w naszej ofercie: 14347 imprez, 14129 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wszystko o tej ofercie wie:

ZIMOWY OBÓZ REKREACYJNY NA MALCIE

Rekreacja na Malcie, Zima 2019, Ferie na Malcie

Wiek: od 12 do 18 lat
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
252593697
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

Obozy młodzieżowe Malta


Malta została uznana trzecim najbezpieczniejszym państwem świata (wg rankingu The Wall Street Journal z sierpnia 2015). Różnorodność tej malowniczej wyspy, zaskoczy Cię i zaoferuje wszystko, czego możesz oczekiwać po udanych wakacjach. Relaksacyjnie: malownicze wybrzeża, plaże pełne słońca, turkusowe, ciepłe morze, nadmorskie promenady. Historycznie: bogata historia, zabytki i ukształtowanie terenu sprawiają, że wycieczki są ciekawe, a krajobraz zachwycający - Stare Miasto i mury miejskie w La Vallett`cie, pałac Auberge de Castille, historia Zakonu Kawalerów Maltańskich, dziedzictwo Rzymian, Fenicjan, Brytyjczyków. Widokowo-spacerowo: Maltę wybrali, jako miejsce ekranizacji, reżyserzy takich filmów jak "Wyspa Piratów", "Gladiator", "Troja", "Hrabia Monte Christo", "Aleksander". Kamieniste wybrzeża, klifowe wzniesienia, malownicze zatoczki, kolorowe miasta. Rozrywkowo: wszyscy miłośnicy tańca, dobrej muzyki i przyjacielskich spotkań będą zachwyceni. Dyskoteki, puby i niekończąca się impreza w legendarnej, tętniącej całą dobę życiem, dzielnicy Paceville! Na Malcie w pełni wypoczniesz i na pewno zapomnisz o szkole! A atrakcje, które na Ciebie czekają, naładują Cię pozytywną energią i zapewnią dobrą zabawę.

Program
I Love Malta - Rekreacja (12-17 lat)

Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw zajęć rekreacyjnych i sportowych na basenie i na najpiękniejszych plażach Malty. Zorganizujemy gry zespołowe i zabawę z dawką dobrego humoru. Obowiązkowym punktem programu będzie słodkie lenistwo i kąpiele morskie. Czekają na nas najpopularniejsze dyskoteki, tętniące życiem uliczki i place – między innymi słynna dzielnica Paceville, skupisko hucznych dyskotek, barów, restauracji i sklepów – miejsce, które nigdy nie zasypia – a do którego dostaniemy się spacerując nadmorską promenadą. Tutaj, w międzynarodowym gronie, będziesz korzystać z wyśmienitej zabawy i ćwiczyć język angielski w praktyce. W programie m.in. przewidzieliśmy wycieczkę do stolicy. Do La Valletty dostaniemy się drogą morską, zapewni nam to dodatkowo atrakcję, jaką jest podziwianie wybrzeża wyspy z pokładu statku.

Przykładowy program pobytu wraz z cenami za dodatkowo płatne wycieczki:

1 dzień:Sobota - Odprawa na lotnisku Okęcie. Przelot na Maltę, spotkanie z rezydentem na lotnisku i transfer do hotelu. Zakwaterowanie pod okiem Rezydenta. Spotkanie organizacyjne. Spacer do centrum Sliemy, zapoznanie się z okolicą. Obiadokolacja. Wieczorem - spacer promenadą po Sliemie.

2 dzień:Śniadanie. Wypoczynek na basenie hotelowym lub plażowanie na pobliskiej plaży Balluta Bay. Obiadokolacja. Wieczorem - Sport Night – gry i zabawy ba boisku sportowym w Sliema.

3 dzień:Śniadanie. Wycieczka fakultatywna – Mdina – Silent City - zwiedzanie z przewodnikiem oraz film Mdina Experience byłej stolicy Malty, miejsca za którego murami czas zatrzymał się kilkaset lat temu, (kręcono tu m.in. sceny do Gry o Tron) (cena z transportem ok. 12-14 EUR). Obiadokolacja. Wyjście na dyskotekę (cena z transportem ok. 10 EUR)

4 dzień:Śniadanie. Wycieczka fakultatywna – Pool Party in Aria - zabawa dyskotekowa z częścią basenową (cena z transportem ok. 10 EUR) lub ewentualnie plażowanie na plaży Mellieha Bay (plażowanie, kąpiele wodne i słoneczne). Obiadokolacja. Wieczorem - Wycieczka fakultatywna – Valletta by Night - zwiedzanie Valletty nocą (cena z transportem ok. 5 EUR).

5 dzień:Śniadanie. Wycieczka do stolicy Malty Valletty. Rejs tramwajem wodnym (bilet zapewniony przez biuro). Spacer uliczkami Valletty. Zwiedzanie ogrodów Upper Barrakka Garden, podziwianie armatniej salwy honorowej, czas na zakup pamiątek i lunch. Obiadokolacja. Wyjście na dyskotekę – Feltom Party (cena z transportem ok. 10 EUR)

6 dzień:Śniadanie. Wycieczka Fakultatywna – Comino. Przejazd na północny kraniec wyspy, skąd łódką popłyniemy na wyspę Comino, gdzie znajduję się popularna Blue Lagoon z turkusową wodą, plażowanie (cena z transportem ok. 15 EUR lub 20 EUR z lunchem na pokładzie statku). Obiadokolacja. Wieczorem - Wyjście na dyskotekę – Foam Party (cena z transportem ok. 10 EUR)

7 dzień:Śniadanie. Wycieczka Fakultatywna – Blue Grotto - przejazd do wioski Zurrieq, możliwość spróbowania lokalnych specjałów m.in. Ftira – przepyszna kanapka z tuńczykiem i warzywami; kąpiele słoneczne oraz dla chętnych rejs statkiem by z bliska podziwiać Blue Grotto (cena z transportem ok. 15 EUR). Obiadokolacja. Wieczorem - Spacer promenadą po Sliemie, ewentualny shopping.

