w naszej ofercie: 8196 imprez, 8225 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
OBÓZ LET'S TALK PORONIN 2021
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ ŻEGLARSKI WĘGORZEWO 2021 – 14 DNI
Polecamy [10.12-18.12.2021]
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ GOKARTOWO-QUADOWY
Polecamy [10.12-18.12.2021]

WYCIECZKA RUMUNIA I MORZE CZARNE 2021
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA RUMUNIA I MORZE CZARNE 2021

Wycieczki Objazdowe 2021 do Rumunii, Zwiedzanie Rumunii 2021, Morze Czarne

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
253287722
oferta w pdf
WYCIECZKA RUMUNIA I MORZE CZARNE 2021
Wycieczki Objazdowe 2021 do Rumunii, Zwiedzanie Rumunii 2021, Morze Czarne
Dziesięciodniowa wycieczka objazdowa z możliwością wypoczynku do Rumunii. W programie m.in.: wizyta w Tokaju, zwiedzanie Klużu – mury obronne z Basztą Krawców, Rynek Węgierski, wizyta w Sighisoarze – miejsce urodzenia Drakuli, Wieża Zegarowa, pobyt w Sinai – zamek Peles, letnia rezydencja króla Rumunii Karola I, wypoczynek nad morzem, zwiedzanie Bukaresztu – Cerkiew Patriarchy, Pałac Parlamentu, wizyta w Muzeum Wsi im. Dimitrie Gusti, zwiedzanie Sibiu – Mały i Duży Rynek, Most Kłamców, krótka wizyta w Alba Iulii i Oradei. Wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji. W czasie trwania wycieczki pełna opieka Pilota i lokalnych Przewodników. Wycieczka odbywa się bez nocnych przejazdów. Na trasie nocleg tranzytowy.
Trasa zagraniczna:
ok. Miszkolc (1) – Cluj (Kluż) (1) – Sighisoara – Braszów (1) – Bran – Sinai/Zamek Peles – Konstanca/ok. Mamaii (3) – Delta Dunaju – Bukareszt (1) – Sibiu (1) – Alba Iulia – Oradea (1)
DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników i wyjazd w kierunku Węgier. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Miszkolc. Obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 850 km.
DZIEŃ 2:
Śniadanie. Przejazd przez węgierski region słynący z jedynych na świecie win tokajskich. Dla chętnych zwiedzanie piwniczki z winami oraz degustacja  win tokajskich (płatne dodatkowo). Czas wolny na zakupy okazów w butelkach jak również w formie rozlewnej jednego z najlepszych win świata Tokaj – „wina królów i króla win”. Wyjazd w kierunku Rumunii. Przyjazd do Cluj (Kluż) – rzymskie kolonie Marka Aureliusza (161 – 180 r.), a od 1860 r. stolica Transylwanii. Zwiedzanie pozostałości murów obronnych z Basztą Krawców, kościoła reformowanego, Rynku Węgierskiego z kościołem św. Michała, domu narodzin króla Macieja Korwina, Rynku Rumuńskiego z Operą i katedrą rumuńską. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 360 km.
DZIEŃ 3:
Śniadanie. Przejazd do Sighisoary – średniowieczne miasto, Wieża Zegarowa z ciekawym muzeum, kamienica, w której w 1431 r. urodził się Wład Palownik, czyli legendarny Drakula. Przejazd do Braszowa – zwiedzanie starego miasta, Plac Stafanui z miejskim ratuszem, gotycki Czarny Kościół, brama Schei. Przejazd do Bran. Zwiedzanie zamku – siedziby legendarnego Drakuli. Przejazd do hotelu, obiadokolacja. Nocleg. Trasa ok. 300 km.
DZIEŃ 4:
Śniadanie. Wyjazd do Sinai – to popularna miejscowość wypoczynkowa, perełka Karpat. Zwiedzanie słynnej letniej rezydencji króla Rumunii Karola I – Castelul Peleş – zamku Peles. Przejazd do Konstancy/Mamai. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja. Nocleg. Trasa ok. 400 km.
DZIEŃ 5:
Śniadanie. Dzień wolny na plażowanie lub dla chętnych przejazd na wycieczkę do Tulczy, nazywanej „bramą Delty Dunaju” (płatne dodatkowo). Można stąd rozpocząć zwiedzanie unikatowego przyrodniczego „raju”, jakim jest Delta Dunaju. Udajemy się na wycieczkę statkiem przez główny kanał Sulina. Płyniemy do Mili 36 i jeziora Nebun – jednego z obszarów objętych ochroną. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 6:
Śniadanie. Czas wolny na plaży. Obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 7:
