIMOWE IGRZYSKA SPORTOWE: Podzieleni na drużyny Krasnale przygotują własne nazwy drużyn, okrzyki i piosenki zagrzewające do rywalizacji. Która grupa będzie rządzić podczas zwariowanego zimowego wyścigu rzędów!?
100 PYTAŃ...: Ile….? Ile …?  Ile… ? Ile lat ma Twój wychowawca? Ile drzwi jest w ośrodku? Ile tip topków liczy pokój? I najważniejsze – KTO PIERWSZY ODPOWIE NA TE SZALONE PYTANIA?
STACJA METEO: Skąd dziś wieje wiatr? Jak działa barometr? Uczestnicy samodzielnie zbudują wiatrowskaz, deszczomierz  i barometr. Będą prowadzić obserwacje pogody.
7. DZIEŃ DEZERTERA
Pożegnalne odtańczenie Belgijki, ROZDANIE NAGRÓD I DYPLOMÓW.
Zakończenie kolonii.
DODATKOWE ZABAWY I ATRAKCJE :
BIAŁE SZALEŃSTWO: ulepimy dziś bałwana, zjazd na jabłuszkach, bitwy śnieżne.
KOKTAIL ZABAW: w codzienne bloki zajęciowe wplecione będą gry sportowo – integracyjne, a wieczorami animacje i zabawy, które od wieków są popularne na każdym zimowym wyjeździe.
UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników. Fotorelacja z zimowiska będzie udostępniona drogą elektroniczną.
KADRA: Wykwalifikowana kadra: doświadczeni wychowawcy i kierownik. 
UBEZPIECZENIE: 
SIGNAL IDUNA - NNW - 10.000 zł, OC - 100.000 zł. 
Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:
• ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 60 zł
• ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży rozszerzone o ryzyko związane 
z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantannę + 100 zł
• ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę + 130 zł
UWAGA! Dodatkowe ubezpieczenia od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. 
Dodatkowe ubezpieczenia stanowią oddzielny produkt turystyczny i należy je opłacić najpóźniej w ciągu 3 dni od dokonania rezerwacji osobnym przelewem/gotówką. W przypadku wpłaty tylko zaliczki w wysokości 300 zł stosowna kwota ubezpieczenia zostanie automatycznie odciągnięta od wpłaty i zaksięgowana na poczet uruchomienia polisy ubezpieczeniowej. 

KRASNAL CAMP - WINTER EDITION Wdzydze Kiszewskie 2022
Ferie zimowe 2022, Zimowiska w Polsce 2022, Ferie 2022 w Polsce, Ferie dla najmłodszych w Polsce, Zimowiska dla najmłodszych, ZORBING & AQUA CENTRUM & WARSZTATY DIY & MUZEA


ZORBING & AQUA CENTRUM & WARSZTATY DIY & MUZEA
Wyjazd skierowany jest dla dzieci, które jeszcze nigdy nie były na zorganizowanym wyjeździe poza domem lub dopiero rozpoczynają przygodę z zimowiskami. Ogromna i różnorodna ilość zabawi animacji została tak skonstruowana aby Uczestnicy nie mieli czasu na nudę i tęsknotę. Specjalnie wyselekcjonowani Opiekunowie potrafią ciekawie przekazać wiedzę, pocieszyć, zachęcić do zabawyi działania, ale także przypilnować Maluchy podczas wieczornej toalety, a jak trzeba to utulić do snu.

MIEJSCOWOŚĆ:  Wdzydze Kiszewskie położone są w samym sercu Pojezierza Kaszubskiego uznanego za jeden z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych regionów Polski. Jest to urokliwa i popularna, miejscowość, leżąca na południe od Kościerzyny. Wdzydze położone są na obszarze Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, nad samym Jeziorem Radolnym.

Zimowisko dla dzieci w wieku 7-10 lat.

PROGRAM RAMOWY:

1 DZIEŃ REKRUTA:

Powitanie uczestników przez Wychowawców. Czas na poznanie nowych Kolegów i Koleżanek, ośrodka i przepięknego otoczenia.Akcja integracja – rozpoczęcie realizacji programu:

ZIMOWE SPADOCHRONY:  jest to HIT wszelkich zabaw animacyjnych.Ruch na świeżym powietrzu nigdy nie był tak przyjemny, jak przy użyciu Chusty Klanzy. Przed Dziećmi budzenie niedźwiedzia z zimowego snu, rozjaśnianie nieba kolorami tęczy i wyścig kolorów. A to tylko przedsmak zabaw!

BAJKOWE OSOBISTOŚCI: Uczestnicy przemienią się w baśniowe postacie lub też znane osobistości z najpopularniejszych kreskówek.W tej grze zwycięży dedukcja i spryt. Mądrze zadawane pytania wyłonią zwycięzcę.

2. DZIEŃ ODYSEI POMYSŁU
WARSZTAT MAŁEGO KONSTRUKTORA
: Ze specjalnych kolorowych patyczków, które dzięki giętkości i elastyczności można również wyginać, dzieci będą tworzyć wspaniałe przestrzenne budowle i konstrukcje. 

