w naszej ofercie: 11453 imprezy, 4737 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka ISLANDIA + opcja GRENLANDIA 2020
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA ISLANDIA + OPCJA GRENLANDIA 2020

Wycieczka ISLANDIA + opcja GRENLANDIA 2020, Wycieczki Egzotyczne Objazdowe na Islandię i Grenlandię 2020

Wylot z: WAW
Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
236395
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
WYCIECZKA ISLANDIA + OPCJA GRENLANDIA 2020
Wycieczka ISLANDIA + opcja GRENLANDIA 2020, Wycieczki Egzotyczne Objazdowe na Islandię i Grenlandię 2020
Program nasycony atrakcjami Islandii o największych walorach przyrodniczych – gejzery, wodospady, parki narodowe. Dolina Thorsmork, niezwykłe wodospady Seljandsfoss i Skogarfoss, Złoty Wodospad Gulfoss, Wodospad Bogów – Godafoss i potężny  wodospad Dettifoss! Słynna czarna plaża , spacer pod aktywne gejzery – Geysir i Strokkur. Na koniec kąpiel w cudownej Błękitnej Lagunie.
Keflavik - Thorsmork - Seljalandsfoss - Skogarfoss - Heimaey - Myvatn - Godafoss  - Dettifoss - Husavik - Akureyri - Thingvellir - Geysir - Gulfoss - Błękitna Laguna
Niezwykła wyprawa po oszałamiająco pięknych atrakcjach jakie oferuje Islandia - Kraina Lodu i Ognia. W programie m.in. spacer po mistycznej dolinie Thorsmork, rejs amfibią po lagunie lodowcowej Jokulsarlon, wizyta na czarnej plaży Reynisfjara znajdującej się w Vik i górujących nad nią czarnych skał Reynisdrangur. Chwila zadumy pod wodospadami Seljandsfoss, Skogarfoss, Wodospad Bogów – Godafoss, na koniec  Złoty Wodospad Gulfoss, a także perełka Islandii – potężny wodospad Dettifoss, największy pod względem przepływu wód wodospad w Europie. Rejs w poszukiwaniu wielorybów, wizyta przy strzelistych klifach Dyrholaey, gdzie przy odrobinie szczęścia spotkać można urocze maskonury! Spacer po Parkach Narodowych Thingvellir, Skaftaffel i Jokulsargljufur. Wyprawa zwieńczona relaksem w ciepłych wodach słynnej Błękitnej Laguny – prawdopodobnie największej atrakcji Islandii.
DZIEŃ 1.
Zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie. Wylot z Warszawy do Keflaviku.
DZIEŃ 2.
Przylot do Keflaviku. Transfer do hotelu i nocleg w Reykjaviku. Po śniadaniu długo oczekiwane pożegnanie z cywilizacją. Krótka wizyta w miasteczku - ogrodzie Hveragerdi. Przejazd ku zagubionemu wśród ponurych szczytów, mistycznemu Thorsmork (w dosłownym tłumaczeniu Puszczy Thora), chwila grozy przy przekraczaniu rwących potoków autokarem, spacer po uroczej, tajemniczej górskiej dolinie. Chwila kontemplacji i zadumy przy wspaniałych wodospadach Seljalandsfoss i Skogarfoss, rodzących się z górskich potoków na zboczach lodowca Eylajfjallajokul. Nocleg w miejscowości Skogar.
DZIEŃ 3.
Przejazd promem na wyspę Heimaey w archipelagu Vestmannaeyar, gdzie w 1973 r. wybuch wulkanu szczelinowego zasypał popiołem i zalał lawą znaczną część miasteczka Heimaey. Zwiedzanie wyspy i podziwianie żyjących tu ptaków. Powrót w okolice Skogar na nocleg.
