w naszej ofercie: 11621 imprez, 1846 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Letni ELO BUŁGARIA 2022
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ LETNI ELO BUŁGARIA 2022

Obóz Letni ELO BUŁGARIA 2022, Obóz do Bułgarii do Złotych Piasków 2022, Obozy letnie 2022 w Bułgarii, Wakacje 2022 Bułgaria Złote Piaski, W programie wycieczka NESSEBAR + AQUAPARK NESSEBAR oraz do WARNY

Wiek: od 12 do 18 lat
Wyżywienie: All Inclusive (AL)
Ocena oferty:
Kod oferty:
253439456
oferta w pdf
Obóz Letni ELO BUŁGARIA 2021
Obóz Letni ELO BUŁGARIA 2021, Obóz do Bułgarii do Złotych Piasków 2021, Obozy letnie 2021 w Bułgarii, Wakacje 2021 Bułgaria Złote Piaski, W programie wycieczka NESSEBAR  + AQUAPARK NESSEBAR oraz do WARNY 
ZŁOTE PIASKI jest położona ok. 15 km od Warny. Złote Piaski to najpopularniejszy region turystyczny Bułgarii słynący z piaszczystych plaż uważanych za najpiękniejsze w Europie. Z pewnością młodych ludzi przyciąga tutaj panująca europejska atmosfera, niezapomniane zabawy w klubach, sklepiki i kramy z bułgarskimi różnościami, mnóstwo słońca oraz ciepłe morze. 
PROGRAM OBOZU:
1 dzień: 
Wyjazd autokaru według rozkładu  (wyjazd z Gdańska w godzinach wieczornych), przejazd przez Polskę.
2 dzień:
Przejazd przez Słowację, Węgry i Rumunię.
3 dzień: 
Przyjazd do Złotych Piasków w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie w hotelu, pierwsze świadczenie w Bułgarii – obiad.
4—10 dzień: 
Pobyt w Bułgarii. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, realizacja programu: 
- Całodzienna wycieczka do: NESSEBAR  + AQUAPARK NESSEBAR – odwiedzicie najpiękniejsze miasto w Bułgarii, które zostało wpisane na Listę Światowego  Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego UNESCO. Wypad zakończycie wizytą w największym Aquaparku na Bałkanach: zjeżdżalnie, kamikaze, tsunami, baseny z jacuzzi i surfing basen !!!
- wycieczka do WARNY – pospacerujecie po stolicy bułgarskiego wybrzeża, zrobicie zakupy. Miasto jest doskonałą odskocznią od siedzenia na plaży w Złotych Piaskach 
- CLUBBING SHOW - wyjścia do lokalnych dyskotek m.in. PAPAYA, PR. CLUB, BONKERS, ARROGANCE (za dodatkową opłatą, wejście dla osób pow. 16 roku życia).
- KEEP CALM & RELAX!  chillout na plaży, kąpiele w morzu, animacje przy basenie.
- SPEED DATING… czyli ile wiesz o swoich kumplach?
- FLUO NIGHT – body painting farbami fluo.
- ŚWIĘTO HOLI –  prawdziwe święto kolorów i radości połączone z wieczornym wyjściem na promenadę.
- SPEEDMINTON BULGARIAN OPEN – plażowe zawody w speedmintona to idealny sposób na solidną dawkę endorfin.
- BALCAN SELFIE PROJECT – zwariowany konkurs na najlepsze selfie w bałkańskich klimatach.
- SNAJPER - „Pif Paf” – dwa słowa i mistrzowska przebiegłość  - idealna gra towarzysko-strategiczna na podkręcenie klimatu.
- WATER WAR -  wodna bitwa na balony.
11 dzień: 
Śniadanie w godzinach wczesno porannych i wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną. 
12 dzień: 
Przejazd w stronę Polski. Dojazd do Gdańska w godzinach późno wieczornych/nocnych. 
Wycieczki i eventy fakultatywne (dla chętnych, płatne dodatkowo)*