8 dzień:Sobota - Śniadanie. Wykwaterowanie o godz. 06.00. Ok. 6:45 transfer na lotnisko. Przelot powrotny do Warszawy.

 

Informacje praktyczne

CENA NIE OBEJMUJE: dodatkowo płatnego programu fakultatywnego, dodatkowych posiłków nie ujętych w świadczeniach, dopłat do nadbagażu, transportu lokalnego, taksy klimatycznej (0,50 EUR - dla osób powyżej 18 lat). Sugerujemy kieszonkowe w wysokości ok. 80 EUR/pobyt (nie obejmuje programu fakultatywnego).

Ze względu na bardzo atrakcyjny, cieszący się dużym powodzeniem wśród uczestników program fakultatywny, sugerujemy zabranie wystarczających dodatkowych środków na jego realizację (ok 60 EUR).

Zalecamy zabranie stroju kąpielowego, kremów z wysokim filtrem, nakrycia głowy, okularów przeciwsłonecznych, ręczników plażowych oraz adaptera sieciowego (angielskie gniazdka elektryczne). Konieczny ważny paszport lub dowód osobisty.

 

Obowiązkowa dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (15 zł).

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Obowiązkowa składka na turystyczny Fundusz Gwarancyjny : Dopłata 15 PLN
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży (wartość rezerwacji na osobę do 22.000 zł) : Dopłata 3%
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży (wartość rezerwacji na osobę do 22.000 zł) : Dopłata 6,4%
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej (wartość rezerwacji na osobę do 17.000 zł) : Dopłata 1,5%
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej (wartość rezerwacji na osobę do 17.000 zł) : Dopłata 3,5%
Dopłata do programu fakultatywnego (2xdyskoteka,2 x plaża, Comino z lunchem, Blue Grotto, Valleta lub Mdina by Night) : Dopłata 308 PLN

Zakwaterowanie

Howard Hotel ***

7 noclegów w Howard Hotel 3* , zlokalizowanym w miejscowości Sliema. W pobliżu znajdują się restauracje, sklepy, pizzerie i dyskoteki. Przestronne, klimatyzowane pokoje 2-4-osobowe z łazienkami, LCD TV, telefonem, suszarką. Hotel dysponuje resturacją. Wi-Fi i sejf dodatkowo płatne. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 50 EUR, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone szkody.
Internetowy adres hotelu: http://www.thehowardmalta.com/

7 noclegów w Howard Hotel 3* , zlokalizowanym w miejscowości Sliema. W pobliżu znajdują się restauracje, sklepy, pizzerie i dyskoteki. Przestronne, klimatyzowane pokoje 2-4-osobowe z łazienkami, LCD TV, telefonem, suszarką. Hotel dysponuje resturacją. Wi-Fi i sejf dodatkowo płatne. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 50 EUR, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone szkody.Internetowy adres hotelu: 

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

śniadania i obiadokolacje. Do posiłków podawana jest woda. Pierwszy posiłek: Śniadanie w dniu następnym. Ostatni posiłek: rano śniadanie w dniu wyjazdu

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena zawiera

Zakwaterowanie: 7 noclegów w Howard Hotel 3* , zlokalizowanym w miejscowości Sliema. W pobliżu znajdują się restauracje, sklepy, pizzerie i dyskoteki. Przestronne, klimatyzowane pokoje 2-4-osobowe z łazienkami, LCD TV, telefonem, suszarką. Hotel dysponuje resturacją. Wi-Fi i sejf dodatkowo płatne. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 50 EUR, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone szkody.Internetowy adres hotelu: żywienie: śniadania i obiadokolacje. Do posiłków podawana jest woda. Pierwszy posiłek: Śniadanie w dniu następnym. Ostatni posiłek: rano śniadanie w dniu wyjazdu.Transport: Przelot samolotem na trasie Warszawa – Malta - Warszawa, zgodnie z rozkładem lotów. Przelot będzie realizowany tanimi liniami lotniczymi - prawdopodobnie Wizzair (w cenie wyjazdu bagaż podręczny i rejestrowany do 20 kg. Rozmiary bagażu zgodne z wymogami lini lotniczych - www.wizzair.pl)Zbiórka na 2 godz. przed wylotem na lotnisku Warszawa Chopina przy stanowisku . Rodzice/opiekunowie zobowiązani są do odebrania dzieci z lotniska im. F. Chopina w Warszawie.Transfer busem z/na lotnisko na Malcie.Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.Opieka rezydenta w trakcie pobytu, realizacja programu.CENA NIE OBEJMUJE: dodatkowo płatnego programu fakultatywnego, dopłat do nadbagażu.

 

Cena nie zawiera

odatkowo płatnego programu fakultatywnego, dodatkowych posiłków nie ujętych w świadczeniach, dopłat do nadbagażu, transportu lokalnego, taksy klimatycznej (0,50 EUR - dla osób powyżej 18 lat).- świadczeń nie zawartych w ofercie

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.