w naszej ofercie: 10729 imprez, 7480 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
KOLONIA LETNIA GIRLS CAMP ŁEBA 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
KOLONIA LETNIA FULL TIME Z WYCIECZKAMI ŁEBA 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
KOLONIA LETNIA MORSKI MIXER ŁEBA 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
OBÓZ ŻEGLARSKO - PRZYGODOWY 2022
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2022]
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2022]

Wycieczka Królewska Dania i Południowa Szwecja 5 dni
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA KRÓLEWSKA DANIA I POŁUDNIOWA SZWECJA 5 DNI

Wycieczki objazdowe 2022, Szwecja, Południowa Dania

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
253327918
oferta w pdf
Wycieczka  Królewska Dania i Południowa Szwecja 6 dni
Wycieczki objazdowe 2022, Szwecja, Południowa Dania
ześciodniowa wycieczka objazdowa do Szwecji i Danii. W programie m.in.: zwiedzanie Kopenhagi – Zamek Christiansborg, Parlament, giełda Borsen oraz przejazd mostem Oresund. Zobaczymy również: Ystad, Malmo, Helsingor oraz Fredensborg. Wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji. W czasie trwania wycieczki pełna opieka Pilota i lokalnych Przewodników. Wycieczka odbywa się bez nocnych przejazdów. W cenie wycieczki pełne ubezpieczenie (w tym ubezpieczenie od następstw chorób przewlekłych gratis).
Trasa zagraniczna:
Niemcy (prom) – Gedser – Kopenhaga (4 noclegi) – Lund – Ystad – Ales Stenar – Foteviken – Malmö – Hillerod – Fredensborg – Helsingor – Roskilde – Gedser (prom) – Niemcy
DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników i przejazd zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do Niemiec. Zaokrętowanie na promie w Rostocku. Wypłynięcie promu do Gedser w Danii. Przejazd przez wyspę Falster. Dalsza podróż w okolice Kopenhagi. Zakwaterowanie do hotelu. Nocleg. Trasa ok. 1000 km.
DZIEŃ 2:
Śniadanie. Zwiedzanie stolicy Danii, m.in.: pomnik kopenhaskiej syrenki – Mała Syrenka, Kastellet (forteca bastionowa), Gefion – fontanna bogini rolnictwa, królewskie ogrody Amalienhaven oraz rezydencja królewska Amalienborg z uroczystą zmianą warty o godz. 12:00, Kościół Marmurowy,  zamek Rosenborg ze skarbcem królewskim, Okrągła Wieża, Katedra Marii Panny w Kopenhadze – katedra luterańska w Kopenhadze i najważniejszy kościół w Danii, słynny deptak Strøget, Teatr Królewski, przystań „marynarska” Nyhavn, Christiansborg (parlament), Kopenhaska Giełda – Børsen, Plac Ratuszowy i Ratusz. Czas wolny. Dla chętnych (płatne dodatkowo) kilka atrakcji do wyboru • zwiedzanie słynnego browaru Carlsberg połączone z degustacją • wycieczka do „Wolnego Miasta” Christiania – osobliwej dawnej „enklawy hippisów” oraz innych zwolenników „wyzwolonego życia” • rejs stateczkiem po nastrojowych kanałach stolicy Danii. Powrót do hotelu, nocleg. Trasa ok. 50 km.
DZIEŃ 3:
Śniadanie. Podróż do Szwecji spektakularnym 16 km mostem Øresund. Przejazd do Lund – zwiedzanie najstarszej w Skandynawii katedry romańskiej z XII w., Kulturen (dzielnica historyczna), Park Miejski, Uniwersytet, ruiny kościoła Drotten oraz Ogród Botaniczny. Dalsza podróż w kierunku Ystad. Spacer po mieście, m.in. Pilgrandhuset – najstarszy skandynawski dom szachulcowy, kościoły św. Piotra i Mariacki, ratusz, latarnia morska, teatr. Przejazd do Ales Stenar na krótką sesję zdjęciową w szwedzkim Stonehedge, gdzie znajduje się kamienny krąg sprzed 1500 lat. Następnie przejazd nabrzeżem do skansenu Foteviken z czasów wikingów. Wyjazd do Malmö. Zwiedzanie miasta - spacer po starówce, Malmöhus (zamek z zewnątrz), Slottsträdgården, Kungsparken (Park Królewski), Gamla Väster (zabytkowe kamienice), Södergatan (popularny deptak), Lilla Torg (Mały Rynek), Stortorget (główny plac), ratusz, kościół św. Piotra, Turning Torso („zakręcony wieżowiec”). Powrót do hotelu, nocleg. Trasa ok. 300 km.
