w naszej ofercie: 11151 imprez, 6220 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Rekreacyjny Włochy Sycylia 2024 Wylot z Warszawy
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ REKREACYJNY WŁOCHY SYCYLIA 2024 WYLOT Z WARSZAWY

Obóz Rekreacyjny na Sycylii Włochy 2024 Samolot z Warszawy, Obozy rekreacyjne we Włoszech, Zwiedzanie Sycylii 2024

Wiek: od 13 do 18 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
271380829
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
OBÓZ REKREACYJNY WŁOCHY - SYCYLIA 2022
Obóz Rekreacyjny Włochy - Sycylia 2022, Obóz Rekreacyjny Włochy - Sycylia 2022, Obozy rekreacyjne 2022, Zwiedzanie Sycylii 2022 
Obóz rekreacyjny (12-18 lat)
Sycylia to największa włoska wyspa, której symbolem wyspy jest największy w Europie aktywny wulkan Etna. Sycylia jest uwielbiana przez turystów z całego świata z wielu powodów. Głównymi atutami wyspy są: piękne plaże, czyste morze, duża liczba zabytków, bajeczne krajobrazy, a przede wszystkim
idealny klimat do letniego wypoczynku.
Program
1 dzień:
Spotkanie na lotnisku w Warszawie. Przelot pod opieką kadry Biura. Transfer do hotelu. Obiad. Zakwaterowanie i czas wolny (dla chętnych – spacer pod opieką wychowawców, zapoznanie z okolicą). Obiadokolacja. Spotkanie organizacyjne, zapisy na wycieczki fakultatywne.
2-7 dzień:
Pobyt w Sant’Alessio Siculo połączony z plażowaniem i realizacją atrakcyjnego programu rekreacyjno – rozrywkowego: wybierzemy się do Katanii na wycieczkę, w trakcie której zobaczymy miasto: Piazza Duomo, Katedra św. Agaty, Fontanna Słonia, via Crociferi – ulica wpisana na listę UNESCO i wiele innych atrakcyjnych miejsc. Dodatkowo możliwość skorzystania z mega bogatego programu fakultatywnego.
8 dzień:
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Przelot do Polski. Prosimy o zabezpieczenie uczestników w środki na zakup ewentualnych dodatkowych posiłków i napojów na czas powrotu do Polski.
Program fakultatywny
Skorzystaj z ciekawych propozycji wycieczek fakultatywnych oferowanych przez włoskiego kontrahenta (które odbędą się przy odpowiedniej liczbie chętnych):
Wyspy Liparyjskie – podczas wycieczki rejs na dwie wyspy: Lipari i Vulcano. Spacery wąskimi uliczkami, czarna plaża, kąpiele błotne to niektóre z atrakcji. Cena ok. 80 EUR. 
Wulkan Etna i wąwóz Alcantara – wjazd na punkt widokowy pod wulkanem Etna na wysokość ok. 1900 m n.p.m., następnie wjazd kolejką linową na wysokość 2500 m n.p.m. (dla chętnych wjazd jeepami na wysokość ok. 2900 m n.p.m. – płatny dodatkowo ok. 35 EUR za osobę). W drodze powrotnej wizyta w malowniczym wąwozie Alcantara. Cena ok. 80 EUR.
Taormina – spacer ulicami miasteczka, zobaczymy: Teatr Grecki, Palazzo Corvaja, malownicze zabytkowe uliczki. Czas wolny na zakupy. Cena ok. 30 EUR.
Etnaland – park rozrywki z kolejkami górskimi i atrakcjami wodnymi. Strona parku www.etnaland.eu. Cena ok. 75 EUR.
Dyskoteka – wyjście do profesjonalnej dyskoteki – ok. 15 EUR.
Informacje praktyczne
Przelot z przesiadką z opiekunem grupy.
Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15:00, a kończy się o godz. 09:00.
Sugerowane minimalne kieszonkowe ok. 100 EUR plus na wybrane wycieczki fakultatywne.
Uczestnicy wyjazdu powinni zabrać: paszport lub dowód osobisty, kartę kwalifikacyjną, krem z filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, strój sportowy i kąpielowy oraz mały plecak na wycieczki.
Planowany rozkład lotów:
LH 1617 Warszawa-Monachium 06:00-07:30
LH 1906 Monachium-Katania 09:00-11:05
Zbiórka na 2,5 godziny przed wylotem na lotnisku Chopina w Warszawie, przy stanowisku Biura.
LH 1909 Katania-Monachium 15:50-18:00
LH 1616 Monachium-Warszawa 20:20-21:50
W cenie przelotu - bagaż do 23 kg rejestrowany (maksymalny wymiar jednej sztuki bagażu to 158 cm – suma wysokości, szerokości i głębokość) plus bagaż podręczny do 8 kg o wymiarach 55 cm x 40 cm x 23 cm).

