w naszej ofercie: 15559 imprez, 8982 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Ecotravel - Kolonie Letnie - Wisła
Wszystko o tej ofercie wie:

KOLONIE LETNIE

Wisła

Wiek: od 6 do 13 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
263099012
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
DZIEŃ PIERWSZY
Jestem samodzielny– wdrożenie uczestników do podejmowania samodzielnych kroków , zapoznanie z obiektem i terenem, poznanie kolegów i koleżanek , zabawy integracyjne.
DZIEŃ DRUGI
Jestem artystą – warsztaty plastyczne /rysowanie, wycinanie, klejenie, dostosowane do predyspozycji dzieci - każdy odnosi sukces/, pejzaż górski rysowany na rzecznych kamieniach, nauka tańca, pokaz talentów, wernisaż prac dyskoteka
DZIEŃ TRZECI
Zdobywcy „Złotych butów” – wycieczka piesza Pętlą Cieńkowską, podziwianie krajobrazu, składanie próśb i życzeń do „Magicznego drzewa”, Quiz turysty, gry i zabawy, podchody, spacer – Skocznia im. Adama Małysza
DZIEŃ CZWARTY
Przyjaciel zwierząt – wielbiciel przyrody – wycieczka „Bajeczną ciufcią” do Leśnego Parku Niespodzianek, zabawy, zagadki, pokazy. Spacer po Ustroniu.
DZIEŃ PIĄTY
Po góralsku – łamańce językowe – nauka śmiesznych wierszyków, inscenizacje, konkurs „jednego aktora”, warsztaty folklorystyczne, nauka piosenek biesiadnych i tańca góralskiego, ognisko z pieczeniem kiełbasek, układanki i rymowanki – quiz.
DZIEŃ SZÓSTY
Jestem mistrzem – olimpiada sportowa, podsumowanie konkursów, wręczenie dyplomów, nagrody dla „samodzielnych dzieciaków” /wszyscy uczestnicy/
DZIEŃ SIÓDMY
Wracamy do domu – wykwaterowanie, ostatni spacer po okolicy, ciepły posiłek, wyjazd.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

1 * Ubezpieczenie wszystkich Podróżnych od rezygnacji z imprezy turyst. wg OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (kod RG) : Dopłata 3%

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy

Pensjonat ”OGRODZISKO” – położony nad potokiem Malinka, na malowniczym stoku Cieńkowa. Uczestnicy zakwaterowani są w pokojach 2, 3, 4 osobowych z łazienką. Do dyspozycji uczestników - sala wielofunkcyjna, tenis stołowy, plac zabaw dla dzieci, zadaszone miejsce na ognisko.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

Cena zawiera

- transport do/z ośrodka autokarem turystycznym,
- zakwaterowanie - 6 noclegów,
- wyżywienie – 3 posiłki dziennie + podwieczorek,
- opiekę wychowawców, miejscową opiekę medyczną (na telefon),
- ubezpieczenie NNW na 5 000 PLN,
- wycieczki wg programu,
- bilety wstępu do Leśnego Parku Niespodzianek.

Cena nie zawiera

- świadczeń nie wymienionych w ofercie

moja pierwsza kolonia - wisła

WISŁA MALINKA położona 7 km od centrum Wisły w spokojnej części miejscowości. Doskonała baza wypadowa w Beskid Śląski, na trasie przy Pętli Beskidzkiej. Swą popularność niewątpliwie zawdzięcza mistrzowi świata w skokach narciarskich – Adamowi Małyszowi. Wisła jest gospodarzem licznych imprez, m.in. Tygodnia Kultury Beskidzkiej oraz wielu zawodów sportowych. Podczas pobytu w Wiśle warto zobaczyć Karczmę z XVIII wieku, która obecnie pełni rolę muzeum, klasycystyczny Kościół Ewangelicki z XIX wieku oraz Zameczek Prezydencki na Zadnim Groniu z 1930 r.

wyżywienie

3 posiłki dziennie - śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane. Świadczenie zaczyna się obiadem; w ostatnim dniu śniadanie + gorący posiłek przed wyjazdem + woda na drogę powrotną.

ramowy program

Dzień 1
Wyjazd autokarem; przejazd do hotelu OGRODZISKO, obiad, zakwaterowanie, kolacja.
Dzień 2 – 6
Realizacja programu m.in. wizyta w Leśnym Parku Niespodzianek w Ustroniu. Ten niekonwencjonalny ogród zoologiczny, który zaskakuje swą formą, pozwala na obcowanie z naturą, dziką przyrodą, rozrywką i edukacją w naturalnych warunkach starodrzewia bukowego. Jedną z ciekawszych atrakcji parku są muflony i daniele, które swobodnie przemieszczają się wśród zwiedzających i które to można karmić z ręki. W zagrodach zobaczymy: żubry, jelenie szlachetne, sarny, dziki, żbiki czy jenoty. Bezsprzecznie największymi atrakcjami parku są sokolarnia i sowiarnia; specer na Cieńków do „Magicznego drzewa“ na jeden z wiślańskich grzbietów górskich skąd roztaczają się wspaniałe widoki na masyw Baraniej Góry, dolinę Wisły Malinki i Czarnego, zamek Prezydencki i Jezioro Czerniańskie; przejażdżka „BAJECZNĄ CIUCHCIĄ”; spacer do skoczni narciarskiej – imienia Adama Małysza, gry i zabawy – zajęcia terenowe, biegi terenowe, rozgrywki sportowe, olimpiada kolonijna, konkursy z nagrodami; gry i zabawy świetlicowe – kalambury, warcaby, statki, kraje i miasta, wieczór filmowy; ognisko z pieczeniem kiełbasek; dyskoteka - na terenie ośrodka.
Dzień 7
Wykwaterowanie po śniadaniu czas wolny, gorący posiłek. Wyjazd w drogę powrotną.

ponadto

Konkurs wiedzy o baśniach i bajkach, wieczory z baśniami, wieczór filmowy spacery po okolicy, zabawy sportowe, zabawy integracyjne na co dzień, kąpiele słoneczne, zabawy w rzece, gry planszowe,

wiek

7-12 lat

uwagi

- Każdy uczestnik musi dostarczyć w oryginale wypełnioną kartę kwalifikacyjną do biura na min. 2 tygodnie przed wyjazdem. Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz. Kartę można pobrać ze strony znajdą Państwo szczegółowe informacje i porady dotyczące wyjazdów na kolonie, obozy i zimowiska (formalności, listy bagażu, ważne informacje dotyczące transportu, zakwaterowania, kadry, zgłoszeń do kuratorium itp.).

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.