DZIEŃ 4.
Po śniadaniu dalsza wędrówka wzdłuż wybrzeża islandzkiego. Wizyta na strzelistych klifach Dyrholaey, gdzie mieszkają przesympatyczne maskonury oraz na sąsiedniej, czarnej plaży w Vik, nad którą dominują czarne skały Reynisdrangur, górujące wśród fal niczym smoczy grzbiet. Eksploracja jednego z najbardziej dziewiczych miejsc Dalekiej Północy - Parku Narodowego Skaftafell. Podziwianie piękna okolonego bazaltowymi kolumnami wodospadu Svartifoss - Czarnego Wodospadu. Czołobitny zachwyt wobec Matki Natury podczas rejsu amfibią po lagunie Jokulsarlon wśród lodowych olbrzymów. Dla zapobiegliwych - degustacja whisky z lodem prosto z góry lodowej! Zakwaterowanie i nocleg w okolicy miasta Hofn.
DZIEŃ 5.
Po śniadaniu przejazd krętymi drogami Islandii wzdłuż malowniczych fiordów wschodniego wybrzeża w stronę kolejnych osobliwości przyrody. Sesja fotograficzna na tle owiewanych lodowatym wiatrem przełęczy górskich. Postój nad jeziorem Logirunn, islandzkim Loch Ness, przechadzka po ścieżkach arboretum w największej islandzkiej puszczy Hallormsstadaskogur. Przejazd w kierunku Myvatn. Nocleg w okolicy miasta.
DZIEŃ 6.
Po śniadaniu zwiedzanie okolic mistycznego jeziora Myvatn - wędrówka po polach ławowych przy wulkanie Krafla, chwila grozy przy bulgoczących błotach przy Namafjall i w końcu kontemplacja legendarnych, niesamowitych formacji skalnych Czarnych Zamków Dimmu Borgir. Szczere podziwianie cudów przyrody, licznie zgromadzonych na brzegu jeziora Myvatn - gorących źródeł podziemnych, „fałszywych kraterów”, bogatego życia ptaków (raj dla miłośników filmów Hitchcocka…). Podziwianie wspaniałego Wodospadu Bogów - Godafoss. Nocleg w okolicy Myvatn.
DZIEŃ 7.
Po śniadaniu podjazd pod największy wodospad Europy, rozszalały Dettifoss. Niegodne prawdziwego macho ckliwe rozrzewnienie nad romantyką okolicy i potęgą Matki Natury w Parku Narodowym Jokulsargljufur - nieśmiała próba eksploracji skalnego labiryntu Hljodaklettar (Skały Echa) ze słynnym Kirkjan (Kościołem), a także chwila filozoficznej zadumy nad trudną do wytłumaczenia magią kanionu Asbyrgi, który, jak uważali wikingowie, został odciśnięty w ziemi podkową mitycznego wierzchowca boga Odyna, Sleipnirra. Przejazd do Husavik. Czas na prawdziwą morską przygodę - trzygodzinna wyprawa statkiem na poszukiwanie wielorybów. Pod wieczór próba ochłonięcia z nadmiaru wrażeń w stolicy północnej Islandii - prześlicznym miasteczku Akureyri. Nocleg w Akureyri.
DZIEŃ 8.
Po śniadaniu wizyta w ogrodzie botanicznym i zakupy pamiątek. Przejazd malowniczym, północnym wybrzeżem Islandii przez Dalvik, Siglufjordur do Hoffos i Holar – dawnej stolicy biskupiej północnej Islandii. Wizyta w skansenie torfowych domostw w Glaumbaer. Odwiedziny miasteczka Blondous. Nocleg w hotelu w Laugarbakki.
DZIEŃ 9.