Obóz Rekreacyjny Włochy Sycylia 2024 Wylot z Warszawy 

Obóz Rekreacyjny na Sycylii Włochy 2024 Samolot z Warszawy, Obozy rekreacyjne we Włoszech, Zwiedzanie Sycylii 2024

Obóz rekreacyjny (13-18 lat)

- hotel przy plaży

- włoska kuchnia

- basen na terenie hotelu

- bogaty program fakultatywny

Program

1 dzień:

Spotkanie na lotnisku w Warszawie.Przelot pod opieką kadry. Transfer do hotelu. Obiad. Zakwaterowanie i czas wolny (dla chętnych – spacer pod opieką wychowawców, zapoznanie z okolicą). Kolacja. Spotkanie organizacyjne, zapisy na wycieczki fakultatywne.

2-7 dzień:

Pobyt w Brolo połączony z plażowaniem i możliwością skorzystania z bogatego programu fakultatywnego.

8 dzień:

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Przelot do Polski. Prosimy o zabezpieczenie uczestników w środki na zakup ewentualnych dodatkowych posiłków i napojów na czas powrotu do Polski.

Program fakultatywny

Skorzystaj z ciekawych propozycji wycieczek fakultatywnych oferowanych przez włoskiego kontrahenta (które odbędą się przy odpowiedniej liczbie chętnych):

Wyspy Liparyjskie – podczas wycieczki rejs na dwie wyspy: Lipari i Vulcano. Spacery wąskimi uliczkami, czarna plaża, kąpiele błotne to niektóre z atrakcji. Cena ok. 95 EUR.

Wulkan Etna i wąwóz Alcantara – wjazd na punkt widokowy pod wulkanem Etna na wysokość ok. 1900 m n.p.m., następnie wjazd kolejką linową na wysokość 2500 m n.p.m. (dla chętnych wjazd jeepami na wysokość ok. 2900 m n.p.m. – płatny dodatkowo ok. 35 EUR). W drodze powrotnej wizyta w malowniczym wąwozie Alcantara. Cena ok. 120 EUR.

Katania i Taormina – zwiedzanie najważniejszych sycylijskich miast: „zbudowana z wulkanicznej lawy”, klimatyczna Katania oraz Taormina - malowniczo położona u podnóży Etny, zachwycająca urokliwymi uliczkami i spektakularnymi widokami, uznawana jest za najpiękniejszą miejscowość Sycylii. Czas wolny na zakupy. Cena ok. 80 EUR.

Palermo – zwiedzimy sycylijskie miasto kontrastów, włoską stolicę street food. Zobaczymy historyczne centrum miasta z zabytkami wpisanymi na listę światowego dziedzictwa UNESCO, poczujemy alternatywny klimat sztuki ulicznej oraz odwiedzimy miejsca, gdzie będzie można spróbować najlepszego sycylijskiego jedzenia w bardzo atrakcyjnych cenach. Cena ok. 50 EUR.

Informacje praktyczne

 • Przelot z przesiadką pod opieką kadry.
 • Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15:00, a kończy się o godz. 09:00.
 • Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 20 EUR (zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostaną wyrządzone żadne szkody). Serwis plażowy płatny ok. 10 EUR za dzień. Sugerowane minimalne kieszonkowe ok. 100 EUR plus na wybrane wycieczki fakultatywne.
 • Uczestnicy wyjazdu powinni zabrać: krem z filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, strój sportowy i kąpielowy, mały plecak na wycieczki oraz butelkę na wodę.
 • Do przekroczenia granicy wymagany jest paszport lub dowód osobisty.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
12.07-19.07.2024 5799 PLN Sprawdź
19.07-26.07.2024 5499 PLN Sprawdź
26.07-02.08.2024 5249 PLN Sprawdź
02.08-09.08.2024 5799 PLN Sprawdź

Wyślij zapytanie do oferty i Zapytaj o aktualne promocje ! 