- SKYFALL TARRACE BEACH – totalna jazda na krawędzi! Przed wami relaks w hollywoodzkim stylu! Nieograniczony widok na Morze Czarne przy basenie INFINITY-EDGE na dachu najwyższego hotelu w Złotych! Tego nie zapomnicie nigdy <3 Cena z zeszłego roku ok. 10 euro/os.
- MONASTYR AŁADŻA –  wycieczka piesza dla tych co nie potrafią usiedzieć na miejscu! To będzie mega sprawdzian Waszej kondycji w epickim stylu. Zobaczycie skalny klasztor z XIII w., w całości wykuty przez Mnichów siłą ich własnych rąk.  Cena z zeszłego roku ok. 2 euro/os.
- JEEP SAFARI – wyprawa wojennymi jeepami po Parku Narodowym Złote Piaski oraz innych miejscowościach dostarczy Wam niezwykłych wrażeń! Totalny off-road 4x4! Mega chillout w bałkańskim stylu. Sportowe animacje, nauka strzelania do celu i tradycyjna bułgarska szamka w doborowym towarzystwie. Cena z zeszłego roku ok. 30 euro/os.
- BAŁCZIK i PRZYLĄDEK KALIAKRA - przylądek Kaliakra nie jest dla ludzi o słabych nerwach! 70 – metrowe klify – a wy na samym szczycie. Totalna potęga przyrody! To nie wszystko. Przed Wami wycieczka do fantastycznej dżungli  - ogrodzu botanicznego rumuńskiej królowej Marii. To robi wrażenie. Do tego smaczne jedzonko. TOP 1 na liście fakultetów. Cena z zeszłego roku ok. 40 euro/os.
- WIOSKA BUŁGARSKA – Matka Natura to totalna wariatka! Zobaczycie fenomenalne kamienne figury, które zachowały się przez tysiące lat. Przed Wami przejażdżka łódką po fenomenalnym  Kamiennym Lesie. Poznacie też bułgarski FOLK próbując regionalnych pyszności i bawiąc się w tradycyjnym bałkańskim stylu. WIOSKA BUŁGARSKA to zdecydowany MUST HAVE! Cena z zeszłego roku ok. 40 euro/os.
- BAŁKAŃSKI WIECZÓR – bałkańska uczta w epickim wykonaniu! Lokalne napoje, pyszne jedzenie NO LIMIT! A do tego pokazy tańca Horo, muzyka i zabawa do późnego wieczora. Poznajcie bułgarską kulturę  w zupełnie innym klimacie. Cena z zeszłego roku ok. 40 euro/os.
*  Wycieczki fakultatywne realizowane przy minimum 20 chętnych
UWAGA: 
• obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty ważny jeszcze co najmniej przez 3 miesiące od daty powrotu z obozu.
• MAKSYMALNY BAGAŻ: Do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny. Bagaż zasadniczy nie może przekraczać wagi 20 kg oraz łącznych wymiarów 190 cm (wys. + szer. + dł.)
Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:
• ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 60 zł
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży stanowi odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora.
• ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) + 120 zł
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych stanowi odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora.
• ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 + 90 zł
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych stanowi odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora.
• ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 80 zł
UWAGA! Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 - stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, tylko i wyłącznie w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, lub współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną. Ubezpieczenie nie obejmuje kwarantanny oraz nadzoru epidemiologicznego!