Po śniadaniu wejście na krater młodego wulkanu Grabrok. Postój przy Deildartunguhver, najwydajniejszym islandzkim gorącym źródle. Przejazd do Reykholt, miejsca, gdzie ongiś żył i tworzył Snorri Sturlson, islandzki Szekspir. Wyjazd pod wodospady Hraunfossar i Barnafoss, wizyta w górskiej osadzie Husafell. Dalszy przejazd przez wyżynę Kaldidalur do Parku Narodowego Thingvellir. Nazwę Thingvellir można przetłumaczyć jako „równiny parlamentarne”, a jest to miejsce, gdzie przed tysiącem lat powstała pierwsza, unikalna demokracja wikińska. Spacer wśród miejsc po dziś świętych dla narodu islandzkiego. Nocleg w hotelu w miejscowości Laugarvatn, słynącej ze źródeł termalnych.
DZIEŃ 10.
Po śniadaniu podjazd pod słynny, choć z rzadka już dziś aktywny Geysir, źródło erupcji gorącej wody, od którego wzięły swoją nazwę wszystkie tryskające gorące źródła na świecie, podejście pod Strokkur, mniejszy, lecz bardziej aktywny gejzer. Postój przy Gullfoss - Złotym Wodospadzie i wizyta w miejscu pierwszego biskupstwa islandzkiego Skalholt. Dalszy przejazd do Reykjaviku po drodze kontemplacja górującego nad horyzontem, złowieszczego wulkanu Hekla. Próba dostrzeżenia wierzchołka, zwykle schowanego w chmurach. Przechadzka po najdalej na północ wysuniętej stolicy świata. Wizyta na starówce, gdzie mieści się siedziba rządu i ratusz. Spacer wzdłuż romantycznego jeziora Tjorn, które jest ulubionym miejscem ptactwa wodnego i zakochanych par. Czas wolny w Reykjaviku. Wieczorem przejazd na Błękitną Lagunę. Pławienie się w bogatych w minerały wodach, które ponoć czynią cuda dla skóry. Nabieranie sił przed podróżą powrotną, dla chętnych fakultatywnie możliwość drzemki w wodzie… Po kąpielach przejazd na lotnisko w Keflavik.
DZIEŃ 11.
Po północy wylot z Keflaviku do Polski przez jeden z portów tranzytowych. Rano przylot na lotnisko Okęcie w Warszawie.
UWAGA: Istnieje możliwość przedłużenia pobytu o opcję Grenlandia, aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami!
OPCJA - GRENLANDIA
Po zakończeniu wyprawy istnieje możliwość przedłużenia wycieczki o wizytę na Grenlandii za dodatkową opłatą:
Kulusuk 1 dzień:  850 EUR (cena zawiera: przelot Reykjavik - Kulusuk - Reykjavik, piesza wycieczka po Kulusuk z miejscowym przewodnikiem, przekąski na pokładzie samolotu).
W cenie pakietu nie są zawarte: transfery na /z lotniska w Reykjaviku, dodatkowe noclegi w Reykjaviku (ok. 250 PLN/noc w pok. 2-os.), podatki lotniskowe na Grenlandii: ok. 130 EUR.
Uwaga - istnieje możliwość wykupienia dłuższych wycieczek na Grenlandię – na zapytanie.
- Opcja „Grenlandia” realizowana będzie samodzielnie, bez opieki polskiego pilota. Zgłoszenia przy zapisie na imprezę.
- UWAGA: ze względu na kapryśny klimat Islandii organizator zastrzega sobie możliwość sytuacyjnych zmian w realizacji program.
- Wycieczka objazdowa o średnim poziomie trudności.
- DODATKOWE WYMAGANIA Należy posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu.

