w naszej ofercie: 14490 imprez, 6155 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Survivalowy Lesko SKI 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ SURVIVALOWY LESKO SKI 2024

Obóz Survivalowy 2024, Obozy Survivalowe w Bieszczadach, Wakacje Bieszczady 2024, nauczycie się panować nad ogniem, pozyskiwać pożywienie, budować proste filtry wodne., Kolonie i Obozy w Polsce 2024, Wakacje w Polsce 2024

Wiek: od 10 do 18 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
FIRST MINUTE
Promocje ograniczone ilością miejsc.
Ocena oferty:
Kod oferty:
271065541
oferta w pdf
Obóz Survivalowy Lesko SKI 2022
Obóz Survivalowy Lesko SKI 2022, Obozy Survivalowe w Bieszczadach, Wakacje Bieszczady 2022, nauczycie się panować nad ogniem, pozyskiwać pożywienie, budować proste filtry wodne., Kolonie i Obozy w Polsce 2022, Wakacje w Polsce 2022
Bieszczady odkryją przed Tobą sposób na ekstremalnie udane wakacje. Wyjątkowość tego tajemniczego zakątka Polski sprawi, że każdy dzień zamieni się w niezapomnianą przygodę.
Program
Zakwaterowanie w namiotach typu NS.
Przed Wami fascynujący program survivalowy, który dostarczy Wam wielu niezapomnianych wrażeń:
Off Road Autami terenowymi 4x4 - wyprawa na bieszczadzkie bezdroża.
Pionierka - budowanie obozowiska, tworzenie przedmiotów codziennego użytku.
Paintball – wyposażeni w maskę i w pełne umundurowanie poznacie budowę „markerów” i rozegramy przeróżne scenariusze gier (Deathmatch, Przejęcie flagi, Ochrona prezydenta, Przejęcie obozowiska itp.)
Sztuka przetrwania – budowa obozowiska oraz nauka panowania nad ogniem, pozyskiwanie pożywienia, budowa prostych filtrów wodnych.
Pierwsza Pomoc Przedmedyczna – pozycja boczna ustalona, nauka resuscytacji krążeniowo- oddechowej, opatrywanie ran i urazów.
Wędrowanie – zapora na Solinie, Bieszczadzkie Krupówki, Uzdrowisko Polańczyk, Wzgórze Gruszka, Lesko (Synagoga, Kirkut, Zamek, Kamień Leski).
Musztra – zwiększająca bezpieczeństwo, porządek oraz wprowadzająca dyscyplinę, wartowanie.
Trening Tropiciela - zasady poruszania się w patrolu, tropienia przeciwnika, rozwijania i zwijania szyku, komunikacja niewerbalna, nocne warty i obrona obozowiska.
Strzelectwo i Łucznictwo – nauka i doskonalenie obsługi broni pneumatycznej i łuków. Strzelanie do celów jak i tarcz.
Samoobrona i elementy sztuk walki – sposoby obezwładniania uzbrojonego napastnika oraz obrony przed realnym atakiem, chwyty i pady.
Weremień Exploration - uzbrojeni w GPS-y, kompasy i wskazówki, wyruszycie na eksplorację bieszczadzkich terenów. Po odgadnięciu zagadki usiądziemy wspólnie na szczycie góry, skąd roztacza się niezwykły widok na Bieszczadzką Krainę.
Wojskowy Masterchef – porozmawiamy o wojskowych kulinariach i przygotujemy wspólnie proste potrawy. Nie zabraknie pieczenia wojskowego kociołka.
Spływ Pontonowy – wyprawa z Berezki czerwonym szlakiem do Elektrowni Wodnej, spod której wyruszymy rzeką na odcinku Zwierzyń- Stara Wieś.
Noc przetrwania (dla chętnych) – przemarsz, rozbicie obozowiska, ognisko z pieczeniem kiełbasek lub kociołka oraz wojskowymi opowieściami.
Podczas zajęć przydatne będą: śpiwór, poduszka, plecak, latarka, kurtka przeciwdeszczowa. Dla chętnych polecamy zabranie wojskowego umundurowania.
Po zajęciach czeka Was mnóstwo dodatkowych atrakcji:
