w naszej ofercie: 8665 imprez, 6145 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Akademia Ciekawskich Urwisów na Kaszubach Kolano 2023
Wszystko o tej ofercie wie:

AKADEMIA CIEKAWSKICH URWISÓW NA KASZUBACH KOLANO 2023

Akademia Ciekawskich Urwisów na Kaszubach Kolano 2023, Kolonie i obozy 2023 w Polsce, Kolonie letnie na Kaszubach 2023, Centrum Eksperyment w Gdyni, Kreatywne myślenie, Sztuka iluzji

Wiek: od 7 do 12 lat
Wyżywienie: cztery posiłki dziennie (4P)
Ocena oferty:
Kod oferty:
265871566
oferta w pdf
AKADEMIA CIEKAWSKICH URWISÓW NA KASZUBACH KOLANO 2020
Akademia Ciekawskich Urwisów na Kaszubach Kolano 2020, Kolonie i obozy 2020 w Polsce, Kolonie letnie na Kaszubach 2020, Centrum Eksperyment w Gdyni, Kreatywne myślenie, Sztuka iluzji
Akademia Ciekawskich Urwisów to propozycja dla dzieci lubiących eksperymentować, badać, budować i zgłębiać tajemnice otaczającego nas świata. Specjalnie dla nich stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, gdzie będą miały okazję przekonać się na własne oczy, jak to wszystko działa. Podczas specjalnych zajęć dowiedzą się, jakie prawa zachodzą w przyrodzie, będą mogły wziąć udział w ekscytujących eksperymentach, zbudować wiele ciekawych konstrukcji i po prostu dobrze się bawić.
Zajęcia będą prowadzone nie tylko w terenie, ale i w naszym obozowym laboratorium, gdzie znajdziecie niesamowite sprzęty: wyjątkowy teleskop, mikroskopy...
Nauka to świetna przygoda! Zaangażujemy wszystkie Wasze zmysły, pobudzimy ciekawość świata, wspólnie pochylimy się nad małą mrówką, aby potem sięgnąć gwiazd!
Program
Kto pyta – nie błądzi! 
Ciekawostki i zagadki będą nieodłączną częścią naszych zajęć. Jak działa zegar atomowy? Czy masło orzechowe jest zdrowe? Jak mydło zabija zarazki? Jak napisać „zero” po rzymsku? Czy ryby śpią? Jak wyglądają wirusy? Dlaczego się wstydzimy? Na te i na wiele innych pytań postaramy się wspólnie znaleźć odpowiedź!
Centrum Eksperyment w Gdyni. 
Wybierzemy się do jednego z pierwszych centrów nauki w Polsce. To wielka doświadczalna pracownia, gdzie na własną rękę będziemy mogli przeprowadzić eksperymenty. Stanowiska są zaprojektowane w sposób interaktywny, co zachęca do samodzielnych badań zjawisk z różnych dziedzin nauki. Całodzienna wycieczka autokarowa. Wystawa główna podzielona jest na 4 strefy tematyczne:
Hydroświat – tajemnice wodnego świata – będziecie budować tamy, zapory i chlapać się do woli.
Drzewo życia – przyroda wokół nas – podpatrzymy z bliska zachowania zwierząt, a nawet zobaczymy świat ich oczami; poczujemy na własnej skórze trzęsienie ziemi!
Niewidoczne siły – zagadki dotyczące ciśnienia, magnetyzmu czy fal dźwiękowych.
Akcja-Człowiek – wyprawa w głąb ludzkiego ciała – przeprowadzimy wirtualną operację i przekonamy się, jak będziemy wyglądać w wieku 80 lat!
Dom w lesie. 
Pokażemy Ci, jak wybudować szałas w lesie chroniący przed deszczem i zimnem. Dowiesz się także, jak zdobyć pożywienie i zabezpieczyć je przed zwierzętami oraz jak rozpalić ognisko. Te umiejętności mogą się przydać nie tylko podczas wypadów letnich, ale i w bardziej ekstremalnych warunkach.
Kreatywne myślenie. 
Okazuje się, że najwspanialsze rozwiązania znajdują się w naszych głowach! Na specjalnych zajęciach z kreatywnego myślenia odkryjemy, że nie ma sytuacji bez wyjścia i że na wiele rzeczy można spojrzeć w nieoczekiwany sposób. Wspólnie zaprojektujemy i wykonamy nasze własne wynalazki.
Laboratorium. 
W naszym fantastycznym laboratorium, na specjalnych eksperymentalnych zajęciach zobaczymy, jak samodzielnie zrobić wulkan i rakietę balonową, jak powstają bańki mydlane, co to jest wodny kompas, z czego można zrobić niewidzialny atrament i wiele innych.
Sztuka iluzji. 
Dowiemy się, w jaki sposób ulegamy złudzeniom optycznym, co to jest fatamorgana i o co tak naprawdę chodzi w obrazach 3D. Wspólnie odkryjemy, jak działa kalejdoskop i stworzymy kamerę otworkową.
Astronomia. 
Na kosmicznych zajęciach poznamy układ gwiazd, dowiemy się, co to są mgławice, jak oblicza się lata świetlne i co to jest galaktyka. Wybierzemy się na nocne obserwacje nieba i stworzymy własną mapę Wszechświata. A może i odkryjemy zupełnie nową gwiazdę?