Śniadanie. Przejazd do stolicy Rumunii. Zwiedzanie Bukaresztu – Cerkiew Patriarchy, siedziba Patriarchy Rumuńskiej Cerkwi Prawosławnej, Pałac Parlamentu, który jest drugim pod względem wielkości budynkiem na świecie. Następnie przejazd do Muzeum Wsi im. Dimitrie Gusti, gdzie można zobaczyć kolekcje budynków ze wszystkich regionów w Rumunii. Obiadokolacja. Przejazd do hotelu. Nocleg. Trasa ok. 250 km.
DZIEŃ 8:
Śniadanie. Przejazd do Sibiu. Po drodze zatrzymamy się w najstarszym klasztorze w Rumunii – w Monasterze Cozia. Dalszy przejazd doliną Aluty przez Przełom Czerwonej Wieży, który dawniej stanowił granicę miedzy Transylwanią a Wołoszczyzną. Po południu zwiedzamy Sibiu. Mały i Duży Rynek, Pałac Bruckenthal, most kłamców… to tylko wybrane zabytki, które tworzą niepowtarzalną atmosferę miasta. Zwiedzanie kościoła ewangelickiego. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg. Dla chętnych tradycyjna rumuńska kolacja (płatne dodatkowo). Trasa ok. 300 km.
DZIEŃ 9:
Śniadanie. Wyjazd w kierunku Węgier. Przyjazd do Alba Iulia (Karlsburg) – dawnej stolicy Siedmiogrodu. Zwiedzanie starówki i Cytadeli Alba Carolina – fortyfikacji z siedmioma bastionami i sześcioma bramami zaprojektowanej przez Giovaniego Viscontiego, katedra XI-XVII w. (grób Izabeli Jagiellonki). Zwiedzanie Oradei czyli Wielkiego Waradynu. To zapomniana perła austro-węgierskiej secesji. Nieznana turystom waradyńska starówka, gdzie został wspaniale zakonserwowany XIX wieczny szyk i atmosfera belle Epoque – to z jej powodu o mieście zwykło mówić się „Mały Paryż nad rzeką Keresz”. Zwiedzanie starówki, m.in. cerkiew z unikalnym mechanizmem zegarowym wskazującym fazy księżyca, największa katedra barokowa w Transylwanii, przed którą ustawiono pomnik św. Władysława z 1390 roku, forteca Nagyvarad (zewnątrz). Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 350 km.
DZIEŃ 10:
Śniadanie. Całodzienny przejazd w kierunku kraju. Powrót do niektórych miejscowości w godzinach porannych dnia następnego. Trasa ok. 1000 km.
Całość trasy: ok. 3900 km.
Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
CENA IMPREZY OBEJMUJE:
•    przejazd autokarem turystycznym (dvd, klimatyzacja, wc, barek) lub mniejszym autokarem turystycznym (dvd, klimatyzacja)
•    9 noclegów w hotelach**+/*** w pokojach 2-3-osobowych z łazienką
•    9 śniadań i 8 obiadokolacji
•    opiekę pilota
•    ubezpieczenie Signal Iduna (KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)
•    Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
DODATKOWO PŁATNE:
•    pakiet do realizacji programu 150 EUR płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, taksa klimatyczna, opłaty administracyjne, zestaw słuchawkowy Tour Guide)
•    tradycyjna rumuńska kolacja 25 EUR (fakultatywnie, wymagane minimum 15 osób)
•    zwiedzanie tokajskiej piwniczki z winami 15 EUR (fakultatywnie, wymagane minimum 15 osób)
•    wycieczka do „bram Delty Dunaju“ 50 EUR (fakultatywnie, wymagane minimum 20 osób)
DOPŁATY OPCJONALNE:
•    dopłata do pokoju 1-osobowego 900 zł
WAŻNE INFORMACJE:
1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 20 osobach zgłoszonych.
2. Wycieczka może zostać anulowana 20 dni przed rozpoczęciem z powodu nie osiągnięcia zakładanego minimum grupy.
3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie  standardowym turystycznym autokarem (wc, klimatyzacja, dvd, barek) lub mniejszym turystycznym autokarem (klimatyzacja, dvd).
4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w autokarze głównym.
5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus).
6. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
7. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota.
8. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób biuro ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
9. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych.
10. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu.
11. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-3-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego.
12. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji biuro zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne).
13. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.
14. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