a. Ty druha we mnie masz… Integracja obozowa: Wspólnie z pozostałymi uczestnikami obozu weźmiecie udział w Integracyjne Traperiadzie. Czekać na Was będzie: bieg w workach i wieloosobowych spodniach, rower przeciwskręty, tarcza celnościowa, szalone spódniczki, łucznictwo, przeciąganie liny i inne atrakcje. Wieczorne ognisko i kiełbaski to zawsze klimatyczny czas. Kadra zorganizuje również ciekawe zajęcia wieczorne: „Mam talent”, „Pan Jajko”, karaoke, dyskoteka w rytmie największych przebojów i wiele innych ciekawych propozycji.
b. Ciekawe miejsca: Wędrówki bieszczadzkimi szlakami oraz piesze wycieczki, podczas których odwiedzicie m.in.: "Bieszczadzkie Krupówki", "Bieszczadzkie morze", czyli jezioro Solińskie wraz z zaporą, punkt widokowy na Polańczyk i Uzdrowisko Polańczyk. Jak pozwoli pogoda udacie się szlakiem do Leska gdzie zwiedzicie: Synagogę z zewnątrz, Kirkut, centrum miasta z Zamkiem Kmitów, źródła mineralne.
c. Pełen Relaks: Słynne Bieszczady to magiczna przestrzeń do wypoczynku a kąpiele i słoneczna pogoda tylko nam w tym pomogą.
d. Rusz głową: Gry planszowe, terenowe i fabularne (Uno, Mafia, Prawo Dżungli, Dixit, Alias Party, Białe i Czarne Historie) rozwijające wyobraźnię i uczące współpracy w grupie.
e. Sport to zdrowie: Zajęcia sportowe i rekreacyjne: plażowa piłka siatkowa i nożna, badminton, wyścigi rzędów i konkursy z nagrodami.
Program fakultatywny
Fotorelacja - wspomnienia z wakacji w formie zdjęć do pobrania online - 35 PLN
Aquarius Wodna Zabawa- zjeżdżalnie, baseny, gejzer i masaże wodne - 40 PLN
Spływ Sanem pontonami – 70 PLN
Paintball i Bumper Ball - różne scenariusze gier paintballowych i zabawa w przezroczystej kuli - 75 PLN
Rejs jachtem + Eko Marina - rekreacja na pływających basenach i plaży - 75 PLN
Park Linowy + Archery Tag - park linowy to bezpieczna adrenalina. Archery Tag to drużynowa walka na łuki za pomocą specjalnych, bezpiecznych strzał z piankowym grotem. Strzała nie pozostawia żadnych siniaków po uderzeniu jest więc doskonałą aktywnością dla dzieci i młodzieży. Nie jest wymagane doświadczenie w strzelaniu - 75 PLN
„Zakamarki LESKO SKI” - Auta terenowe Off ROAD - (45 minut) - 75 PLN
„Szlakiem Watahy” – Auta terenowe Off ROAD - (2 godziny) - 135 PLN
Wyprawa na Połoninę Wetlińską - całodzienna pieszo- autokarowa wycieczka w wysokie Bieszczady, w programie: przejazd Wielką Pętlą Bieszczadzką do Przełęczy Wyżna, przejście do Głównego Szlaku Beskidzkiego, a tam: Połonina Wetlińska, Schronisko PTTK Chatka Puchatka, Hasiakowa Skała, Srebrzysta Przełęcz, Szare Berdo, Przełęcz Orłowicza (1099 m n.p.m.), opcjonalnie wejście na Smerek (1222 m n.p.m.) – najdalej wysunięty na zachód szczyt pasma Połonin - 90 PLN
Nocny Biwak – jedna z największych przygód bieszczadzkich obozów. W programie między innymi: organizacja plecaka wyprawowego, budowanie schronienia, nauka rozpalania ognia, filtracja wody czy przygotowanie kolacji. Wszystko to w na łonie matki. Zapewniamy karimatę i śpiwór - 70 PLN
Energylandia - największy Park Rozrywki w Polsce - dla wszystkich grup wiekowych - 300 PLN
Informacje praktyczne
Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży, kosztów imprez fakultatywnych. Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 21.45. Planowany wyjazd z ośrodkó ok. godz. 06.15. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 18.30, wyjazd nie później niż o godz. 08.00.
Uczestnikom obozu zapewniamy całodobowy dostęp do wody pitnej w stołówce ośrodka. Bardzo prosimy o zabranie metalowego kubka lub bidonu.
Możliwosć zamówienia diety wegetariańskiej - dopłata 100 PLN/os /pobyt
Zakup wycieczek fakultatywnych nieznacznie wpłynie na realizację programu obozowego
Realizacja fotorelacji do 3 tygodni po zakończeniu obozu.