WYCIECZKA ISLANDIA + OPCJA GRENLANDIA 2020
Wycieczka ISLANDIA + opcja GRENLANDIA 2020, Wycieczki Egzotyczne Objazdowe na Islandię i Grenlandię 2020


Program nasycony atrakcjami Islandii o największych walorach przyrodniczych – gejzery, wodospady, parki narodowe. Dolina Thorsmork, niezwykłe wodospady Seljandsfoss i Skogarfoss, Złoty Wodospad Gulfoss, Wodospad Bogów – Godafoss i potężny  wodospad Dettifoss! Słynna czarna plaża , spacer pod aktywne gejzery – Geysir i Strokkur. Na koniec kąpiel w cudownej Błękitnej Lagunie.

Keflavik - Thorsmork - Seljalandsfoss - Skogarfoss - Heimaey - Myvatn - Godafoss  - Dettifoss - Husavik - Akureyri - Thingvellir - Geysir - Gulfoss - Błękitna Laguna

Niezwykła wyprawa po oszałamiająco pięknych atrakcjach jakie oferuje Islandia - Kraina Lodu i Ognia. W programie m.in. spacer po mistycznej dolinie Thorsmork, rejs amfibią po lagunie lodowcowej Jokulsarlon, wizyta na czarnej plaży Reynisfjara znajdującej się w Vik i górujących nad nią czarnych skał Reynisdrangur. Chwila zadumy pod wodospadami Seljandsfoss, Skogarfoss, Wodospad Bogów – Godafoss, na koniec  Złoty Wodospad Gulfoss, a także perełka Islandii – potężny wodospad Dettifoss, największy pod względem przepływu wód wodospad w Europie. Rejs w poszukiwaniu wielorybów, wizyta przy strzelistych klifach Dyrholaey, gdzie przy odrobinie szczęścia spotkać można urocze maskonury! Spacer po Parkach Narodowych Thingvellir, Skaftaffel i Jokulsargljufur. Wyprawa zwieńczona relaksem w ciepłych wodach słynnej Błękitnej Laguny – prawdopodobnie największej atrakcji Islandii.

DZIEŃ 1.
Zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie. Wylot z Warszawy do Keflaviku.

DZIEŃ 2.
Przylot do Keflaviku. Transfer do hotelu i nocleg w Reykjaviku. Po śniadaniu długo oczekiwane pożegnanie z cywilizacją. Krótka wizyta w miasteczku - ogrodzie Hveragerdi. Przejazd ku zagubionemu wśród ponurych szczytów, mistycznemu Thorsmork (w dosłownym tłumaczeniu Puszczy Thora), chwila grozy przy przekraczaniu rwących potoków autokarem, spacer po uroczej, tajemniczej górskiej dolinie. Chwila kontemplacji i zadumy przy wspaniałych wodospadach Seljalandsfoss i Skogarfoss, rodzących się z górskich potoków na zboczach lodowca Eylajfjallajokul. Nocleg w miejscowości Skogar.

DZIEŃ 3.
Przejazd promem na wyspę Heimaey w archipelagu Vestmannaeyar, gdzie w 1973 r. wybuch wulkanu szczelinowego zasypał popiołem i zalał lawą znaczną część miasteczka Heimaey. Zwiedzanie wyspy i podziwianie żyjących tu ptaków. Powrót w okolice Skogar na nocleg.

DZIEŃ 4.
Po śniadaniu dalsza wędrówka wzdłuż wybrzeża islandzkiego. Wizyta na strzelistych klifach Dyrholaey, gdzie mieszkają przesympatyczne maskonury oraz na sąsiedniej, czarnej plaży w Vik, nad którą dominują czarne skały Reynisdrangur, górujące wśród fal niczym smoczy grzbiet. Eksploracja jednego z najbardziej dziewiczych miejsc Dalekiej Północy - Parku Narodowego Skaftafell. Podziwianie piękna okolonego bazaltowymi kolumnami wodospadu Svartifoss - Czarnego Wodospadu. Czołobitny zachwyt wobec Matki Natury podczas rejsu amfibią po lagunie Jokulsarlon wśród lodowych olbrzymów. Dla zapobiegliwych - degustacja whisky z lodem prosto z góry lodowej! Zakwaterowanie i nocleg w okolicy miasta Hofn.

DZIEŃ 5.
Po śniadaniu przejazd krętymi drogami Islandii wzdłuż malowniczych fiordów wschodniego wybrzeża w stronę kolejnych osobliwości przyrody. Sesja fotograficzna na tle owiewanych lodowatym wiatrem przełęczy górskich. Postój nad jeziorem Logirunn, islandzkim Loch Ness, przechadzka po ścieżkach arboretum w największej islandzkiej puszczy Hallormsstadaskogur. Przejazd w kierunku Myvatn. Nocleg w okolicy miasta.