Botanika. 
Zaopatrzeni w szkła powiększające wybierzemy się na spacer po okolicy i spróbujemy wytropić ciekawe gatunki roślin. Wybrane okazy przyniesiemy do naszego centrum badawczego i poznamy ich budowę pod mikroskopem. Stworzymy również własny klaser roślin, aby mieć je zawsze pod ręką.
Ekologia. 
Cywilizacja stworzyła wiele zagrożeń dla natury. Wspólnie zastanówmy się, jak można ograniczyć zatrucie środowiska i oszczędzać źródła energii nieodnawialnej. Spróbujemy także zbudować własną małą elektrownię wiatrową, aby poznać możliwości energii odnawialnej.
Fizyka śpiewa. 
W jaki sposób ciśnienie wpływa na dźwięk, co ma wspólnego dźwięk z barwą, do czego służy pudło rezonansowe? Wykorzystując proste prawa fizyki stworzymy nietypowe instrumenty muzyczne i zagramy wieczorny koncert.
Tajemnicze jezioro. 
Podczas tych zajęć Uczestnicy nauczą się badać czystość Jeziora Ostrzyckiego. Na podstawie prostych pomiarów i obserwacji zbadają temperaturę, pH i ilość tlenu w wodzie. Spróbują określić główne gatunki ryb występujące w polskich jeziorach. Zebrane próbki i informacje wspólnie przeanalizują w dobranych uprzednio zespołach.
Latawce, dmuchawce, wiatr. 
Kilka deseczek, kawałek materiału i sznurek – z tych elementów powstaną piękne, kolorowe latawce. Oczywiście każdy będzie mógł pomalować swój latawiec w ulubiony wzór.
Kąpiele i zabawa w wodzie. 
Piłka wodna i doskonalenie umiejętności pływania to tylko niektóre z propozycji. Mieszkamy nad samym jeziorem, więc jak tylko pogoda dopisze będziemy korzystać z uroków lata i rozkoszować się wodą i słońcem. Zajęcia odbywają się oczywiście pod opieką kadry i ratowników WOPR.
Turystyka górska na Kaszubach. 
Znajdziemy również chwilę, by zdobyć najwyższy szczyt Wzgórz Szymbarskich. Czeka nas piesza wycieczka oznakowanymi szlakami na Wieżycę, która wznosi się blisko 330 m n.p.m. Na szczycie wzniesienia znajduje się wieża widokowa, z której roztacza się przepiękny widok na Kaszuby.
Między nami ALPAKAMI. 
Wybierzemy się na uroczą wizytę do Przystanku Drzewina, gdzie czekać będą na nas przesympatyczne alpaki. Posłuchamy o ich hodowli, zwyczajach, pochodzeniu, będziemy brać udział w karmieniu i krótkim spacerze. Dowiemy się też o dobroczynnej mocy alpakoterapii.
Tarzan Park – zabawa na wysokości! 
Odpoczywając od wodnych zabaw będziemy pokonywali mosty linowe, ćwiczyli wychodzenie po drabince alpinistycznej i zjazdy na linie. Most birmański, skok Tarzana, pal buszmena czy belki z frędzlami to tylko niektóre atrakcje, jakie przygotował dla nas Tarzan Park w Szymbarku. Wysoko pomiędzy drzewami czekać będzie na nas duża dawka adrenaliny. Trzeba będzie przełamać lęki i sprostać wyzwaniu. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez uprawnionych instruktorów, a sprzęt posiada wszelkie wymagane atesty bezpieczeństwa.
Ponadto w programie:
- dyskoteka przebierana z motywem przewodnim
- muzyczne ognisko z pieczeniem kiełbasek
- zajęcia ogólnosportowe
- gry terenowe
- wieczorne seanse filmowe
Gorąco zapraszamy do udziału w naszej akcji proekologicznej PRZY OKAZJI POMAGAM. 
Chcemy, abyś wiedział, że od najmłodszych lat masz wpływ na to, jak będzie wyglądała nasza planeta w przyszłości. Wspólnymi siłami - zaczynając od najprostszych kroków - PRZY OKAZJI przeróżnych obozowych zajęć i wycieczek zadbamy o to, żeby nasze piękne lasy, plaże, jeziora i góry były czyste - wolne od plastiku, butelek... po prostu śmieci.  
Ale to nie wszystko! Biorąc aktywny udział w działaniach na obozie będziesz miał możliwość wybrać akcję charytatywną, którą wesprze finansowo Organizator! Przy okazji więc pomożesz dwa razy!
 Oczywiście udział w akcji jest dobrowolny.  
Więcej o szczegółach dowiesz się na obozie.
Co zabrać?
- ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
- śpiwór, karimatę, mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę
- strój kąpielowy/kąpielówki, klapki, krem z filtrem UV, ręcznik, okulary przeciwsłoneczne, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę)
- przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne
- kompas, latarkę z zapasem baterii
- własny bidon na wodę