Obóz Survivalowy Lesko SKI 2024

Obóz Survivalowy 2024, Obozy Survivalowe w Bieszczadach, Wakacje Bieszczady 2024, nauczycie się panować nad ogniem, pozyskiwać pożywienie, budować proste filtry wodne., Kolonie i Obozy w Polsce 2024, Wakacje w Polsce 2024

Bieszczady odkryją przed Tobą sposób na ekstremalnie udane wakacje. Wyjątkowość tego tajemniczego zakątka Polski sprawi, że każdy dzień zamieni się w niezapomnianą przygodę.

Program

Witajcie na ekscytującym obozie survivalowym, gdzie wasze umiejętności i wytrzymałość będą wystawione na próbę. Przeżyjecie niesamowite przygody, a waszym domem na czas obozu będą namioty typu NS. Oto co Was czeka:

Auta Terenowe 4x4: ekscytująca przygoda po trudnych bieszczadzkich trasach podczas zwiedzania nieznanych zakątków tego malowniczego regionu.

Pionierka: poznacie sztukę przetrwania w dziczy. Nauczymy Was budowy obozowiska i tworzenia przedmiotów codziennego użytku, co przyda się Wam w trudnych czasach.

Paintball: Bitwa Barw: znajdziecie się w pełnym umundurowaniu, a waszym zadaniem będzie poznanie budowy "markerów" i rozegranie różnorodnych scenariuszy gier.

Sztuka Przetrwania: dowiecie się, jak zbudować schronienie w terenie, opanujecie umiejętność panowania nad ogniem, nauczycie się pozyskiwania pożywienia i budowy prostych filtrów wodnych.

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna: nauczymy Was podstawowych zasad pierwszej pomocy, w tym pozycji bocznej ustalonej, technik resuscytacji krążeniowo:oddechowej, a także opatrywania ran i urazów.

Wędrowanie: nasze wędrówki zabiorą Was nad Solinę, na "Bieszczadzkie Krupówki," do uzdrowiska Polańczyk, na Wzgórze Gruszka oraz do Leska, gdzie odwiedzimy Synagogę, Kirkut, Zamek i Kamień Leski.

Musztra: zajęcia zwiększające bezpieczeństwo, porządek oraz wprowadzające dyscyplinę.

Trening Tropiciela: nauczymy Was zasad poruszania się w patrolu, tropienia przeciwnika, komunikacji niewerbalnej i wielu innych technik.

Łucznictwo: doskonalicie swoje umiejętności strzeleckie z łuku, skupiając się na poprawności strzałów i powtarzalności ruchów.

ASG (Airsoft): zajęcia z bronią pneumatyczną, na których nauczycie się przyjmowania odpowiednich pozycji i używania przyrządów celowniczych.

Proca: zapoznamy Was z bronią miotającą, czyli procą. Poznacie technikę strzelania, doskonaląc celność i powtarzalność ruchów, będziecie oddawać strzały do balonów.

Samoobrona i Sztuki Walki: poznacie sposoby obrony przed potencjalnymi zagrożeniami, w tym techniki obezwładniania uzbrojonego napastnika.

Wyprawa Weremień Exploration: uzbrojeni w GPS:y, kompasy i wskazówki, wyruszycie na eksplorację bieszczadzkich terenów, odgadując zagadki i podziwiając niezapomniane widoki.

Wojskowy Masterchef: porozmawiamy o wojskowych kulinariach i wspólnie przygotujemy proste potrawy, włączając w to pieczenie wojskowego kociołka.

Spływ Pontonowy: wyprawa z Berezki czerwonym szlakiem do Elektrowni Wodnej, a stamtąd spływ rzeką na odcinku Zwierzyń : Stara Wieś.

Noc Przetrwania (dla chętnych): przemarsz, rozbicie obozowiska, ognisko z pieczeniem kiełbasek lub kociołka oraz wojskowe opowieści pod gwiazdami.

Po zajęciach czeka Was mnóstwo dodatkowych atrakcji:

a. Ty druha we mnie masz… Integracja obozowa: Wspólnie z pozostałymi uczestnikami obozu weźmiecie udział w Integracyjne Traperiadzie. Czekać na Was będzie: bieg w workach i wieloosobowych spodniach, rower przeciwskrętny, tarcza celnościowa, szalone spódniczki, łucznictwo, przeciąganie liny i inne atrakcje. Grupowo stworzycie fotobudkę, która weźmie udział w konkursie, wieczorne ognisko i kiełbaski to zawsze klimatyczny czas. Kadra zorganizuje również ciekawe zajęcia wieczorne: „Mam talent”, „Pan Jajko”, karaoke, dyskoteka w rytmie największych przebojów i wiele innych ciekawych propozycji.

b. Pełen Relaks: Słynne Bieszczady to magiczna przestrzeń do wypoczynku a kąpiele i słoneczna pogoda tylko nam w tym pomogą.

c. Rusz głową: Gry planszowe, terenowe i fabularne (Uno, Mafia, Prawo Dżungli, Dixit, Alias Party, Białe i Czarne Historie) rozwijające wyobraźnię i uczące współpracy w grupie.

d. Sport to zdrowie: Zajęcia sportowe i rekreacyjne: plażowa piłka siatkowa i nożna, badminton, wyścigi rzędów i konkursy z nagrodami.

