w naszej ofercie: 13093 imprezy, 6048 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Rekreacyjno-Objazdowy Poznajemy Rumunię 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ REKREACYJNO-OBJAZDOWY POZNAJEMY RUMUNIĘ 2024

Obozy Objazdowe 2024, Wypoczynek ze Zwiedzaniem 2024, Obozy w Rumunii 2024, Obóz Młodzieżowy Rekreacja + Zwiedzanie Rumunii - Przemierzymy najciekawsze miasta Siedmiogrodu, aby dotrzeć nad Morze Czarne - Obóz Objazdowy ze zwiedzaniem Rumunii 2024

Wiek: od 14 do 19 lat
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
23073
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Obóz Rumunia - obóz rekreacja i zwiedzanie
Rumunia - obóz rekreacja i zwiedzanie 2022, Obóz rekreacyjny 2022, Zwiedzanie Rumunii 2022, 
Wakacje w Rumunii - i w dodatku z Drakulą? Czemu nie?! Pora sprawdzić rejony, w których według legend mieszkał znany wampir oraz to, czy Hotel Transylwania naprawdę istnieje. Przemierzymy najciekawsze miasta Siedmiogrodu, aby dotrzeć nad Morze Czarne. Zdjęcia i filmiki z wakacji wrzucane na Instagram i Tiktoka będą wyjątkowym hitem.
Program
Rekreacja i zwiedzanie (14-18)
1 dzień:
Wyjazd z Polski. Przejazd przez Słowację i Węgry w stronę Rumunii.
2 dzień:
Przyjazd do Hunedoary, zwiedzanie średniowiecznego zamku – jednego z najpiękniejszych w Rumunii. Przejazd do Alba Iulii – starej, pełnej zabytków
stolicy Siedmiogrodu, zwanego Transylwanią.
3 dzień:
Przejazd do Sybina – miasta artystów. Spacer po żelaznym Moście Kłamców – sprawdzimy, kto mówi prawdę (według tradycji, jeżeli ktoś skłamie na moście, ten ma się zawalić). Przejazd serpentynami słynnej Szosy Transfogarskiej, przez najwyższe pasmo rumuńskich Karpat. Malownicze widoki będą okazją do zrobienia pięknych zdjęć i filmików. Po dotarciu do stolicy Rumunii – Bukaresztu, zapoznamy się z tym miastem, zwanym Paryżem Bałkanów i sprawdzimy, co się dzieje o zmroku w jego popularnych miejscach.
4 dzień:
Wyruszymy na dalsze zwiedzanie Bukaresztu. Poznamy jego najważniejsze atrakcje i najciekawsze zabytki, a także posłuchamy ciekawostek o historii i współczesnym życiu miasta. Po południu wyjazd w kierunku Morza Czarnego, gdzie na gorących, piaszczystych plażach spędzimy kolejne dni.
5-7 dzień:
Czas na chillout. Sea, sand & sun. Czekają nas: plażowanie, kąpiele morskie, dyskoteki, maraton filmowy, party by night z Drakulą w tle i inne atrakcje. Dla chętnych - wycieczka fakultatywna do Delty Dunaju, wpisanej na światową listę dziedzictwa UNESCO. W programie niezapomniany rejs po fascynującej krainie kanałów, wysepek i trzcinowisk, pełnych dzikiego ptactwa.
8 dzień:
Wykwaterowanie i przejazd do Sinai – „Perły Karpat”, słynnego górskiego kurortu. Dla chętnych krajobrazowa wyprawa kolejką gondolową z widokiem na pobliskie góry. Przejazd do popularnego wśród turystów Braszowa, z najpiękniejszym rynkiem w Rumunii. Będzie czas na zwiedzanie i poznawanie uroków tego miasta.
9 dzień:
Przejazd do Kanionu Siedmiu Drabin, położonego u podnóża góry Piatra Mare. Tu pokonamy lęk wysokości wspinając się po metalowych drabinach i mostach. Następnie odwiedzimy rezerwat niedźwiedzi brunatnych. Na koniec dnia: obowiązkowy punkt zwiedzania Transylwanii – udamy się do Bran, gdzie znajduje się prawdziwy Zamek Drakuli.
10 dzień:
Wykwaterowanie i przejazd do Sighiszoary, średniowiecznego miasta, gdzie w 1431 roku miał się urodzić Książę Drakula, czyli groźny Wlad Palownik. Odwiedzimy też kopalnię soli Turda, w której na głębokości 112 m znajduje się diabelski młyn. Wieczorem pożegnanie z Transylwanią i wyjazd w drogę powrotną do Polski.
11 dzień:
Powrót do kraju w godzinach porannych.
Program fakultatywny
Telegondola Mamaia – przejazd panoramiczną kolejką gondolową wzdłuż wybrzeża Morza Czarnego. Cena ok. 10 EUR.
Park Wodny w Konstancy (Magic Aqua lub Eforie Aqua Park) – wodne szaleństwo i mnóstwo zabawy. Cena ok. 25 EUR.
Rejs po delcie Dunaju: Cena ok. 50 EUR.
Informacje praktyczne
Zalecane kieszonkowe ok. 150 EUR + plus kwota na wybrane imprezy fakultatywne. Zalecamy zabrać buty do wody. Wieczorne wyjścia na dyskoteki, tylko dla uczestników powyżej 16 roku życia.
Ze względu na sytuację epidemiologiczną uczestnicy muszą się liczyć z obowiązkiem dostosowania się do aktualnych wytycznych i ograniczeń wprowadzonych w danym kraju. Prosimy o śledzenie informacji zamieszczanych na stronach internetowych MSZ:
Do przekroczenia granic niezbędny jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Przejazd na trasie Katowice – Hundeoara – ok. 900 km, ok. 15 h jazdy. Trasa wycieczki liczona od granic Polski ok. 3300 km