Akademia Ciekawskich Urwisów na Kaszubach Kolano 2023

Akademia Ciekawskich Urwisów na Kaszubach Kolano 2023, Kolonie i obozy 2023 w Polsce, Kolonie letnie na Kaszubach 2023, Centrum Eksperyment w Gdyni, Kreatywne myślenie, Sztuka iluzji

Laboratorium fizyczno-chemiczne we własnej kuchni? Inżyneria z makaronu, chemia molekularna z przypraw i zaawansowana botanika w słoiku po ogórkach? Wszystko jest możliwe! Z nami przekonasz się, że nauka to świetna przygoda. Zaangażujemy wszystkie Wasze zmysły i rozbudzimy ciekawość. Propozycja dla dzieci lubiących eksperymentować, badać, budować i zgłębiać tajemnice otaczającego nas świata. A to wszystko w samym sercu Kaszub, w przytulnym ośrodku przeznaczonym wyłącznie dla naszej grupy, nad samym jeziorem Ostrzyckim. Ogromny teren, bezpośrednie towarzystwo zwierząt gospodarczych i stadnina koni - trudno wymarzyć sobie lepsze otoczenie do wakacyjnych przygód dla naszych ciekawskich urwisów

Program

Naszym celem jest nauka poprzez zabawę i zaproszenie dzieci do udziału we wspólnych doświadczeniach i kontrolowanych eksperymentach. Zajęcia będą prowadzone nie tylko w terenie, ale i w naszym obozowym laboratorium, gdzie do odkryć posłużą nam zarówno proste materiały, jak i przeróżne sprzęty i urządzenia.