Zniżki i dopłaty

Dieta wegetariańska : Dopłata 0 PLN
gwarancja niezmienności ceny : Dopłata 6% od sumy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi - RGS+CP+CQ : Dopłata 3,4% od sumy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną - RGS+CQ : Dopłata 2,4% od sumy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi - RG+CP+CQ : Dopłata 6,4% od sumy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną - RG+CQ : Dopłata 4,4% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel star star star

7 noclegów w hotelu Gattopardo Sea Palace*** w popularnej turystycznej miejscowości Brolo. Hotel zlokalizowany przy plaży z pięknym widokiem na Wyspy Liparyjskie. Na plaży serwis plażowy dodatkowo płatny dla chętnych – ok. 10 EUR/dzień. W otoczeniu hotelu restauracje, lodziarnie, sklepy spożywcze i odzieżowe oraz wiele innych nadmorskich atrakcji. Klimatyzowane pokoje 3- i 4-osobowe z łazienkami. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 20 EUR (zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostaną wyrządzone żadne szkody). Należy zabrać własne ręczniki plażowe.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

Całodzienne (3 posiłki serwowane, kuchnia włoska): śniadanie, obiad (koszt obiadu ujęty w dopłacie programowej), kolacja. Do posiłków woda w dzbankach. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu. Należy zabezpieczyć uczestników w pieniądze na zakup jedzenia i picia na czas powrotu do Polski.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena nie zawiera

- dopłat za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży,
- dopłat za nadbagaż,
- obowiązkowej dopłaty za realizację programu i serwis plażowy (1 parasol i 2 leżaki na pokój) płatnej na miejscu pierwszego dnia pobytu - ok. 40 EUR,
- kaucji pobieranej przy zakwaterowaniu 20 EUR (zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostaną wyrządzone szkody),
- opłat za program fakultatywny,
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10 zł,
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy – 10 zł.

- obowiązkowej dopłaty za obiady, klimatyzację, opłatę klimatyczną w wysokości ok. 55 EUR,

- programu fakultatywnego,

- dopłat za nadbagaż.

- dodatkowych ubezpieczeń. Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów imprezy turystycznej (od 4,4% ceny imprezy), które, w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.

Cena zawiera

Zakwaterowanie: 7 noclegów.
Wyżywienie: Całodzienne w restauracji hotelowej (3 posiłki, kuchnia włoska). Śniadanie w formie bufetu, obiad dwudaniowy serwowany, kolacja dwudaniowa serwowana. Do posiłków woda w dzbankach. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu. Należy zabezpieczyć uczestników w pieniądze na zakup jedzenia i picia na czas powrotu do Polski.
Transport: samolot (w cenie bagaż rejestrowany 23 kg + bagaż podręczny 8 kg), transfery lotniskowe na Sycylii.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL - 60.000 EUR (rozszerzone o COVID-19, kwarantannę i choroby przewlekłe), NNW - 15.000 PLN, BP – 1.000 PLN.
Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.
 • Zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelu Gattopardo Sea Palace*** w popularnej turystycznej miejscowości Brolo. Hotel zlokalizowany przy plaży z pięknym widokiem na Wyspy Liparyjskie. Na plaży serwis plażowy dodatkowo płatny dla chętnych – ok. 10 EUR/dzień. W otoczeniu hotelu restauracje, lodziarnie, sklepy spożywcze i odzieżowe oraz wiele innych nadmorskich atrakcji. Klimatyzowane pokoje 3- i 4-osobowe z łazienkami. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 20 EUR (zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostaną wyrządzone żadne szkody). Należy zabrać własne ręczniki plażowe.
 • Wyżywienie: Całodzienne (3 posiłki serwowane, kuchnia włoska): śniadanie, obiad (koszt obiadu ujęty w dopłacie programowej), kolacja. Do posiłków woda w dzbankach. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu. Należy zabezpieczyć uczestników w pieniądze na zakup jedzenia i picia na czas powrotu do Polski.
 • Transport: przelot samolotem linii Lufthansa/AustrianAirlines (w cenie bagaż rejestrowany 23 kg + bagaż podręczny 8 kg), transfery lotniskowe na Sycylii.
 • Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL - 60.000 EUR (rozszerzone o choroby przewlekłe), NNW - 15.000 PLN, BP - 1.000 PLN.
 • Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 20 PLN.
 • Opieka pedagogiczna. Realizacja programu
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.