Program fakultatywny

Fotorelacja - wspomnienia z wakacji w formie zdjęć do pobrania online. Realizacja fotorelacji do 3 tygodni po zakończeniu obozu. - 35 PLN

Aquarius Wodna Zabawa - zjeżdżalnie, baseny, gejzer i masaże wodne - 50 PLN

Spływ Sanem pontonami – 75 PLN

Paintball + Bumper Ball - różne scenariusze gier paintballowych i zabawa w przezroczystej kuli - 80 PLN

Rejs statkiem po Solinie - 45 PLN

Techniki linowe + Archery Tag - nauka wiązania węzłów linowych, slackline, budowa wieży ze skrzynek i wspinaczka się po ściance wspinaczkowej z zabezpieczeniem oraz strzelanie z łuku bezpiecznymi strzałami - 75 PLN

„Zakamarki LESKO SKI”- Auta terenowe 4x4 - (45 minut) - 85 PLN

„Szlakiem Watahy” – Auta terenowe 4x4 - (2 godziny) - 150 PLN

Wyprawa na Połoninę Wetlińską - całodzienna pieszo- autokarowa wycieczka w wysokie Bieszczady, w programie: przejazd Wielką Pętlą Bieszczadzką do Przełęczy Wyżna, przejście do Głównego Szlaku Beskidzkiego, a tam: Połonina Wetlińska, Schronisko PTTK Chatka Puchatka, Hasiakowa Skała, Srebrzysta Przełęcz, Szare Berdo, Przełęcz Orłowicza (1099 m n.p.m.), opcjonalnie wejście na Smerek (1222 m n.p.m.) – najdalej wysunięty na zachód szczyt pasma Połonin - 150 PLN

Nocny Biwak – jedna z największych przygód bieszczadzkich obozów. W programie między innymi: organizacja plecaka wyprawowego, budowanie schronienia, nauka rozpalania ognia, filtracja wody czy przygotowanie kolacji. Wszystko to w na łonie matki. Zapewniamy karimatę prosmy o zabranie śpiworów - 80 PLN

Energylandia - największy Park Rozrywki w Polsce - dla wszystkich grup wiekowych - 370 PLN

Zakup imprez fakultatywnych może nieznacznie wpłynąć na realizację programu obozowego.

Informacje praktyczne

Prosimy o zabranie: śpiwora, poduszka, plecaka, latarki, kurtki przeciwdeszczowa, wygodnych butów za kostkę.

Dla chętnych polecamy zabranie wojskowego umundurowania.

Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 21.30. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 06.30.

Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 18.30, wyjazd nie później niż o godz. 08.00.

Prosimy pamiętać o podpisaniu bagażu (dotyczy dzieci przyjeżdżających na obóz autokarem).

Uczestnikom obozu zapewniamy całodobowy dostęp do wody pitnej w stołówce ośrodka. Bardzo prosimy o zabranie ze sobą metalowego kubka lub bidonu.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
22.06-02.07.2024 2449 PLN 1) 1949 PLN Sprawdź
03.07-13.07.2024 2449 PLN 2) 2049 PLN Sprawdź
14.07-24.07.2024 2449 PLN 3) 2449 PLN Sprawdź
25.07-04.08.2024 2449 PLN 4) 2049 PLN Sprawdź
05.08-15.08.2024 2449 PLN 5) 2049 PLN Sprawdź
16.08-23.08.2024 2049 PLN 6) 1649 PLN Sprawdź
24.08-31.08.2024 2049 PLN 7) 1649 PLN Sprawdź
Warunki oferty First Minute
1)

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2449 zł

2)

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2449 zł

3)

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2449 zł

4)

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2449 zł

5)

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2449 zł

6)

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2049 zł

7)

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2049 zł

Promocje ograniczone ilością miejsc.