WYCIECZKA RUMUNIA I MORZE CZARNE 2021
Wycieczki Objazdowe 2021 do Rumunii, Zwiedzanie Rumunii 2021, Morze Czarne


Dziesięciodniowa wycieczka objazdowa z możliwością wypoczynku do Rumunii. W programie m.in.: wizyta w Tokaju, zwiedzanie Klużu – mury obronne z Basztą Krawców, Rynek Węgierski, wizyta w Sighisoarze – miejsce urodzenia Drakuli, Wieża Zegarowa, pobyt w Sinai – zamek Peles, letnia rezydencja króla Rumunii Karola I, wypoczynek nad morzem, zwiedzanie Bukaresztu – Cerkiew Patriarchy, Pałac Parlamentu, wizyta w Muzeum Wsi im. Dimitrie Gusti, zwiedzanie Sibiu – Mały i Duży Rynek, Most Kłamców, krótka wizyta w Alba Iulii i Oradei. Wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji. W czasie trwania wycieczki pełna opieka Pilota i lokalnych Przewodników. Wycieczka odbywa się bez nocnych przejazdów. Na trasie nocleg tranzytowy.

Trasa zagraniczna:
ok. Miszkolc (1) – Cluj (Kluż) (1) – Sighisoara – Braszów (1) – Bran – Sinai/Zamek Peles – Konstanca/ok. Mamaii (3) – Delta Dunaju – Bukareszt (1) – Sibiu (1) – Alba Iulia – Oradea (1)

DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników i wyjazd w kierunku Węgier. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Miszkolc. Obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 850 km.

DZIEŃ 2:
Śniadanie. Przejazd przez węgierski region słynący z jedynych na świecie win tokajskich. Dla chętnych zwiedzanie piwniczki z winami oraz degustacja  win tokajskich (płatne dodatkowo). Czas wolny na zakupy okazów w butelkach jak również w formie rozlewnej jednego z najlepszych win świata Tokaj – „wina królów i króla win”. Wyjazd w kierunku Rumunii. Przyjazd do Cluj (Kluż) – rzymskie kolonie Marka Aureliusza (161 – 180 r.), a od 1860 r. stolica Transylwanii. Zwiedzanie pozostałości murów obronnych z Basztą Krawców, kościoła reformowanego, Rynku Węgierskiego z kościołem św. Michała, domu narodzin króla Macieja Korwina, Rynku Rumuńskiego z Operą i katedrą rumuńską. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 360 km.

DZIEŃ 3:
Śniadanie. Przejazd do Sighisoary – średniowieczne miasto, Wieża Zegarowa z ciekawym muzeum, kamienica, w której w 1431 r. urodził się Wład Palownik, czyli legendarny Drakula. Przejazd do Braszowa – zwiedzanie starego miasta, Plac Stafanui z miejskim ratuszem, gotycki Czarny Kościół, brama Schei. Przejazd do Bran. Zwiedzanie zamku – siedziby legendarnego Drakuli. Przejazd do hotelu, obiadokolacja. Nocleg. Trasa ok. 300 km.

DZIEŃ 4:
Śniadanie. Wyjazd do Sinai – to popularna miejscowość wypoczynkowa, perełka Karpat. Zwiedzanie słynnej letniej rezydencji króla Rumunii Karola I – Castelul Peleş – zamku Peles. Przejazd do Konstancy/Mamai. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja. Nocleg. Trasa ok. 400 km.