DZIEŃ 6.
Po śniadaniu zwiedzanie okolic mistycznego jeziora Myvatn - wędrówka po polach ławowych przy wulkanie Krafla, chwila grozy przy bulgoczących błotach przy Namafjall i w końcu kontemplacja legendarnych, niesamowitych formacji skalnych Czarnych Zamków Dimmu Borgir. Szczere podziwianie cudów przyrody, licznie zgromadzonych na brzegu jeziora Myvatn - gorących źródeł podziemnych, „fałszywych kraterów”, bogatego życia ptaków (raj dla miłośników filmów Hitchcocka…). Podziwianie wspaniałego Wodospadu Bogów - Godafoss. Nocleg w okolicy Myvatn.

DZIEŃ 7.
Po śniadaniu podjazd pod największy wodospad Europy, rozszalały Dettifoss. Niegodne prawdziwego macho ckliwe rozrzewnienie nad romantyką okolicy i potęgą Matki Natury w Parku Narodowym Jokulsargljufur - nieśmiała próba eksploracji skalnego labiryntu Hljodaklettar (Skały Echa) ze słynnym Kirkjan (Kościołem), a także chwila filozoficznej zadumy nad trudną do wytłumaczenia magią kanionu Asbyrgi, który, jak uważali wikingowie, został odciśnięty w ziemi podkową mitycznego wierzchowca boga Odyna, Sleipnirra. Przejazd do Husavik. Czas na prawdziwą morską przygodę - trzygodzinna wyprawa statkiem na poszukiwanie wielorybów. Pod wieczór próba ochłonięcia z nadmiaru wrażeń w stolicy północnej Islandii - prześlicznym miasteczku Akureyri. Nocleg w Akureyri.

DZIEŃ 8.
Po śniadaniu wizyta w ogrodzie botanicznym i zakupy pamiątek. Przejazd malowniczym, północnym wybrzeżem Islandii przez Dalvik, Siglufjordur do Hoffos i Holar – dawnej stolicy biskupiej północnej Islandii. Wizyta w skansenie torfowych domostw w Glaumbaer. Odwiedziny miasteczka Blondous. Nocleg w hotelu w Laugarbakki.

DZIEŃ 9.
Po śniadaniu wejście na krater młodego wulkanu Grabrok. Postój przy Deildartunguhver, najwydajniejszym islandzkim gorącym źródle. Przejazd do Reykholt, miejsca, gdzie ongiś żył i tworzył Snorri Sturlson, islandzki Szekspir. Wyjazd pod wodospady Hraunfossar i Barnafoss, wizyta w górskiej osadzie Husafell. Dalszy przejazd przez wyżynę Kaldidalur do Parku Narodowego Thingvellir. Nazwę Thingvellir można przetłumaczyć jako „równiny parlamentarne”, a jest to miejsce, gdzie przed tysiącem lat powstała pierwsza, unikalna demokracja wikińska. Spacer wśród miejsc po dziś świętych dla narodu islandzkiego. Nocleg w hotelu w miejscowości Laugarvatn, słynącej ze źródeł termalnych.

DZIEŃ 10.
Po śniadaniu podjazd pod słynny, choć z rzadka już dziś aktywny Geysir, źródło erupcji gorącej wody, od którego wzięły swoją nazwę wszystkie tryskające gorące źródła na świecie, podejście pod Strokkur, mniejszy, lecz bardziej aktywny gejzer. Postój przy Gullfoss - Złotym Wodospadzie i wizyta w miejscu pierwszego biskupstwa islandzkiego Skalholt. Dalszy przejazd do Reykjaviku po drodze kontemplacja górującego nad horyzontem, złowieszczego wulkanu Hekla. Próba dostrzeżenia wierzchołka, zwykle schowanego w chmurach. Przechadzka po najdalej na północ wysuniętej stolicy świata. Wizyta na starówce, gdzie mieści się siedziba rządu i ratusz. Spacer wzdłuż romantycznego jeziora Tjorn, które jest ulubionym miejscem ptactwa wodnego i zakochanych par. Czas wolny w Reykjaviku. Wieczorem przejazd na Błękitną Lagunę. Pławienie się w bogatych w minerały wodach, które ponoć czynią cuda dla skóry. Nabieranie sił przed podróżą powrotną, dla chętnych fakultatywnie możliwość drzemki w wodzie… Po kąpielach przejazd na lotnisko w Keflavik.