Strefa Ciekawskiego Urwisa

 • Kreatywny inżynier. Nie ma sytuacji bez wyjścia, a na wiele rzeczy można spojrzeć w nieoczekiwany sposób. Wspólnie wymyślimy i wykonamy nasze własne wynalazki. 
 • Bridge Construction. Zaprojektujemy i zbudujemy własne mosty, a następnie poddamy je rozmaitym testom wytrzymałościowym.
 • Mąka- królowa domowych eksperymentów, którą każdy z nas ma ją w domu, ale czy każdy próbował otrzymać ją sam? Mąka ziemniaczana, pszenna i kukurydziana, czym się różnią? Spędzimy wspólnie czas przy zabawie cieczą nienewtonowska, którą przygotujemy z uzyskanej z ziemniaków skrobi. 
 • Laboratorium. W laboratorium, podczas naszych eksperymentów, zobaczymy, jak samodzielnie zrobić wulkan, rakietę, burzę w słoiku i sztuczny śnieg. Poznamy zasady bezpieczeństwa w laboratorium.
 • Chemiczne kryształy. Każdy urwis marzy o stworzeniu kolorowych kryształów, dzieło każdego będzie miało niesamowity kolor i kształt. 
 • Mieszanina czy roztwór? Czym się różnią i jak wyglądają? Co się rozpuszcza w wodzie, co się z nią miesza? To będą zajęcia z szalonymi miksturami! Spróbujemy jak prawdziwi naukowcy opisać ich wygląd, właściwości i zbadać pH. Nie wiesz czym jest skala pH? Dowiesz się podczas tych zajęć.
 • Magnetyzm. Jak wygląda i działa magnes? Czy możemy zobaczyć jego działanie? Czy szkło lub drewno powstrzymuje działanie magnesu? Które przedmioty życia codziennego mają właściwości magnetyczne? Czy da się zobaczyć pole magnetyczne? Czy magnesy potrafią lewitować?
 • Sekrety wody. Tajemnica napięcia powierzchniowego i baniek mydlanych zostanie rozwiązana. Stworzymy domowymi sposobami kilka płynów do baniek i doświadczalnie przez zabawę sprawdzimy który jest najlepszy.  
 • Latawce, dmuchawce, wiatr. Kilka deseczek, kawałek materiału i sznurek – z tych elementów powstaną piękne, kolorowe latawce. Przy zabawie nimi przyjrzymy się bliżej powietrzu. Co w nim jest? Do czego potrzebne są jego składniki? 
 • Anatomia bez tajemnic. Poznamy wiele ciekawostek na temat ludzkiego ciała pomoże nam w tym anatomiczny model składający się z aż 40 części.
 • Sztuka iluzji. Wspólnie odkryjemy o co chodzi w obrazach 3D, co to są złudzenia optyczne, jak działa kalejdoskop i stworzymy kamerę otworkową.
 • Astronomia. Na nocnej obserwacji nieba poznamy konstelacje gwiazd, dowiemy się, co to są mgławice i droga mlecza, jak oblicza się lata świetlne i co to jest galaktyka oraz jak działa teleskop.
 • Botanika. Zaopatrzeni w szkła powiększające wybierzemy się na spacer po okolicy i spróbujemy wytropić ciekawe gatunki roślin- które po powrocie obejrzymy pod mikroskopem. Stworzymy również własny klaser roślin. Przygotowujemy własną miniszklarnię i poznamy zasadę jej działania.
 • Ekologia. Spróbujemy zbudować własną małą elektrownię wiatrową, aby poznać możliwości energii odnawialnej. Stworzymy też własne projekty z recyklingu. Dowiemy się czym jest efekt cieplarniany? 
 • Meteorologia. Korzystając z naszej obozowej stacji meteorologicznej sprawdzimy jakimi parametrami posługują się na co dzień meteorolodzy. Będziemy tworzyć prawdziwe dzienniki naukowe, z regularnymi pomiarami, przygotujemy wykresy, zbadamy zależności między parametrami. Przygotujemy obozowe sprawozdanie z naszymi obserwacjami i  wnioskami.
 • Dom w lesie. Pokażemy, jak wybudować szałas, czym uszczelnić jego dach i zabezpieczyć przed wilgocią oraz wiatrem. Przy okazji zapoznamy się z budową gleby oraz nazwiemy warstwy lasu.
 • Na tropie. Spróbujemy odszukać w lesie odciski zwierząt i wykonamy ich odlewy gipsowe. A ponadto dowiemy się: jak zdobyć pożywienie w lesie i zabezpieczyć je przed dzikimi zwierzętami? Co robić, gdy na spacerze spotkamy dzika? Gdzie się schronić przed nieoczekiwaną burzą podczas spaceru? Kogo powiadomić o zagrożeniu?
 • Wycieczka do Parku Edukacyjnego Zoo - Egzotyczne Kaszuby. To miejsce pełne zaskakujących atrakcji. Obecność kilkudziesięciu egzotycznych gatunków zwierząt, nowoczesne kino 3D oraz wiele innych atrakcji sprawiają, że przygody w Parku są niezapomniane. 

