w naszej ofercie: 14615 imprez, 6155 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Bieszczadzkie Wędrówki Lesko SKI 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ BIESZCZADZKIE WĘDRÓWKI LESKO SKI 2024

Obóz Bieszczadzkie Wędrówki 2024, Obozy wędrowne w Bieszczadach, Wakacje Bieszczady 2024, W programie: Przejażdżka Wąskotorową Kolejką Leśną, zwiedzanie Leska, „Bieszczadzkie Krupówki”, Korona zapory i linia brzegowa Jeziora Solińskiego oraz inne atrakcje, Kolonie i Obozy w Polsce 2024, Wakacje w Polsce 2024

Wiek: od 10 do 18 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
FIRST MINUTE
Promocje ograniczone ilością miejsc.
Ocena oferty:
Kod oferty:
271064597
oferta w pdf
Obóz Bieszczadzkie Wędrówki Lesko SKI 2022
Obóz Bieszczadzkie Wędrówki Lesko SKI 2022, Obozy wędrowne w Bieszczadach, Wakacje Bieszczady 2022, W programie: Przejażdżka Wąskotorową Kolejką Leśną, zwiedzanie Leska, „Bieszczadzkie Krupówki”, Korona zapory i linia brzegowa Jeziora Solińskiego oraz inne atrakcje, Kolonie i Obozy w Polsce 2022, Wakacje w Polsce 2022
Bieszczady odkryją przed Tobą sposób na ekstremalnie udane wakacje. Wyjątkowość tego tajemniczego zakątka Polski sprawi, że każdy dzień zamieni się w niezapomnianą przygodę!
Program
Przejażdżka Wąskotorową Kolejką Leśną - jedną z największych atrakcji Bieszczad, Wzgórze Gruszka oraz zwiedzanie Leska: Zamek, Synagoga z zewnątrz, Kirkut, źródła mineralne, Kamień Leski. „Bieszczadzkie Krupówki” - czas na zakup pamiątek i wysłanie pocztówek. Korona zapory i linia brzegowa Jeziora Solińskiego, znanego jako "Bieszczadzkie morze". Polańczyk, Cisna, Góra Jasło - jeden z najlepszych punktów widokowych Bieszczad, szlak przez Szczawnik, Małe Jasło, Worwosokę, Rożki. Przełęcz Orłowicza, Smerek - najdalej wysunięty na zachód szczyt pasma połonin. Główny Szlak Beskidzki: Szare Berdo, Osadzki, Srebrzysta Przełęcz, Haziakowa Skała oraz obejrzymy miejsce gdzie powstanie nowe Schronisko PTTK Chatka Puchatka…. długo by pisać, po prostu rzućcie wszystko i przyjedźcie w Bieszczady!
Niezbędnik Bieszczadzkiego Wędrownika: plecak, wygodne buty (polecamy za kostkę plus druga para sportowych), kurtka przeciwdeszczowa lub peleryna, ciepła bluza, bądź polar, nakrycie głowy, latarka.
Po zajęciach czeka Was mnóstwo dodatkowych atrakcji:
a. Ty druha we mnie masz… Integracja obozowa: Wspólnie z pozostałymi uczestnikami obozu weźmiecie udział w Integracyjne Traperiadzie. Czekać na Was będzie: bieg w workach i wieloosobowych spodniach, rower przeciwskręty, tarcza celnościowa, szalone spódniczki, łucznictwo, przeciąganie liny i inne atrakcje. Wieczorne ognisko i kiełbaski to zawsze klimatyczny czas. Kadra zorganizuje również ciekawe zajęcia wieczorne: „Mam talent”, „Pan Jajko”, karaoke, dyskoteka w rytmie największych przebojów i wiele innych ciekawych propozycji.