DZIEŃ 5:
Śniadanie. Dzień wolny na plażowanie lub dla chętnych przejazd na wycieczkę do Tulczy, nazywanej „bramą Delty Dunaju” (płatne dodatkowo). Można stąd rozpocząć zwiedzanie unikatowego przyrodniczego „raju”, jakim jest Delta Dunaju. Udajemy się na wycieczkę statkiem przez główny kanał Sulina. Płyniemy do Mili 36 i jeziora Nebun – jednego z obszarów objętych ochroną. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 6:
Śniadanie. Czas wolny na plaży. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 7:
Śniadanie. Przejazd do stolicy Rumunii. Zwiedzanie Bukaresztu – Cerkiew Patriarchy, siedziba Patriarchy Rumuńskiej Cerkwi Prawosławnej, Pałac Parlamentu, który jest drugim pod względem wielkości budynkiem na świecie. Następnie przejazd do Muzeum Wsi im. Dimitrie Gusti, gdzie można zobaczyć kolekcje budynków ze wszystkich regionów w Rumunii. Obiadokolacja. Przejazd do hotelu. Nocleg. Trasa ok. 250 km.

DZIEŃ 8:
Śniadanie. Przejazd do Sibiu. Po drodze zatrzymamy się w najstarszym klasztorze w Rumunii – w Monasterze Cozia. Dalszy przejazd doliną Aluty przez Przełom Czerwonej Wieży, który dawniej stanowił granicę miedzy Transylwanią a Wołoszczyzną. Po południu zwiedzamy Sibiu. Mały i Duży Rynek, Pałac Bruckenthal, most kłamców… to tylko wybrane zabytki, które tworzą niepowtarzalną atmosferę miasta. Zwiedzanie kościoła ewangelickiego. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg. Dla chętnych tradycyjna rumuńska kolacja (płatne dodatkowo). Trasa ok. 300 km.

DZIEŃ 9:
Śniadanie. Wyjazd w kierunku Węgier. Przyjazd do Alba Iulia (Karlsburg) – dawnej stolicy Siedmiogrodu. Zwiedzanie starówki i Cytadeli Alba Carolina – fortyfikacji z siedmioma bastionami i sześcioma bramami zaprojektowanej przez Giovaniego Viscontiego, katedra XI-XVII w. (grób Izabeli Jagiellonki). Zwiedzanie Oradei czyli Wielkiego Waradynu. To zapomniana perła austro-węgierskiej secesji. Nieznana turystom waradyńska starówka, gdzie został wspaniale zakonserwowany XIX wieczny szyk i atmosfera belle Epoque – to z jej powodu o mieście zwykło mówić się „Mały Paryż nad rzeką Keresz”. Zwiedzanie starówki, m.in. cerkiew z unikalnym mechanizmem zegarowym wskazującym fazy księżyca, największa katedra barokowa w Transylwanii, przed którą ustawiono pomnik św. Władysława z 1390 roku, forteca Nagyvarad (zewnątrz). Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 350 km.

DZIEŃ 10:
Śniadanie. Całodzienny przejazd w kierunku kraju. Powrót do niektórych miejscowości w godzinach porannych dnia następnego. Trasa ok. 1000 km.Całość trasy: ok. 3900 km.
Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

WAŻNE INFORMACJE:
1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 20 osobach zgłoszonych.
2. Wycieczka może zostać anulowana 20 dni przed rozpoczęciem z powodu nie osiągnięcia zakładanego minimum grupy.
3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie  standardowym turystycznym autokarem (wc, klimatyzacja, dvd, barek) lub mniejszym turystycznym autokarem (klimatyzacja, dvd).
4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w autokarze głównym.
5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus).
6. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
7. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota.
8. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób biuro ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
9. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych.
10. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu.
11. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-3-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego.
12. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji biuro zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne).
13. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.
14. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
11.07-20.07.2021 2699 PLN Sprawdź
08.08-17.08.2021 2699 PLN Sprawdź
01.10-10.10.2021 2699 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