Zniżki i dopłaty

Aquarius Wodna Zabawa- zjeżdżalnie, baseny, gejzer i masaże wodne : Dopłata 50 PLN
Auta terenowe 4x4 - 2 godziny : Dopłata 150 PLN
Auta terenowe 4x4 - 45 minut : Dopłata 85 PLN
Dopłata do diety wegetariańskiej : Dopłata 200 PLN
Energylandia - Park Rozrywki : Dopłata 370 PLN
Fotorelacja obozowa - do pobrania online : Dopłata 35 PLN
gwarancja niezmienności ceny : Dopłata 6% od sumy
Nocny Biwak : Dopłata 80 PLN
Paintball i Bumper Ball : Dopłata 80 PLN
Rejs statkiem po Solinie : Dopłata 45 PLN
Spływ Sanem pontonami : Dopłata 75 PLN
Techniki linowe + ArcheryTag : Dopłata 75 PLN
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi - RG+CP+CQ : Dopłata 6,4% od sumy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną - RG+CQ : Dopłata 4,4% od sumy
Wyprawa na Połoninę Wetlińską : Dopłata 150 PLN

Zakwaterowanie

Namioty

SKI NS: 8-, 10- osobowe wojskowe namioty typu NS (drewniana podłoga, łóżka polowe), rozbite na polanie leśnej przy pensjonacie Lesko Ski. Do dyspozycji: basen , boisko do siatkówki, zaplecze rekreacyjne.
Uczestnicy obozu mogą korzystać z bezpłatnego WiFi na terenie obiektu.

Na terenie ośrodka LESKO SKI na polanie leśnej w namiotach typu NS: 8-, 10- osobowych. Do dyspozycji: boisko do siatkówki, zaplecze rekreacyjne.

Wszelkie życzenia dotyczące zakwaterowania będą rozpatrywane w miarę możliwości.

Uczestnicy obozu mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi na terenie obiektu (jego zasięg może nie być jednakowy w każdym miejscu).

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

całodzienne (3 posiłki + deser) na terenie ośrodka LESKO SKI. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Możliwość zamówienia specjalnej diety - dopłata 200 PLN/os/pobyt

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Własny

Autokar lub Pociąg

Miejscowość Cena
Sosnowiec Dopłata 180 PLN
Katowice Dopłata 180 PLN
Kraków Dopłata 180 PLN
Tarnów Dopłata 170 PLN
Dębica Dopłata 160 PLN
Rzeszów Dopłata 160 PLN
Sanok bez dopłaty
Gdańsk Dopłata 300 PLN
Elbląg Dopłata 280 PLN
Olsztyn Dopłata 280 PLN
Mława Dopłata 280 PLN
Bydgoszcz Dopłata 280 PLN
Toruń Dopłata 280 PLN
Włocławek Dopłata 280 PLN
Płock Dopłata 250 PLN
Białystok Dopłata 280 PLN
Zambrów Dopłata 280 PLN
Warszawa Dopłata 250 PLN
Poznań Dopłata 280 PLN
Konin Dopłata 280 PLN
Łódź Dopłata 230 PLN
Piotrków Trybunalski Dopłata 230 PLN
Radomsko Dopłata 210 PLN
Częstochowa Dopłata 210 PLN
Szczecin Dopłata 280 PLN
Gorzów Wielkopolski Dopłata 280 PLN
Zielona Góra Dopłata 280 PLN
Lubin woj. dolnośląskie Dopłata 260 PLN
Legnica Dopłata 260 PLN
Wrocław Dopłata 230 PLN
Opole Dopłata 230 PLN
Jastrzębie Zdrój Dopłata 210 PLN
Wodzisław Śląski Dopłata 210 PLN
Rybnik Dopłata 210 PLN
Gliwice Dopłata 180 PLN
Lublin Dopłata 270 PLN
Stalowa Wola Dopłata 260 PLN

Cena nie zawiera

Podana cena imprezy zawiera

 • obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN
 • obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 PLN

Podana cena imprezy nie zawiera

 • dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży
 • kosztów imprez fakultatywnych

Cena zawiera

Zakwaterowanie: SKI NS: 8-, 10- osobowe wojskowe namioty typu NS (drewniana podłoga, łóżka polowe), rozbite na polanie leśnej przy pensjonacie Lesko Ski. Do dyspozycji: basen , boisko do siatkówki, zaplecze rekreacyjne.
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + deser) w stołówce ośrodka. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
Transport: autokar turystyczny.
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.
 • Zakwaterowanie: 10 noclegów w turnusach I-V, 7 noclegów w turnusach VI-VII
 • Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + deser) na terenie ośrodka LESKO SKI. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Możliwość zamówienia specjalnej diety - dopłata 200 PLN/os/pobyt
 • Transport: autokar turystyczny.
 • Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN
 • Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.