w naszej ofercie: 14436 imprez, 8721 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Zimowisko narciarskie w Lipnie 2019
Wszystko o tej ofercie wie:

ZIMOWISKO NARCIARSKIE W LIPNIE 2019

Bardzo bogaty program! Skipass w cenie! Narty w Czechach

Wiek: od 8 do 14 lat
Wyżywienie: 3 x dziennie
Ocena oferty:
Kod oferty:
252857061
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

Zimowisko narciarskie (8-14 lat)

Przeżyjcie wspaniałą zimową przygodę jeżdżąc w malowniczo położonym ośrodku narciarskim w Czechach, na doskonale przygotowanych trasach.

Bardzo bogaty program!!! Skipass w cenie!!!

Zimowisko w Czechach w okolicach Lipna (Frymburk-Kovářov) organizowane jest dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. Każdy znajdzie tam dla siebie odpowiednie trasy i wyciągi. Lipno, Frymburk: miejscowości rekreacyjne położone w Czechach w paśmie Gór Szumawskich nad największym w Czechach zbiornikiem wodnym powstałym w wyniku spiętrzenia Wełtawy. Przepiękne krajobrazy, w pobliżu znakomicie przygotowane, różnorodne trasy, wyciągi dostosowane do potrzeb każdego. Odwiedzimy też czeskie miasto Krumlow - perłę południowych Czech -  wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

TERENY DO JAZDY: Lipno Ski Resort – 12 różnorodnych tras o łącznej długości 11790 m. Trzy wyciągi   krzesełkowe (czteroosobowe), które są w stanie przetransportować prawie 6 800 osób na godzinę oraz 4 wyciągi z pasem transportowym, mogące przetransportować prawie 4 800 osób na godzinę.   Skicross – oddzielna trasa o długości 800 m. Idealne warunki do nauki jazdy oraz doskonalenia umiejętności dla średnio zaawansowanych. https://www.lipno.info/en/lipno-ski-resort/ski-slopes.html.

 

PROGRAM:

Narty  – 6 dni jazdy. Szkolenie z instruktorami w grupach od 10 do 15 osób. Grupy podzielone są ze względu na stopień zaawansowania. Wszystkie zajęcia odbywają się pod stałą opieką instruktorów. Dodatkowo jeden wyjazd na jazdę wieczorną (18-21).

Wycieczka do Aquaparku w Lipnie.

Wycieczka do czeskiego Krumlowa - perły południowych Czech - wpisanego na  listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Wycieczka do wyjątkowej wieży widokowej wśród koron drzew: długość trasy 675  m, wysokość  wieży  40 m,  zjeżdżalnia o długości 52 metrów. Z wieży rozciągają się wspaniałe widoki na jezioro Lipno, góry Novohradské i szczyty austriackich Alp.  www.stezkakorunamistromu.cz

Zawody i certyfikaty – w ostatnim dniu obozu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ze stopniem zaawansowania w jeździe.

Poza tym w programie – konkursy, gry i zabawy, wycieczki piesze.

Uwaga: wyjazd na wieczorną jazdę przy minimum 15 chętnych osobach.

DODATKOWE INFORMACJE:
Bezpieczeństwo: w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa stosujemy zasadę: jeździmy tylko w kaskach.
Sprzęt: własny lub możliwość wypożyczenia na miejscu sprawdzonego sprzętu narciarskiego (narty, buty, kijki) renomowanych firm. Koszt wypożyczenia kompletu: około 1200 koron czeskich na 6 dni. Obowiązkowo każdy uczestnik musi posiadać własny dobrze dopasowany kask.
Uwagi: program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne, brak śniegu, itp.). W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania. Każdy uczestnik musi posiadać ważny paszport lub dowód osobisty oraz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

Pensjonat Kovářov

Pensjonat Kovářov w miejscowości Frymburk-Kovářov położony około 12 km od Lipna. Pensjonat, który zaskoczy Cię nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale także miłą i rodzinną atmosferą. Ładnie umeblowane pokoje  2, 3, 4, 5 osobowe, wszystkie z telewizorami, wc i natryskiem lub pokoje typu studio (łazienka na dwa pokoje). Na miejscu znajduje się własna restauracja oraz świetlica z piłkarzykami. W skład pensjonatu wchodzą dwa 1 piętrowe budynki. Bezprzewodowy dostęp do Internetu! http://www.penzionkovarov.cz/

Wyżywienie

3 x dziennie

3 posiłki dziennie: śniadanie (szwedzki stół – duży wybór jedzenia), prowiant na stok (kanapka lub słodka bułka, owoc lub batonik, sok w kartoniku), dwudaniowa obiadokolacja z deserem. Kuchnia regionalna, europejska. Świadczenia rozpoczynają się obiadem, a kończą śniadaniem + prowiant na drogę powrotną.

Cena zawiera

Zakwaterowanie: pokoje  2, 3, 4, 5 osobowe, wszystkie z telewizorami, wc i natryskiem lub pokoje typu studio (łazienka na dwa pokoje).

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie: śniadanie (szwedzki stół – duży wybór jedzenia), prowiant na stok (kanapka lub słodka bułka, owoc lub batonik, sok w kartoniku), dwudaniowa obiadokolacja z deserem. Kuchnia regionalna, europejska. Świadczenia rozpoczynają się obiadem, a kończą śniadaniem + prowiant na drogę powrotną.

Szkolenie: do 6 godzin dziennie pod okiem instruktorów, forma szkolenia dostosowana do poziomu zaawansowania grupy (od poziomu podstawowego – początkującego, przez średnio zaawansowany do zaawansowanego. O przydziale do grupy ostatecznie decyduje sprawdzian umiejętności przeprowadzany pierwszego dnia na stoku.

Kadra: kierownik zimowiska, wychowawcy, instruktorzy narciarstwa: 10-15 osób na instruktora. Instruktorzy posiadają także uprawnienia wychowawców kolonijnych.

Ubezpieczenie: od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW – 10 tys. złotych), Koszty Leczenia za granicą (KL – 10 tys. euro), Odpowiedzialność Cywilna (OC – 50 tys. złotych). Wszyscy uczestnicy zimowiska objęci są ubezpieczeniem pokrywającym koszty pomocy przez Górskie Pogotowie Ratunkowe oraz pomoc szpitalną.

Serwis: podstawowy serwis sprzętu narciarskiego (regulacja, kontrola stanu technicznego) wykonywany jest przez naszych doświadczonych instruktorów.

Karnety: cena zawiera karnet: na 6 dni jazdy, ważny na terenie całego kompleksu narciarskiego Lipno Ski Resort. Karnety te umożliwią jazdę po wszystkich trasach w tych ośrodkach i nie wymagają od uczestnika żadnych dodatkowych opłat. Dodatkowo jeden wyjazd na jazdę wieczorną (18-21).

Program: 6 dni jazdy. Szkolenie z instruktorami w grupach od 10 do 15 osób, wycieczki do Aquaparku,   Krumlowa, wieży widokowej.  Cena obejmuje wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.

Transport:  przejazd autokarem klasy LUX w obie strony w cenie imprezy z Łodzi, Katowic oraz z Warszawy. 

Cena nie zawiera

- świadczeń nie zawartych w ofercie

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.