DZIEŃ 11.
Po północy wylot z Keflaviku do Polski przez jeden z portów tranzytowych. Rano przylot na lotnisko Okęcie w Warszawie.

UWAGA: Istnieje możliwość przedłużenia pobytu o opcję Grenlandia, aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami!

OPCJA - GRENLANDIA
Po zakończeniu wyprawy istnieje możliwość przedłużenia wycieczki o wizytę na Grenlandii za dodatkową opłatą: Kulusuk 1 dzień:  850 EUR (cena zawiera: przelot Reykjavik - Kulusuk - Reykjavik, piesza wycieczka po Kulusuk z miejscowym przewodnikiem, przekąski na pokładzie samolotu).

W cenie pakietu nie są zawarte: transfery na /z lotniska w Reykjaviku, dodatkowe noclegi w Reykjaviku (ok. 250 PLN/noc w pok. 2-os.), podatki lotniskowe na Grenlandii: ok. 130 EUR.
Uwaga - istnieje możliwość wykupienia dłuższych wycieczek na Grenlandię – na zapytanie.

- Opcja „Grenlandia” realizowana będzie samodzielnie, bez opieki polskiego pilota. Zgłoszenia przy zapisie na imprezę.
- UWAGA: ze względu na kapryśny klimat Islandii organizator zastrzega sobie możliwość sytuacyjnych zmian w realizacji program.
- Wycieczka objazdowa o średnim poziomie trudności.
- DODATKOWE WYMAGANIA Należy posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
20.08-30.08.2020 13950 PLN Sprawdź

Zakwaterowanie

Hotele Klasy Turystycznej

zakwaterowanie w hotelach klasy Edda, Foss lub guest house - pokoje 2-osobowe, łazienki (bardzo czyste) na korytarzach,

Wyżywienie

śniadanie (BB)

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość Kod miasta/lotniska
Warszawa WAW

Cena zawiera

- przelot na trasie Warszawa - Reyjavik - Warszawa,
- zakwaterowanie w hotelach klasy Edda, Foss lub guest house - pokoje 2-osobowe, łazienki (bardzo czyste) na korytarzach,
- śniadanie typu bufet po każdym z noclegów,
- przejazdy mikrobusem z doświadczonym kierowcą,
- opiekę pilota-przewodnika polskojęzycznego,
- ubezpieczenie Europa (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 EUR)

- przelot na trasie Warszawa - Reyjavik - Warszawa,
- zakwaterowanie w hotelach klasy Edda, Foss lub guest house - pokoje 2-osobowe, łazienki (bardzo czyste) na korytarzach,
- śniadanie typu bufet po każdym z noclegów,
- przejazdy mikrobusem z doświadczonym kierowcą,
- opiekę pilota-przewodnika polskojęzycznego,
- ubezpieczenie Europa (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 EUR)

Cena nie zawiera

- bilety wstępu - ok. 225 EUR
- dopłata do pokoju 1-os.: 1 800 PLN

- bilety wstępu - ok. 225 EUR
- dopłata do pokoju 1-os.: 1 800 PLN

comments powered by Disqus
Popularne
KOLONIA MALI GIGANCI NA KASZUBACH
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA SPORTOWA PRZYGODA NOWY DWOREK 2020
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ Z J. ANGIELSKIM MURZASICHLE 2020
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA LETNIA WAKACJE Z ENERGYLANDIĄ MUSZYNA 2020
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA I OBÓZ PRZYGODOWY ADRENALINA TEAM NA KASZUBACH
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ GOKARTOWO-QUADOWY
Ryn
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ LETNI LUZ, BLUES I REJS SUPER PROMEM DO SZWECJI, JASTRZĘBIA GÓRA 2020
Polecamy [10.12-18.12.2020]
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.