Obóz Rekreacyjno-Objazdowy Poznajemy Rumunię 2024

Obozy Objazdowe 2024, Wypoczynek ze Zwiedzaniem 2024, Obozy w Rumunii 2024, Obóz Młodzieżowy Rekreacja + Zwiedzanie Rumunii - Przemierzymy najciekawsze miasta Siedmiogrodu, aby dotrzeć nad Morze Czarne - Obóz Objazdowy ze zwiedzaniem Rumunii 2024

- najważniejsze zabytki Rumunii

- górskie widoki - Szosa Transfogarska

- "straszne" wakacje w Transylwanii

- wypoczynek na gorących plażach

- party z Drakulą by night

Program

Rekreacja i zwiedzanie

(14-19 lat):

1 dzień:

Wyjazd z Polski. Przejazd przez Słowację i Węgry w stronę Rumunii.

2 dzień:

Przyjazd do Hunedoary, zwiedzanie średniowiecznego zamku – jednego z najpiękniejszych w Rumunii. Przejazd do Alba Iulii – starej stolicy Siedmiogrodu, zwanego Transylwanią. Obiadokolacja i nocleg.

3 dzień:

Śniadanie. Przejazd do Sybinu. Spacer po żelaznym Moście Kłamców – sprawdzimy, kto mówi prawdę - według tradycji, jeżeli ktoś skłamie na moście, ten ma się zawalić. Przejazd serpentynami słynnej Szosy Transfogarskiej, przez najwyższe pasmo rumuńskich Karpat. Malownicze widoki będą okazją do zrobienia pięknych zdjęć i filmików. Przyjazd do stolicy Rumunii – Bukaresztu, gdzie sprawdzimy, co się dzieje o zmroku w jego popularnych miejscach. Obiadokolacja i nocleg.

4 dzień:

Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Bukaresztu. Poznamy jego najważniejsze atrakcje i najciekawsze zabytki, a także posłuchamy ciekawostek o historii i współczesnym życiu miasta. Po południu wyjazd w kierunku Morza Czarnego, gdzie na gorących, piaszczystych plażach spędzimy kolejne dni. Obiadokolacja i nocleg.

5-7 dzień:

Wypoczynek nad morzem Czarnym. Śniadania i obiadokolacje w hotelu. - plażowanie, kąpiele morskie, - dyskoteki, party by night z Drakulą w tle, - gry i zabawy integracyjne - zajęcia rekreacyjno-sportowe: siatkówka, piłka wodna, wyścigi na materacach, - wycieczki fakultatywne do Adventure Parku i Parku Wodnego w Konstancy.

8 dzień:

Śniadanie i wykwaterowanie i przejazd do Sinai – „Perły Karpat”, słynnego górskiego kurortu z zamkiem Peles. Dla chętnych krajobrazowa wyprawa kolejką gondolową z widokiem na góry. Przejazd do popularnego wśród turystów Braszowa, z najpiękniejszym rynkiem w Rumunii. Będzie czas na zwiedzanie i poznawanie uroków tego miasta. Obiadokolacja i nocleg.

9 dzień:

Śniadanie. Przejazd do Zarnesti - wizyta w Rezerwacie Niedźwiedzi, gdzie będziemy podglądać te majestatyczne zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Następnie udamy się na krótką i łatwą wędrówkę w okolicach Zarnesti, aby podziwiać malownicze krajobrazy, bujną roślinność oraz urokliwe miejscowe wioski. Na koniec dnia obowiązkowy punkt zwiedzania Transylwanii czyli Bran, gdzie znajduje się prawdziwy Zamek Drakuli. Obiadokolacja i nocleg.