DZIEŃ 4:
Śniadanie. Wyjazd na północ Danii. W drodze zwiedzanie  Frederiksborg Slot – najpotężniejszy zamek Danii zajmuje trzy wyspy położone na malowniczym sztucznym jeziorze. Zamkowe wieże, wieżyczki, szczyty i pokryte patyną, miedziane dachy górują nad miastem Hillerød. Dwie największe atrakcje to złocona Ridder Kapellet (Kaplica Koronacyjna), gdzie w ciągu ostatnich dwóch wieków – gdy zamek był siedzibą królewską – odbywały się koronacje monarchów, oraz potężna Riddersalen (Sala Rycerska) z pięknie  dekorowanym wysokim sklepieniem. Przejazd do Fredensborga – zwiedzanie (z zewnątrz) letniej rezydencji Królowej Małgorzaty II. Dalsza podróż do Helsingør. Spacer labiryntem uliczek w tym klimatycznym marynarskim mieście. Przejazd do Kronborga – Zamku Hamleta. Wały z armatami, oddzielające twierdzę od cieśniny są doskonałym miejscem na sesję zdjęciową – zamek, morze, w oddali po drugiej stronie cieśniny szwedzkie miasto Helsingborg. Dalsza podróż do Roskilde – wyjątkowej miejscowości położonej na południowym wybrzeżu fiordu Roskilde Fjord, 30 km od Kopenhagi. Położona na Zelandii dawna stolica Danii jest przepięknym miastem o bogatej historii. Zwiedzanie Muzeum Łodzi Wikingów. Powrót hotelu, nocleg. Trasa ok. 200 km.
DZIEŃ 5:
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd na wyspę Møn słynącej z bajecznie białych kredowych klifów (najwyższe wybrzeże klifowe nad Bałtykiem ciągnące się na długości 7 km i dochodzące do 128 m wysokości). Jeden z najpiękniejszych zakątków nad Morzem Bałtyckim – Møns Klint. Przejazd do bazy promowej i rejs do Niemiec. Wyjazd w kierunku kraju. Powrót do poszczególnych miejscowości w godzinach nocnych lub porannych dnia następnego. Trasa ok. 1200 km. Całość trasy: ok. 2800 km. Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
WAŻNE INFORMACJE:
1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 15 osobach zgłoszonych. 
2. Wycieczka może zostać anulowana 7 dni przed rozpoczęciem z powodu nieosiągnięcia zakładanego minimum grupy. 
3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie  standardowym turystycznym autokarem (wc, klimatyzacja, dvd, barek) lub mniejszym turystycznym autokarem (klimatyzacja, dvd) albo wygodnym busem (klimatyzacja, dvd). 
4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w autokarze głównym. 
5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus). 
6. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 
7. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota. 
8. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 
9. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych. 
10. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu. 
11. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-3-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego. 
12. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne). 
13. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. 
14. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

Wycieczka  Królewska Dania i Południowa Szwecja 5 dni
Wycieczki objazdowe 2022, Szwecja, Południowa Dania


Wycieczka objazdowa do Szwecji i Danii. W programie m.in.: zwiedzanie Kopenhagi – Zamek Christiansborg, Parlament, giełda Borsen oraz przejazd mostem Oresund. Zobaczymy również: Ystad, Malmo, Helsingor oraz Fredensborg. Wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji. W czasie trwania wycieczki pełna opieka Pilota i lokalnych Przewodników. Wycieczka odbywa się bez nocnych przejazdów. W cenie wycieczki pełne ubezpieczenie (w tym ubezpieczenie od następstw chorób przewlekłych gratis).