b. Ciekawe miejsca: Wędrówki bieszczadzkimi szlakami oraz piesze wycieczki, podczas których odwiedzicie m.in.: "Bieszczadzkie Krupówki", "Bieszczadzkie morze", czyli jezioro Solińskie wraz z zaporą, punkt widokowy na Polańczyk i Uzdrowisko Polańczyk. Jak pozwoli pogoda udacie się szlakiem do Leska gdzie zwiedzicie: Synagogę z zewnątrz, Kirkut, centrum miasta z Zamkiem Kmitów, źródła mineralne.
c. Pełen Relaks: Słynne Bieszczady to magiczna przestrzeń do wypoczynku a kąpiele i słoneczna pogoda tylko nam w tym pomogą.
d. Rusz głową: Gry planszowe, terenowe i fabularne (Uno, Mafia, Prawo Dżungli, Dixit, Alias Party, Białe i Czarne Historie) rozwijające wyobraźnię i uczące współpracy w grupie.
e. Sport to zdrowie: Zajęcia sportowe i rekreacyjne: plażowa piłka siatkowa i nożna, badminton, wyścigi rzędów i konkursy z nagrodami.
Program fakultatywny
Fotorelacja - wspomnienia z wakacji w formie zdjęć do pobrania online - 35 PLN
Aquarius Wodna Zabawa- zjeżdżalnie, baseny, gejzer i masaże wodne - 40 PLN
Spływ Sanem pontonami – 70 PLN
Paintball i Bumper Ball - różne scenariusze gier paintballowych i zabawa w przezroczystej kuli - 75 PLN
Rejs jachtem + Eko Marina - rekreacja na pływających basenach i plaży - 75 PLN
Park Linowy + Archery Tag - park linowy to bezpieczna adrenalina. Archery Tag to drużynowa walka na łuki za pomocą specjalnych, bezpiecznych strzał z piankowym grotem. Strzała nie pozostawia żadnych siniaków po uderzeniu jest więc doskonałą aktywnością dla dzieci i młodzieży. Nie jest wymagane doświadczenie w strzelaniu - 75 PLN
„Zakamarki LESKO SKI” - Auta terenowe Off ROAD - (45 minut) - 75 PLN
„Szlakiem Watahy” – Auta terenowe Off ROAD - (2 godziny) - 135 PLN
Wyprawa na Połoninę Wetlińską - całodzienna pieszo- autokarowa wycieczka w wysokie Bieszczady, w programie: przejazd Wielką Pętlą Bieszczadzką do Przełęczy Wyżna, przejście do Głównego Szlaku Beskidzkiego, a tam: Połonina Wetlińska, Schronisko PTTK Chatka Puchatka, Hasiakowa Skała, Srebrzysta Przełęcz, Szare Berdo, Przełęcz Orłowicza (1099 m n.p.m.), opcjonalnie wejście na Smerek (1222 m n.p.m.) – najdalej wysunięty na zachód szczyt pasma Połonin - 90 PLN
Nocny Biwak – jedna z największych przygód bieszczadzkich obozów. W programie między innymi: organizacja plecaka wyprawowego, budowanie schronienia, nauka rozpalania ognia, filtracja wody czy przygotowanie kolacji. Wszystko to w na łonie matki. Zapewniamy karimatę i śpiwór - 70 PLN
Energylandia - największy Park Rozrywki w Polsce - dla wszystkich grup wiekowych - 300 PLN
Informacje praktyczne
Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży, kosztów imprez fakultatywnych. Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 21.45. Planowany wyjazd z ośrodkó ok. godz. 06.15. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 18.30, wyjazd nie później niż o godz. 08.00.
Uczestnikom obozu zapewniamy całodobowy dostęp do wody pitnej w stołówce ośrodka. Bardzo prosimy o zabranie metalowego kubka lub bidonu.
Możliwosć zamówienia diety wegetariańskiej - dopłata 100 PLN/os /pobyt
Zakup wycieczek fakultatywnych nieznacznie wpłynie na realizację programu obozowego
Realizacja fotorelacji do 3 tygodni po zakończeniu obozu.