Obóz Letni ELO BUŁGARIA 2022
Obóz Letni ELO BUŁGARIA 2022, Obóz do Bułgarii do Złotych Piasków 2022, Obozy letnie 2022 w Bułgarii, Wakacje 2022 Bułgaria Złote Piaski, W programie wycieczka NESSEBAR  + AQUAPARK NESSEBAR oraz do WARNY 

ZŁOTE PIASKI
jest położona ok. 15 km od Warny. Złote Piaski to najpopularniejszy region turystyczny Bułgarii słynący z piaszczystych plaż uważanych za najpiękniejsze w Europie. Z pewnością młodych ludzi przyciąga tutaj panująca europejska atmosfera, niezapomniane zabawy w klubach, sklepiki i kramy z bułgarskimi różnościami, mnóstwo słońca oraz ciepłe morze. 

PROGRAM OBOZU:

1 dzień

Wyjazd autokaru według rozkładu, przejazd przez Polskę.

2 dzień

Przejazd przez Słowację, Węgry i Rumunię.

3 dzień

Przyjazd do Złotych Piasków w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie w hotelu, pierwsze świadczenie w Bułgarii – obiad.

4—10 dzień

Pobyt w Bułgarii. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, realizacja programu: 

- Całodzienna wycieczka do: NESSEBAR  + AQUAPARK NESSEBAR: odwiedzicie najpiękniejsze miasto w Bułgarii, które zostało wpisane na Listę Światowego  Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego UNESCO. Wypad zakończycie wizytą w największym Aquaparku na Bałkanach: zjeżdżalnie, kamikaze, tsunami, baseny z jacuzzi i surfing basen !!!

- wycieczka do WARNY: pospacerujecie po stolicy bułgarskiego wybrzeża, zrobicie zakupy. Miasto jest doskonałą odskocznią od siedzenia na plaży w Złotych Piaskach 

- CLUBBING SHOW: wyjścia do lokalnych dyskotek m.in. PR. CLUB, ARROGANCE (za dodatkową opłatą, wejście dla osób pow. 16 roku życia).

- KEEP CALM & RELAX!  chillout na plaży, kąpiele w morzu, animacje przy basenie.

- SPEED DATING… czyli ile wiesz o swoich kumplach?

- FLUO NIGHT: body painting farbami fluo.

- ŚWIĘTO HOLI: prawdziwe święto kolorów i radości połączone z wieczornym wyjściem na promenadę.

- SPEEDMINTON BULGARIAN OPEN – plażowe zawody w speedmintona 

- AQUA ZUMBA: to totalny SZTOS! 

- BALCAN SELFIE PROJECT: zwariowany konkurs na najlepsze selfie w bałkańskich klimatach.

- WATERMELON CHELLANGE: mega zawody sportowe bez spinki i przeginki! 

- WATER WAR:  wodna bitwa na balony.

11 dzień

Śniadanie w godzinach wczesno porannych i wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną. 

12 dzień

Przejazd w stronę Polski. Dojazd do Gdańska w godzinach późno wieczornych/nocnych. 

Wycieczki i eventy fakultatywne (dla chętnych, płatne dodatkowo)*

MONASTYR AŁADŻA –  wycieczka piesza dla tych co nie potrafią usiedzieć na miejscu! To będzie mega sprawdzian Waszej kondycji w epickim stylu. Zobaczycie skalny klasztor z XIII w., w całości wykuty przez Mnichów siłą ich własnych rąk.  Cena z zeszłego roku ok. 5 euro/os.

JEEP SAFARI – wyprawa wojennymi jeepami po Parku Narodowym Złote Piaski oraz innych miejscowościach dostarczy Wam niezwykłych wrażeń! Totalny off-road 4x4! Mega chillout w bałkańskim stylu. Sportowe animacje, nauka strzelania do celu i tradycyjna bułgarska szamka w doborowym towarzystwie. Cena z zeszłego roku ok. 35 euro/os.

BAŁCZIK i PRZYLĄDEK KALIAKRA - przylądek Kaliakra nie jest dla ludzi o słabych nerwach! 70 – metrowe klify – a wy na samym szczycie. Totalna potęga przyrody! To nie wszystko. Przed Wami wycieczka do fantastycznej dżungli  - ogrodu botanicznego rumuńskiej królowej Marii. To robi wrażenie. Do tego smaczne jedzonko. TOP 1 na liście fakultetów. Cena z zeszłego roku ok. 40 euro/os.