Dopłata do pokoju 1-osobowego : Dopłata 900 PLN
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : Dopłata 4% od sumy
Ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej : Dopłata 2,5% od sumy
rozszerzone ubezpieczenie Koszty Leczenia zagranicą do 100.000 EUR : Dopłata 250 PLN
rozszerzone ubezpieczenie Koszty Leczenia zagranicą do 60.000 EUR : Dopłata 150 PLN
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie +CP : Dopłata 5% od sumy
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie +CP+COVID : Dopłata 7,5% od sumy
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystyczne+COVID : Dopłata 3,75% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP : Dopłata 8% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP+COVID : Dopłata 12% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej+COVID : Dopłata 6% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel star star

- 9 noclegów w hotelach**+/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

- 9 śniadań i 8 obiadokolacji

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Warszawa bez dopłaty
Łódź bez dopłaty
Piotrków Tryb. bez dopłaty
Częstochowa bez dopłaty
Katowice bez dopłaty
Gliwice bez dopłaty
Gdańsk Dopłata 150 PLN
Olsztyn Dopłata 190 PLN
Białystok Dopłata 150 PLN
Poznań Dopłata 150 PLN
Wrocław Dopłata 90 PLN
Rzeszów Dopłata 90 PLN
Tarnów Dopłata 90 PLN
Kraków Dopłata 60 PLN
Opole Dopłata 90 PLN
Transport z podanych miejscowości organizowany przy min: 6

Cena zawiera

•    przejazd autokarem turystycznym (dvd, klimatyzacja, wc, barek) lub mniejszym autokarem turystycznym (dvd, klimatyzacja)
•    9 noclegów w hotelach**+/*** w pokojach 2-3-osobowych z łazienką
•    9 śniadań i 8 obiadokolacji
•    opiekę pilota
•    ubezpieczenie Signal Iduna (KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)
•    Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

•    przejazd autokarem turystycznym (dvd, klimatyzacja, wc, barek) lub mniejszym autokarem turystycznym (dvd, klimatyzacja)
•    9 noclegów w hotelach**+/*** w pokojach 2-3-osobowych z łazienką
•    9 śniadań i 8 obiadokolacji
•    opiekę pilota
•    ubezpieczenie Signal Iduna (KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)
•    Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera

DODATKOWO PŁATNE:
•    pakiet do realizacji programu 150 EUR płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, taksa klimatyczna, opłaty administracyjne, zestaw słuchawkowy Tour Guide)
•    tradycyjna rumuńska kolacja 25 EUR (fakultatywnie, wymagane minimum 15 osób)
•    zwiedzanie tokajskiej piwniczki z winami 15 EUR (fakultatywnie, wymagane minimum 15 osób)
•    wycieczka do „bram Delty Dunaju“ 50 EUR (fakultatywnie, wymagane minimum 20 osób)
DOPŁATY OPCJONALNE:
•    dopłata do pokoju 1-osobowego 900 zł

DODATKOWO PŁATNE:
•    pakiet do realizacji programu 150 EUR płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, taksa klimatyczna, opłaty administracyjne, zestaw słuchawkowy Tour Guide)
•    tradycyjna rumuńska kolacja 25 EUR (fakultatywnie, wymagane minimum 15 osób)
•    zwiedzanie tokajskiej piwniczki z winami 15 EUR (fakultatywnie, wymagane minimum 15 osób)
•    wycieczka do „bram Delty Dunaju“ 50 EUR (fakultatywnie, wymagane minimum 20 osób)

DOPŁATY OPCJONALNE:
•    dopłata do pokoju 1-osobowego 900 zł

Galeria

comments powered by Disqus
Popularne
OBÓZ LET'S TALK PORONIN 2021
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ DANCE CAMP PORONIN 2021
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ ŻEGLARSKI WĘGORZEWO 2021 – 14 DNI
Polecamy [10.12-18.12.2021]
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII 2021 - HOTEL COLOSSEUM****
Polecamy [10.12-18.12.2021]
OBÓZ FILMOWY KINOMANIACY PORONIN 2021
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ GOKARTOWO-QUADOWY
Polecamy [10.12-18.12.2021]
OBÓZ WINDSURFINGOWY DŹWIRZYNO 2021
Polecamy [10.12-18.12.2021]
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.