Obóz Bieszczadzkie Wędrówki Lesko SKI 2024

Obóz Bieszczadzkie Wędrówki 2024, Obozy wędrowne w Bieszczadach, Wakacje Bieszczady 2024, W programie: Przejażdżka Wąskotorową Kolejką Leśną, zwiedzanie Leska, „Bieszczadzkie Krupówki”, Korona zapory i linia brzegowa Jeziora Solińskiego oraz inne atrakcje, Kolonie i Obozy w Polsce 2024, Wakacje w Polsce 2024

Bieszczady odkryją przed Tobą sposób na ekstremalnie udane wakacje. Wyjątkowość tego tajemniczego zakątka Polski sprawi, że każdy dzień zamieni się w niezapomnianą przygodę!

Program

Zapraszamy Was na ten niezwykły obóz! Ta przygoda w Bieszczadach oferuje niezapomniane wrażenia i możliwość odkrycia uroków tego malowniczego regionu. Oto krótka charakteryzacja naszego programu:

Wzgórze Gruszka i Lesko: podziwiamy malownicze Wzgórze Gruszka. Zwiedzamy Lesko, odkrywając uroki miasteczka, takie jak Zamek, Synagoga (z zewnątrz), Kirkut oraz źródła mineralne. Wizyta przy Kamieniu Leskim, który skrywa wiele tajemnic i piękna.

"Bieszczadzkie Krupówki": czas na zakupy pamiątek, podziwiamy Koronę Zapory oraz Jezioro Solińskie znane jako "Bieszczadzkie morze." Docieramy malowniczą linią brzegową Jeziora Solińskiego do Polańczyka.

Cisna, Góra Jasło: wyruszamy do Cisnej, gdzie rozpoczynamy naszą wędrówkę. Góra Jasło to jeden z najlepszych punktów widokowych w Bieszczadach. Nasza trasa prowadzi przez Worwosokę, Rożki i Małe Jasło, Szczawnik. To prawdziwa przygoda dla miłośników górskich wędrówek.

Główny Szlak Beskidzki i inne atrakcje: odkrywamy Główny Szlak Beskidzki, który zaprowadzi nas do takich miejsc jak Smerek, Przełęcz Orłowicza, Szare Berdo, Osadzki, Srebrzysta Przełęcz i Hasiakowa Skała. Podziwiamy odremontowane Schronisko PTTK Chatka Puchatka.

Obozowicze, przygotujcie się na wyjątkowe przeżycia! Podczas naszych wędrówek będziemy mieli okazję do obcowania z naturą i pięknem Bieszczad. Oto kilka rzeczy, które warto zabrać na tę niezwykłą podróż: plecak, wygodne buty (polecamy buty za kostkę), a także zapasową parę sportowych butów, kurtka przeciwdeszczowa lub peleryna, ciepła bluza lub polar, nakrycie głowy, latarkę.

Po zajęciach czeka Was mnóstwo dodatkowych atrakcji:

a. Ty druha we mnie masz… Integracja obozowa: Wspólnie z pozostałymi uczestnikami obozu weźmiecie udział w Integracyjne Traperiadzie. Czekać na Was będzie: bieg w workach i wieloosobowych spodniach, rower przeciwskrętny, tarcza celnościowa, szalone spódniczki, łucznictwo, przeciąganie liny i inne atrakcje. Grupowo stworzycie fotobudkę, która weźmie udział w konkursie, wieczorne ognisko i kiełbaski to zawsze klimatyczny czas. Kadra zorganizuje również ciekawe zajęcia wieczorne: „Mam talent”, „Pan Jajko”, karaoke, dyskoteka w rytmie największych przebojów i wiele innych ciekawych propozycji.

b. Pełen Relaks: Słynne Bieszczady to magiczna przestrzeń do wypoczynku a kąpiele i słoneczna pogoda tylko nam w tym pomogą.

c. Rusz głową: Gry planszowe, terenowe i fabularne (Uno, Mafia, Prawo Dżungli, Dixit, Alias Party, Białe i Czarne Historie) rozwijające wyobraźnię i uczące współpracy w grupie.

d. Sport to zdrowie: Zajęcia sportowe i rekreacyjne: plażowa piłka siatkowa i nożna, badminton, wyścigi rzędów i konkursy z nagrodami.