Trasa zagraniczna:
Niemcy (prom) – Gedser – Kopenhaga (4 noclegi) – Lund – Ystad – Ales Stenar – Foteviken – Malmö – Hillerod – Fredensborg – Helsingor – Roskilde – Gedser (prom) – Niemcy

DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników i przejazd zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do Niemiec. Zaokrętowanie na promie w Rostocku. Wypłynięcie promu do Gedser w Danii. Przejazd przez wyspę Falster. Dalsza podróż w okolice Kopenhagi. Zakwaterowanie do hotelu. Nocleg. Trasa ok. 1000 km.

DZIEŃ 2:
Śniadanie. Zwiedzanie stolicy Danii, m.in.: pomnik kopenhaskiej syrenki – Mała Syrenka, Kastellet (forteca bastionowa), Gefion – fontanna bogini rolnictwa, królewskie ogrody Amalienhaven oraz rezydencja królewska Amalienborg z uroczystą zmianą warty o godz. 12:00, Kościół Marmurowy,  zamek Rosenborg ze skarbcem królewskim, Okrągła Wieża, Katedra Marii Panny w Kopenhadze – katedra luterańska w Kopenhadze i najważniejszy kościół w Danii, słynny deptak Strøget, Teatr Królewski, przystań „marynarska” Nyhavn, Christiansborg (parlament), Kopenhaska Giełda – Børsen, Plac Ratuszowy i Ratusz. Czas wolny. Dla chętnych (płatne dodatkowo) kilka atrakcji do wyboru • zwiedzanie słynnego browaru Carlsberg połączone z degustacją • wycieczka do „Wolnego Miasta” Christiania – osobliwej dawnej „enklawy hippisów” oraz innych zwolenników „wyzwolonego życia” • rejs stateczkiem po nastrojowych kanałach stolicy Danii. Powrót do hotelu, nocleg. Trasa ok. 50 km.

DZIEŃ 3:
Śniadanie. Podróż do Szwecji spektakularnym 16 km mostem Øresund. Przejazd do Lund – zwiedzanie najstarszej w Skandynawii katedry romańskiej z XII w., Kulturen (dzielnica historyczna), Park Miejski, Uniwersytet, ruiny kościoła Drotten oraz Ogród Botaniczny. Dalsza podróż w kierunku Ystad. Spacer po mieście, m.in. Pilgrandhuset – najstarszy skandynawski dom szachulcowy, kościoły św. Piotra i Mariacki, ratusz, latarnia morska, teatr. Przejazd do Ales Stenar na krótką sesję zdjęciową w szwedzkim Stonehedge, gdzie znajduje się kamienny krąg sprzed 1500 lat. Następnie przejazd nabrzeżem do skansenu Foteviken z czasów wikingów. Wyjazd do Malmö. Zwiedzanie miasta - spacer po starówce, Malmöhus (zamek z zewnątrz), Slottsträdgården, Kungsparken (Park Królewski), Gamla Väster (zabytkowe kamienice), Södergatan (popularny deptak), Lilla Torg (Mały Rynek), Stortorget (główny plac), ratusz, kościół św. Piotra, Turning Torso („zakręcony wieżowiec”). Powrót do hotelu, nocleg. Trasa ok. 300 km.