Ponadto w programie:

 • Wyprawa na Wieżycę. Najwyższy szczyt pomorza z wieżą widokową. Stąd rozpościera się piękny widok na całe Kaszuby.
 • Aktywne plażowanie nad jeziorem Ostrzyckim
 • Baloniada & Bubble Battle & Ślizg wodny- zestaw zabaw na upalne dni
 • Zorbing. Mega fun w toczącej się kuli - urządzenie składa się z dwóch kul, jednej mniejszej zawieszonej w drugiej znacznie większej, przerwa między nimi wypełniona jest powietrzem. Urządzenie posiada wszelkie atesty bezpieczeństwa przy tym jest wspaniała zabawą!
 • Kąpiele w jeziorze pod czujnym okiem ratownika WOPR
 • Gry integracyjne i zabawy podwórkowe na świeżym powietrzu
 • Muzyczne ogniska z pieczeniem kiełbasek
 • Zajęcia ogólnosportowe
 • Przebojowa dyskoteka z Uczestnikami innych obozów
 • Turnieje gier zespołowych 
 • Wieczór filmowy
 • Quizy i konkursy z nagrodami
 • Kącik gier planszowych

Co zabrać?

 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • śpiwór, karimatę, mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę
 • strój kąpielowy/kąpielówki, klapki, krem z filtrem UV, ręcznik, okulary przeciwsłoneczne, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę)
 • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne
 • kompas, latarkę z zapasem baterii
 • własny bidon na wodę

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Park Linowy

Zapraszamy na fantastyczną zabawę na wysokościach.Trasy o różnym stopniu trudności, liczne przeszkody i wyzwania gwarantują emocjonującą rozrywkę dla osób w każdym wieku. Park linowy składa się z rozpiętych pomiędzy drzewami lin, drabinek, mostków, platform, tyrolek. Do dyspozycji atestowany sprzęt. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają wykwalifikowani instruktorzy.

Wizyta w Zamku Krzyżackim w Malborku

Trasa Historyczna jest połączeniem Trasy Zielonej i najbardziej reprezentacyjnych wnętrz zamku malborskiego. Zobaczymy między innymi Wielki Refektarz i I. piętro Pałacu Wielkich Mistrzów – obiekty stanowiące prawdziwe arcydzieła architektury gotyckiej. Po przejściu przez most nad tzw. suchą fosą, wkroczymy do Zamku Wysokiego, czyli siedziby głównego konwentu krzyżackiego w Prusach i na Pomorzu. Tam czekają na nas malownicze tarasy wraz z kaplicą grzebalną wielkich mistrzów, główny dziedziniec , krużganki i tzw. Kapitularz , ale nade wszystko kościół Najświętszej Marii Panny i mroczne wnętrze wieży sanitarno-obronnej Gdanisko. Wycieczka autokarowa - atrakcyjne, fabularne zwiedzanie zamku z przewodnikiem.

Przygodowy Pakiet Obozowy

Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz. W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się:

 • latarka ręczna z kompletem baterii,
 • bidon,
 • dmuchana poduszka podróżna, niezbędną dla każdego Podróżnika.

Obozowy Pakiet Przygody będzie czekać na Uczestnika na obozie.