WIOSKA BUŁGARSKA – Matka Natura to totalna wariatka! Zobaczycie fenomenalne kamienne figury, które zachowały się przez tysiące lat. Przed Wami przejażdżka łódką po fenomenalnym Kamiennym Lesie. Poznacie też bułgarski FOLK próbując regionalnych pyszności i bawiąc się w tradycyjnym bałkańskim stylu. WIOSKA BUŁGARSKA to zdecydowany MUST HAVE! Cena z zeszłego roku ok. 40 euro/os.

BAŁKAŃSKI WIECZÓR – bałkańska uczta w epickim wykonaniu! Lokalne napoje, pyszne jedzenie NO LIMIT! A do tego pokazy tańca Horo, muzyka i zabawa do późnego wieczora. Poznajcie bułgarską kulturę  w zupełnie innym klimacie. Cena z zeszłego roku ok. 40 euro/os.

 * Wycieczki fakultatywne realizowane przy minimum 20 chętnych. Cena wycieczki może ulec minimalnej zmianie z chwilą uaktualnienia cennika na okres wakacyjny 2022.

UWAGA: 

Uczestnik jest zobowiązany do posiadania ważnej legitymacji szkolnej oraz aktualnego paszportu lub dowodu osobistego ważnego min. pół roku od daty powrotu z imprezy.

MAKSYMALNY BAGAŻ: Do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny. Bagaż zasadniczy nie może przekraczać wagi 20 kg oraz łącznych wymiarów 190 cm (wys. + szer. + dł.)

Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników - 130 euro. 

Możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych na miejscu.

Podczas wyjazdu zalecamy posiadanie ważnej karty EKUZ.

UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników. Fotorelacja z kolonii będzie udostępniona drogą elektroniczną. 

W przypadku nagłego i niezależnego od Biura Turystycznego wzrostu cen za elementy składowe oferty np. paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. cena kolonii/obozu może ulec zmianie.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
12.08-22.08.2022 2049 PLN -

Uwaga!

Terminy imprezy dotyczą wyjazdu z Gdańska, termin wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy autokaru.

Zniżki i dopłaty

ubezpieczenie od chorób przewlekłych (CP) : Dopłata 100 PLN
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży : Dopłata 110 PLN
ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut : Dopłata 150 PLN
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 : Dopłata 160 PLN
Opłata za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny : Dopłata 10 PLN
Opłata za Turystyczny Fundusz Pomocowy : Dopłata 10 PLN
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę dla chorób przewlekłych (CP) : Dopłata 215 PLN

Zakwaterowanie

Hotel

NOWOCZESNY Hotel CARNIVAL*** (po generalnym remoncie w 2021 r.) położony jest w samym centrum Złotych Piasków, ok. 250 m od plaży. Zakwaterowanie
w pokojach 3 osobowych z klimatyzacją i balkonem, TV-kablową, lodówką i łazienką. Wszystkie pokoje są całkowicie odnowione. Hotel ma całodobową ochronę i jest ogrodzony. Jest to hotel stricte młodzieżowy.
NOWOCZESNY Hotel CARNIVAL*** (po generalnym remoncie w 2021 r.) położony jest w samym centrum Złotych Piasków, ok. 250 m od plaży. Zakwaterowaniew pokojach 3 osobowych z klimatyzacją i balkonem, TV-kablową, lodówką i łazienką. Wszystkie pokoje są całkowicie odnowione. Hotel ma całodobową ochronę i jest ogrodzony. Jest to hotel stricte młodzieżowy.

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: TRZY ODKRYTE BASENY, bezpłatne parasole i leżaki przy basenie, restauracja z tarasem, recepcja z możliwością wynajęcia sejfu, gabinet lekarski, Wi-Fi – bezpłatne w holu koło recepcji, lobby z grami internetowymi, Wi-Fi płatne w pokojach, amfiteatr, salka zajęciowa oraz duża profesjonalna sala animacyjna o wymiarach 120 m2. 