10 dzień:

Śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd do Sighiszoary, średniowiecznego miasta, gdzie w 1431 roku miał się urodzić Książę Drakula, czyli groźny Wlad Palownik. Następnie odwiedzimy kopalnię soli Turda, w której na głębokości 112 m znajduje się diabelski młyn. Wieczorem pożegnanie z Transylwanią i wyjazd w drogę powrotną do Polski.

11 dzień:

Powrót do kraju w godzinach porannych.

Program fakultatywny

Gondola Sinaia – przejazd panoramiczną kolejką gondolową. Cena ok. 15 EUR.

Park Wodny w Konstancy (Magic Aqua)– wodne szaleństwo i mnóstwo zabawy. Cena ok. 45 EUR.

Adventure Park w Jupiterze - przygoda w parku linowym (Zip Line, ścianka wspinaczkowa, szalona skocznia) - Cena ok. 25 EUR.

Informacje praktyczne

 • Podczas zakwaterowania pobierana jest kaucja w wysokości 20 EUR, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone szkody w hotelu.
 • Zalecane kieszonkowe ok. 150 EUR + plus kwota na wybrane imprezy fakultatywne. Zalecamy zabrać buty do wody.
 • Wyjścia* na dyskoteki dla uczestników powyżej 16 roku życia.
 • Do przekroczenia granic niezbędny jest ważny paszport lub dowód osobisty.
 • Prosimy pamiętać o zabraniu wypełnionej i wydrukowanej karty kwalifikacyjnej oraz o podpisaniu bagaży podróżnych uczestników.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
05.07-15.07.2024 3899 PLN -
21.07-31.07.2024 4099 PLN -

Zniżki i dopłaty

Gwarancja niezmienności ceny : Dopłata 6% od sumy
Gwarancja niezmienności ceny : Dopłata 6% od sumy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi - RGS+CP+CQ : Dopłata 3,4% od sumy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną - RGS+CQ : Dopłata 2,4% od sumy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi - RG+CP+CQ : Dopłata 6,4% od sumy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną - RG+CQ : Dopłata 4,4% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel

8 noclegów w hotelach o standardzie ***: 1 w Sura Mare, 1 w Bukareszcie, 4 w kurorcie Jupiter, 2 w Predeal.Funkcjonalnie wyposażone pokoje 2-, 3-, 4-os. z łazienkami

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

śniadania i obiadokolacje. Koszt dodatkowego posiłku ok. 5-10 EUR. Pierwszy posiłek: obiadokolacja w drugim dniu, ostatni: śniadanie w przedostatnim dniu i prowiant na drogę.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Katowice bez dopłaty
Tychy bez dopłaty
Bielsko Biała bez dopłaty
Cieszyn bez dopłaty
Warszawa Dopłata 200 PLN
Łódź Dopłata 200 PLN
Piotrków Tryb. Dopłata 150 PLN
Radomsko Dopłata 100 PLN
Częstochowa Dopłata 80 PLN
Sosnowiec Dopłata 50 PLN
Toruń Dopłata 250 PLN
Włocławek Dopłata 250 PLN
Poznań Dopłata 200 PLN
Leszno Dopłata 200 PLN
Wrocław Dopłata 150 PLN
Opole Dopłata 100 PLN
Gliwice Dopłata 80 PLN
Lublin Dopłata 250 PLN
Kielce Dopłata 150 PLN
Kraków Dopłata 100 PLN

Cena nie zawiera

- dopłaty za realizację programu i opłat klimatyczno-administracyjnych – ok. 120 EUR,
- opłat na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 20 zł,
- kaucji w wysokości 20 EUR, która zwracana jest w dniu wylotu, o ile nie zostały wyrządzone szkody w hotelu,
- programu fakultatywnego, wstępów do dyskotek i innych kosztów nie ujętych w ofercie,
- posiłków i napojów podczas przjazdu,
- dopłat do nadbagażu,
- dodatkowych ubezpieczeń.

- dopłaty za realizację programu i opłat klimatyczno-administracyjnych – ok. 130 EUR,

- kaucji w wysokości 20 EUR, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone szkody w hotelu,

- programu fakultatywnego, wstępów do dyskotek i innych kosztów nie ujętych w ofercie,

- posiłków i napojów podczas przjazdu,

- dodatkowych ubezpieczeń.

Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.

Cena zawiera

 • Zakwaterowanie: 8 noclegów,
 • Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje. Koszt dodatkowego posiłku ok. 5-10 EUR. Pierwszy posiłek: obiadokolacja w drugim dniu, ostatni: śniadanie w przedostatnim dniu i prowiant na drogę.
 • Transport: autokar z klimatyzacją, toaletą, video, barkiem.
 • Ubezpieczenie: Signal Iduna TU S.A.: KL (rozszerzone o choroby przewlekłe) - 60.000 EUR, NNW - 15.000 PLN, BP - 1.000 PLN
 • Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 20 zł.
 • Opieka pilota i wychowawców. Realizacja programu.
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.