Galeria najlepszych zdjęć z obozu

 • Galeria z najlepszymi zdjeciami z obozu na karcie SD. Wysyłka pocztą na przełomie września i października. 

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

Informacje dodatkowe

Transport

 • Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem i/lub pociągiem
 • Zastrzegamy sobie prawo do organizowania na trasie przesiadek (zgodnie z regulaminem dojazdów).
 • Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 350 zł.
 • Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.
 • Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

Gwarancja aklimatyzacji

Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.

Co zrobić, jeśli moje dziecko jednak nie może jechać?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Galeria najlepszych zdjęć : Dopłata 39 PLN
Gwarancja aklimatyzacji : Dopłata 200 PLN
Karta dużej rodziny : Zniżka 100 PLN
Pakiet Parasol : Dopłata 125 PLN
Pakiet Super Parasol : Dopłata 200 PLN
park linowy : Dopłata 80 PLN
Przygodowy Pakiet Obozowy : Dopłata 150 PLN
Rabat Rodzinny udział w imprezie w danym sezonie minimum DWÓCH członków jednej rodziny : Zniżka 30 PLN
Zamek Krzyżacki : Dopłata 140 PLN

Zakwaterowanie

Pensjonat KUPPERÓWKA

Pensjonat Kupperówka
Pensjonat Kupperówka Kolano. Nowoczesny budynek w stylu kaszubskim oddany do użytku w 2015 roku, położony przy lesie w samym sercu Kaszub. Zakwaterowanie w pokojach 3-, 4- i 5-osobowych z łazienką, TV oraz Wi-Fi. W części pokoi taras z widokiem na zwierzęta, ujeżdżalnię i Jezioro Ostrzyckie. Do dyspozycji Uczestników sala rekreacyjna z bilardem, piłkarzykami i ping-pongiem, plac zabaw, spory teren zielony. Do najbliższego kąpieliska strzeżonego kilka minut drogi spacerem.

Pensjonat Kupperówka

Pensjonat Kupperówka Kolano. Nowoczesny budynek w stylu kaszubskim oddany do użytku w 2015 roku, położony przy lesie w samym sercu Kaszub. Zakwaterowanie w pokojach 3-, 4- i 5-osobowych z łazienką, TV oraz Wi-Fi. W części pokoi taras z widokiem na zwierzęta, ujeżdżalnię i Jezioro Ostrzyckie. Do dyspozycji Uczestników sala rekreacyjna z bilardem, piłkarzykami i ping-pongiem, plac zabaw, spory teren zielony. Do najbliższego kąpieliska strzeżonego kilka minut drogi spacerem.

Wyżywienie

cztery posiłki dziennie (4P)

3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt), kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się ciepłą kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar lub Pociąg

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.
Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 250 zł.
Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.
Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.

Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 250 zł.

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

Miejscowość Cena
Bydgoszcz Dopłata 350 PLN
Częstochowa Dopłata 258 PLN
Gdańsk Dopłata 118 PLN
Katowice Dopłata 268 PLN
Kielce Dopłata 350 PLN
Koszalin Dopłata 350 PLN
Kraków Dopłata 268 PLN
Leszno Dopłata 350 PLN
Lublin Dopłata 350 PLN
Łódź Dopłata 258 PLN
Ostróda Dopłata 350 PLN
Poznań Dopłata 258 PLN
Słupsk Dopłata 350 PLN
Szczecin Dopłata 258 PLN
Toruń Dopłata 228 PLN
Warszawa Dopłata 268 PLN
Wrocław Dopłata 268 PLN
Rzeszów Dopłata 350 PLN

Własny

Cena nie zawiera

 • Dojazdu, dodatkowych atrakcji, diety specjalistycznej (np. bezglutenowej, wegańskiej, bezmlecznej).

Dopłaty: 

 • park linowy - 80 zł
 • Zamek Krzyżacki - 140 zł
 • galeria najlepszych zdjęć - 39 zł
 • przygodowy pakiet obozowy - 150 zł

Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 3 razy dziennie, realizację bardzo aktywnego programu, opiekę kadry i instruktorów, opiekę medyczną, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.