HISTORIA MALOWANA PIASKIEM: Za pomocą kolorowego piasku Uczestnicy stworzą wyjątkowe arcydzieła, przygotują kolorowe mandale i inne wymarzone kształty! Zwycięży najbardziej „artystyczna dusza”.

TEATR CIENI: Pociechy stworzą swój własny, niepowtarzalny teatr. Wyobraźnia na szczęście nie zna granic, więc do dzieła! Każdy może być jednocześnie i aktorem, i widzem.

NIEPARWDOPODOBE PRAWDOPODOBIEŃSTWO: Dlaczego słońce świeci? Skąd się bierze mleko? Do czego służy grzebień?  Podczas tej zabawy „padną” najbardziej nieprawdopodobne odpowiedzi.

WARSZTATY DIY:  Czyli jak samodzielnie z rzeczy codziennego użytku wyczarować coś oryginalnego. Tym razem czas na zrobienie własnego GNIOTKA.

3. DZIEŃ PODRÓŻNIKA

WODNY CHILLOUT:  wycieczka do Aqua Centrum w Kościerzynie; kompleksu sportowo-rekreacyjnego w skład którego wchodzi: basen sportowy, basen rekreacyjny, jacuzzi, masaże podwodne, bicze i parasole wodne oraz przede wszystkim  - zjeżdżalnia! 

MUZEUM KOLEJNICTWA: Uczestnicy  zobaczą niecodzienną kolekcję pojazdów szynowych, pochodzących z różnych okresów. Znajdujące się tam parowozy zaskoczą Dzieci swoim rozmiarem.

TIK TOK: Z burzy pomysłów Uczestników zostanie stworzona artystyczna “składanka” w rytm popularnego utworu, którą nagra Wychowawca, a co najważniejsze, dzieło zostanie udostępnione na naszym FB dla Rodziców, Dziadków i Przyjaciół.

KRAINA KOLORHULA:  To miejsce magiczne i wyjątkowe. Uczestnicy przeniosą się do świata fantazji - zaprezentują własny świat, wykorzystując kreatywność i wyobraźnię. Zbudują własne krainy, herby, wybiorą króla i królową, stworzą prawo swojej krainy … oj będzie się działo! *HIT LATA 2021

4. POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI

KASZUBSKI PARK ETNOGRAFICZNY: wycieczka do najstarszego muzeum na wolnym powietrzu w Polsce. Zimowi Koloniści obejrzą: chałupy, dwory, szkołę, kuźnię, karczmy, młyny, warsztaty rzemieślnicze ….to będzie istna podróż w czasie.

EWOLUCJA: JAJKO, PISKLAK, KURA: Zabawa jest bardzo prosta, a jednocześnie dostarcza wiele śmiechu. Na początku wszyscy będą „jajkiem”.  Kto pierwszy zostanie SUPERKURĄ?!

STAROŻYTNE HIEROGLIFY: nauka hieroglifów, szyfrowanie  i odszyfrowanie zaklętych w dawnym piśmie informacji.

WIECZÓR FILMOWY:  Uczestnicy odbędą kinematograficzna podróż w czasie. Oczywiście z popcornem.

5. DZIEŃ PRZYRODNIKA

SMACZNE SZYSZKI:  budowa karmników dla ptaków. Dzieci nauczą się jak w prosty sposób zrobić karmnik i rozpocząć dokarmianie ptaków. Zrobione karmniki zostaną zawieszone na drzewach.

ZIMOWA LEKCJA PRZETRWANIA: Uczestnicy dowiedzą się jak przetrwać w lesie zimą i jak zadbać o swoje bezpieczeństwo; zbudują szałas i poszukają tropów dzikich zwierząt na śniegu!

LEŚNE SKÓRKI: Kora drzew jest charakterystyczna i rozpoznawalna dla poszczególnych gatunków jak odciski naszych placów. Winter Camp-erzy stworzą katalog odbitek  i wspólnie identyfikują drzewa.

POKAZ PSÓW POLICYJNYCH: ekscytująca wizyta policjantów, którzy przyprowadzą swoich wiernych pomocników, czyli prawdziwe psy policyjne.  Opowiedzą o swojej pracy oraz o pracy psich kompanów i dadzą wyjątkowy pokaz psich umiejętności.

6. DZIEŃ SPORTOWY:  

ZORBING: Ekstremalny  sport w KULI SFERYCZNEJ. Turlanie się będąc wewnątrz gigantycznej kuli to prawdziwy sprawdzian wytrzymałości i gwarancja niezapomnianego przeżycia! Tą animację każdy zapamięta na bardzo długo!

ZIMOWE IGRZYSKA SPORTOWE: Podzieleni na drużyny Krasnale przygotują własne nazwy drużyn, okrzyki i piosenki zagrzewające do rywalizacji. Która grupa będzie rządzić podczas zwariowanego zimowego wyścigu rzędów!?