DZIEŃ 4:
Śniadanie. Wyjazd na północ Danii. W drodze zwiedzanie  Frederiksborg Slot – najpotężniejszy zamek Danii zajmuje trzy wyspy położone na malowniczym sztucznym jeziorze. Zamkowe wieże, wieżyczki, szczyty i pokryte patyną, miedziane dachy górują nad miastem Hillerød. Dwie największe atrakcje to złocona Ridder Kapellet (Kaplica Koronacyjna), gdzie w ciągu ostatnich dwóch wieków – gdy zamek był siedzibą królewską – odbywały się koronacje monarchów, oraz potężna Riddersalen (Sala Rycerska) z pięknie  dekorowanym wysokim sklepieniem. Przejazd do Fredensborga – zwiedzanie (z zewnątrz) letniej rezydencji Królowej Małgorzaty II. Dalsza podróż do Helsingør. Spacer labiryntem uliczek w tym klimatycznym marynarskim mieście. Przejazd do Kronborga – Zamku Hamleta. Wały z armatami, oddzielające twierdzę od cieśniny są doskonałym miejscem na sesję zdjęciową – zamek, morze, w oddali po drugiej stronie cieśniny szwedzkie miasto Helsingborg. Dalsza podróż do Roskilde – wyjątkowej miejscowości położonej na południowym wybrzeżu fiordu Roskilde Fjord, 30 km od Kopenhagi. Położona na Zelandii dawna stolica Danii jest przepięknym miastem o bogatej historii. Zwiedzanie Muzeum Łodzi Wikingów. Powrót hotelu, nocleg. Trasa ok. 200 km.

DZIEŃ 5:
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd na wyspę Møn słynącej z bajecznie białych kredowych klifów (najwyższe wybrzeże klifowe nad Bałtykiem ciągnące się na długości 7 km i dochodzące do 128 m wysokości). Jeden z najpiękniejszych zakątków nad Morzem Bałtyckim – Møns Klint. Przejazd do bazy promowej i rejs do Niemiec. Wyjazd w kierunku kraju. Powrót do poszczególnych miejscowości w godzinach nocnych lub porannych dnia następnego. Trasa ok. 1200 km. Całość trasy: ok. 2800 km. Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

WAŻNE INFORMACJE:
1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 15 osobach zgłoszonych. 
2. Wycieczka może zostać anulowana 7 dni przed rozpoczęciem z powodu nieosiągnięcia zakładanego minimum grupy. 
3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie  standardowym turystycznym autokarem (wc, klimatyzacja, dvd, barek) lub mniejszym turystycznym autokarem (klimatyzacja, dvd) albo wygodnym busem (klimatyzacja, dvd). 
4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w autokarze głównym. 
5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus). 
6. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 
7. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota. 
8. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób biuro ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 
9. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych. 
10. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu. 
11. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-3-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego. 
12. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji biuro zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne). 
13. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. 
14. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
07.06-11.06.2022 2599 PLN Sprawdź
26.07-30.06.2022 2599 PLN Sprawdź
23.08-27.08.2022 2599 PLN Sprawdź
13.09-17.09.2022 2599 PLN Sprawdź
Liczba miejsc w promocji ograniczona. Wysokość zniżki zależy od kolejności zgłoszeń.
- Jeśli chcą Państwo poznać aktualną cenę promocyjną na tą wycieczkę prosimy o przesłanie zapytania poprzez zakładkę "Zadaj pytanie" podając wybrany termin.

Liczba miejsc w promocji ograniczona. Wysokość zniżki zależy od kolejności zgłoszeń.
- Jeśli chcą Państwo poznać aktualną cenę promocyjną na tą wycieczkę prosimy o przesłanie zapytania poprzez zakładkę "Zadaj pytanie" podając wybrany termin.

Zniżki i dopłaty

Dopłata do pokoju 1-osobowego : Dopłata 480 PLN
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : Dopłata 4% od sumy
Ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej : Dopłata 2,5% od sumy
rozszerzone ubezpieczenie Koszty Leczenia zagranicą do 100.000 EUR : Dopłata 250 PLN
rozszerzone ubezpieczenie Koszty Leczenia zagranicą do 60.000 EUR : Dopłata 150 PLN
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie +CP : Dopłata 5% od sumy
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie +CP+COVID : Dopłata 7% od sumy
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej+COVID : Dopłata 3% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP : Dopłata 8% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP+COVID : Dopłata 12% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej+COVID : Dopłata 5% od sumy
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny : Dopłata 10 PLN
Turystyczny Fundusz Pomocowy : Dopłata 10 PLN