Program fakultatywny

Fotorelacja - wspomnienia z wakacji w formie zdjęć do pobrania online. Realizacja fotorelacji do 3 tygodni po zakończeniu obozu - 35 PLN

Aquarius Wodna Zabawa - zjeżdżalnie, baseny, gejzer i masaże wodne - 50 PLN

Spływ Sanem pontonami – 75 PLN

Paintball + Bumper Ball - różne scenariusze gier paintballowych i zabawa w przezroczystej kuli - 80 PLN

Rejs statkiem po Solinie - 45 PLN

Techniki linowe + Archery Tag - nauka wiązania węzłów linowych, slackline, budowa wieży ze skrzynek i wspinaczka się po ściance wspinaczkowej z zabezpieczeniem oraz strzelanie z łuku bezpiecznymi strzałami - 75 PLN

„Zakamarki LESKO SKI” - Auta terenowe 4x4 - (45 minut) - 85 PLN

„Szlakiem Watahy” – Auta terenowe 4x4 - (2 godziny) - 150 PLN

Nocny Biwak – jedna z największych przygód bieszczadzkich obozów. W programie między innymi: organizacja plecaka wyprawowego, budowanie schronienia, nauka rozpalania ognia, filtracja wody czy przygotowanie kolacji. Wszystko to w na łonie matki. Zapewniamy karimatę prosimy o zabranie śpiworów - 80 PLN

Energylandia - największy Park Rozrywki w Polsce - dla wszystkich grup wiekowych - 370 PLN

Zakup imprez fakultatywnych może nieznacznie wpłynąć na realizację programu obozowego.

Informacje praktyczne

Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 21.30. Planowany wyjazd z ośrodków ok. godz. 06.20.

Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 19.30, wyjazd nie później niż o godz. 08.00.

Prosimy pamiętać o podpisaniu bagażu (dotyczy dzieci przyjeżdżających na obóz autokarem).

Uczestnikom obozu zapewniamy całodobowy dostęp do wody pitnej w stołówce ośrodka.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
22.06-02.07.2024 2949 PLN -
03.07-13.07.2024 2949 PLN -
14.07-24.07.2024 2949 PLN 1) 2949 PLN Sprawdź
25.07-04.08.2024 2949 PLN 2) 2549 PLN Sprawdź
05.08-15.08.2024 2949 PLN 3) 2549 PLN Sprawdź
16.08-23.08.2024 2399 PLN 4) 1999 PLN Sprawdź
24.08-31.08.2024 2399 PLN 5) 1999 PLN Sprawdź
Warunki oferty First Minute
1)

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2949 zł

2)

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2949 zł

3)

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2949 zł

4)

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2399 zł

5)

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2399 zł

Promocje ograniczone ilością miejsc.

Zniżki i dopłaty

Aquarius Wodna Zabawa- zjeżdżalnie, baseny, gejzer i masaże wodne : Dopłata 50 PLN
Auta terenowe 4x4 - 2 godziny : Dopłata 150 PLN
Auta terenowe 4x4 - 45 minut : Dopłata 85 PLN
Dopłata do diety wegetariańskiej : Dopłata 200 PLN
Energylandia - Park Rozrywki : Dopłata 370 PLN
Fotorelacja obozowa do pobrania online : Dopłata 35 PLN
gwarancja niezmienności ceny : Dopłata 6% od sumy
Nocny Biwak : Dopłata 80 PLN
Paintball i Bumper Ball : Dopłata 80 PLN
Rejs statkiem po Solinie : Dopłata 45 PLN
Spływ Sanem pontonami : Dopłata 75 PLN
Techniki linowe + ArcheryTag : Dopłata 75 PLN
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi - RG+CP+CQ : Dopłata 6,4% od sumy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną - RG+CQ : Dopłata 4,4% od sumy

Zakwaterowanie

Pensjonat LESKO SKI

W Pensjonacie LESKO SKI w pokojach 2-,3-,4- i 5- osobowych, a także w domkach 6- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV SAT. Do dyspozycji: basen, boisko do siatkówki, zaplecze rekreacyjne, siłownia zewnętrzna.
Uczestnicy obozu mogą korzystać z bezpłatnego WiFi na terenie obiektu.
Wszelkie życzenia dotyczące zakwaterowania będą rozpatrywane w miarę możliwości.