100 PYTAŃ...: Ile….? Ile …?  Ile… ? Ile lat ma Twój wychowawca? Ile drzwi jest w ośrodku? Ile tip topków liczy pokój? I najważniejsze – KTO PIERWSZY ODPOWIE NA TE SZALONE PYTANIA?

STACJA METEO: Skąd dziś wieje wiatr? Jak działa barometr? Uczestnicy samodzielnie zbudują wiatrowskaz, deszczomierz  i barometr. Będą prowadzić obserwacje pogody.

7. DZIEŃ DEZERTERA

Pożegnalne odtańczenie Belgijki, ROZDANIE NAGRÓD I DYPLOMÓW.

Zakończenie kolonii.

DODATKOWE ZABAWY I ATRAKCJE :

BIAŁE SZALEŃSTWO: ulepimy dziś bałwana, zjazd na jabłuszkach, bitwy śnieżne.

KOKTAIL ZABAW: w codzienne bloki zajęciowe wplecione będą gry sportowo – integracyjne, a wieczorami animacje i zabawy, które od wieków są popularne na każdym zimowym wyjeździe.

UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników. Fotorelacja z zimowiska będzie udostępniona drogą elektroniczną.

KADRA: Wykwalifikowana kadra: doświadczeni wychowawcy i kierownik. 

UBEZPIECZENIE: 
SIGNAL IDUNA - NNW - 10.000 zł, OC - 100.000 zł. 
Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:
• ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 60 zł
• ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantannę + 100 zł
• ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę + 130 zł

UWAGA! Dodatkowe ubezpieczenia od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej  i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. 

Dodatkowe ubezpieczenia stanowią oddzielny produkt turystyczny i należy je opłacić najpóźniej w ciągu 3 dni od dokonania rezerwacji osobnym przelewem/gotówką. W przypadku wpłaty tylko zaliczki w wysokości 300 zł stosowna kwota ubezpieczenia zostanie automatycznie odciągnięta od wpłaty i zaksięgowana na poczet uruchomienia polisy ubezpieczeniowej. 

Rabaty i promocje

Tytuł: Bon Turystyczny

Czas trwania: 02.10 - 30.09.2022

Przy tej ofercie możesz wykorzystać BON TURYSTYCZNY

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
13.02-19.02.2022 1357 PLN Sprawdź
20.02-26.02.2022 1357 PLN -

Zniżki i dopłaty

ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży : Dopłata 60 PLN
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę : Dopłata 130 PLN
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę: : Dopłata 100 PLN
Black Friday [25.11-29.11.2021] : Zniżka 200 PLN

Zakwaterowanie

Dom wczasowy Danuta

ZAKWATEROWANIE: Dom wczasowy Danuta usytuowany nad brzegiem uroczego Jeziora Długie
w otoczeniu dziewiczych lasów Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Zakwaterowanie dzieci w pokojach 2,3,4 i 5 osobowych, łóżka pojedyńcze z pełnym węzłem sanitarnym. Spokojne otoczenie zapewni dzieciom prawdziwy zimowy wypoczynek. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: http://www.helena.kaszuby.pl/?p=galeria&id=13
DO DYSPOZYCJI DZIECI: stołówka, bilard, zadaszone miejsce na ognisko, boisko sportowe oraz plac zabaw, sala z kominkiem.

ZAKWATEROWANIE: Dom wczasowy Danuta usytuowany nad brzegiem uroczego Jeziora Długiew otoczeniu dziewiczych lasów Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Zakwaterowanie dzieci w pokojach 2,3,4 i 5 osobowych, łóżka pojedyńcze z pełnym węzłem sanitarnym. Spokojne otoczenie zapewni dzieciom prawdziwy zimowy wypoczynek. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: http://www.helena.kaszuby.pl/?p=galeria&id=13

DO DYSPOZYCJI DZIECI
: stołówka, bilard, zadaszone miejsce na ognisko, boisko sportowe oraz plac zabaw, sala z kominkiem.

Wyżywienie

cztery posiłki dziennie

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Transport

Cena zawiera

zakwaterowanie, wyżywienie, program: opłaty za wycieczki, opiekę kadry pedagogicznej i medycznej – zgodnie z przepisami MEN, , obowiązkową opłatę za Turystyczne Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera

transportu (istnieje możliwość zorganizowania transportu dla grupy  po uzgodnieniu z biurem). 

transportu (istnieje możliwość zorganizowania transportu dla grupy  po uzgodnieniu z biurem). 

comments powered by Disqus
Popularne
OBÓZ MŁODZIEŻOWY HISZPANIA + 3 PARKI ROZRYWKI 12 DNI 2022
Polecamy [10.12-18.12.2022]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII 2022 - HOTEL COLOSSEUM****
Polecamy [10.12-18.12.2022]
OBÓZ Z J. ANGIELSKIM MURZASICHLE 2022
Polecamy [10.12-18.12.2022]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY HISZPANIA I FRANCJA EURODISNEYLAND + GARDALAND 2022
Polecamy [10.12-18.12.2022]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII 2022 - HOTEL ZDRAVETS ****
Polecamy [10.12-18.12.2022]
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.