Zakwaterowanie

Hotel

- 5 noclegów w hotelach**+/*** w pokojach 2-3-osobowych z łazienką

- 4 noclegów w hotelach**+/*** w pokojach 2-3-osobowych z łazienką

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

- 5 śniadań i 5 obiadokolacji

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Augustów Dopłata 150 PLN
Elbląg Dopłata 180 PLN
Ostróda Dopłata 180 PLN
Warszawa bez dopłaty
Łódź bez dopłaty
Konin bez dopłaty
Poznań bez dopłaty
Białystok Dopłata 150 PLN
Częstochowa Dopłata 120 PLN
Gdańsk Dopłata 180 PLN
Gliwice Dopłata 150 PLN
Katowice Dopłata 150 PLN
Koszalin Dopłata 160 PLN
Kraków Dopłata 150 PLN
Olsztyn Dopłata 180 PLN
Opole Dopłata 150 PLN
Rzeszów Dopłata 180 PLN
Słupsk Dopłata 160 PLN
Szczecin Dopłata 160 PLN
Tarnów Dopłata 160 PLN
Wrocław Dopłata 120 PLN

Cena zawiera

•    przejazd autokarem (dvd, klimatyzacja, wc, barek) lub wygodnym busem (dvd, klimatyzacja) 
•    4 noclegi w hotelu**/*** w pokojach 2-3-osobowych z łazienką 
•    4 śniadania 
•    opiekę pilota 
•    ubezpieczenie Signal Iduna (KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)

•    przejazd autokarem (dvd, klimatyzacja, wc, barek) lub wygodnym busem (dvd, klimatyzacja) 
•    4 noclegi w hotelu**/*** w pokojach 2-3-osobowych z łazienką 
•    4 śniadania 
•    opiekę pilota 
•    ubezpieczenie Signal Iduna (KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)

Cena nie zawiera

DODATKOWO PŁATNE:
•    pakiet do realizacji programu 200 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, opłaty klimatyczne, administracyjne i parkingowe, przejazd mostem Øresund, przeprawa promem Rostock – Gedser – Rostock, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki 
•    Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 zł 
•    Turystyczny Fundusz Pomocowy 10 zł
DOPŁATY OPCJONALNE:
•    dopłata do pokoju 1-osobowego 480 zł 
•     zwiedzanie i degustacja w browarze Carlsberg 18 EUR (wymagane minimum 10 osób) 
•    wycieczka do „Wolnego Miasta” Christiania 10 EUR (wymagane minimum 10 osób) 
•    rejs stateczkiem po kanałach Kopenhag: 15 EUR (wymagane minimum 10 osób)

DODATKOWO PŁATNE:
•    pakiet do realizacji programu 200 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, opłaty klimatyczne, administracyjne i parkingowe, przejazd mostem Øresund, przeprawa promem Rostock – Gedser – Rostock, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki 
•    Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 zł 
•    Turystyczny Fundusz Pomocowy 10 zł

DOPŁATY OPCJONALNE:
•    dopłata do pokoju 1-osobowego 480 zł 
•     zwiedzanie i degustacja w browarze Carlsberg 18 EUR (wymagane minimum 10 osób) 
•    wycieczka do „Wolnego Miasta” Christiania 10 EUR (wymagane minimum 10 osób) 
•    rejs stateczkiem po kanałach Kopenhag: 15 EUR (wymagane minimum 10 osób)

comments powered by Disqus
Popularne
KOLONIA LETNIA GIRLS CAMP ŁEBA 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
KOLONIA LETNIA MORSKI MIXER ŁEBA 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
OBÓZ ŻEGLARSKO - PRZYGODOWY 2022
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2022]
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2022]
OBÓZ ŻEGLARSKI WĘGORZEWO 2022 – 14 DNI
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.