Pensjonat LESKO SKI w pokojach 2-,3-,4- i 5- osobowych, a także w domkach 8- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV SAT. Do dyspozycji: boisko do siatkówki plażowej, siłownia zewnętrzna, zaplecze rekreacyjne.

Uczestnicy obozu mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi na terenie obiektu (jego zasięg może nie być jednakowy w każdym miejscu)

Wszelkie życzenia dotyczące zakwaterowania będą rozpatrywane w miarę możliwości.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

całodzienne (3 posiłki + deser) na terenie ośrodka LESKO SKI. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Możliwość zamówienia diety wegetariańskiej - dopłata 200 PLN/os/pobyt

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Własny

Autokar

Miejscowość Cena
Sosnowiec Dopłata 180 PLN
Katowice Dopłata 180 PLN
Kraków Dopłata 180 PLN
Tarnów Dopłata 170 PLN
Dębica Dopłata 160 PLN
Rzeszów Dopłata 160 PLN
Sanok bez dopłaty
Gdańsk Dopłata 300 PLN
Elbląg Dopłata 280 PLN
Olsztyn Dopłata 280 PLN
Mława Dopłata 280 PLN
Bydgoszcz Dopłata 280 PLN
Toruń Dopłata 280 PLN
Włocławek Dopłata 280 PLN
Płock Dopłata 280 PLN
Białystok Dopłata 280 PLN
Zambrów Dopłata 280 PLN
Warszawa Dopłata 250 PLN
Poznań Dopłata 280 PLN
Konin Dopłata 280 PLN
Łódź Dopłata 230 PLN
Piotrków Trybunalski Dopłata 230 PLN
Radomsko Dopłata 210 PLN
Częstochowa Dopłata 210 PLN
Szczecin Dopłata 300 PLN
Gorzów Wielkopolski Dopłata 280 PLN
Zielona Góra Dopłata 280 PLN
Lubin woj. dolnośląskie Dopłata 260 PLN
Legnica Dopłata 260 PLN
Wrocław Dopłata 230 PLN
Opole Dopłata 230 PLN
Jastrzębie Zdrój Dopłata 210 PLN
Wodzisław Śląski Dopłata 210 PLN
Rybnik Dopłata 210 PLN
Gliwice Dopłata 180 PLN
Lublin Dopłata 270 PLN
Stalowa Wola Dopłata 260 PLN
Transport z podanych miejscowości organizowany przy min: 6

Cena nie zawiera

Podana cena imprezy zawiera

 • obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN
 • obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 PLN

Podana cena imprezy nie zawiera

 • dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży
 • kosztów imprez fakultatywnych

Cena zawiera

Zakwaterowanie: W Pensjonacie LESKO SKI w pokojach 2-,3-,4- i 5- osobowych, a także w domkach 6- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV SAT. Do dyspozycji: basen, boisko do siatkówki, zaplecze rekreacyjne, siłownia zewnętrzna.
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + deser) w stołówce ośrodka. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
Transport: autokar turystyczny.
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
Opieka pedagogiczna. 
Realizacja programu
 • Zakwaterowanie: 10 noclegów w turnusach I-V, 7 noclegów w turnusach VI-VII
 • Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + deser) na terenie ośrodka LESKO SKI. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Możliwość zamówienia diety wegetariańskiej - dopłata 200 PLN/os/pobyt
 • Transport: autokar turystyczny.
 • Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN
 • Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.