w naszej ofercie: 13760 imprez, 5995 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wszystko o tej ofercie wie:

HOTEL MARGHERITA***

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
27166524
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Livigno leży w wysokogórskiej dolinie Talkessel, po słonecznej stronie Alp Lombardzkich, przy granicy ze Szwajcaria. Położenie dolnej stacji na wysokości 1816 m n.p.m. gwarantuje dobre warunki narciarskie przez cały rok. Po obu stronach Livigno znajdują się rozległe tereny narciarskie, a na nich 115 km tras, 30 wyciagów, które docierają do 2796m n.p.m., 4 snowparki dla amatorów freestyle, boardercross, pomiar czasu, snowtubing, elegancki deptak ze sklepami z biżuterią i modnymi ubraniami, restauracje, pizzerie, puby, dyskoteki i sklepy wolnocłowe. Strefa TAX FREE m.in. perfumy, zegarki, sprzet elektroniczny.

Zakwaterowanie:
Hotel Margherita*** położony na wschodnim zboczu doliny, w odległości 100 m od wyciągu krzesełkowego, którym można się dostać na wysokość 2360 m. i dalej na wysokość 2785 m. Pięć bezpłatnych linii skibusa rozwozi po całej dolinie. Pokoje 2 osobowe z możliwością dwóch dostawek oraz pokoje rodzinne z możliwością zakwaterowania trójki dzieci na dostawce. Wszystkie pokoje z łazienkami.

Wyżywienie:
śniadania (bufet) i obiadokolacje (wybór z 4 menu). Jedna gala pożegnalna przy świecach. Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni: śniadanie w dniu wyjazdu.

Transport: dojazd własny.

Ubezpieczenie:
Signal Iduna S.A. - SKI.

Cena obejmuje:
7 noclegów, wyżywienie, karnet, ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. – SKI, usługi w hotelu: wifi , sauna, strefa relaksu, narciarnia, parking.

Cena nie obejmuje:
karnetów w terminach PIVL05- PIVL07

Dopłata do pokoju 1 osobowego - 800 zł.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : Dopłata 3% od sumy
Dopłata do pokoju 1 osobowego : Dopłata 800 PLN

Zakwaterowanie

Hotel MARGHERITA***Włochy, Livigno

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)
śniadania (bufet) i obiadokolacje (wybór z 4 menu). Jedna gala pożegnalna przy świecach. Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni: śniadanie w dniu wyjazdu.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Własny

Dojazd własny

Cena zawiera

Cena obejmuje:
7 noclegów, wyżywienie, karnet,

Cena nie zawiera

Cena nie obejmuje:
karnetów w terminach PIVL05- PIVL07

Dopłata do pokoju 1 osobowego - 800 zł.

Ubezpieczenie

Ubezpieczyciel: Signal Iduna S.A. - SKI.
comments powered by Disqus
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.