Wyżywienie

All Inclusive (AL)

w hotelu: All inclusive - śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu, lekka popołudniowa przekąska. Woda do picia przez cały dzień. Suchy prowiant na drogę powrotną.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

TRANSPORT: autokar  o podwyższonym standardzie, wyposażony w WC, DVD, barek, (przejazd przez Słowację, Węgry i Rumunię). Wyjazd z Gdańska w godzinach późno wieczornych.
UWAGA! Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie tj. autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką konwojenta, a także istnieje możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 5 osób) na 7 dni przed wyjazdem. Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem. Istnieje możliwość zorganizowania transportu dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce po uzgodnieniu z Biurem obsługi Klienta. 
Uwaga! Terminy imprezy dotyczą wyjazdu z Gdańska, termin wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy autokaru.

TRANSPORT: autokar o podwyższonym standardzie, wyposażony w WC, DVD, barek, (przejazd przez Słowację, Węgry i Rumunię). Dojazdy antenowe z innych miejsc w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy autokaru.

UWAGA! Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie tj. autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką konwojenta, a także istnieje możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 5 osób) na 7 dni przed wyjazdem. Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem. Istnieje możliwość zorganizowania transportu dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce po uzgodnieniu z Biurem obsługi Klienta. 

Uczestnik jest zobowiązany do posiadania ważnej legitymacji szkolnej oraz aktualnego paszportu lub dowodu osobistego ważnego min. pół roku od daty powrotu z imprezy.

Uwaga! Terminy imprezy dotyczą wyjazdu z Gdańska, termin wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy autokaru.

Miejscowość Cena
Białystok Dopłata 250 PLN
Bielsko Biała Dopłata 50 PLN
Bydgoszcz Dopłata 220 PLN
Częstochowa Dopłata 170 PLN
Gdańsk Dopłata 250 PLN
Katowice Dopłata 80 PLN
Kielce Dopłata 140 PLN
Kraków Dopłata 100 PLN
Lublin Dopłata 170 PLN
Łódź Dopłata 190 PLN
Olsztyn Dopłata 250 PLN
Piotrków Tryb. Dopłata 190 PLN
Poznań Dopłata 250 PLN
Radom Dopłata 140 PLN
Tczew Dopłata 250 PLN
Toruń Dopłata 220 PLN
Warszawa Dopłata 190 PLN
Wrocław Dopłata 170 PLN
Transport z podanych miejscowości organizowany przy min: 5

Cena zawiera

-zakwaterowanie – 7 lub 8 noclegów (w zależności od wybranego terminu)

-wycieczkę do Starego Nessebaru

-wyżywienie wg opisu programu

-rezydenta na miejscu w Bułgarii

-opiekę kadry pedagogicznej

-ratownika

-transport poza Polską do/z Bułgarii

-program obozu młodzieżowego

-ubezpieczenie KL

-NNW + bagaż

-podatek VAT.

Cena nie zawiera

- kaucji zwrotnej płatnej na miejscu 10 euro/os., 
- taksy klimatycznej 10 euro,  
- obowiązkowej opłaty łącznej za: bilety wstępów do zwiedzanych obiektów w tym Aquaparku Paradise Nessebar  (ok. 25 euro), 
- opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10zł , 
- opłaty za Turystyczny Fundusz Pomocowy 10zł, transportu*
- dopłat do miejsc wsiadania (obowiązkowo)

-kaucji zwrotnej płatnej na miejscu 20 euro/os.

-opłaty klimatyczno-administracyjnej 15 euro

-obowiązkowej opłaty łącznej za: bilety wstępów do zwiedzanych obiektów w tym Aquaparku Paradise Nessebar  (ok. 35 euro)

-opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10zł

-opłaty za Turystyczny Fundusz Pomocowy 10zł

-transportu*

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.