Wyżywienie | |
Nocleg | |
Realizacja programu |
Biuro czynne Pn - Pt 9:00-17:00
Newsletter | Kontakt z Nami
Jak zarezerwować?
Oferta na Zamówienie!
WŁOCHY
Folgaria - Wczasy
Tonezza - hotel BUCANEVE ***
Płaskowyż Folgaria i Lavarone, na którym rozciąga się obszar narciarski „Skitour dei Forti”, stanowi jedną z najważniejszych stacji narciarskich w południowo-wschodniej części Trentino, która jednocześnie plasuje się na pierwszym miejscu w ogólnokrajowej klasyfikacji, sporządzonej przez Touring Club Italiano ze względu na jakość wyciągów i walorów środowiska. Koronacją piękna i wspaniałych warunków tej stacji są zachwycające widoki rozciągające się od Dolomitów Brenta po Masyw Pasubio, oraz od grupy górskiej Adamello po szczyt Marmolada.
Po połączeniu w ostatnich latach terenów narciarskich Folgari i Fiorentini powstała rozległa karuzela narciarska oferująca narciarzom około 100 km tras narciarskich dla początkujących i zaawansowanych narciarzy. Ośrodek wyróżnia się nowoczesnymi wyciągami i dobrze przygotowanymi trasami. Dla miłośników snowboardu przygotowywany jest snowpark. Tereny narciarski rozciągają się do ponad 1800 m n.p.m. Centralnym punktem regionu jest urokliwa Folgaria oferująca gościom wiele przytulnych restauracji i pizzeri.
Zakwaterowanie
Program imprezy
1 dzień: wyjazd według rozkładu jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię, do Włoch.
2 dzień: zakwaterowanie ok. godziny 16:00,
3-8 dzień: realizacja programu
9 dzień: po śniadaniu wyjazd do Polski.
10 dzień: przyjazd w godzinach porannych.
ZNIŻKI:
- Czwarta, piąta osoba w pokoju - 100 pln
- Dojazd własny - 200 pln/os.
Ceny karnetów
- 6 dniowych karnet dla dorosłych i młodzieży tylko: 95 Euro.
Cena podstawowa | Wolne miejsca |
---|
Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.
- cena od osoby
Średniej wielkości hotel o przytulnym wystroju i bardzo dobrej kuchni położony w miejscowości Tonezza del Cimone 12 km od terenów narciarskich. Pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienką i TV. W hotelu znajdują się sale restauracyjne, bar a także, świetlica, w której można urządzić imprezę integracyjną.
- Wyżywienie 2 razy dziennie – śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja (napoje dodatkowo płatne)
- transport lux autokarem.
Miejscem rozpoczęcia imprezy są Katowice.
Wyjazdy z pozostałych miast są dojazdem antenowym do potwierdzenia.
* wyjazdy z Rzeszowa w terminie 27.01 oraz 03.02.2012 (ferie podkarpackie) - bez dopłat.
Miejscowość | Godzina odjazdu | Miejsce zbiórki | Cena |
---|---|---|---|
Biała Podlaska | 14:00 | Stadion Sportowy, ul. Artyleryjska | Dopłata 140 PLN |
Białystok | 13:30 | Zespół Szkół Katolickich, ul. Kościelna 3 | Dopłata 150 PLN |
Bielsko Biała | 22:45 | dworzec PKS (górna płyta) | bez dopłaty |
Bydgoszcz | 16:00 | Stadion Polonii, ul. Sportowa | Dopłata 150 PLN |
Katowice | 22:00 | Stacja BP, ul. Górnośląska 55 (3 stawy,kier. WR) | bez dopłaty |
Kraków | 20:30 | Kraków Płaszów - dworzec PKP | bez dopłaty |
Lublin | 14:00 | ORLEN, Aleja Krasnicka 1 | Dopłata 120 PLN |
Łódź | 18:30 | TESCO, ul. Pojezierska 93 | Dopłata 120 PLN |
Olsztyn | 13:30 | Opel, ul. Szarych Szeregów 21 | Dopłata 150 PLN |
Poznań | 16:00 | dworzec PKS | Dopłata 140 PLN |
Rzeszów | 17:00 | parking przy Hali na Podpromiu | Dopłata 100 PLN |
Tarnów | 18:30 | stacja Grosar w Ładnej | Dopłata 100 PLN |
Warszawa | 17:00 | Torwar, ul. Łazienkowska 6A | Dopłata 140 PLN |
- dojazd we własnym zakresie - znizka 200 zł
- Zakwaterowanie (7 noclegów) w pokojach 2 i 3 osobowych
- Wyżywienie 2 razy dziennie – śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja (napoje dodatkowo płatne)
- Transport z Polski do Tonezza del Cimone luxusowym autokarem,
- codzienne transfery na stoki
- opiekę pilota na czas przejazdu i rezydenta na miejscu
- ubezpieczenie SKI: KL 40 000 pln, NNW 10 000 pln,OC 100 000 pln i assistance lux (rozszerzenie KL do 80 000 pln dopłata 15 pln), ubezpieczenie kosztów rezygnacji dopłata w wysokości 3% wartości oferty.
- Cena nie zawiera karnetów i napoi do obiadokolacji, oraz taksy klimatycznej (jeśli zostanie wprowadzona).
Ceny karnetów
- 6 dniowych karnet dla dorosłych i młodzieży tylko: 95 Euro.
ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)
+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl
godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne
Zapisz się do Newsletter Ecotravel
Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - obozy młodzieżowe, wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotyczne, pielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.
Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.